Tipsy na paznokietkach u stóp!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 23:32   #1
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Smile

Tipsy na paznokietkach u stóp!!!


Witam. Ciekawa jestem co myslecie o tipsach na paznokcie u stóp . Osobiscie ciesze sie,ze mozna korzystac z takiej opcji poniewaz szczerze mowiac moje stopy nie sa zbyt atrakcyjne ,a paznokcie niemal niewidzialne (malenkie) Zastanawiam sie czy nie bedzie problemu na dopasowanie tipsa na takie malenstwa Widzialam fotki z tipsami na stopach i efekt byl bardzo ladny. Co myslicie na ten temat?
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 07:35   #2
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Pazurki u stóp najczęściej utwardzamy i stylizujemy sama masa.Jeżeli występują pewne niedoskonałości i potrzeba rekonstrukcji lub wyrównania długości płytek to wszystko również możemy nadbudować żelem lub akrylem. Sama uważam że jest to bardzo wygodny sposób na zadbane pazurki szczególnie latem kiedy eksponujemy nasze gołe stópki
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 16:48   #3
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Smile Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Bardzo podobaja mi sie takie troche wypukle paznokietki, bo moje sa kompletnie plaskie, zyby nie powiedziec wklesle Zastanawialam sie nad zakupem specjalnej lampy czyli sprzetu do robienia tipsow,zeby nauczyc sie sama Nie wiem jednak czy to jest dobry pomysl
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:34   #4
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Zastanawialam sie nad zakupem specjalnej lampy czyli sprzetu do robienia tipsow,zeby nauczyc sie sama Nie wiem jednak czy to jest dobry pomysl

To definitywnie nie jest dobry pomysl - przeszperaj forum, to dowiesz sie dlaczego.
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 01:00   #5
magdamlynek
Raczkowanie
 
Avatar magdamlynek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

A wydaje mi się ze to jednak nie jest potrzebne. Bardziej i lepiej wygląda żel na paznokciach u stóp niż tipsy. Moja znajoma próbowała takiej formy i była bardzo zadowolona. Ja chyba również skuszę się na taką forme upiekszenia stóp.
magdamlynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 13:15   #6
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

przedłużanie paznokci u stóp nie jest ani estetyczne ani zbyt ładne najlepiej jest po prostu utwardzić pazurki samym żelem lub akrylem. nadbudować można na szablonie ew. jak się jeden uszczerbi. bardzo wygodna sprawa na lato
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 21:34   #7
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

uważam, że pokrycie paznokci u stóp zelem, to fajna sprawa, raz że długo się to trzyma, nawet do 3 miesięcy, a dwa wyglądają estetycznie i ładnie, można zrobić np. delikatne, jakiś french, bądź coś bardziej odważnego ja robię regularnie
ale co do robienia tego samemu, to nie uważam to za dobry pomysł, raz że sprzęt i same żele, a także odkażacze i tym podobne nie są tanie, a dwa że do tego potrzeba kursu, chociażby ze względu na higienę, tipsy takie nie są drogie u kosmetyczki, bo kosztują ok 50-70 zł
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 10:43   #8
Zusa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Mi sie pomysł nie podoba. jeszcze na dłoniach o.k. ale na stopach ...bleee
Zusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 09:43   #9
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Nie no może nie tipsy ale, żeby sobie ładnie utwardzić żelem i mieć pięknego frencza i gładkie pazurki to jestem na tak
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:08   #10
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

A ja mam tipsy do stóp, są maleńkie, nie mam sily siedziec pochylona i robic frencha, wolę więc przykleic gotowego frenchyka i zażelować, nie przedluzam a tylko utwardzam.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:27   #11
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Tispy u nóg

