naciągają czy polecają jakość? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-04, 09:07   #1
Ba-ha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 47
GG do Ba-ha

naciągają czy polecają jakość?


Dziewczyny - zaczynam przygodę z tipsami. Jestem na kursie w krakowie przy jednej z wyższych szkół na których jest kosmetologia. I od razu mam problem. Od kilku już lat zawodowo zajmuję się marketingiem, promowaniem marek itd. Jestem przeczulona na akwizycję, promocję, wciskanie kitu. Czasami aż nadwrażliwa - sama przecież staram się "nakłonić" konsumenta do określonych zachowań reklamą lub programem lojalnościowym hihihi więc mierzę własną miarką - niestety. Słuchajcie tu na kursie kobieta poleca tylko i wyłącznie (!) kosmetyki firmy Randezvous (www.randezvous.com.pl) nie dając żadnych alternatyw. Naturalnie się wściekam - bo lubię wiedzieć - choćby jaka to półka. Ale pani jest nieugięta - podobno to jakieś krakowskie góru (tralala).
Dodatkowo mam kolezanki też po tej pani, które gloryfikują tylko tą firmę. Wściekam się bo poza prostą stronką internetową nie znalazłam dożo info na forach np.

Jak widze, że ktoś promuje jedną firmę to zawsze mam wrażenie, że ma podpisaną umowę na wyłączność -i to nie jest złe ale wolałabym żeby to było robione oficjalnie - przykład salonów kosmetycznych ERIS - wiadomo, co i jak. Czy ktoś może mi pomóc zaklasyfikować tą firmę do poziomu?? Cen przyznam nie znam.

Wielkie dzięki za rozjaśnienie w głowie.
B
Ba-ha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 09:10   #2
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

w skali do 10 pkt przyznaję tej firmie zaszczytne -10 ( czyt. minus 10 )
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 10:44   #3
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Z tym "naciąganiem" to jest tak, że jezeli jestes instruktorem pewnej marki, to jesteś z nia zwiazany umową i nie można na kursie polecać produktów konkurencji. To tak jak z handlowcami- trudno żeby handlowieć Ery polecał Ci ofertę Idei
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 11:15   #4
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Cytat:
Napisane przez Ba-ha Pokaż wiadomość
- podobno to jakieś krakowskie góru (tralala).
Pfffffff krakowskim guru jestem ja ale zdecydowanie odradzam tą firmę


Problem z kursami przy szkolach polega na tym,że zazwyczaj prowadzą je firmy własnie kiepsciutkie - może nie będę wymianiać nazw.
A przyczyna jest prosta - konkurencyjna cena.

Nie wydaje mi się by szanująca sie firma ( typu Euro Fashion na przyklad) organizowala tego typu szkolenia..bo po prostu nie musi tego robić.
Natomiast kursy oscylujące w okolicach kierunków kosmetologicznych niestety do najlepszego wyboru nie nalezą - grupy są wielkie więc trudno posiąść taka wiedzę jak na kursie indywidualnym, materiały zazwyczaj bardzo kiepskie i zakres materiału bardzo wąski.

W każdym bądz razie , wracając do Twojego pytania z tematu...Naciągają - owszem.
Ale jakości nie polecają .
Wrecz przeciwnie.


O jakiej uczelni Ty mowisz? MWSZ może?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 20:23   #5
Ba-ha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 47
GG do Ba-ha
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Kurcze, coś mi się własnie nie podobało. A swoją drogą gdybyście jako fachowcy polecały TOP 10, to co byłoby na poszczególnych miejscach? Ja absolutnie nie będę się tym zajmować zarobkowo, bo porywa mnie mój podstawowy zawód, ale przeraża mnie fakt braku informacji.

Jak szukam info? Oglądam reklamy w gazetach typu "Paznokcie" przeglądam strony www porównuję, czytam etykietki, składy itd. Ale jednak fachowa porada to podstawa. Kiedyś pod wpływem mojej fryzjerki przerzuciłam się na profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów gdzie kąpiel do włosów kosztuje w okolicach 100pln za średniej wielkości butelkę. Jakość BOSKA. Efekt niesamowity. Już nie patrzę na szampony w markecie. No ale miałam przewodnika.

Kobiety - fachowcy - góru czy guru - pomóżcie z tymi firmami, tak dla czystej orientacji i świętego spokoju mojego pedantycznego sumienia, żebym wiedziała co jaka półka.

