Lampy UV i suszarki ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-03, 10:43   #1
Kasia ZG
Raczkowanie
 
Avatar Kasia ZG
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do Kasia ZG
Lightbulb

Lampy UV i suszarki ???


Witajcie

Postanowiłam nauczyc sie wykonywania frenca sama ale zastanawia mnie czy uzywacie lampy UV lub suszarki by paznokcie szybciej wysychały bo chwila nieuwagi i wszystko można popsuc.

Na allegro widziałam suszarki za nie całe 10zł ale czy one dają jakieś efekty??? Moze coś wiecie na ten temat piszccie

A moze używacie lampy UV w domu dla własnego użytku?

PROSZE O PORADę


Pozdrawiam

Kasia ZG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 11:20   #2
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Lampy UV i suszarki ???

robienie frencha to naprawdę żaden problem, mozesz korzystać z pasków, jesli biała koncóweczka Ci nie wychodzi, zeby lakier wysechł nie jest potrzebna lampa UV, ona potrzebna jest tylko do żeli, a mówimy mam nadzieje o frenchu lakierowym.Suszarka pewnie troche przyspieszy schnięcie, ale czy warto wydawac na nia kasę?
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 13:38   #3
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Lampy UV i suszarki ???

A co ma do wysychania lakieru lampa UV na boga!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 14:47   #4
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Lampy UV i suszarki ???

jesli chodzio o lakier, to ja niecierpie czekac jak wyschnie, bo i tak zawsze gdzies zachacze, zawadze czy przeciagne po ubraniu i po efekcie..dlatwgo wyposazylam sie z preparat do wysychania lakieru, z avonu i moge go polecic z czysym sumeinie. wklejam fotke, ja coprawda mam jeszcze zapas takich w buteleczce jak lakier, ale tro jest chyba to samo, tylko w innym opakowaniu. faktyznie lakier jest suchy i utwardzony po 60sek, ja czekam zawsze 2min i jest ekstra i trzyma sie tez dobrze, tylko pozostawia troche lepka warstwe ktora trzeba przemyc moda pod kranem
naprawde warto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg avon.jpg (24,4 KB, 40 załadowań)
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 18:28   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Lampy UV i suszarki ???

Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
jesli chodzio o lakier, to ja niecierpie czekac jak wyschnie, bo i tak zawsze gdzies zachacze, zawadze czy przeciagne po ubraniu i po efekcie..dlatwgo wyposazylam sie z preparat do wysychania lakieru, z avonu i moge go polecic z czysym sumeinie. wklejam fotke, ja coprawda mam jeszcze zapas takich w buteleczce jak lakier, ale tro jest chyba to samo, tylko w innym opakowaniu. faktyznie lakier jest suchy i utwardzony po 60sek, ja czekam zawsze 2min i jest ekstra i trzyma sie tez dobrze, tylko pozostawia troche lepka warstwe ktora trzeba przemyc moda pod kranem
naprawde warto
Ojej Szok, jesteś pierwszą osobą, która powiedziała coś pozytywnego o tym specyfiku Mam go, i niestety nie mogę podzielić Twojego zdania W moim przypadku nie sprawdził się ani trochę Spray jest niewygodny bo tryska na całe ręce, dla mnie to wstrętne uczucie mieć zachlapane jakimś tłustym płynem całe kończyny. Po za tym po 30 minutach od pomalowania paznokci lakier maział się jakbym nałożyła go 4 min. wcześniej Tragedia. W porównaniu z Dry & Shine jest milion razy gorszy. Zbyt tłusty, źle się rozpływa po płytce, ale za to ładnie pachnie Generalnie tańszy, ale gorszy efekt. Szczerze mówiąc szybciej mi wyschły paznokcie bez żadnych przyspieszaczy, niż z nim
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:04   #6
marzena2125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: Lampy UV i suszarki ???

mam pytanie. Mam lampę Lampa UV 36 Watt - 4 Świetlówkami po 9Watt kazda. Może być czy powinna być wiecej watowa? bo wiem że lampa też musi byc odpowiednia. Bo jak ta jest zła to zakupie inna tylko pomożcie w wyborze. Z góry dziekuje
marzena2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:58   #7
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Lampy UV i suszarki ???

taka lampa na pewno jest wystarczająca
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.