Witam!
Chcialabym sie przywitac jakoze jestem nowa tutaj aczkolwiek forum czytam od bardzo dawna pod innym nickiem
Potrzebuje Waszej pomocy odnosnie paznokci u stóp,moje sa kruche,łamliwe i brzydkie Powoli robi sie cieplo i niedlugo wystawimy swoje pazurki na swietlo dzienne dlatego chcialabym je jakos "odpicowac" duzo na ten temt czytalam -ogolnie to z tego co widze to polecacie metode nalozenia zelu a co z tipsami u nog,co o ty myslicie?Moze macie jakies zdj tak dla porównania nalozonego zelu i tipsow?Chcialabym tez abyscie polecily mi jakis salon w Krakowie w ktorym zajma sie moimi paznokciami w ramach rozsadku jesli chodzi o ceny i terminy ,zdaje sobie sprawe,ze nalezy poczekac,wiem ze byly podobne tematy bo sama czytalam ale dosc stare,moze cos sie zmienilo,powstaly nowe salony,moze macie nowe fotki
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 08:58   #12
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

up up,podnosze temat
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 14:22   #13
asikw0011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Sama jestem zainbteresowana zrobieniem sobie na lato tipsów na stopkach
Możecie polecić mi sprawdzoną kosmetyczkę, u której Wy dokonujecie tego typu upiększeń..?

Z góry ślicznie wam dziękuję
asikw0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 13:37   #14
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

wow ktos sie odezwal moze w koncu cos sie ruszy i dziewczyny wkleja nam jakies zdj swoich pazurkow
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:38   #15
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Może nie moje, ale klientki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (38,8 KB, 474 załadowań)
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 08:06   #16
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

bardz ladne
to jest sam zel czy sa to tipsy?
ps.klientki tzn zajmujesz sie paznokciami na codzien?
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 08:12   #17
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Kala, Asikwoo11. paznokcie u stóp można spokojnie na lato uwtardzic zelem, bądź akrylem.
Można zrobić frencha, czy zdobienia. Co tylko sobie wymarzycie
U nas w salonie to dośc popularny zabieg, bo zapewnia klientkom luxus, ze paznokcie całe lato wygladają swiezo i elegancko.
Uzupełnienia robi sie rzadziej niż na rekach, bo paznokcie u stóp wolniej rosna.
Można tez ciutke przedłużyc paznokietkiu stóp, jezeli sa wyjątkowo krótkie. Jednak długośc poza opuszek- odpada! Po prostu takie paznokietki są niebezpieczne- sama pare lat temu miała 1-2mm poza opuszek i jak przywalilam jednym w fotel, tak, ze spod spodu poszła krew, to sie oduczyłam noszenia długich na stopach do końca życia
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 10:13   #18
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
bardz ladne
to jest sam zel czy sa to tipsy?
ps.klientki tzn zajmujesz sie paznokciami na codzien?
Sam żel
Tak, codziennie obcuję z pazurkami
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 10:24   #19
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

ok ja wszystko rozumiem tylko powiedzcie mi co jesli np ktos ma bardzo malenkie paznokcie jak np ja? moj paznokiec na malym palcu jest praktycznie niewidoczny,jak gdyby go nie bylo zreszta ten wczesniejszy jest nieduzo wiekszy jesli chodzi o dlugosc to bron Boze jakies dlugasne-rowniez mi sie takie nie podobaja

chcialam jeszcze zapytac,co wg Was jest lepsze zel czy akryl i dlaczego?
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 11:16   #20
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Ja też mam malutkie pazurki u stóp. Na pewno jest trochę trudniej zrobić utwardzenie, ale nie jest niemożliwe
Dobrze zrobione paznokcie będą się dobrze prezentować zarówno żelem jak i akrylem. Zależy to pewnie od upodobań stylistki
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 11:36   #21
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

ja jeszcze mialam taka mysl zeby np uwydatnic mojego malego paznokcia i tylko male zrobic tipsami zeby cokolwiek bylo je widac ale wydaje mi sie,ze to bedzie widac,ze on jest sztuczny a reszta prawdziwe i zle to bedzie wygladalo-sama juz nie wiem

a teraz kilka pytan jesli moge
-jaki jest koszt pokrycia paznokci zelem?
-kiedy powinnam je zrobic zeby mi sie trzymaly ladnie cale wakacje?
-po jakim czasie bede musiala je uzupelniac? (wiem,ze na stopkach rosna wolniej niz u rak)
-czy mozna je utwardzac raz po raz,tzn teraz chcialabym sobie zrobic na wakacje a 5wrzesnia wychodze za maz i rowniez chcialabym miec zel na swoich paznokciach i chodzi mi o to czy moge tak po wakacjach zdjac te zelki "wakacyjne" i od razu zrobic nowe?
-koszt zelkow obejmuje tylko nalozenie samego zelu czy cos jeszcze?

