modelowanie pazurka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-18, 11:23   #1
mala_z_limbo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16

modelowanie pazurka


Witam!
Mam 2 problemy odnosnie metody zelowej:
- gdy robie frencha, a potem chce wymodelowac paznokiec to czesto opilowuje biala koncowke. nie wiem czy nakladam moze tego zelu za malo? Uzywam pilnika 180 badz bloka.
- ciagle mam problem z krzywa c. Probuje ja modeowac nakladajac na linii stresu paski pionowe. (mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi). ale mam wrazenie ze zel rozplywa sie i krzywej nie ma... C moge zrobic aby taksie nie dzialo?

uzywam produktow sun flower.
mala_z_limbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 12:31   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: modelowanie pazurka

Cytat:
Napisane przez mala_z_limbo Pokaż wiadomość
Witam!
Mam 2 problemy odnosnie metody zelowej:
- gdy robie frencha, a potem chce wymodelowac paznokiec to czesto opilowuje biala koncowke. nie wiem czy nakladam moze tego zelu za malo? Uzywam pilnika 180 badz bloka.
- ciagle mam problem z krzywa c. Probuje ja modeowac nakladajac na linii stresu paski pionowe. (mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi). ale mam wrazenie ze zel rozplywa sie i krzywej nie ma... C moge zrobic aby taksie nie dzialo?

uzywam produktow sun flower.
A jak robisz frencha? Na formie czy na tipsie? Jak buduję końcówkę na rofmie, to od razu z żelu french, a jak na tipsie, to wole zrobić od razu tipsy french zgotową linią uśmiechu.
Nie wiem jaką gęstość mają żele z SF ale jeżeli się krzywa c rozpływa, to żel może być za rzadki. Przed włożeniem do lampy odwróć paznokcia do góry nogami i krzywa powinna wrócić na swoje miejsce
U mnie to pomaga
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 12:58   #3
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: modelowanie pazurka

Nie opiłowywanie białej końcówki to kwestia wprawy i odpowiedniego dociśnięcia pilnika. Staraj się piłować delikatniej. Możliwe również że nakładasz za cienką warstwę żelu Tylko tyle można powiedzieć nie widząc wykonywanych pazurków

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Przed włożeniem do lampy odwróć paznokcia do góry nogami i krzywa powinna wrócić na swoje miejsce
U mnie to pomaga
To naprawdę śmieszny ale wspaniały sposób, praktykowałam go już
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 14:29   #4
mala_z_limbo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: modelowanie pazurka

dziekuje za porady
Robie na tipsach. nie uzywam tipsow french tylko albo zwyklych albo clear. Juz kladlam nawet grubsza wartwe cleara na sam koniec ale klops ze sie tak wyraze. Czasami wiec jak robie sobie paznokcie to wole nic juz nie pilowac zeby nie zepsuc i zostawiam jak jest. (choc niektore pazrki sa wtedy nierowne... )
mala_z_limbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:01   #5
duduskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 62
Dot.: modelowanie pazurka

odwrocenie do gory nogami to bardzo dobry sposob mozesz tez sprobowac dac mniej bialego zelu (ale nie za malo zeby nie bylo przeswitow) i pozniej wiecej przezroczystego i delikatnie wyrownac blokiem i boki pilnikiem powinno byc ok
duduskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.