Niezadowolona z paznokci :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-22, 00:02   #61
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Talking Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
dobra dziewczyny ja d...pe zawracam a przez przypadek od razu weszlam na 2strone a zdjecia do tej wypowiedzi sa na pierwszej alllleeee gapa ze mnie, Juz sobie poradziłam
hyhyhyhy



klask i:

mi tez sie zdarza. Albo czytam tylko wypowiedzi z pierwszej strony, bo nie zuwazam, ze jest ich wiecej
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 12:48   #62
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Ta "stylistka" chyba robila te pazurki z przepaska na oczach, ło matko, w zyciu nie spotkalam sie z taka fuszerąWspolczu je, ale nie daj sie, placisz , masz prawo do reklamacji
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 21:00   #63
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

wiadomo cos z tymi Twoimi paznokciami????

czy sa jakies postepy??

??????

??????
brak info??!!
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 11:42   #64
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

chce iść do tego gabinetu, spójrzcie na zdjęcia pazurków-są ok?

http://atelierurody.com.pl/
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 12:18   #65
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Te mają jakąś grubą linię włosa:
http://atelierurody.com.pl/pazurki/add1/3.jpg


Te też mają chyba za grubą i są dziwnie wypiłowane:
http://atelierurody.com.pl/pazurki/add1/6.jpg

Na tym widać to samo:
http://atelierurody.com.pl/pazurki/add2/8.jpg

Te są zdecydowanie za grube, z linią to samo:
http://atelierurody.com.pl/pazurki/add1/10.jpg

Większość pazurków w galerii tego salonu ma moim zdaniem zły kształt, są za grube a linia włosa w niemal wszystkich jest sporo grubsza niż "przepisowe" 3 wizytówki
Może niech dziewczyny z większym doświadczeniem się wypowiedzą Ale mnie nie bardzo się podobają te prace...

Niezbyt jasno napisałam, więc precyzuję: całe paznokcie są za grube a zwłaszcza na "końcu" (czyli najdalej od nadgarstka )
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 12:22   #66
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Mnie też się nie podobają,jakieś takie nie teges te pazury,nawet lakier ze skórek nie jest pozmywany..
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 16:01   #67
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

nieciekawe te pazurki, lepiej tam nie idz
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 23:45   #68
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

No faktycznie ksztalt jakis nie bardzo, ale za to zdobienia calkiem cielawe
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 08:42   #69
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

nie nie nie!!
te pazury odpadaja!!!
sa paskudnie wykonane!!!
wejdz na forum pazurkowe i popros o polecenie gabinetu lub prywatnej dziewczyny z twojego miasta o polecenie jakiejs stylistki..to chyba najlepsze rozwiazanie
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 09:12   #70
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez akziizka Pokaż wiadomość
nie nie nie!!
te pazury odpadaja!!!
sa paskudnie wykonane!!!
wejdz na forum pazurkowe i popros o polecenie gabinetu lub prywatnej dziewczyny z twojego miasta o polecenie jakiejs stylistki..to chyba najlepsze rozwiazanie
ojej, nie wiedziałam że tak żle jest...a to właśnie ten gabinet dostał jakieś ogólnopolskie wyróżnienie-tylko właśnie nie wiem za co, bo tam jest wiele innych rzeczy..eh
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 10:29   #71
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
ojej, nie wiedziałam że tak żle jest...a to właśnie ten gabinet dostał jakieś ogólnopolskie wyróżnienie-tylko właśnie nie wiem za co, bo tam jest wiele innych rzeczy..eh
sproboj na forum pazurkowymtam ci doradza gdzie co i jak i za ile!!

nie ma co przechodzic znow koszmaru pazurowatego
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 07:34   #72
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

od wczoraj mam nowe pazurki... troche to trwało zanim trafiłam do jakiejś dobrej stylistki...
fajna babka, zmieniła mi całkiem tipsy bo tamte miały brzydki kształt.. za moment wkleje wyniki jej pracy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1111.jpg (108,2 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2222.jpg (85,2 KB, 180 załadowań)
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 08:00   #73
witośka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 218
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

