Sklep iHerb.com (USA) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-23, 16:27   #2371
ShortFuse2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Jako, ze nie znalazlam takiego watku, zakladam wlasny. Jestem baaaardzo zainteresowana tym sklepem, jak rowniez kosmetykami zarowno naturalnymi jak i tymi prawie naturalnymi.... Na wizazu bylo juz troche o iHerb , jednak niewystarczajaco, zeby cokolwiek porownac, badz wymienic sie wrazeniami.

Na poczatek podam strone internetowa sklepu:
http://iHerb.com

W ofercie poza kosmetykami (do twarzy, wlosow i ciala) wielu firm (zawsze w promocyjnych cenach!!!), znajduje sie rowniez zywnosc organiczna oraz suplementy diety a takze odzywki dla sportowcow. Bardzo lubie sklepy z kosmetykami mineralnymi, jednak nie lubilam 'biegania' po wielu internetowych sklepach w celu kupienia brakujacych produktow do pielegnacji twarzy. Sklepy mineralne maja w swojej ofercie jednak dosc zawezona ilosc (jesli wogole) kosmetykow do pielegnacji. Rozszerzajac swoja nikla wiedze w dziedzinie biochemii kosmetycznej, doszlam do wniosku, iz potrzebuje pomocy w wyborze produktow. Asortyment sklepu jest ogromny, nie wszystkie skladniki sa w 100% organiczne, wiec watek poswiecony bedzie dyskusjom na temat produktow, ich skladow, wrazen z uzywania a takze porownawczej analizie dla niezdecydowanych. Licze na wasza wspolprace i pomoc, jako ze w dziedzinie skladow jestem nowicjuszem.

Na konied dobra wiadomosc: Kazdy kto jeszcze zamowienia nie skladal, a chcialby sprobowac, dodam ze koszty wysylki zwyklej paczki do 3lb (1.36 kg) to jedynie $4! (przy czasie oczekiwania ok. tygodnia)

Z gory zaznaczam, iz nie mieszkam w Polsce, tak wiec nie jestem w stanie organizowac jakichkolwiek zamowien zbiorowych, ale patrzac na koszta wysylki mysle dziewczyny, ze prosciej dla was bedzie kupowac samodzielnie. Z tego co sie orientuje to potrzebna bedzie jedynie karta kredytowa (i tu pojawia sie przeszkoda, bo nie wiem czy uwzgledniaja debetowa). Nie znalazlam tez nigdzie wzmianki o Pay Palu. Szczegoly karty podaje sie tylko raz, strona jest do tego potrojnie zabezpieczona.

Milego surfowania!
Ja zbankrutuje w koncu przez Wizaz Tak sobie weszlam "przypadkiem" na ten watek, potem na strone iherb.
ShortFuse2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 01:03   #2372
albertovamos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Zauważyłem że pojawiła się nowa opcja darmowej wysyłki z niemal takimi samymi zasadami jak local post jednak awizowany czas jest szybszy to przesyłka od US Postal Service, czy ktoś z was już zamawiał coś z opcją wysyłki amerykańskiej poczty?
albertovamos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 14:01   #2373
iherb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 3
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Zamawiał, ktoś przez U.S. Postal Service? Czy tak jak z Delivery by Local Post nie płaci się cła?
iherb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 09:59   #2374
sanna11
Raczkowanie
 
Avatar sanna11
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 214
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez iherb Pokaż wiadomość
Zamawiał, ktoś przez U.S. Postal Service? Czy tak jak z Delivery by Local Post nie płaci się cła?
Zamówiłam ostatnio właśnie tą opcją, przesyłka doszła najszybciej ze wszystkich dotychczasowych, w kilka dni, niestety tak samo szybko trafiła do celnego W ogóle to w zeszłym tygodniu doszła do mnie paczka wysłana 5 grudnia, którą już daaawno spisałam na straty Do tej pory najdłużej czekałam na przesyłkę coś ponad cztery miesiące.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.
- Antoine de Saint-Exupéry
sanna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 15:34   #2375
dori78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Słuchajcie, a udało się komuś otrzymać zwrot pieniędzy jesli paczka dotarła do Polski? Mam teraz taką sytuację, paczka jest w Polsce od 2 grudnia, za chwilę będą dwa miesiące jak niby doszła do kraju, ale jej nie otrzymałam.
dori78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 19:46   #2376
iherb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 3
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

O super można zamawia już przez InPost!
W tej opcji cena zawiera opłatę za cło i podatek. Super sprawa. Paczka nie trafi do urzędu celnego i przyjdzie dużo szybciej niż w najtańszej przesyłce nierejestrowanej.
iherb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 10:29   #2377
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez iherb Pokaż wiadomość
O super można zamawia już przez InPost!

W tej opcji cena zawiera opłatę za cło i podatek. Super sprawa. Paczka nie trafi do urzędu celnego i przyjdzie dużo szybciej niż w najtańszej przesyłce nierejestrowanej.
Dzięki za info

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-12, 14:35   #2378
olga1781
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 44
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Mam pytanko
do ilu dolarów mogę zrobić zamówienie na Iherb ,by nie płacić cła?
pozdrawiam
olga1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 12:30   #2379
dori78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez sanna11 Pokaż wiadomość
Zamówiłam ostatnio właśnie tą opcją, przesyłka doszła najszybciej ze wszystkich dotychczasowych, w kilka dni, niestety tak samo szybko trafiła do celnego W ogóle to w zeszłym tygodniu doszła do mnie paczka wysłana 5 grudnia, którą już daaawno spisałam na straty Do tej pory najdłużej czekałam na przesyłkę coś ponad cztery miesiące.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
O rany paczka z grudnia, też bym nie liczyła na dotarcie.Ale mimo wszystko miła niespodzianka. A nie kontaktowałaś się z Iherb żeby zwrócili Ci kasę?
Ja mam teraz taką sytuację że zaginęły mi 3 paczki kolejno zamawiane . Jedna 4 miesiące temu a dwie 3,5 miesiąca. Napisałam do nich 3 wiadomości i po ostatniej dostałam maila że niby refund ale mam czekać 24-48 godzin na info. Ciekawe czy zwrócą?
dori78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 06:26   #2380
iherb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 3
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Obecnie cło opłaca się przy zamawianiu. Wiemy ile zapłacimy i nie ma co się stresować opłatami celnymi. Z kodem xxx dostaniesz 5% zniżki. Cena za wysyłkę się zmienia wzależności od ilości towaru. Często warto coś dorzucić i cena przesyłki spadnie o wartość dorzuconego towaru.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-05-13 o 08:16 Powód: kod
iherb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.