Cała Prawda O Kremach...??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-11, 01:04   #31
ziyi
Raczkowanie
 
Avatar ziyi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 172
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Tonikow nie uzywam nigdy. W moim przypadku po odstawieniu stosu mazidel do twarzy (kremow, mleczek, rozmaitych emulsji) zauwazylam poprawe stanu skory. A mialam taką faze, ze uzywalam wszystkiego co mi podleci pod reke. Teraz pojawia sie mniej pryszczy i nawet teraz kremu nie uzywam codziennie (tylko jak mi sie przypomni). A do ciala stosuje tylko krem Johnson's baby Maseczek tez nigdy nie nakladam. Ale zeby nikt sobie nie pomyslal, ze o siebie nie dbam. Wrecz przeciwnie
ziyi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 01:06   #32
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Hej!!!
Mam tlusta cere. Na noc uzywam kremow z kwasami,na dzien matujaco-nawilzajacych.I wcale nie uwazam zeby przez to skora sie starzala.Wrecz przeciwnie.Moim zdaniem faceci to maja pojecie o kosmetykach!!!Zadnego.Tes towalam wiele kosmetykow tanich,ekskluzywnych i aptecznych i wybieram apteczne.
Pozdrawiam
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 01:11   #33
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
A moze odstawiaj kosmetyki po kolejii?Wtedy moze odkryjesz ktory Cie uczula,moze to jakis jeden skaladnik?Ja tak robilam,teraz stosuje tylko nivea na noc i na dzien z filtrem i cera jest niezla,nalozylam dzisiaj jakas nowa maseczke(ale juz po jej zapachu wiedzialam ze cos nie tak bedzie) i od razu mi wyskoczyly nowe krostki na czole.Takze maseczka juz chyba wyladuje w koszu albo zuzyje ja do ciala moze.czasami co za duzo to nie zdrowo.Moja skora np nie znosi tez peelingow,rzadko ktory jest dobry.
CzarnyElfie,a co dokladnie Nivei używasz?
Co do ostawiania kosmetyków to narazie z satysfakcją wylałam reszte toniku Bielendy do umywalki Jakoś go nie lubiłam,śmierdzioszka.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 01:32   #34
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Joey
CzarnyElfie,a co dokladnie Nivei używasz?
Co do ostawiania kosmetyków to narazie z satysfakcją wylałam reszte toniku Bielendy do umywalki Jakoś go nie lubiłam,śmierdzioszka.
Uzywam teraz Nivea Visage q10 krem na noc ten w niebieskim pudelku i z filtrem SPF 15 lotion tez nivea visage przeciwzmarszczkowy(biala podluzna butelka-niewiem czy w Polsce dostepny,zaraz wkleje zdjecie.Uwielbiam zapach Nivea
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 01:49   #35
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Tego drugiego u nas nie widziałam. A nivejowski zapach tez lubie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 01:53   #36
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

CZARNY ELF...
Wnioskuje ze nie przebywasz w Polsce.Skad jestes?
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 01:54   #37
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Jezeli dobrze widze to ten fluid jest do tlustej skory.Czy tak?
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-11, 01:58   #38
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Jezeli dobrze widze to ten fluid jest do tlustej skory.Czy tak?
Przebywam w Usa Ten drugi bialy to emulsja(krem) przeciwzmarszczkowa z SpF15 zalecana do kazdego rodzaju cery,lubie ja bo mi sie wydaje ze juz mi sie twarz tak bardzo nie odgniata na poduszce jak ja zaczelam stosowac-jednym slowem widze poprawe kondycjii skory
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 01:59   #39
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Joey
Tego drugiego u nas nie widziałam. A nivejowski zapach tez lubie
Ja uwielbiam Nivea bo mi przypomina o PolsceW Polsce tylko Nivea uzywalam i Ziaja i teraz wracam do tych kosmetykow
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 02:06   #40
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Ja obecnie mieszkam w Holandii a tu rynek kosmetyczny jest w oplakanym stanie.Oni nic nie maja nic nie znaja.Zapasy kosmetykow robie sobie w Polsce jak jestem.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 02:09   #41
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Ja obecnie mieszkam w Holandii a tu rynek kosmetyczny jest w oplakanym stanie.Oni nic nie maja nic nie znaja.Zapasy kosmetykow robie sobie w Polsce jak jestem.