ładne gdyby nie to ze brokacik trochę się porozsypywał na pazurki ( ale mi też tak czasem sie zdarza)
w końcu masz ładne pazurki i nie wmusisz ich chować
witośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 09:24   #74
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Już jest lepiej, ale to są straszne łopaty i kształt jakiś dziwny, niedopracowany, na każdym inny.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:25   #75
inaika
Raczkowanie
 
Avatar inaika
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 135
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

na prawde, ksztalt zbyt lopatowaty... nast. razem popros o ich spilowanie
__________________
NEW: french+czerwone mini holo oraz błękitne stópkiZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198526&page=4
-----------------------------------------------------------------------
Moje Pazurkowe Zakupy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...14#post5044314
inaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:28   #76
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

torszeczke przepilowane pazurki, ale generalnie o niebo lepsze od poprzednich !!

skorki nie pozalewane zelem, czyli juz plus, tylko ten kolor zelu mnie zniecheca jakis jakby mleczny
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:49   #77
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
torszeczke przepilowane pazurki, ale generalnie o niebo lepsze od poprzednich !!

skorki nie pozalewane zelem, czyli juz plus, tylko ten kolor zelu mnie zniecheca jakis jakby mleczny
przepiłowane są, bo już tamta babka przepiłowała mi paznokcie i teraz to strasznie ciężko było tej piłować bo mnie piekło..żel nie jest taki mleczny jak wyszedł na zdjęciach-albo może to wina tego że na wierch pomalowała mi chyba jeszcze 3 rzeczami i jakis nabłyszczacz dała.. generalnie jestem zadowolona bo na prawde teraz moje pazurki wygladaja jak od stylistki a nie takie jak przedtem...gorsze niż moje naturalne..ładnie się błyszczą... robiła dłużej niż tamta, bo tamta to w 50 minut a to jakoś ponad 2h...wiem, że zawsze coś tam dopatrzycie ale chyba generalnie nie jest tak żle??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1111111.jpg (99,5 KB, 132 załadowań)
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 17:44   #78
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

nie jest źle. troszkusie za szerokie wydają ale to nie rzuca się w oczy jakoś bardzo poza tym dużo nie widać na jednym zdjęciu ;] ale generalnie jest oki
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 01:05   #79
shineeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

DO PATINKA
jestem z Gorlic,napewno kojarzysz to blizutko NS,fajnie że można spotkać tutaj kogoś ze swoich okolic;D ja jakiś czas temu (ok.2 lat) wybrałam się własnie do Sacza na paznokcie akrylowe i długo zastanawiałam sie gdzie isc bo salonow jest masa, poszlam do MESSI-Akademia sztuki fryzjerskiej,napewno kojarzysz bo jest duzo bilbordow na miescie,fryzury robią tam naprawde cudowne,ale za masakryczne ceny,ale paznokcie to robią fatalne,chyba ze tylko ja tak trafilam,pazurki robila mi wlascicielka -na swojej stronie internetowej pisze o sobie ze dzieki szkoleniom i pracy w londynskich i wloskich salonach zapewnia najlepsze uslugi fryzjerskie i kosmetyczne,heh to chyba jakas pomylka,albo wyczarowala sobie te wszystkie dyplomy jesli chodzi o stylizacje paznokci,bo robic ich wogole nie potrafi,zaczelo sie od tego ze przepilowala mi cala plytke na czerwono,zmasakrowala skorki tak ze lala mi sie krew a ona tylko pytala czy boli,uzywala frezarki w taki sposob ze nie trudno bylo pouszkadzac mi i plytke i skorki,zrobila mi tipsy na szablonie akrylowe to byl french,dodam ze kazdy paznokiec mial inny ksztalt i inna linie usmiechu a na dodatek byl mega gruby,ale ona caly czas mowila "piekne,piekne"a ja juz nie moglam patrzec na ta masakre,wogole caly czas prace przerywala telefonami i rozmowami z jakimis przypadkowymi klientami,dodam jeszcze ze umowila sie ze mna na 17 a spoznila sie i przyszla dopiero o 19.Paznokcie wygladaly fatalnie,zazyczyla sobie 170 zł (drogo bo podobno Messi ma renome,w fryzjerstwie to sie zgodze,ale nigdy w zyciu w stylizacji paznokci,no chyba ze zmienilo sie cos w ciagu 2 lat)zaplacilam jej za te paznokcie,ale bylam na siebie taka zla wlasnie o to ze zamiast kazac jej to sciagac to ja jej jeszcze dalam pieniadze,po tygodniu paznokcie wygladaly ochydnie,pekaly odpadaly mialam strasznie poniszczona plytke,wrocilam tam i powiedzialam ze ma cos z tym zrobic bo ja opisze w gazecie a ona zaczela sie ze mna wyklocac ze to pewno przez to ze musialam nie uwazac albo trymac rece w kieszeni od spodni,co to wogole za beznadziejne tlumaczenia,wreszcie tak ja zgadalam ze zaprosila mnie na fotel i zaczela robic od nowa te paznokcie...oczywiscie gratis,na szczescie zrobila tylko 2 a potem zadzwonila po jakas kolezanke ktora dokonczyla mi akryle i bylo w miare ok,ale do salonu zrazilam sie w 100% i nie polecam ci w zadnym wypadku,chyba ze chcesz zrobic sobie super wloskipozdrawiam Sądeczanke i wszystkie Was kobietki

