Idealny Krem Dla Mojej Cery Mieszanej - Nie Istnieje Chyba :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-04, 18:38   #1
suonce18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57

Idealny Krem Dla Mojej Cery Mieszanej - Nie Istnieje Chyba :/


Wiecie co, już naprawdę mam dosyć swojej cery !!!
Jest tak strasznie skłonna do zapychania, do tworzenia się zanieczyszczeń ,że ja już po prostu świra dostaję. Od lat szukam odpowiedniego kremu do niej - przestałam szukac już matujących, bo oprócz tego ,że mam tłustą w niektórych partiach to jest ona jednak rownież mocno wrazliwa i ostatnio - przesuszona wręcz (!) a to jest dopiero koszmar jak twoja tłusta partia twarzy staje się przesuszona...
I naprawdę ,wierzcie mi ,że przeszukałam już wszystkie strony o kremach.. na wizażu/ nie wiadomo gdzie jeszcze.. wiadomo ,że nie każdy krem ,nawet ten ,który pasuje 30 osobom przypasuje akurat danej jednej... ale ja już nie mam siły tak probować, i kupować i sprawdzaćkażdy pokolei ! Do tej pory chyba każdy w zasadzie krem, który cieszył się często naprawdę niezłą opinią... więc go kupiłam... nie sprawdził się u mnie ! albo mnie podrażnił albo przesuszył mi cerę jeszcze bardziej - albo (o zgrozo) i to w 99% pozapychał mi cerę jeszcze bardziej...
Już nie mam siły...
Ostatnio znalazłam wiele pozytywnych opinii na temat Loreala HappyDerm - dla cery mieszanej...
Że nie zatyka porów, ze jest świetny ,ze wygładza... i bla bla bla...

Szukałam go przez tdz- nigdzie nie moge dostać!
Jedynie przez net... i już nawet miałam zamiar zamawiać ,kiedy coś mnie skorciło i jeszcze poszukałam o nim...
I raz,że patrze, że ma w składzie alkohol !
a dwa... że nie jedną osobę też pozapychał...

No to ludzie... ja nie mam tyle kasy ,żeby wydawać tylko dla własnej autopsji - do 30 zeta czy więcej nawet
Nie mam siły do tego już;(
Czy istnieje jakiś krem ,który jest idealny dla wszystkich /tych samych rodzajów cer oczywiście/

OCZYWIŚCIE, ŻE NIE...

ale dlaczego ja na swój nie moge trafić ?
bu
suonce18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 21:26   #2
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Idealny Krem Dla Mojej Cery Mieszanej - Nie Istnieje Chyba :/

Zrob go sama Powaznie mowie, zerknij do watku o biochemii urody i mazidlach Im krotszy sklad, tym lepszy krem.. a jeszcze lepszy kiedy sama kontrolujesz skład

Idealny dla wszyskich cer jest moim zdaniem zel hilauronowy wymieszany z wybranym olejem. Wysmarowalam cale otoczenie i kazdy sobie chwalil
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 01:21   #3
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Idealny Krem Dla Mojej Cery Mieszanej - Nie Istnieje Chyba :/

Mleczko avene spf 50 dla skory wrazkiwej-jedyny krem +filtr w jednym jaki moja skora znosi(zeby jeszcze byl bezzapachowy to bylby idealny).Mam skore mieszana,wrazliwa-zapycha mnie wszystko.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 10:31   #4
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Idealny Krem Dla Mojej Cery Mieszanej - Nie Istnieje Chyba :/

A probowalas Avene Hydrance Optimale Leggre? Na 100% nie zapycha, jest lekki nawilzajacy...
Ja mam podobna cere mieszana przesuszona okrutnie sklonna do wypryskow..od lat sie meczylam
Powinnas rowneiz wprowadzic kwasy do pielegnacji na tluste partie np effaclar K lub zakupic samorobny tonik z www.biochemiaurody.com z 2% BHA..to tansza opcja i nawet bardziej skuteczna
Nie zrazaj sie tez jezeli 'wypryszczy' cie w poczatkowej fazie bo skora musi sie oczyscic
A do mycia buzki unikaj produktow wysuszajacych..moga polecic tez z wyzej wymienionej strony olejek myjacy...naprawde koi mieszana skore...grunt to jej nie przesuszac calej ostrymi produktami bo zacznie ejszcze bardziej sie przetluszczac i beda krostki.
Polecany wyzej przez psyche zel hialuronowy 1% ktory rowniez mozesz zakupic na biochemii urody jest swietny w polaczeniu z innymi produktami np olejkiem na noc Lemon http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoilregul.html

Grunt to zeby byla dobrze nawilzona!
Uzywajac kwasow powinnas stosowac filtry, najlepiej lekkie z SPF min 40 - one rowniez poprawiaja kondycje cery w dlugofalowym uzywaniu. Szukaj lekkich mleczek, emulsji np LRP ktore sa jedymi z mniej zapychajacych
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 11:57   #5
Bunia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 43
Dot.: Idealny Krem Dla Mojej Cery Mieszanej - Nie Istnieje Chyba :/

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
A probowalas Avene Hydrance Optimale Leggre? Na 100% nie zapycha, jest lekki nawilzajacy...
Siem nie zgodze... Moze nie zapycha, ale podraznia. Mojego TZ-ta cholernie podraznil po 1szej probie uzycia, a i mnie juz zaczyna szczypac na policzkach wiec sie chyba z nim pozegnam
Bunia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 12:31   #6
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Idealny Krem Dla Mojej Cery Mieszanej - Nie Istnieje Chyba :/

Cytat:
Napisane przez Bunia77 Pokaż wiadomość
Siem nie zgodze... Moze nie zapycha, ale podraznia. Mojego TZ-ta cholernie podraznil po 1szej probie uzycia, a i mnie juz zaczyna szczypac na policzkach wiec sie chyba z nim pozegnam
Uhm..fakt faktem nie mam wrazliwej skory i nic jej nie rusza szczegolnie...jest polecany przez wiele osob jako nie zapychajacy...i pod tym katem sie sprawdzi..pewnie do wrazliwej cery wersja rich moglaby byc bardziej wskazana ale nie wiem jak to ma sie wtedy co do zapychania...a co do twojej Avenki to ja chetnie przygarne jak sie chcesz pozbyc
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.