Sun Shake Fluide 50+ CCB Cosmence - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-13, 12:02   #1
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko

Sun Shake Fluide 50+ CCB Cosmence


Dzisiaj dostałam ten długo wyczekiwany filtr. Jestem po pierwszej aplikacji i muszę się podzielić wrażeniami. Rewelacja!
Może na początek trochę ifnormacji:

CCB Sun Shake Fluide SPF 50+ -> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9755

Wiedziałam, że będzie to coś podobnego do Vichy Ultra Fluide. Ale jest lepsze!
Można wsmarować na raz 2 ml, żadnego lepienia, bielenia, świecenia. Wchłania się lepiej niż Fluide Vichy, mniej się świeci. Nie śmierdzi alkoholem, co więcej- ślicznie czymś pachnie, serio. To jest absolutnie genialne, jestem w szoku póki co. Zobaczymy czy oczy mi podrażni, odważnie posmarowałam w ramach testów okolice oczne, na razie nie łzawią.
Jest jedno pytanie bez odpowiedzi- jakie PPD. Nikt tego nie wie, ale śledztwo trwa.
Zdam jeszcze później relację jak się robi na tym makijaż i czy oczy mi podrażniło. Powiem Wam, że wszystkie avenki, biodermy, a nawet LRP to są jakieś kremiszcza przedpotopowe. Zupełnie inny świat.

Edytowane przez koko
Czas edycji: 2006-07-16 o 14:00
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 12:28   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Sun Shake Fluide 50+ CCB Cosmence

Mała poprawka- teraz skład jest nieco inny niż ten w KWC(później przeklepię), a sama buteleczka wygląda teraz tak:
http://www.ccbparis.be/_fr/_be/sunca...%5EF2_03_01_05

Skład nowej wersji:
aqua, cyclopntasiloxane, isononyl isononanoate, octocrylene, alcohol denat., dicaprylyl carbonate, cyclohexasiloxane, glycerin, titanium dioxide, butyl methoxydibenzolymethane, drometrizole trisiloxane, dimethicone, propylene glycol, silica, peg-30 dipolyhydroxystearate, nylon-12, polymethylsilsesquioxane, ethylhexyl triazone, linalool, DI-C12-13 alkyl tartrate, thriethanolamine, terephethalylidene dicamphor sulfonic acid, diphenyl dimethicone, coumarin, alumina, limonene, thermus thermophillus ferment, lauryl peg/ppg-18/18 methicone, pentasodium erhylenediamine tetramethylene phosponate, butylphenyl methylpropional, benzyl alcohol, hexyl cinnamal, isobutylparaben, methylparaben, phenoxyethanol, propylparaben, ethylparaben, butyparaben, parfum.

Edytowane przez koko
Czas edycji: 2006-07-13 o 13:17
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 13:38   #3
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Sun Shake Fluide 50+ CCB Cosmence

Dalsze wrażenia:
W oczy faktycznie nie szczypie, można nakładać w te okolice .Makijaż robi się na tym super. Próbowałam z samą skrobią- żadnych problemów, a także z podkładem(True Match Loreal) i na to skrobią- żadnych problemów.
Jedyny mankament- nie ma szans nałożyć tego filtra na krem AA Young- wałkuje się ( a konkretnie- kulkuje się ). Tak samo było z nakładaniem Vichy Ultra Fluide na ten krem, widocznie to taka specyfika lekkich kremów z filtrem.
Teraz jestem już pewna- to najlżejszy krem z filtrem jaki znam. W ogóle jeden z lżejszych kremów, z jakim miałam do czynienia. Lekki jak piórko. Jak będziecie miały okazję, to kupujcie!

Aha- PPD w granicach 18- 23.

Edytowane przez koko
Czas edycji: 2006-07-16 o 14:01
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 16:16   #4
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Sun Shake Fluide 50+ CCB Cosmence

A gdzie go mozna zakupic? Wyglada interesujaco

Edit. Nie spojrzalam na sklad - dla mnie odpada - denat i dimethicone
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 19:07   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Sun Shake Fluide 50+ CCB Cosmence

zakupic mozesz na stronce podanej przez koko www.ccb-paris.de ona podala linka odrazu do tego filtra.

koko kusisz ja mialam jeszcze ten ze starym skladem i byl to moj pierwszy filtr, nakladalam go oczywiscie w nieprzepiosowych ilosciach(wtedy jeszcze o tym wiekszosc z nas nie wiedziala), moja cera tez sie bardziej przetluszczala. Teraz po retinaldehydzie jest ladnie wyregulowana i kremy o tresciwszej konsystencji mi sluza, wczesniej nie. Jest super promocja, bo jeden mozna kupic za polowe ceny i chodz z Anglii przyjechla do mnie ulubiony Soltan 50+, a na kolejne dwa jeszcze czekam to chyba zamowie ten CCB i wyprobuje jak sie nowa wersja spisuje. Strasznie kusisz
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:48   #6
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Sun Shake Fluide 50+ CCB Cosmence

Mam złe wieści- jednak podrażniło mi oczy. Nie szczypało, nie łzawiły, ale podrażniło mi skórę pod oczami. Zaczerwienienie, pieczenie. Stąd wniosek, że co wrażliwsze cery może podrażnić, nie tylko pod oczami.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 11:39   #7
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Sun Shake Fluide 50+ CCB Cosmence

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
A gdzie go mozna zakupic? Wyglada interesujaco

Edit. Nie spojrzalam na sklad - dla mnie odpada - denat i dimethicone
ccb mozna zanabyć tylko i wyłącznie w ichnim sklepie internetowym...i żeby było smieszniej wysyłają tylko do: Belgii, Holandii, Francji i Niemiec plus azja.
Produkty bardzo dobre - filtry super, ceny w promocji bardziej niz interesujące....tylko ten szczegół....
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.