przepraszam,ze tak sie rozpisalam

Edytowane przez Kala713
Czas edycji: 2009-04-23 o 11:42
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 18:12   #22
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

madziulkaa, super zrobione stópki.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 21:49   #23
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
ja jeszcze mialam taka mysl zeby np uwydatnic mojego malego paznokcia i tylko male zrobic tipsami zeby cokolwiek bylo je widac ale wydaje mi sie,ze to bedzie widac,ze on jest sztuczny a reszta prawdziwe i zle to bedzie wygladalo-sama juz nie wiem

a teraz kilka pytan jesli moge
-jaki jest koszt pokrycia paznokci zelem?
-kiedy powinnam je zrobic zeby mi sie trzymaly ladnie cale wakacje?
-po jakim czasie bede musiala je uzupelniac? (wiem,ze na stopkach rosna wolniej niz u rak)
-czy mozna je utwardzac raz po raz,tzn teraz chcialabym sobie zrobic na wakacje a 5wrzesnia wychodze za maz i rowniez chcialabym miec zel na swoich paznokciach i chodzi mi o to czy moge tak po wakacjach zdjac te zelki "wakacyjne" i od razu zrobic nowe?
-koszt zelkow obejmuje tylko nalozenie samego zelu czy cos jeszcze?

przepraszam,ze tak sie rozpisalam
Nie przedłużaj sobie małego paluszka za pomocą tipsa, bo jak Albertyna wspomniała będziesz miała problem jak będzie nienaturalnie długi. Jeszcze gdzieś zahaczysz i nic Ci z niego nie zostanie

Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania
- koszt... zależy jakie miasto i w jakim miejscu - u nas np. od 60zł, to jest cena podstawowa. a w zależności od tego czy będzie to np french czy ozdoby to cena wzrasta
- czas po jakim będziesz je uzupełniać to też bardzo indywidualna kwestia, każdemu pazurki rosną w innym tempie. całe wakacje to dość długo, mi przeszkadzałby odrost ja mam np. teraz czerwony żel na stópkach od ok. 1,5 miesiąca - i już powoli mnie zaczyna denerwować
- można odnowić całkowicie wzór po czasie. nic tu nie stoi na przeszkodzie

zawszeboska - dzięki

Edytowane przez madziulkaa
Czas edycji: 2009-04-23 o 21:51
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 08:09   #24
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

madziulkaa dziekuje Ci bardzo za odpowiedzi na moje pytania
mam ich jeszcze troszke wiec jesli mozesz to bardzo prosze odpowiedz jeszcze i na nie
*jakie pazurki mi polecasz na lato,podobaja mi sie jakies ciemne kolory czy np czerwony jak Ty masz ale zdaje sobie sprawe,ze bardziej uniwersalnym jest french
*jak powinnam byla wczesniej przygotowac swoje paznokcie i stopy do zabiegu utwardzania zelem?
*(teraz moze troche glupie)-mam powiedziec kosmetyczce,ze chcialam sobie utwardzic paznokcie zelem,nie bedzie na mnie dziwnie patrzyla kiedy jej to oznajmie?
Mieszkam kolo Krakowa i mysle,ze chcialabym gdzies w Krk wykonac to cudo na paznokciach
*czy kosmetyczka moze mi np odmowic wykonania uslugi i powiedziec,ze paznokcie sa za krotkie i ona nie ma na co nalozyc zelu?