Ściskam i dziękuję za info o Rendezvous.
Ba-Ha
Ba-ha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 12:08   #6
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

TOP 10? 10 najlepszych marek oczywiscie mozna wymienic, choc umiejscowienie kazdego produktu na zasłuzonym miejscu to juz ciezka sprawa, bo ile stylistek tyle gustow, upodoban. Dlatego tez mamy rozne gestosci zeli, zele trojafazowe, jednofazowe itp. itd...
To tak jak bysmy miały wybierac 10 najładniejszych kolorow i umiejscowic na konkretnym miejscu

Ja wypowiadac sie nie bede odnosnie najlepszej 10 gdyz jestem poczatkujaca i zazwyczaj bazuje na opinii innych.

Mozesz rowniez skorzystac z wyszukiwarki, było juz o zelach ( nawet nie wiem jaka przyblizona liczbe tu wpisac ) wieeeeele razy.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 12:57   #7
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Madzia bardzo słusznie prawi

Można sie jednak pokusić o stworzenie takiej obiektywno-subiektywnej (sic!) , ogólnikowej listy, swoistego rankingu.

Do grupy pierwszej zaliczę najwyższej jakości światowe marki. Wszystkie ich produkty reprezentują genialną jakość.
Moim zdaniem to - Entity, Christrio, IBD, Akzenz, Creative, Bass, Nsi, Odyssey Nail, Tammy Tailor, Young nails, Ez Flow...

Grupa druga - produkty bardzo dobre, renomowanych firm, z niewielkimi mankamentami, które jednak w zaden istotny sposób nie wpływają na jakość wykonanych pazurków a zmniejszają komfort pracy.
ESN, Activ*, FPO,Euro Fashion, INM

Grupa trzecia - produkty przyzwoite jak na swoją cenę. Sprawiają jednak kłopoty - żółkną, wychodzą z pudełka, wyparowywują w czarodziejski sposób, matowieją..
SPN, Magic Nails, Activ*, Ra Nails, Strata

Grupa czwarta - produkty kiepskiej jakości, które w żadnym razie nie dają gwarancji na wykonanie ładnych i trwałych pazurków a praca z nimi to istny koszmar.
Femi Nails, Reni nails ( i wszystkie inne Nailsy), Magnetic, La femme, Perfect Lady

Grupa piąta - produkty z allegro, " No name" w rozkosznych białych pudełeczkach . Aż strach na to patrzeć.


Zapraszam do uzupełnienia listy tudzież polemiki
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 14:09   #8
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

No to sobie popolemizujemy.
Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Madzia bardzo słusznie prawi

Można sie jednak pokusić o stworzenie takiej obiektywno-subiektywnej (sic!) , ogólnikowej listy, swoistego rankingu.

Do grupy pierwszej zaliczę najwyższej jakości światowe marki. Wszystkie ich produkty reprezentują genialną jakość.
Moim zdaniem to - Entity, Christrio, IBD, Akzenz, Creative, Bass, Nsi, Odyssey Nail, Tammy Tailor, Young nails, Ez Flow...

Pracowałas na Young Nails, czy swoja wiedzę czerpiesz z teorii? ja miałam ich akryl w rekach i dziękuje, bardzo- nigdy więcej.
NSI, ja przeniosłabym ten produkt do grupy nr 3- pracowałam na nim wiele lat. Jest fajny, ale... ale np. linia simplicite ma tendencje do krystalizacji (akryle), wszystkie linie NSI kiepsko sie poziomuja i ciężko piłuja.
Christrio- mi komlpetnie "nie podszedł" nie ta konsystencja.
Na pozostałych nie pracowałam

Cytat:
Grupa druga - produkty bardzo dobre, renomowanych firm, z niewielkimi mankamentami, które jednak w zaden istotny sposób nie wpływają na jakość wykonanych pazurków a zmniejszają komfort pracy.
ESN, Activ*, FPO,Euro Fashion, INM
Żele ESN, tez przesunęlabym do 3 grupy- mam z nimi dośc duże doswiadcenie i mało kto wie, ale te żele... starzeja sie! Po ok 3 miesiącach zaczynają odłazic same od płytki paznokciacia! No chyba, że w tym czasie robi sie odnowy. Wtedy spiłowuje sie wiekszośc materiału i nie ma tego problemu. Jednak ja miałam klika klientek, którym robilam wyłacznie uzupełnienia i pisze, to z własnego doświadczenia, które potem potwierdziły inne stylistki
FPO dobrze siedzi w swojej grupie , na pozostałych nie pracowałam.