Tez nie moge sie doczekac jak bede w Polsce,ale sobie porobie zakupow
Tutaj w usa moim zdaniem jest lepiej jezeli chodzi o kolorowke-wiekszy wybor,natomiast pielegnacja hmmm wiekszy wybor widze w Polskich kosmetykach
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-11, 02:14   #42
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Taaak.Sobie siedze i ogladam jakie nowosci to az mnie trafia.Kiedys sobie poprostu poszlam do sklepu i kupilam.A teraz to narazie moge tylko popatrzec.Ja ostatnio polubilam firme OLAZ (Olay w Polsce)Tylko ze tu jest duzy wybor tych produktow.(jako jedynych chyba)
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 02:20   #43
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Taaak.Sobie siedze i ogladam jakie nowosci to az mnie trafia.Kiedys sobie poprostu poszlam do sklepu i kupilam.A teraz to narazie moge tylko popatrzec.Ja ostatnio polubilam firme OLAZ (Olay w Polsce)Tylko ze tu jest duzy wybor tych produktow.(jako jedynych chyba)
Ja sobie zrobilam wymiane z dziewczynami na targowisku polskie kosmetyki za amerykanskie
Co do Olay to jakos nie lubie uczulil mnie chyba-chociaz ma bardzo dobre opinie-zamierzam kiedys jeszcze raz dac mu szanse i kupic jakis inny krem,mialam chyba total effect i mi nie podpasowal.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 02:24   #44
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Ja jestem z niego jak na razie zadowolona,szczegolnie z toniku,serum i kremu pod oczy.Jakie sa popularne kosmetyki w Stanach?
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 02:29   #45
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Ja jestem z niego jak na razie zadowolona,szczegolnie z toniku,serum i kremu pod oczy.Jakie sa popularne kosmetyki w Stanach?
z pielegnacjii to popularny jest wlasnie Olay-teraz jest na wyprzedazy
Curel
Cetaphil
Nivea
Noxzema
to z takich tanszych i dobrych
Dobry jest tez:
ROC-tzn ma dobre opinie
i z takich drozszych naturalnych to Zia
z tanszych naturalnych
Burts bees-ale nie wszytkie sa dobre dla wrazliwcow
Kiss my face
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 02:32   #46
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Polecam ten topik tam rozmawiamy o kosmetykach dostepnych w stanach

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...8&page=1&pp=30
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 03:48   #47
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

komorka dzieli sie 56 razy? skad on wzial te rewelacje? hehe, ja w to kompletnie nie wierze. czytam sporo na ten temat bo to mnie interesuje i nigdzie nie spotkalam sie z taka informacja.
nie sadze, ze pielegnowanie cery duza iloscia kremow moze zaszkodzic - no chyba, ze sie naprawde przesadza (faktycznie istnieje tradzik kosmetyczny). ale tak jak pisaly dziewczyny, kazdy do swojej rutyny pielegnacyjnej dochodzi metodami prob i bledow. ja zaczelam stosowac wiele kosmetykow bo moja skora byla tak tragiczna, ze musialam po nie siegnac, szukajac rozwiazania. na przyklad w wieku 21 lat siegnelam po kremy pod oczy bo skore w tych okolicach mialam sucha jak pergamim i luszczyla sie tragicznie. odkad uzywam kremow pod oczy skora jest dobrze nawilzona i wyglada duzo lepiej...
jak bylam mlodsza to luszczyla mi sie tez skora na twarzy, mimo, ze rownoczesnie mialam przetluszczajaca sie, swiecaca buzie. i prosze, prosze - odkad uzywam kremow nie mam juz tych problemow. moja skora wyglada teraz duzo lepiej niz w czasach kiedy prawie ze nie uzywalam kosmetykow.
jesli zas chodzi o zbawienna moc minimalizmu.. i ze niby kobiety ktore nigdy nie uzywaly kosmetykow wygladaja tak fantastycznie.. moja mama w zyciu nie uzywala kremow, nie mowiac o bardziej skomplikowanych srodkach pielegnacji. dopiero teraz daje mi sie ja namowic by sie posmarowala kremem od czasu do czasu. wyglada niezle, ale nie jakos super mlodziej niz babki w jej wieku. znam rowniez sporo starych pudernic, ktore od dziecka sie smarowaly czym sie da i jedne wygladaja pieknie, inne nieco gorzej. niestety genetyka ma tu chyba najwiecej do powiedzenia - i szkoda, bo sama bym wolala,. zeby ten czas spedzony na pielegnacji faktycznie zwracal sie w pieknym wygladzie.. a to nie zawsze tak jest.
sa babki co pala, jedza duzo, nie stosuja ochrony slonecznej a wygladaja pieknie.. nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie. ale mysle, ze mimo wszystko ta pielegnacja (dbanie o dobre nawilzenie i ochrona sloneczna, "cudotworcze wlasciwosci" kremow to faktycznie raczej chwyt marketingowy) sprawi, ze bedziemy wygladaly lepiej niz wygladalybysmy nie robiac nic.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 11:00   #48
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Vanilla_Sky :

oo wreszcie kto kto sie TYM intetresuje Dzieki za odpowiedz!!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 11:16   #49
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Uzywam teraz Nivea Visage q10 krem na noc ten w niebieskim pudelku i z filtrem SPF 15 lotion tez nivea visage przeciwzmarszczkowy(biala podluzna butelka-niewiem czy w Polsce dostepny,zaraz wkleje zdjecie.Uwielbiam zapach Nivea
Jasne, że jest dostępny, nawet w Rossmannach jest w promocji za 29,90 zł . Też mam na niego ochotę, bo została mi słabość do Nivejki, to były moje pierwsze pielęgnacyjne kosmetyki.
Czy ten fluid jest naprawdę lekki i dobrze się wchłania? Pytałam kiedyś Basię o jego ocenę i nie miała jakichś szczególnych zastrzeżeń do składu .
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-11, 13:36   #50
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Nigdy nie miałam na swojej półce zadnego toniku Nie lubie toników ale za to lubie minimalizm kosmetyczny Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 13:47   #51
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Polecam ksiazke ,,CENA URODY,,
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 15:16   #52
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile
Vanilla_Sky :

