Pajęczynka na nogach i witamina C - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-24, 17:44   #1
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541

Pajęczynka na nogach i witamina C


Niestety mam skłonność do okropnych pajęczynek na nogach, co przy mojej bardzo jasnej karnacji potrafi być prawdziwą udręką. To cudo wyskakuje mi najczęściej gdy zrobi mi się choć trochę chłodniej I tutaj mam pytanie do Biochemiczek
Czy mogę dodawać do gotowych balsamów do ciała ok. 15% kwasu askrobinowego (np tego z mazideł) i czy to pomoże na mój problem? Oczywiście dodawałabym go tuż przed aplikacją na ciało :P Może balsamw zbogacić też ekstraktem z kasztanowca?
I czy są jakieś składniki, których powinnam w balsamach unikać (o witaminie A i BHA już wiem :P)?
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 09:55   #2
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Pajęczynka na nogach i witamina C

No Dziewczęta Pomóżcie zagubionej koleżance :P
Właśnie przeczytałam na mazidłach, że kwas ask. rozpuszcza się w wodzie, więc chyba bezpośrednie dodanie go do gotowego balsamu tuż przed użyciem i wymieszanie odpada???
Przeszukałam już chyba cały internet i nie znalazłam żadnego balsamu z witaminą C oprócz Herbalife, ale cena jest zabójcza ;(
Ech, chyba w ostateczności pozostaje mi zaopatrzenie się w (spory) zapas kremów z bielendy z kasztanowcem i witaminką C i aplikowanie go w formie balsamu na ciało
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.