Edytowane przez shineeee
Czas edycji: 2007-09-19 o 11:11
shineeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 11:06   #80
gosiunia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez rossarium Pokaż wiadomość
nie jest źle. troszkusie za szerokie wydają ale to nie rzuca się w oczy jakoś bardzo poza tym dużo nie widać na jednym zdjęciu ;] ale generalnie jest oki
nie są złe zgadzam się moją przedmówczynią ale jednak jeszcze dużo tym pazurkom niestety brakuje ...
gosiunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 05:03   #81
kalvi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
Niestety, nic nie załatwiłam - tak jak myślałam, stwierdziła, że uzwględnia reklamacje jedynie jakby mi coś odpadło, pękło lub coś w tym stylu...
wątek z przed 2lat ale jak widać "perełek" w tej branży nie brakuje...!

Każdy widać przynajmniej raz się nacioł, ja tez na wielką "panią stylistkę" poszłam pierwszy raz założyć tipsy trafiając do "profesjonalistki" tylko i wyłącznie dlatego ze było mi po drodze.....i to była mega porażka,zrobione przez tą panią tipsy wyglądały jak zwykłe plastiki kupione z drogeri przyklejone na kropelke a po dwóch dniach pękały jeden po drugim,
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...2a6048033.html
widac było łączenie tipsa bo zle wypiłowała tuszowałam to naklejką z kwiatkami tylko po co skoro i tak pękały,a o tym ze haczyły o wszystko czego dotknełam juz nie wspomne,nie wypiłowała mi ich bo jak stwierdziła "same sie spiłuja podczas prac domowych takich jak pranie...." to naprawde zenada tego ucza na kursach? kiedy poszłam z reklamacją, sama się przyznała ze miała juz takie przypadki z serią pękających tipsów,to o czym to świadczy...? ale oczywiscie o zwrocie choć częsci pieniędzy nawet nie chciała słyszeć, tak własnie postępują partaczki którym nie zalezy na swoim wizerunku rekalmie i dobrym wykonaniu swojej pracy tylko na szybkim zarobku, żadna szanująca sie stylistka w ten sposób by nie postąpiła, ale jak widac jednym zależy innym mniej...
W moim przypadku uzupełnien nie było, bo co miała mi uzupełniac hehe, a ponoc robi pazokcie od 2 lat.... spartaczyła robote tym samym robiąc sobie reklamę, kazdy z moich znajomych omija szerokim łukiem tą pania "stylistke" poczta pantoflowa niezawodna w ten sposób zyskuje sie klijentki bądz jak w tym przypadku traci.
Zaplaciłam za paznokcie 50zł niby nie dużo, ale w przypadku gdy trzymały sie tylko dwa dni to chyba dużo za dużo, nieszłam na udry z tą pożal sie Boze stylistką, wyrzuciłam w błoto 50zł mam nadziej że doszła do wniosku ze w koncu czas zainwestować w porządne produkty, chociaz wątpie zwazywszy na jej bezczelnosc i aroganctwo.
Po tej całej nie miłej eskapadzie znalazłam odpowiednią stylistkę która doprowadziła moje panokcie do porządanego stanu, tam dopiero zobaczyłam jak wygląda profesjonalne założenie tipsów i tu przynajmniej wiedziałam za co płacę czego nie mozna było powiedzieć o pierwszym przypdku!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 365e26e2a6048033.jpg (7,2 KB, 32 załadowań)
kalvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 13:48   #82
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
Zakładam ten wątek, bo mam problem. Wiem, że jest to ewidentne niechlujstwo kosmetyczki ale chcę się tutaj wyżalić
jakieś 4 miesiące temu zrobiłam u PROFESJONALNEJ (?) stylistki czy jak to się nazywa żelowe paznokcie. Zgodnie z wyczytanymi poradami poszłam do gabinetu, do kobiety z 10 dyplomami na ścianie itd. czyli generalnie po kursie z doświadczeniem. Na początku byłam bardzo zadowolona, paznokcie się trzymały itd. Od tamtego momentu uzupełniałam je 3 razy i z każdym uzupełnieniem paznokcie są coraz brzydsze byłam wczoraj - kazałam je trochu podciąć bo już miałam szpony-poobcinała krzywo, pod skosem, nierówno-tak że np. środkowy palec mam taki króciutki i jeszcze krzywy!! jak zwróciłam jej na to uwagę to powiedziała że musi podrosnąć!! to po co go tak podcinała!!po prostu jedna wielka kicha..
generalnie każdy paznokieć jest podcięty pod mniejszym lub większym skosem, french też zrobiony na "odpieprz" krzywo... wszystko jej zajęło godzinę (zawsze uzupełnia mi mega szybko) do tego wkurza mnie to że ma otwarty cały czas gabinet i wchodzą do niej co chwilę inne pracownice-gadają, odbiera telefony a wczoraj nawet przyszła jakaś baba i sprzedawała jej ozdoby!! a ja siedziałam jak ten kretyn z paznokciami:/
za uzupełnianie płacę u niej 70zł a wychodzę od niej zła zamiast zadowolona!wiem, że już do niej nie wrócę-tylko sie zastanawiam czy ktoś inny podejmie się podreperowania tych paznokci:/

poniżej są zdjęcia-zdjęcie w ramce to zdjęcie kiedy jeszcze byłam z nich zadowolona-robione pierwszy raz... reszta to uzupełniany niewypał...

o masakra!!ona nie ma pojecia zdnego o paznokciach!!jak mozna cos takiego zrobic i jeszce kase brac...
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 13:57   #83
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cześc dziewczyny. Ja zajmuję się od dłuższego czasu stylizacją paznokci, chociaż teraz miałam roczną przerwę, bo urodziłam dziecko i właściwie utrwalałam swoją wiedzę i umiejętności na samej sobie. To , co zobaczyłam na samym początku tego wątku - chodzi mi o zdjęcia koleżanki, której ktoś zrobił paznokcie - jest dla mnie po prostu NIEPRAWDOPODOBNE !!! Jak można tak zniszczyc komuś paznokcie swoją pracą ??? Przecież ewidentnie widac, że KAŻDY paznokiec jest krzywy, każdy też jest inaczej pomalowany - nie wspomnę już o wykonaniu frenchu - jeśli francuskim manicurem to można wogóle nazwac ..... I naprawdę nie trzeba miec doskonałego wzroku, żeby to wszystko stwierdzic .... Te paznokcie, które koleżanka ma obecnie zrobione są oczywiście lepsze ale też nie dokładnie wykonane. Powiem wam tak - ja w swojej pracy kieruje się głównie tym aby kształt paznokci był jak najbardziej zbliżony do naturalnego .... Pozdrawiam i życzę jak najmniej takich porażek w doświadczeniach ze stylistkami paznokci
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.