a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-16, 13:32   #331
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
no mamy już ekipę od zamawiania więc może następnym razem tez jakoś siobie poradzimy
O, takie podejście do sprawy lubię

Cytat:
Napisane przez truheart
Kurczę, a ja sie tak nie łuszczę . Skóra się wysuszyła tu i tam, ale kawałki twarzy mi nie odpadają..no i co? dobrze to czy nie
Ja też nigdy po kwasach BHA Pauli nie łuszczyłam się, ale przy suchej skórze jest to niestety możliwe
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 13:33   #332
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Ja też nigdy po kwasach BHA Pauli nie łuszczyłam się, ale przy suchej skórze jest to niestety możliwe
ja po 2 tyg codziennego stosowania zaliczyłam delikatne łuszczenie.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
O, takie podejście do sprawy lubię

ja też
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 19:07   #333
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
też o tym myślałam, oglądałaś może tvn style bo wczoraj własnie było o tych fazach cyklu i to by się potwierdzało bo teraz mi się zaczął tylko lotion który testowałam ma 1% BHA, także żeby po 3 aplikacjach aż tak mnie podraznił a liquid którego uzywam praktycznie non stop ma 2% BHA i nigdy nie miałam problemów z nim tylko nie pamiętam czy uzywałam go w poczatkowej fazie cyklu .
A widzisz, o salon piękności pewnie ci chodzi? programu nie oglądałam, ale chyba reklamę kilka dni temu tak może i stamtąd mi się ta informacja zakodowała
Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
nigdy nie łuszczyłam się po produktach Pauli, a działają tak, jak powinny.
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja też nigdy po kwasach BHA Pauli nie łuszczyłam się, ale przy suchej skórze jest to niestety możliwe
No to mnie uspokoiłyście, że to łuszczenie to nie obowiązek
Miałyście może okazję stosować coś z BHA z mazidłowych receptur? Chodzi mi o porównanie skuteczności specyfików Pauli i tych, które można ukręcić samemu wg mazideł
Ach, no i może skoro mam tu biochemiczki obeznane to jeszcze skorzystam z okazji i zrobię małego OT . Czy hydrolat to coś takiego jak płyn micelarny? Czy można przetrzeć nim rano twarz i mieć pewnośc, że resztki takiego BHA na przykład zostały zmyte? Czy raczej jest to forma toniku, który nie zmywa zanieczyszczeń tylko odżywia bądź nawilża?
Przymierzam się do tych mazideł jak pies do jeża...
Dziękuję za oświecenie ciemnej

Edit:Znalazłam info na mazidłam, że to "woda kwiatowa", a na Ecospa, że mogą być używane jako tonik...ale dalej nie wyjaśniło mi się czy one w jakiś sposów oczyszczają twarz...i czy jak zamówię taką buteleczkę to muszę z czymś ten hydrolat rozcieńczać czy tak od razu na twarz mogę?
Edit2: i jeszcze misię przypomniało, że gdzieś czytałam, że jak się chce coś z witaminą C używać to nie można wcześniej nic z wyciągami roślinnymi? Czyli albo Serum z wit. C albo hydrolat??
Nie bijcie....Buziaki

Edytowane przez truheart
Czas edycji: 2007-01-16 o 19:49
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 23:16   #334
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

trueheart, oczywiście że "łuszczenie to nie obowiązek" W szczególności po takich łagodnych kosmetykach, jak Paula's Choice.
Domowy tonik BHA działa mocniej, niż Paula - może to kwestia stężenia, łatwo przesadzić, i wtedy wcale nie jest 2%, tylko znacznie więcej.... Po toniku mazidłowym się lekko łuszczyłam no i szczypał, po Pauli - nigdy.

