Pomoc mile widziana :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-09, 08:15   #1
pejtoon
Zakorzenienie
 
Avatar pejtoon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Piękne Miasto - Gdańsk
Wiadomości: 3 238
Wink

Pomoc mile widziana :D


Kochane wizażystki ...
Oglądając wasze galerie jestem pod wielkim wrażenem wasze paznokcie wyglądają cudnie.
Ja od jakiegoś czasu też prubuje tworzyć coś na moich naturalnych pazurkach ... jednak początki bywają bardzo trudne. ie chce się poddać, bo wiem, że z czasem zdobienie bedzie wychodzić mi coraz lepiej.
Dlatego też mam do was kilka pytan i mam nadzieję, że mi pomożecie.
1. Jesten ciekwawa jakich produktów używacie, firm lakierow, te ktore mozecie polecić, ktore mozna kupic za rozsadna cene i ktore sa dobrej jakośc
2. Gdzie je kupujecie. A moze ktoras z was jest z Gdańska .. i zdradzi swoj sekret gdzie kupuje lakierki i ozdobki
3. Jak wzmocnic paznokcie? Mam naturalne, nie są zbytnio dlugie ... bo gram w koszykowke i czesto ktorys mi sie lamie ... ale wierze ze sa jakies preparaty, ktore moga mi pomoc...

To chyba wszystko poki co
Pozdrawiam i czekam na pomoc .. bUZIAKI
pejtoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 08:59   #2
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Pomoc mile widziana :D

witamy
1. Najczęściej używam lakierów firmy Inglot, mają duży wybór kolorów ale cena jest dość wysoka od 16-20 zł. Mój ukochany kolor krwistej czerwieni mam z firmy Mollon, tanie lakiery a ładne kolorki i długo się trzymają. Lubię też lakiery Rimmela. Nie przepadam za lakierami Sorayi (straszne smugi robią ), Joko(smugi i krótka żywotność), Golden Rose (bo strasznie szybko zasychają). Dobrej jakości są ponoć lakiery Sally Hansen, sama nie używałam, ale słyszałam że są trwałe...ale też dosyć drogie.
2. Ja lakiery kupuje w firmowym sklepie Inglota, lub w różnych drogariach. Natomiast ozdoby do paznokci przez internet: albo od dobrej rady albo od slaydi. Profesjonalne produkty zmawiam przez firmę EF.
3. Ja w odżywki nie wierzę Ale polecam Ci przeglądnąć wątki na forum Naturalne paznokcie,tam jest wiele tematów poruszających problematykę słabych pazurków i odżywek tj. "sposoby babuni..." itp

Jak jest coś niejasne to pytaj smiało
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 11:11   #3
pejtoon
Zakorzenienie
 
Avatar pejtoon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Piękne Miasto - Gdańsk
Wiadomości: 3 238
Dot.: Pomoc mile widziana :D

JAKIŚ CZAS temu ktoś mi polecił mi lakiery firmy Sensique. Zna ktoraś z was je?? Co o nich sądzicie? Podobno można je kupić w Naturze.
pejtoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 11:54   #4
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pomoc mile widziana :D

ja nie polecam lakierów Sally Hansen

kupiłam odcień beżowy i robi straszne smugi, długo schnie, ale co najgorsze trudno jest uzyskać jednakowy odcień na wszystkich paznokciach

inglot to przy nim wyższa półka!!!

co do pielęgnacji proponuję robić regularnie manicure i starać się mieć paznokcie równej długości i nie chodzić z odpryśniętym lakierem, a dłonie nie będą odstraszać

jako odżywki do paznokci polecam Sally Hansen, ale lakier (ten z diamentem to porażka)
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 12:10   #5
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Pomoc mile widziana :D

1. w sumie próbuje wszystkiego, lubię golden rose-sa male i nim wyschna zdarze je wykorzystac(chociaz jeden lakier mam juz rok, uzwyalam i nic sie nie stalo) a w dodatku sa taniutkie, inglota mam jednego(czarnego)w sumie nie narzekam, ale spodziewalam sie czegos lepszego,tanie i fajne sa tez lakierki 'dor nail colour'.


2.roznie, w sumie najczesciej w drogeriach, a ozdoby albo tam albo w sklepach po 4 zlote.

3.nigdy paznokcie jakos specjalnie mi sie nie lamaly, totez w sumie nie moge nic polecic. mialam za to problem z rozdwajaniem i w dosyc krotkim czasie pomogla mi odzywka golden rose. joko(superbomba witaminowa) byla fajna, ale tylko przez kilka uzyc, pozniej juz nic nie dawala i aktualnie uzywam jej jako baze pod lakier
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 12:24   #6
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Pomoc mile widziana :D

1. Kocham lakiery Constance Carroll- na allegro są w bardzo rozsądnych cenach natomiast w sklepach różnie to bywa- ceny od 6-9zł. Ruby Rose- też są super. Ceny nie są wygórowane.

2. Zwykle kupuję na allegro i w drogeriach.

3. Do wzmocnienia pazurków polecam olej rycynowy, olejek z drzewka herbacianego, maść z wit. A i maść z wit. E
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 20:23   #7
pejtoon
Zakorzenienie
 
Avatar pejtoon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Piękne Miasto - Gdańsk
Wiadomości: 3 238
Dot.: Pomoc mile widziana :D

dziękuje Wam drogie wizażystki za cenne rady
Z etgo co czytam zadna z was nie używała lakierow marki Sensique, prawda?
pejtoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 15:54   #8
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Pomoc mile widziana :D

Nie używałam lakierów Sensique
Ale zobacz na KWC, może są o nich opinie.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:00   #9
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Pomoc mile widziana :D

Ja maluję amatorsko i na żadne galerie zdjęciowe się nie piszę, ale powiem co nieco:

1) Najczęściej Inglota, z tym, że na moich paznokciach krótko się trzyma, podobnie jak większość lakierów. Odkąd jednak kupiłam top-coat Inglota, różnica jest wyraźna. Oprócz tego odpowiada mi Pierre Rene (gęsty, nie każdemu to pasuje) i Eveline. Również Golden Rose jest niezły.

2) Zdobień nie robię, więc tu się nie wypowiem.

3) Wzmocnienie paznokci - przy każdym malowaniu odżywka wspomagająca porost paznokcia lub utwardzacz. Dodatkowo dobra dieta - kiedyś brałam suplementy na włosy, cerę i paznokcie, teraz piję pokrzywę i skrzyp. Niestety, dieta to podstawa, dopiero przy dobrym odżywianiu można liczyć na pomoc ze strony utwardzacza.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:18   #10
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Pomoc mile widziana :D

Cytat:
Napisane przez pejtoon Pokaż wiadomość
dziękuje Wam drogie wizażystki za cenne rady
Z etgo co czytam zadna z was nie używała lakierow marki Sensique, prawda?

ja uzywam odzywki SENSIQUE polecam Ci ją jest wspaniała,raczej ja ja uzywam jako bezbarwny lakier ,ale naprawde super nie zostawia smug i jak wymalujesz panookcie to wyglądają jakby się "świeciły" sa błyszczace i super A co do lakierów z sensique takich kororowych to nie uzywam
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:59   #11
pejtoon
Zakorzenienie
 
Avatar pejtoon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Piękne Miasto - Gdańsk
Wiadomości: 3 238
Dot.: Pomoc mile widziana :D

dziękuje wam kochane za rady

*Nancy_Franciss - wlaśnie dziś kupilam sobie ta odżywke, 2 w 1 ... pomalowalam paznokcie i pokrylam je potem wlasnie owa odzywka .. efekt .. ślicznie się blyszcza
pejtoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.