Powrót do naturalnego koloru włosów po farbowaniu henną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-31, 10:54   #1
jumping
Przyczajenie
 
Avatar jumping
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23

Powrót do naturalnego koloru włosów po farbowaniu henną


Cześć dziewczyny!
W sierpniu pofarbowałam włosy po raz pierwszy raz w życiu i okropnie tego żałuję. Użyłam henny (kolor orzechowy brąz) właściwie nie mając zielonego pojęcia o hennowaniu. Kolor wyszedł zbyt rudy i ciepły dla mojego typu urody. Nie wyglądam w nim tragicznie, jednak wolałabym wrócić do mysiego blondu, który miałam wcześniej. Niestety okazało się, że rozjaśnianie nie wchodzi w grę, a normalne farbowanie zapewne zniszczyłoby moje delikatne włosy. Pierwsze co zrobiłam, to ścięłam włosy o 15cm. Przynajmniej teraz wyglądają na zdrowsze.
Mimo wszystko zastanawiam się, czy mogłabym jakoś przyśpieszyć proces wypłukiwania się henny. Może akurat ktoś jest w podobnej sytuacji do mojej i udzieliłby mi jakichś cennych rad?
jumping jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 10:39   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosów po farbowaniu henną

Możesz popróbować tego http://kascysko.blogspot.com/2014/08...k-wypukac.html

Ale od razu mówię, że o ile wypłukiwanie indygo ma jakiś sens, to henny nie pozbędziesz się bez rozwalenia keratyny, a co za tym idzie - zniszczeniem włosów. Ona się po prostu nie wypłukuje, ta czerwień zostanie dopóki jej nie obetniesz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-01 11:39:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.