Cytat:
Grupa trzecia - produkty przyzwoite jak na swoją cenę. Sprawiają jednak kłopoty - żółkną, wychodzą z pudełka, wyparowywują w czarodziejski sposób, matowieją..
SPN, Magic Nails, Activ*, Ra Nails, Strata
Magic nails do 4, albo nawet do 5 grupy!!!!
Do tej grupy dodam Peggy Sage- kiepsko sie pozimuja, maja niezbyt ładne kolory akryli, kiepsko sie piłuja- ogłolnie, była to świetna marka 5 lat temu, niestety, teraz przemysł stylizacji paznokci poszedł do przodu, a oni sa w tym samym miejscu.
Natomiast komlpetnie nie rozumiem czemu SPN znalazło sie w tej grupie (domyslam sie, ze nie chodzi o jakosc produktów, a o pewna osobista sprawe ). Jak dla mnie SPN jest w grupie nr 1 (Do grupy pierwszej zaliczę najwyższej jakości światowe marki. Wszystkie ich produkty reprezentują genialną jakość.) Może nie jest to marka znana na całym swiecie, bo jest nowa i jestna rynku ok 1,5 roku, ale do jakości produktów nie mam zastrzeżeń. Zarówno akryle, jak i żele ładnie sie pozimuja, łatwo piłuja, maja dobra przyczepnośc.


Cytat:
Grupa czwarta - produkty kiepskiej jakości, które w żadnym razie nie dają gwarancji na wykonanie ładnych i trwałych pazurków a praca z nimi to istny koszmar.
Femi Nails, Reni nails ( i wszystkie inne Nailsy), Magnetic, La femme, Perfect Lady

Grupa piąta - produkty z allegro, " No name" w rozkosznych białych pudełeczkach . Aż strach na to patrzeć.


Zapraszam do uzupełnienia listy tudzież polemiki
Dwie ostatnie zgadzam sie w 100% dodaje do grupy 4, lub 5 Magic Nails.

No to na tyle polemiki.
Nie wypowiedziałam sie o wszystkich markach, gdyz na wielu z nich nie pracowałam osobiscie, a jestem przeciwniczkaisania opinii gdzieś zasłyszanych, gdyz moga byc przekłamane.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 14:11   #9
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Ciekawa jestem opinii kolejnych stylistek.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 14:46   #10
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Cytat:
Pracowałas na Young Nails, czy swoja wiedzę czerpiesz z teorii? ja miałam ich akryl w rekach i dziękuje, bardzo- nigdy więcej.
Owszem!! Nadal go mam i bardzo lubię

Cytat:
NSI, ja przeniosłabym ten produkt do grupy nr 3- pracowałam na nim wiele lat. Jest fajny, ale... ale np. linia simplicite ma tendencje do krystalizacji (akryle), wszystkie linie NSI kiepsko sie poziomuja i ciężko piłuja.
No nie wiem, mnie dobrze się piłuje


Cytat:
Christrio- mi komlpetnie "nie podszedł" nie ta konsystencja.
Ja tez nie lubie rzadkich żeli ale to nie zmienia faktu ,ze jest rewelacyjny.
Konsystencja to rzecz gustu.


Cytat:
Żele ESN, tez przesunęlabym do 3 grupy- mam z nimi dośc duże doswiadcenie i mało kto wie, ale te żele... starzeja sie!
Zgadza sie ale ja zawsze robię odnowe i nie ma problemu.


Cytat:
Magic nails do 4, albo nawet do 5 grupy!!!!
Gloss jest bardzo dobry, do budujacego tez nie mam zastrzezen. Pracuje sie dosc przyjemnie.

Cytat:
Do tej grupy dodam Peggy Sage- kiepsko sie pozimuja,
Moja 'szefowa' strasznie je zachwala ale nie miala mozliwosci ich wypróbować...


