Sklad Dermedic Effectival, co o nim sdzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-08, 07:41   #1
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab

Sklad Dermedic Effectival, co o nim sdzicie?


Mialam juz kremik z tej serii na dzien i na noc i bardzo mi sie podobaly, ale nie dostrzeglam tam zadnych znanym mi substancji, ktore rzeczywiscie wspomogly by walke z procesem starzenia jak okresla producent.
Zwracam sie wiec do Wam kochane wizazanki, byscie okiem eksperta ocenily sklad tego kremiku, moze jest cos co ja nie wiem
Czy jest on rzeczywiscie dobry? Szukam kremikow po 25roku zycia

Dermedic Effectival krem regenerująco - odżywczy do twarzy na noc

Skład: Aqua, c12-15 alkyl benzoate, caprylic/capric triglyceride, persea gratissima (avocado) oil, cetearyl alcohol, glycerin, methylpropanediol, glyceryl stearate, stearic acid, tocopheryl acetate, olea europaea (olive) fruit oil, cetearyl glucoside, peg-6 isostearate (and) hesperetin laurate, cyclopentasiloxane (and) dimethiconol, lecithin (and) ursolic acid (and) xanthan gum (and) atelocollagen (and) sodium chondroitin sulfate, soualane, parfum, dmdm hydantoin (and) methylchloroisothiazolino ne (and) methylisothiazolinone.

Dermedic Effectival krem odżywczy pod oczy

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Peg-100 Stearate (And) Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Polyacrylamide (And) C13-14 Isoparaffin (And) Laureth-7, Olea Europea (Olive) Fruit Oil, Squalane, Lecithin (And) Atelocollagen (And) Sodium Chondroitin Sulfate, Tocopheryl Acetate, Dmdm Hydantion (And) Methylisothiazolinone, Parfum.

Dermedic Effectival krem ujędrniająco - odżywczy do twarzy na dzien

Skład: Aqua, c12-15 alkyl benzoate, caprylic/capric triglyceride, persea gratissima (avocado) oil, glycerin, methylpropanediol, stearyl alcohol, betula alba juice, propylene glycol (and) panax ginseng root extract, cyclopentasiloxane (and) dimethiconol, cetearyl glucoside, glyceryl stearate, stearic acid, tocopheryl acetate, 4-methylbenzylidene camphor, butyl methokydibenzoylmethane, parfum, dmdm hydantoin (and) methylchloroisothiazolino ne (and) methylisothiazolinone.

Z gory serdeczne podziekowania!!!
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 16:20   #2
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Sklad Dermedic Effectival, co o nim sdzicie?

ja też nie widzę składników typowo przeciwzmarszczkowych. może olej z awokado - antyutleniacze?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:39   #3
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Sklad Dermedic Effectival, co o nim sdzicie?

A jak pd wzgledem zapychania? Bardzo będę wdzięczna, za przeanalizowanie pod tym kątem.
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.