krok po kroku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 21:33   #1
magda050674
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11

krok po kroku


jestem tu po raz pierwszy,pazurkami zajełam się nie dawno no i już mam wpadkę z którą nie mogę sobie poradzić.Na kursie uczyłam sie na żelach które na drugi dzień na paznokciach sie zapowietrzały zmieniłam na IBD i jest poprawa tylko nie wiem czy kolejność nakładania robie pokolej w technice frech, czy znajdzie się dobra dusza która mi to powie krok po kroku ,i czy mogę te żele kłaśc na tipsy i klej z innej firmy czy lepiej kupić z tej samej , czy moze być to powód że mimomto zapowietrzaja sie,i mam jeszcze jedną prożbę poradzcie jak nauczyc się kszywej C bo ni w ząb sobie nie radzę
magda050674 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 22:15   #2
mama victorii
Raczkowanie
 
Avatar mama victorii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 63
Dot.: krok po kroku

hej ja sie podpinam jesli chodzi o krzywa -c .Tez zawsze mam z tym problem .Zawsze za plasko u mnie to wyglada ..(
mama victorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 06:33   #3
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: krok po kroku

Krok po kroku chyba nikt nic pisać nie będzie, bo na to regulamin nie pozwala, a jeżeli chodzi o krzywą c to ja ją buduję tak długo i tyle razy, by mi odpowiadał efekt - na początki i 3 razy musiałam budujący dawać, by byłą krzywa, teraz wystarczy mi raz
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 08:17   #4
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: krok po kroku

Magda, mozesz zele IBD klasc na tispsy innej firmy przyklejone klejem innej firmy.
To nie ma znaczenia.
Co do budowania krzywej C. Powinno to byc na kursie- skoro nie bylo, ja bym tam uderzyla spowrotem z pytaniem. Dobra instruktorka powinna rozwiac Twoje watpliwosci- zaplacilas Jej za kurs, to teraz tez powinna Ci pomagac.
Do nas jak nasze kurstanki przychodza po zakupy to chowaja raczki, bo wiedza, ze zaraz ja, czy Kasia obejrzymy co tam same zrobily i wytkniemy im wszystkie bledy Dzieki temu, nawet po zakonczonym kursie dziewczyny sie ucza i doskonala. Poza tym zawsze moga zadzwonic, czy przyjsc jezeli jakis preblem sie trafi w trakcie pracy i moga liczyc na nasza pomoc.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 14:48   #5
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: krok po kroku

jesli chodzi o żele ibd to bez problemu możesz skorzystać z ich filmu instruktażowego na ich stronie lub na stronie euro-fashion, lub zaglądnąć do pomocnych linków na tym forum. Jest też tam pokazane jak budowac krzywą za pomocą tych żeli. pozdrawiam
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 22:18   #6
magda050674
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: krok po kroku

dzięki wielkie,dzięki za pomoc.Moja stylistka dużo mi nie pomogła bo i przez telefon to za dużo się nieda a odwiedzić ją to odległoś około 150km, ale film instruktażowy trawiony w 10tkę o to mi chodziło ale mam jedno pytanie, posiadam żel french xtreme jest to bardzo gęsty zel i nie bardzo wiem jak go rozprowadzać bo jak nakładałam go tak jak mnie nauczono czyli prostymi ruchami do siebie to nić nie zostawalo czy mam nakładać tak jak robiono na filmie-puktowo i ułozyc ładną linie uśmiechu z góry dzięki i pozdrawiam
magda050674 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 23:18   #7
mama victorii
Raczkowanie
 
Avatar mama victorii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 63
Dot.: krok po kroku

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Magda, mozesz zele IBD klasc na tispsy innej firmy przyklejone klejem innej firmy.
To nie ma znaczenia.
Co do budowania krzywej C. Powinno to byc na kursie- skoro nie bylo, ja bym tam uderzyla spowrotem z pytaniem. Dobra instruktorka powinna rozwiac Twoje watpliwosci- zaplacilas Jej za kurs, to teraz tez powinna Ci pomagac.
Do nas jak nasze kurstanki przychodza po zakupy to chowaja raczki, bo wiedza, ze zaraz ja, czy Kasia obejrzymy co tam same zrobily i wytkniemy im wszystkie bledy Dzieki temu, nawet po zakonczonym kursie dziewczyny sie ucza i doskonala. Poza tym zawsze moga zadzwonic, czy przyjsc jezeli jakis preblem sie trafi w trakcie pracy i moga liczyc na nasza pomoc.
nie slyszalam jeszcze o kursie na ktorym nie bylo o krzywej -c .Oczywiscie ze bylo .Napisalam tylko ze zawsze mam z nia problem ,to jak wiadomo kwestia wprawy i cwiczen .Nawet najleprzy kurs na swiecie by mnie tego nie nauczyl .Sama musze do tego dojsc i cwiczyc ,cwiczyc ,cwiczyc .A przydatne wskazowki sie przydadza wiec dziekuje !
mama victorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 23:27   #8
mama victorii
Raczkowanie
 
Avatar mama victorii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 63
Dot.: krok po kroku

a za kurs nie placilam instruktorce tylko szkole w ktorej te instruktorki ucza Nie prosze rowniez o opis ,krok po kroku tylko napisalam ze z krzywa c mam czasami problem .Mysle ,ze czesto tak bywa u poczatkujacych stylistek .Nie wierze ,ze ktos zaraz po krotkim czasie perfekcyjnie umie zrobic krzywa -c .chyba ,ze jest niezly zdolniacha z niego !
mama victorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 06:53   #9
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: krok po kroku

Cytat:
Napisane przez magda050674 Pokaż wiadomość
, czy znajdzie się dobra dusza która mi to powie krok po kroku
Cytat:
Napisane przez mama victorii Pokaż wiadomość
Nie prosze rowniez o opis ,krok po kroku tylko napisalam ze z krzywa c mam czasami problem .!
...

