Firmy produktow?Dobre? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-13, 23:24   #1
marzenka_19
Raczkowanie
 
Avatar marzenka_19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do marzenka_19
Smile

Firmy produktow?Dobre?


Czesc, mam zamiar isc zrobic sobie paznokcie i nie wiem czy kobieta do ktorej ide pracuje na dobrej firmy produktach, nie chce zeby mi paznokcie rozpadly sie po tygodniu tak jak bylo z poprzednia kobietka u ktorej robilam i nigdy do niej juz nie pojde.Tak wiec czy firmy te sa ok?:EzFlow, Nsi,Christrio,Creative,Or ly.Kosmetyczka ta jest polecana na wizazu wiec zobaczymy jak bedzie
marzenka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 08:21   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Firmy produktow?Dobre?

Cytat:
Napisane przez marzenka_19 Pokaż wiadomość
Czesc, mam zamiar isc zrobic sobie paznokcie i nie wiem czy kobieta do ktorej ide pracuje na dobrej firmy produktach, nie chce zeby mi paznokcie rozpadly sie po tygodniu tak jak bylo z poprzednia kobietka u ktorej robilam i nigdy do niej juz nie pojde.Tak wiec czy firmy te sa ok?:EzFlow, Nsi,Christrio,Creative,Or ly.Kosmetyczka ta jest polecana na wizazu wiec zobaczymy jak bedzie
Wszystkie wymienione marki sa bardzo dobre.
Rozumiem, ze pracuje na kazdej z nich z osobna, a nie ma pudry z NSI, liqiud z EzFlow, a żel nabłyszczający z CTO, bo to nie byłoby najlepszym rozwiązaniem.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 19:36   #3
marzenka_19
Raczkowanie
 
Avatar marzenka_19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do marzenka_19
Dot.: Firmy produktow?Dobre?

Oj tego czy na kazdym z osobna czy nie, tego nie wiem. Jak pojde to sie dowiem ale na pewno beda lepsze niz te co teraz mi kobieta zrobila na paznokciach bo nawet mi zel i tips popekal a mam je dopiero lekko ponad tydzien, wiec nic njie ryzykuje idac do kosmetyczki z mam nadzieje wiekszym doswiadczeniem bo 4-ro letnim i z ukonczonym kursem.
marzenka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 10:47   #4
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: Firmy produktow?Dobre?

to jak długo będą trzymać się pazurki nie zależy tylko i wyłącznie od jakości żelu ale także od sposobu nakładania, najlepiej idz do takiej stylistki którą polecają znajomi, nie będziesz musiała płacić w "ciemno"
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.