Proszę o pomoc :odnowa a uzupełnienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 13:48   #1
ameliaa78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2

Proszę o pomoc :odnowa a uzupełnienie


Witajcie , jestem tu nowa i choć czytam to forum od dawna to potrzebuję waszej pomocy , otóż dopiero ukończyłam kurs z którego jestem bardzo zadowolona , tylko nie wiem na czym polega odnowa i uzupełnienie paznokci czyn się różni , szkolono mnie , że ściąga się całkowicie pazurki i nakłada nowe , jak wy robicie , wiem że niektóre stylistki spiłowują jakąś część zelu i nakładają nowy , ja raz tak spróbowałam to po bokach pod wpływem delikatnego piłowania tips odchodził (jeszcze wtedy ćwiczyłam na sobie), proszę wytłumaczcie mi jak robić dobrze zaoszczędzając czas .
I jestem początkująca robię pazurki około 2,5 godz. chciała bym też się troszkę dowiedzieć jak dziewczęta dochodzicie do takiej wprawy , że robicie w godzinę czasami 1,5 godz.Zdradźcie rąbka tajemnicy
ameliaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 21:42   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Proszę o pomoc :odnowa a uzupełnienie

Odnowę roisz gdy np klientka ma wtopione zdobienie i chce je zmienic, lub gdy linia usmiechu frencha przesunęła sie i widać szpecacy odrost. Wtedy spiłowujesz ok 80% masy i nakładasz na tym szkileciku wszystko od nowa.
Uzupełnienie polega na uzunięcii zapowietrzeń (co robi także przy odnowe ) i lekkim spiłowaniu masy i dodaniu jej w miejsce gdzie odrósł paznokcieć.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 22:59   #3
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Proszę o pomoc :odnowa a uzupełnienie

a rąbek tajemnicy co do czasu nie istnieje....
czasem robię uzupełnienie w 40 minut a czasem 2 godziny....
zależy co sobie kobitka uhodowała, zależy jak dbała o pazurki, Jaki akryl, (bo ja w akrylu)zależy jaka płytka, jaka pogoda i ile kawy płynie w żyłach i kto siedzi naprzeciwko Ciebie.
Często umawiam sie po 19.00 żeby mieć święty spokój i sobie dłubać....
Mam taką jedna Panią Alę która zawsze sie śpieszy i jak tylko wejdzie to już chce wychodzić. Boi sie frezarki i zawsze mawia: oj, Jagódka nie piłuj już.... już wystarczy.... Ostatnio 30 minut....
.... z malowaniem.....
ale nie lubię tego
prędkość w tej dziedzinie nie jest najistotniejsza. Ważne jest zorganizowanie i dokładność a reszta przychodzi z czasem...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.