********
a teraz z innej bajki czy jako osoba nacodzien obcujaca z paznokciami zakladam,ze stopami rowniez spotkalas sie z przypadkiem nadmiernej potliwosci stop,czy jest na to jakis sposob?
(dodam,ze uzywalam antidrialu,ext,talkow itd...)
pytam poniewaz kiedy zrobie sobie juz pazurki chcialabym je pokazac a tak sie sklada,ze ubierajac np japonki gubie je na ul:/,jesli jakies sandalki na obcasie to noga mi sie zlizga i tak jest z kazdymi butami a nie chcialabym moc podziwiac tylko w domu swoich paznokci
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 08:34   #25
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Ja może nie Madziulka, ale tez postaram Ci sie pomóc.

*Na pierwsze pytanie Ci nie odpowiem. Po prostu zastanów sie jaki kolorek chciałabys miec na codzień na paznokciach i tyle Pamietaj, że zel to nie lakier i zmyć sie nie da, zatem moze po prostu utwardź je żelem lub akrylem, a potem maluj sama na kolory jakie lubisz Lakier na utwardzonych paznokciach trzyma sie dopóki go nie zmyjesz zatem nie ma z tym problemu

*Stóp nie musisz w żaden sposób przygotowywac- stylistja wszystkim sie zajmie

*Jeżeli salon sie tymzajmuje (a większośc sie zajmuje), to jest to jeden z wielu zabiegów, teraz w lecie bardzo popularny

* Może sie tak zdarzyć, ale musiałabyś miec baaaaaaaardzo krótkie paznokcietki, niemalże nie mieć ich wcale. Jak sa- da sie

No i ostatnia sprawa- nadpotliwośc Gehwol ma dużo produktów w swojej ofercie:
http://www.gehwol.pl/a-pocacesiestopy.php?link=9

Masz tam i kremy i dezodaranty do stóp, spray'e i tp....
Gehwol, to świetna firma! Polecam Ci ich produkty goraco! Zajmuja sie tylko i wyłacznie pielegnacją stop i są w tym od lat najlepsi.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2009-04-24 o 08:35
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 10:26   #26
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Ja może nie Madziulka, ale tez postaram Ci sie pomóc.

*Na pierwsze pytanie Ci nie odpowiem. Po prostu zastanów sie jaki kolorek chciałabys miec na codzień na paznokciach i tyle Pamietaj, że zel to nie lakier i zmyć sie nie da, zatem moze po prostu utwardź je żelem lub akrylem, a potem maluj sama na kolory jakie lubisz Lakier na utwardzonych paznokciach trzyma sie dopóki go nie zmyjesz zatem nie ma z tym problemu

*Stóp nie musisz w żaden sposób przygotowywac- stylistja wszystkim sie zajmie

*Jeżeli salon sie tymzajmuje (a większośc sie zajmuje), to jest to jeden z wielu zabiegów, teraz w lecie bardzo popularny

* Może sie tak zdarzyć, ale musiałabyś miec baaaaaaaardzo krótkie paznokcietki, niemalże nie mieć ich wcale. Jak sa- da sie

No i ostatnia sprawa- nadpotliwośc Gehwol ma dużo produktów w swojej ofercie:
http://www.gehwol.pl/a-pocacesiestopy.php?link=9

Masz tam i kremy i dezodaranty do stóp, spray'e i tp....
Gehwol, to świetna firma! Polecam Ci ich produkty goraco! Zajmuja sie tylko i wyłacznie pielegnacją stop i są w tym od lat najlepsi.


A czy stosowalas sama ktorys z kremow tej firmy?
Jakie mniej wiecej sa ich ceny? i ostatnie pytanie czy dostane je w aptece?

hm dochodze do wniosku,ze chyba lepiej zrobic french jest uniwersalny i elegancki mam nadzieje,ze mimo moich malych paznokci kosmetyczka podejmie sie wyzwania

tylko teraz najgorsze...znalesc odpowiednia osobe jak juz wczesniej mowilam jestem z okolic Krakowa i chyba w Krk chcialabym to zrobic moze macie kogos kogo mozecie mi polecic?