Cytat:
Natomiast komlpetnie nie rozumiem czemu SPN znalazło sie w tej grupie (domyslam sie, ze nie chodzi o jakosc produktów, a o pewna osobista sprawe ).
Bynajmniej .
Na szczęście mam zdroworozsądkowe podejście do rzeczywistości i takie bzdety nie zmienią mojego ujęcia tematu.
Np bardzo lubię Wasz różowy zelik.
Jak bede w Wawie to sobie go u Ciebie kupie

Ale jak sobie przypomnę klej z form ,który nie schodził pod szorowaniem szczoteczką z cifem i oliwką, gloss który sam wychodził z pudelka, kropelki które w ciągu 2 tygodni solidarnie wyparowały z pojemniczków i ten taki zel do naturalnej płytki ,ktory żółknie...I pare innych rzeczy.. To jednak dziekuje, postoje.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 15:07   #11
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

No to jesio ja Jestem żelowa dziewuszka więc oceniam pod względem żelowym Nie pracowałam na wszystkich wymienionych przez Was markach ale na kilku ..
Do grupy pierwszej zaliczę (tak jak Paulakrk) najwyższej jakości światowe marki.
Entity, Christrio, IBD, Akzenz, Creative, Bass, Nsi, Odyssey Nail, Tammy Tailor
Grupa druga - produkty bardzo dobre, renomowanych firm, z niewielkimi mankamentami, które jednak w zaden istotny sposób nie wpływają na jakość wykonanych pazurków a zmniejszają komfort pracy.
ESN, FPO,Euro Fashion, INM, Gloss - Activ

Grupa trzecia - produkty przyzwoite jak na swoją cenę. Sprawiają jednak kłopoty - żółkną, wychodzą z pudełka, wyparowywują w czarodziejski sposób, matowieją..
SPN, Magic Nails, Activ*, Ra Nails, Young Nails,

Grupa czwarta - produkty kiepskiej jakości, które w żadnym razie nie dają gwarancji na wykonanie ładnych i trwałych pazurków a praca z nimi to istny koszmar.
Femi Nails, Reni nails ( i wszystkie inne Nailsy), Magnetic, La femme, Perfect Lady

Grupa piąta - produkty z allegro, " No name" w rozkosznych białych pudełeczkach . Aż strach na to patrzeć.

Paula pozoliłam sobie na skopiowanie Twojej wypowiedzi i małą modyfikację, bo qrczę pisać mi się tyle nie chciało

Edytowane przez mona1978
Czas edycji: 2007-05-05 o 15:57
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 15:08   #12
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

No widzisz Paula, mamy rózne doświadczenia
Straszni żałuje, ze nie miałyśmy dotad okazji usiąść sobie we dwie i pogadać. Mam nadzije, że nareszcie kiedys nam sie uda.
a moze zrobimy "bitwe na produkty"
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 15:32   #13
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość

Paula pozoliłam sobie na skopiowanie Twojej wypowiedzi i małą modyfikację, bo qrczę pisać mi się tyle nie chciało
Do jasnej ciasnej Mona gdzie to modyfikacja?
Bo za nic nie mogę jej dojrzeć



Albertynko na pewno będzie kiedyś okazja!
NIe wiem nawet czy nie w czerwcu

A bitwę bardzo chętnie uskutecznię
Ja dostanę w oko pilnikiem Ty skończysz z żelem na głowie
Będzie wesoło
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 15:41   #14
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Z pierwszej grupy usunęłam Young Nails a z drugiej Activ

Chyab wsio
BTW - ja sędziuję
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 15:51   #15
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Z pierwszej grupy usunęłam Young Nails a z drugiej Activ
Activ w 2 grupie reprezentuje ich gloss
Super jest !

Cytat:
BTW - ja sędziuję
Ależ będzie odlot
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 15:56   #16
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

A no to przywracam Tyż mam Glossa.

Już szykuję gwizdek
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 18:58   #17
Ba-ha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 47
GG do Ba-ha
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Dziewczyny - WIELKIE DZIĘKI!!!! O to mi chodziło. teraz zgłębię sobie firma po firmie pewnie przez internet na początek a potem w praktyce. Jak już będę miała zdanie na temat jakości (praktyka) to dorzucę swoje przemyślenia.
Bardzo, bardzo dziękuję.

