bloker sie "walkuje" - co z tym zrobic ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-11, 11:18   #1
Pippi
Raczkowanie
 
Avatar Pippi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
GG do Pippi

bloker sie "walkuje" - co z tym zrobic ???


no i tak sie z nim mecze.
z Flush'em Biodermy SPF50
walkuje sie na twarzy i sciera. obojetnie czy pod spod nakladam krem nawilzajacy czy nie. zadna to ochrona jak on mi sie tak zciera.
i co na to poradzic ???
Pippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 09:10   #2
Pippi
Raczkowanie
 
Avatar Pippi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
GG do Pippi
Dot.: bloker sie "walkuje" - co z tym zrobic ???

up, up, up
Pippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 09:15   #3
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: bloker sie "walkuje" - co z tym zrobic ???

z tego, co się orientuję, to ta Bioderma tak ma - przynajmniej na to wskazują opinie KWC, więc nie wiem, czy uda ci się coś z tym zrobić:-( a może gdybyś połozyła pod spód coś mocno matujacego, np. biodermine lub cokolwiek matującego...?
korzystając z okazji chciałabym zapytać cię o odcień tego kremu: czy to prawda, ze kolor jest tylko w tubce, a na twarzy juz nic nie kryje...? a jsli kryje, to bardziej na różowo, czy na żółtawo...?
dzieki.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 17:49   #4
Pippi
Raczkowanie
 
Avatar Pippi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
GG do Pippi
Dot.: bloker sie "walkuje" - co z tym zrobic ???

no coz, z wielka satysfakcja oddalam go kuzynce. nie moglam sie z nim dogadac.
jesli chodzi o odcien to mi akurat pasowal idealnie i to jest jedyny plus tego produktu (teraz mam inny bloker, ktory zostawia bialy film). Kryl minimalnie, na pewno nie tak, jak podklady. Oddcien mial raczej zoltawy, na pewno nie rozowy.
Pippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 18:23   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: bloker sie "walkuje" - co z tym zrobic ???

On tak ma, niestety. Rok temu zużyłam jedną tubkę, ale wałkowanie zwaliłam na karb Normadermu który pod niego nakładałam. Teraz mam druga tubkę - kupiłam ze względu na bardzo pasujący mi jasny kolor - testowałam na wielu kremach, także na gołej twarzy. Wałkuje się tak czy siak, co doprowadza mnie do szału. Więcej już go nie kupię, bo co to za ochrona, która wałeczkami ściera się z twarzy?!
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 20:28   #6
Pippi
Raczkowanie
 
Avatar Pippi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
GG do Pippi
Dot.: bloker sie "walkuje" - co z tym zrobic ???

testowałam na wielu kremach, także na gołej twarzy. Wałkuje się tak czy siak, co doprowadza mnie do szału. Więcej już go nie kupię, bo co to za ochrona, która wałeczkami ściera się z twarzy?![/QUOTE]

dokladnie to Smoczyco. ja tez testowalam z roznymi kremami i bez kremow. i mnie tez do szalu doprowadzala ta pseudo-ochorna. krem trzymal sie przez pierwsza godzine, przy dobrych wiatrach przez dwie. a potem wygladalam jakbym ze skory oblazila. o robieniu na tym makijazu nie wspomne. jak dla mnie to bubel.
Pippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 12:55   #7
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: bloker sie "walkuje" - co z tym zrobic ???

50 Biodermy się wałkuje okropnie, też to musiałam jakość przeżyć, ale 100 też BIODERMY się nie wałkuje w ogóle. Taże przeżuciłam się na 100 i jestem bardzo zadowolona.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 19:00   #8
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: bloker sie "walkuje" - co z tym zrobic ???

kup vichy ecran ultra fluide 60 uzywam i jestem baaaaardzo zadowolona nic sie nie walkuje, jest warstewka na twarzy, ale jak sie przypudruje to wyglada normalnie ja pudruje pudrem corn silk, ktory nie niszczy bardzo filtrow, ale najlepiej podobno maka
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 09:15   #9
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Dot.: bloker sie "walkuje" - co z tym zrobic ???

Ja równiez kupiłam Vichy ekran pod wpływem pozytywnych recenzji, jestem bardzo zadowolona ...zbieram sie żeby go ocenić..mam tylko jedno malutkie ale co do niego..i musze jeszcze potestować bo chyba przy kapielach wodnych splywajac z twarzy piecze mnie w oczy, ale ostatnio mam coś uwrażliwione oczy, wiec poczekam z recenzją bo ogolnie strzał w 10tke, Vanilla , a Ty może zauważyłaś jakieś wieksze pieczenie oczu przy vichy?
Pozdrawiam
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 09:19   #10
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: bloker sie "walkuje" - co z tym zrobic ???

Cytat:
Napisane przez blo
Ja równiez kupiłam Vichy ekran pod wpływem pozytywnych recenzji, jestem bardzo zadowolona ...zbieram sie żeby go ocenić..mam tylko jedno malutkie ale co do niego..i musze jeszcze potestować bo chyba przy kapielach wodnych splywajac z twarzy piecze mnie w oczy, ale ostatnio mam coś uwrażliwione oczy, wiec poczekam z recenzją bo ogolnie strzał w 10tke, Vanilla , a Ty może zauważyłaś jakieś wieksze pieczenie oczu przy vichy?
Pozdrawiam
mnie nie pieka, ale przyznam, ze pod samo oko nie klade, chociaz bardzo blisko... z drugiej strony nie testowalam w warunkach kapielowych
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.