aahaa jeszcze mi sie cos przypomnialo
*czy jest opcja uszkodzenia takiego paznokcia?
* czy slona woda ma wplyw na zel?
(rok temu bylam we Wloszech majac tipsy u rak,bylam nad morzem i prawda jest taka,ze nacieszylam sie tipsami 2dni pozniej wszystkie odpadly a byly robione w salonie natomiast moja mama robila sobie u naszej znajomej o ktorej ja zreszta zawsze robilysmy ale nie chcialo mi sie czekac az znajoma bedzie mogla i wybralam sie do salonu (znajoma przychodzila do nas do domu) efekt byl taki,ze zaplacilam drugie tyle w salonie co mama w domu i mialam tipsy dwa dni a mama miesiac mimo wchodzenia do slonej wody)

PRZEPRASZAM,ZE ZADAJE TYLE PYTAN!
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 21:15   #27
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Kremy i masci Gehwola stosujemy na codzień w naszym salonie, z reszta w domu tez mam (nasz salon zajmuje sie sprzedażą tych kremów ).
Kremy Gehwola powinnas dostać w aptekach, sama wiele razy widziałam. Co prawda mają mocno ubogi asortyment, ale pewnie moża przez aptekę zamówić rzadany krem.

Co do uszkodzenia paznokci to takie samo ryzyko, jak przy paznokciach u rąk- kiepska stylistka może zaszkodzić, dobra- raczej nie
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 21:43   #28
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Albertynka już chyba wszystko wyczerpała. Jeśli chodzi o problem z potliwością kiedyś klientki mi opowiadały, że traktują też Antidralem stópki. Ale Gewhola też powinnaś spróbować
Jak chcesz na nóżkach coś co będzie pasowało do wszystkiego proponuję czerwień lub frencha nawet z ozdóbkami - ale w kolorze opalizującym. Pięknie się świecą, nie rzucają w oczy, a nawet do wszystkiego pasują
Słona woda nie powinna zaszkodzić pazurkom. Ja się zawsze dobrze wymoczę i to nie tylko nóżki ale też rączki i nic nigdy się nie działo.
Co do Krakowa to nic mi teraz do głowy nie przychodzi, pomyślę jutro jak się wyśpię to Ci postaram napisać
Buziaki
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 07:56   #29
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

Jeszcze raz bardzo Wam dziekuje za odp i za cierpliwosc
madziulkaa-wlasnie tak myslalam zeby sobie zrobic czerwone albo french ale chyba jednak stawiam na to drugie aczkolwiek kusi mnie ta czerwien
jesli chodzi o dntidrial to probowalam na stopy i nic mi nie pomaganatomiast o ten krem zapytam w aptece Kiedy jak bylam u kosmetyczki to strasznie sie rozplywala nad jedenym kremem wlasie na nadmierna potliowsc,ze jaki on to niby cudowny nie jest i nie taki powiem szczerze bo wcisla mi go za 45zl okazal sie nieskuteczny totalnie nawet podarowalam go kolezance ,ktora nie miala az takich problemow jak ja ale tez w jakims tam stopniu pocily sie jej nogi i rowniez nie pomogl tak wspaniale reklamowany krem dlatego jesli pozwolicie poszukam cos na wizazu o kremie,ktory proponujecie i dopiero zdecyduje sie na zakup poniewaz nie chcialabym wydac niepotrzebnie pieniedzy

Ps.czekam az sie wyspisz i napiszesz cos o tym Krakowie
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 21:29   #30
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Tipsy na paznokietkach u stóp!!!

My znalazłyśmy dzisiaj chwilkę żeby uzupełnić moje czerwone żelki na stópkach - teraz mogę wskakiwać w japonki na weekend majowy

Daj znać jak znajdziesz coś skutecznego na potliwość stóp. Jest to niestety dość krępujący temat, ale dużo klientek również ma taki problem. Chętnie im przekażę jak Ci się uda

Co do Krakowa to myślałam i kilka osób robi śliczne pazurki ale niestety nie wiem jak się trzymają, chociażby po miesiącu czasu... Poczytaj sobie opinie dziewcząt z Krakowa, one będą chyba najbardziej obiektywne --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211785
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.