Cytat:
Napisane przez mama victorii Pokaż wiadomość
nie slyszalam jeszcze o kursie na ktorym nie bylo o krzywej -c .!
A ja słyszałam o bardzo wielu...

Cytat:
Nie wierze ,ze ktos zaraz po krotkim czasie perfekcyjnie umie zrobic krzywa -c
Oczywiście,że nie. Choć wyjątki potwierdzają regułę.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 08:02   #10
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: krok po kroku

Pozostaje pytanie, jak przez net wytlumaczyc, to co bylo na kursie i czego wtedy nie zalapalas?
Krzywa C buzuje zazwyczaj kolejnymi warstwami zelu- pierwsza od 1/3 plytki paznokcia- kolejna od skorek- krzywa c tworzy sie sama. Jednak nie zawsze tak robie. Czasem buduje krzywa c- osobno z kolejnej warstwy..... Dlugo by opowiadac.... A przedwszystkim ladna krzywa C- to kwestia odpowiedniego pilowania- co z tego jak ja ladnie zbudujesz, kiedy za chwile ja spilujesz?
ale mi sie rymlo
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 12:58   #11
mama victorii
Raczkowanie
 
Avatar mama victorii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 63
Wink Dot.: krok po kroku

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Pozostaje pytanie, jak przez net wytlumaczyc, to co bylo na kursie i czego wtedy nie zalapalas?
Krzywa C buzuje zazwyczaj kolejnymi warstwami zelu- pierwsza od 1/3 plytki paznokcia- kolejna od skorek- krzywa c tworzy sie sama. Jednak nie zawsze tak robie. Czasem buduje krzywa c- osobno z kolejnej warstwy..... Dlugo by opowiadac.... A przedwszystkim ladna krzywa C- to kwestia odpowiedniego pilowania- co z tego jak ja ladnie zbudujesz, kiedy za chwile ja spilujesz?
ale mi sie rymlo
No niezle dziewczyny dzieki !tak wlasnie mi sie zdarzalo czasami )ze ja spilowalam !(chodzi o krzywa c)Pozdrawiam
mama victorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 22:06   #12
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: krok po kroku

Cytat:
Napisane przez mama victorii Pokaż wiadomość
No niezle dziewczyny dzieki !tak wlasnie mi sie zdarzalo czasami )ze ja spilowalam !(chodzi o krzywa c)Pozdrawiam
nie spiłujesz jesli bedziesz piłowała w 4 rogach, ta metoda u mnie się sprawdza ( choć przyznam, ze nie podoba mi się pazurek z wyrazistą krzywą C, bo moje naturalne takowej nie posiadają).
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 08:19   #13
mama victorii
Raczkowanie
 
Avatar mama victorii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 63
Smile Dot.: krok po kroku

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
nie spiłujesz jesli bedziesz piłowała w 4 rogach, ta metoda u mnie się sprawdza ( choć przyznam, ze nie podoba mi się pazurek z wyrazistą krzywą C, bo moje naturalne takowej nie posiadają).
Dziekuje za podpowiedz !Sprobuje.Idzie mi coraz lepiej !Czekam wlasnie na zele silikonowe do naturalkow z sun flower .Zamowilam dwa :jeden z pedzelkiem a drugi w sloiczku .Ciekawe ,ktory bedzie lepszy?pozdrowienia
mama victorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 07:45   #14
fille001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18
Dot.: krok po kroku

Witam wszystkich Jestem pierwszy raz na waszym forum i bardzo mi sie tu podoba mam jednak male pytanie. Na ktora warstwe nalezy nakladac ozdoby typu brokat, hologramy, gwiazdki itp. jesli uzywam zelu jednofazowego? Prosze o pomoc
fille001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 08:43   #15
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: krok po kroku

od razu na pierwszą jeśli są grubsze, ewentualnie na budującą jeśli są cienkie.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 12:01   #16
fille001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18
Dot.: krok po kroku

aa dziekuje a jesli to jest normalny tips i nakladam ta warstwe podkladowa to na cala powierzcnie? Kladac rowniez na tips, i czy jak klade warstwe budujaca to czy rowniez na cala powierzcnie czy tylko na ten element gdzie mam naturalny paznokiec pokryty warstwa podkladowa?
fille001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 17:10   #17
KiniuLkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 7
Dot.: krok po kroku

Cytat:
Napisane przez fille001 Pokaż wiadomość
aa dziekuje a jesli to jest normalny tips i nakladam ta warstwe podkladowa to na cala powierzcnie? Kladac rowniez na tips, i czy jak klade warstwe budujaca to czy rowniez na cala powierzcnie czy tylko na ten element gdzie mam naturalny paznokiec pokryty warstwa podkladowa?

wszystkie warstwy nakładamy na całą powierzchnie tipsa
KiniuLkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:11   #18
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: krok po kroku

Hej, Dziewczyny my tu nie uczymy przedłużania paznokci.
Od tego są kursy za które sie płaci.
Bo te pytania które tu padaja często są "podstawami" kursu....
EDIT: oczywiście nie chodzi mi o wtapianie ozdób
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 15:49   #19
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: krok po kroku

Cytat:
Napisane przez KiniuLkaa Pokaż wiadomość
wszystkie warstwy nakładamy na całą powierzchnie tipsa
Kuriozalne uproszczenie - by nie rzec bzdura.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.