oo wreszcie kto kto sie TYM intetresuje Dzieki za odpowiedz!!
mysle, ze wiekszosc z nas TYM sie interesuje
polecam forum biochemia urody (na razie jest zawieszona na tydzien, ale ogolnie swietne zrodlo wiedzy, jesli interesuje cie bardziej naukowe i realistyczne spojrzenie na urode i kosmetyki)
http://www.phpbbserver.com/phpbb/?mforum=biochemiaurody
za pare dni bedzie dzialac
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 16:22   #53
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Nabrałam ochoty na eksperyment Moze odstawię kremy na jakis czas poza tym z filtrami? I zobaczę co się stanie? Kto ze mną
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 16:27   #54
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

ja juz odstawilam Teraz tylko musze nabyc jakis nawilzajacy No i mam manie oczyszczania;]
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 16:37   #55
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Ciekawa jestem czy da to jakieś fajne efekty... już praktycznie odstawiłam podkład, zawsze tak robie latem, uzywam go tylko na jakieś okazje kiedy nie jest za goraco
I mam wrazenie, że cera mi sie pprawia - ale to może być a) związane z etapem mojego cyklu b) złudzenie wywołane przyzwyczajeniem sie do wyglądu skóry bez podkładu

Teraz pora na kremy, zobaczymy...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 16:41   #56
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Ja ostatnio zaczelam unikac kremow, smarowalam sie czasami, kilka razy w tygodniu i skutki sa tragiczne. Mam przesuszona skore, pory mi sie zwiekszyly. Teraz staram sie jakos to naprawic.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 17:30   #57
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Noor
Jasne, że jest dostępny, nawet w Rossmannach jest w promocji za 29,90 zł . Też mam na niego ochotę, bo została mi słabość do Nivejki, to były moje pierwsze pielęgnacyjne kosmetyki.
Czy ten fluid jest naprawdę lekki i dobrze się wchłania? Pytałam kiedyś Basię o jego ocenę i nie miała jakichś szczególnych zastrzeżeń do składu .
Ja bardzo lubie jego konsystencje jest bardzo lekka i latwo sie rozsmarowuje,nie jest tepa,bardzo dobzre sie u mnie sprawdza pod makijaz,wygladza buzie Dobrze sie wchlania moim zdaniem(nie musze dlugo czekac)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 18:25   #58
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

A czy ten Nivea jest w Polsce?(wklejam zdjecie)

Ja zamierzam wyprobowac ten kremik(ma 5 gwiazdek na forum amerykanskim)Podobno dziala,ma za zadanie ujedrniac(jedna recenzentka napisala ze 10 letnie rozstepy zaczynaja jej zanikac a nastepna ze zlikwidowal jej celulit i ze naprawde ujedrnia)Ciekawe ile prawdy w tych recenzjach?
Warto chyba wyprobowac jezeli jest w Polsce nie jest drogi
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 18:35   #59
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Co do kremów firmy Olay. Na Biochemii Urody Basia ostrzegała przed składnikiem "polyacrylamide". Badania wykazały, że jest to składnik kancerogenny. Zawierają go linie Complete Care i Total Effects. Nie jestem jakoś szczególnie przewrażliwiona na tym punkcie, tym niemniej chciałam Wam to dziewczyny zasygnalizować. Co do mnie mam zamiar unikać tego składnika. Nie należę do osób, które jak gdzieś wyczytają, że np. w rzodkiewkach wykryto jakiś składnik rakotwórczy przestają je jeść i lecą od razu do lekarza na badania. Wprost przeciwnie - uważam, że w obecnych czasach tak naprawdę nie mamy do końca wpyłwu na to co jemy, co pijemy i czym oddychamy, mnóstwo rzeczy może nam zaszkodzić i szkodzi codziennie, a ludzie chorowali na raka również w czasach kamienia łupanego, gdy nie było przemysłu ani spalin. Wiedząc jednak, że takiego składnika do produkcji kremu użyto wolę go nie kupować. Po co mam to robić, skoro są inne, które go nie zawierają? Na to przynajmniej mam wpływ i jeżeli chcę mogę go unikać.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 18:48   #60
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Co do Twojego chlopaka to moim zdaniem mezczyzni starzeja sie wolniej(szcesciarze) i ich skora tak duzo nie potrzebuje jak nasza skora

to chyba winika z faktu ze kobiecy organizm jest bardziej zalezy od hormonow i zmian jakies nastepuje, miesiaczka, ciaza, przekwitanie itd...
ja bym sie nie sugerowala ze jak facetowi dziala skutecznie to mi tez. owszem jak moja cera ma problemy to uzywam kremow dla dzieci bo sa delikatne ale pielegnuja - robie to tylko doraznie.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.