Ściskam, Ba-ha
Ba-ha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 19:20   #18
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Talking Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość

A bitwę bardzo chętnie uskutecznię
Ja dostanę w oko pilnikiem Ty skończysz z żelem na głowie
Będzie wesoło
Bosh, tylo mi tego żelu nie utwardź!
Z reszta czuje sie bezpieczna- głowy do tunelówki nie zmieszczę
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 19:28   #19
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Ja tez chce, ja tez

I rezerwuje frezarke
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 20:15   #20
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

a gdzie wciesnęłybyście SF ?? pytam te które pracowały i raczej o żele.. nie o akryle. i uzasadnijcie
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 20:34   #21
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Ja nie pracowałam na nich, ale mysle ze by poszły do trzeciej grupy. Patrzac oczywiscie pod katem opini innych osob.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 20:38   #22
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

zgodze się tylko co do żółknięcia tylkona solarium, jednak wraaja do siebie po kilku dniach ale żeby wyparowywały wypływały.. ?? nic takiego mi się nie dzieje.. błyszczec błyszczą się jak.. po błysku uv szczególnie jednak mam co do niego kilka zastrzeżeń...
czekam na dalsze opinie
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 21:07   #23
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Ale to nie chodzi, ze znajduja sie w trzeciej grupie z powodu kazdej przyczyny ktora Paula wymieniała. Moze jakis zel sie tam znalezc z jednego wymienionego powodu lub całkiem innego, ale ja juz sie nie wypowiadam, bo nie znam ich
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 21:08   #24
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

a ja sie zastanawiam (w sumie to nie wiem czy zadac takie pytanie czy nie zeby po glowie nie dostac, ale nowego watku nie zakladam),czy jak robicie pazurki, to od poczatku do konca zelami jedej firmy (o zele pytam, bo tylko zelowa jestem narazie) czy tez mozecie mieszacie firmy? bo od razu mowie ze na kursie sie pytalam i mi instruktorka powiedziala ze w zasadzie nie powinno sie laczyc roznych zeli roznych firm, tylko raczej caly czas na jednych pracowac... to sie trzymam jej zdania, ale nie wiem juz sama... i czy np jak bede robila pazurki zelem jakiejs firmy, to moge uzyc primera innej? bo skald w sumie taki sam chyba, nie?
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 21:16   #25
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

hmmk, chyba moglam przeniesc to do watku "Wasze poczatki", tam juz jest wszystko
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 21:42   #26
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
bo od razu mowie ze na kursie sie pytalam i mi instruktorka powiedziala ze w zasadzie nie powinno sie laczyc roznych zeli roznych firm, tylko raczej caly czas na jednych pracowac...
W zasadzie i w teorii tak własnie być powinno
W praktyce różnie to bywa
Ja mieszam od zawsze, mam już swoje wypróbowane komponenty, które nie sprawiają niespodzianek.

Cytat:
to moge uzyc primera innej? bo skald w sumie taki sam chyba, nie?
Oj myslę ,że skład nie jest taki sam
Choć uzywam primerów jednej firmy, bazy drugiej a budującego jeszcze trzeciej i jest OK

Cytat:
, chyba moglam przeniesc to do watku "Wasze poczatki", tam juz jest wszystko
Noo taki śmietniczek
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 22:27   #27
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Tez na kursie sie o to pytałam, otrzymałam odpowiedz w stylu, ze mozna mieszac zele roznych fim, ale primera, odtłuszczacza to nie bardzo. Sama wyprobowałam z otłuszczaczem i zel sie zrobił matowy.

Paula prosze nie nazywac "mojego" watku smietniczkiem. Jakos mi sie cholernie zle skojarzyło . Zaraz wymysle nazwe Twojego :P
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 09:49   #28
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Glosy nie robią (raczej) niespodzianek - ale primer czasami potrafi
Najlepiej wypróbować na sobie - ja próbuję
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 09:51   #29
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Tez na kursie sie o to pytałam, otrzymałam odpowiedz w stylu, ze mozna mieszac zele roznych fim, ale primera, odtłuszczacza to nie bardzo. Sama wyprobowałam z otłuszczaczem i zel sie zrobił matowy.
Hihi odtłuszczacz tez mam jeszcze innej firmy

I płyn do przemywania masy z jeszcze innej


Cytat:
Paula prosze nie nazywac "mojego" watku smietniczkiem. Jakos mi sie cholernie zle skojarzyło . Zaraz wymysle nazwe Twojego :P
Boze drogi Madziu niech Ci się zle nie kojarzy!!
To pieszczotliwie było!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 14:49   #30
Ba-ha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 47
GG do Ba-ha
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Dziewczyny a taka firma - znalazłąm dziś w krk w sklepie na Wielopolu EDGE http://www.estetiq.pl/index.php?id=witamy

Zestaw z lampą kosztuje ponad 900zł. Znacie to?
Pozdr, i dzięki za odzew i przewodnictwo.
Ba-ha
Ba-ha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.