Żel Professional Cosmetic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 11:58   #1
diamencik18
Gość
 
Wiadomości: n/a
Question

Żel Professional Cosmetic


Witajcie
Robię paznokcie żelowe, kupiłam ostatnio żel budujący bezbarwny, gęsty, jednofazowy firmy Professional Cosmetic. Bardzo fajnie się nakłada i ogólnie jestem z niego zadowolona. Mam z nim jeden problem nie trzyma się on zbyt długo tipsa odchodzi od niego po kilku dniach, tylko na długości tipsa, na pazurku trzyma się bardzo mocno. Przed nałożeniem żelu dokladnie spiłowuję płytkę paznokcia i tipsa, potem odtluszczam, chwilkę czekam i nakładam żel. Potem utwardzam w lampie 2 minuty. Czy coś robię nie tak? Jak mogę rozwiązać ten problem? Proszę o pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam cieplutko
Klaudia.

Edytowane przez diamencik18
Czas edycji: 2008-01-30 o 20:12
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 22:53   #2
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Żel Professional Cosmetic

Cytat:
Napisane przez diamencik18 Pokaż wiadomość
Witajcie
Robię paznokcie żelowe, kupiłam ostatnio żel budujący bezbarwny, gęsty, jednofazowy firmy Professional Cosmetic. Bardzo fajnie się nakłada i ogólnie jestem z niego zadowolona. Mam z nim jeden problem nie trzyma się on zbyt długo tipsa odchodzi od niego po kilku dniach, tylko na długości tipsa, na pazurku trzyma się bardzo mocno. Przed nałożeniem żelu dokladnie spiłowuję płytkę paznokcia i tipsa, potem odtluszczam, chwilkę czekam i nakładam żel. Potem utwardzam w lampie 2 minuty. Czy coś robię nie tak? Jak mogę rozwiązać ten problem? Proszę o pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam cieplutko
Klaudia.
Płytki paznokcia się nie spiłowuje ....

czym matowisz tipsa? czym odtłuszczasz? Ile czekasz przed nałożeniem żelu? Czy nakładasz ozdoby? Ile i gdzie? Jakie masz tipsy? (kolor, firma )
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 06:54   #3
diamencik18
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Żel Professional Cosmetic

Matowię go blokiem polerskim o ziarnistości 180, odtłuszczam ceaner'em, czekam ok 1-2 minut, nakładam ozdoby różne i w różne miejsca :P ale to nie ma znaczenia, bo jak nie ozdabiam dzieje się to samo tipsy mam tej samej firmy przezroczyste.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 06:55   #4
diamencik18
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Żel Professional Cosmetic

A płytkę paznokcia nie spiłowuję tylko delikatnie matowię źle to określiłam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.