Hydrolat nie jest płynem micelarnym - jest pozostałością po destylacji olejków eterycznych, czyli wodą ze śladowymi ilościami olejków. Nie ma właściwości myjących Można zrobić z hydrolatu płyn micelarny, dodając np. trochę polysorbate - gdzieś tu dziewczyny pisały o tym, jak to zrobić, co z czym i w jakich proporcjacj, ale zabij - nie pamiętam, w którym wątku Spróbuj wrzucić do wyszukiwarki i poszukaj na wątkach biochemicznych.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 10:46   #335
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Dzięki Erato stokrotne
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 17:07   #336
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Dziś byłam u pani dermatolog, która oświeciła mnie, że to moje okropne przesuszenie i łuszczenie się skóry to głównie zasługa Isotrexu.
A więc teraz muszę poobserwować czy po odstawieniu Isotrexu przesusz się skończy czy nie
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 11:07   #337
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Mam nadzieję, że przesusz ci się szybko skończy A jakim kremikiem odżywiasz skórę? Kate30 zachwala Weledowego Irysa, którego też pod jej wpływem zamówiłam
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 12:53   #338
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Ja do suchej buzi po liquidzie używam balsamu Xerialine, normalnie cud, miód i orzeszki no i ta pojemność, no i buzia wygląda coraz lepiej
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 13:18   #339
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że przesusz ci się szybko skończy A jakim kremikiem odżywiasz skórę? Kate30 zachwala Weledowego Irysa, którego też pod jej wpływem zamówiłam
Ja zamowilam sobie 10 ml tego Irysa, bo sie boje o ten alkohol w skladzie...

Poki co baaaardzo zadowolona jestem z kremu firmy Eubos, ktory zawiera 5% mocznika. Nic tak ladnie mnie nie nawilza jak ten krem.
Widzialam go u mojej dermatolog na polce a wiec musi byc dobry.

Na obecny przesusz dostalam krem robiony w aptece, ktory ma w skladzie erytromycyne i linol. Ale nie jest tak nawilzajacy jak ten z mocznikiem.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 14:47   #340
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez kuleczka24 Pokaż wiadomość
Ja do suchej buzi po liquidzie używam balsamu Xerialine, normalnie cud, miód i orzeszki no i ta pojemność, no i buzia wygląda coraz lepiej
No to fajnie, tylko te orzeszki trzeba chyba później z twarzy odlepiać?
Ja dostałam próbkę kremu do twarzy z tego Xerialine, ale jakoś dziwnie się czuję jak się smaruję kremem totalnie bez zapachu
Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Ja zamowilam sobie 10 ml tego Irysa, bo sie boje o ten alkohol w skladzie...

Poki co baaaardzo zadowolona jestem z kremu firmy Eubos, ktory zawiera 5% mocznika. Nic tak ladnie mnie nie nawilza jak ten krem.
Widzialam go u mojej dermatolog na polce a wiec musi byc dobry.
Ja też się tym alkoholem przejmowałam, ale mnie dziewczyny uspokoiły, że tak ma byc i koniec więc już się nie przejmuję
A Eubos to u nas nie widziałam
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 15:17   #341
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez mimi44 Pokaż wiadomość
A ja dopiero teraz zobaczyłam ten wątek:/
W zeszłym roku chyba był na kosmetycznym?
No normalnie sie zabije w zeszłym roku nie zdążyłam(czytac -przegapiłam),w tym roku tak samo
Ide sie powiesica męza wyganiam po acnederm:/ -jeśli zdąży wrócic to zostane przy zyciu, cóż mi biednej zostaje........

W nastepnym roku BARDZO prosze o jakąs reklame w telewizji ze Wizażanki zbierają juz pieniążki na kwasy Pauli

a ja dopiero dzisiaj postanowiłam świadomie wybierać kosmetyki na twarzy

szkoda bo też bym może chetnie na coś się skusiła
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 17:37   #342
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Smile Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A Eubos to u nas nie widziałam
Pewnie jeszcze u Was nie ma, bo u nas też chyba jest od niedawna, a przynajmniej nic o nim wcześniej nie słyszałam.
Eubos to konkurencja drożeszej firmy Eucerin, która u Was też jest dostępna
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:06   #343
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

A tak, Eucerin to już gdzies widziałam w aptece ale skoro ma tańszego następcę to poczekam aż do nas przyjdzie
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:16   #344
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A tak, Eucerin to już gdzies widziałam w aptece ale skoro ma tańszego następcę to poczekam aż do nas przyjdzie
Superpharm między innymi (mówię o Eucerin), ale tam w ogóle ceny są zbójeckie Swoją drogą, że im nie wstyd tak kłamać nt. cen przed niby promocją - np. z ostatniej gazetki: Antirougers Avene niby przecenione na 59,99 z.... uwaga.... 81,99 .
Też poczekam na Eubosa, lubię nowe marki - byle nie kupowane w Superpharm.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 15:02   #345
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Superpharm między innymi (mówię o Eucerin), ale tam w ogóle ceny są zbójeckie Swoją drogą, że im nie wstyd tak kłamać nt. cen przed niby promocją - np. z ostatniej gazetki: Antirougers Avene niby przecenione na 59,99 z.... uwaga.... 81,99 .
Też poczekam na Eubosa, lubię nowe marki - byle nie kupowane w Superpharm.
O , toz to grzech nie skorzystać z takiej promocji
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 15:20   #346
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość

Hydrolat nie jest płynem micelarnym - jest pozostałością po destylacji olejków eterycznych, czyli wodą ze śladowymi ilościami olejków. Nie ma właściwości myjących Można zrobić z hydrolatu płyn micelarny, dodając np. trochę polysorbate - gdzieś tu dziewczyny pisały o tym, jak to zrobić, co z czym i w jakich proporcjacj, ale zabij - nie pamiętam, w którym wątku Spróbuj wrzucić do wyszukiwarki i poszukaj na wątkach biochemicznych.
oto przepis na micel
98% wody destylowanej lub hydrolatu
2% polysorbate
Można dodac d-panthenol lub/i glicerynę (ich ilośc odejmujesz z ilosci wody)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 16:46   #347
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Dzięki Aguś Ty moja niezastąpiona
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 21:59   #348
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Zobaczcie dziewczynki :
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikbha.html
może nie trzeba juz będzie kombinacji alpejskich z Paulą wykonywać
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 22:44   #349
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Zobaczcie dziewczynki :
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikbha.html
może nie trzeba juz będzie kombinacji alpejskich z Paulą wykonywać
Dużo wcześniej było to samo na mazidłach
http://mazidla.com/index.php?option=...id=99&Itemid=2
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 12:04   #350
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Oj, no widzisz jaka gapa ze mnie Ale różnica jest taka, że na biochemii kupuje się zestaw, gdzie wszystko jest odmierzone i przygotowane do wyrobu konkretnego produktu
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 17:09   #351
Ewelina@@@
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina@@@
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 73
Smile

Hej! Byłaby mozliwość zamówienia tego preparatu ....? Pamiętam że kiedyś zamawiałyście tu na wizażu....


Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-03-26 o 21:39 Powód: post pod postem
Ewelina@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 21:43   #352
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
GG do astronomiczna.ania
Arrow Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Witam ,
wydobywam wątek z czeluści Forum (które sobie cichutko, acz systematycznie podczytuję) .
Chciałabym spytać, czy któraś z Wizażanek w najbliższym czasie nie planuje przypadkiem zrobienia zakupów w internetowym sklepie PC?
Chciałabym przetestować kilka specyfików, ale koszty wysyłki paczuszki do Polski mocno mnie zasmuciły
16,5 EURO za mozliwość przetestowania paru produktów to zdecydowanie zbyt dużo jak na moje aktualne mozliwości .
Oczywiście w przypadku dołączenia się do czyichś zakupów część kosztów chętnie pokryję .
Jestem uczciwą, poważną osobą (patrz: IP)
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 17:18   #353
Ewelina@@@
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina@@@
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 73
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Ja byłabym zainteresowana : ) Podałabyśmi link ze stroną tego sklepu w którym robisz zakupy)??
Ewelina@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 19:09   #354
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
GG do astronomiczna.ania
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Ewelina@@@ Pokaż wiadomość
Ja byłabym zainteresowana : ) Podałabyśmi link ze stroną tego sklepu w którym robisz zakupy)??
Tutaj link:
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...1EC207D33E3D6D

I wyjaśnienie: własnie NIE ROBIĘ zakupów w tym sklepie, nigdy nie robiłam .
Podciągnęłam watek, ponieważ miałam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto się tam systematycznie zaopatruje i przy okazji robienia swoich większych zakupów zamówi próbki paru interesujących mnie produktów, za które ja zapłacę (bo próbki sie w tym sklepie normalnie kupuje) i pokryję część kosztów wysyłki

Edytowane przez astronomiczna.ania
Czas edycji: 2007-10-14 o 19:48 Powód: poprawa literówki
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 19:22   #355
plusik_99
Raczkowanie
 
Avatar plusik_99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kopenhaga/Bronshoj
Wiadomości: 225
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Jestem rowniez zainteresowana zakupami....
plusik_99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 14:08   #356
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

ja rowniez jestem zainteresowana zakupieniem paru probek
moze keidys ktos...
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 12:00   #357
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

moze mała reaktywacja wątku???
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.