Dziewczyny poradzcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-07, 08:44   #1
kisiorek
Raczkowanie
 
Avatar kisiorek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ***POZNAŃ***
Wiadomości: 118
Question

Dziewczyny poradzcie


witajcie, mam do was pare pytan, zaczneod tego ze zastanawiam sie a nawet jest chetna zapisac sie na kurs paznokci chodzi o kurs zelowy ponoc juz po takim kurskie dostaje dyplom i ta metoda moge robic paznokietki, pytanie do was czy duzo osob w ten sposob robi sobie panokcie metoda zelowa?? czy jest duze zaintersowanie, czy jest to oplacalny interes, powiem szczeze ze bylaby to dla mnie forma dorobkowa, wiem ze artykuly sa drogie jak na poczatek ale licze sie z tym, zastanwiam czy mi sie to zwroci i czy to sie oplaca, postanowilam isc na kurs i zobacze czy sie w tym sprawdze, sama mam paznokcie zelowe juz od 6 miesiecy bardzo to mi sie podoba i chcialabym inny robic ladne paznokietki ale pytanie czy bedzie mi to wychodzic a co jak nie pieniadze wydam w bloto, aha i jeszcze jendo swoje paznokcie mam dosc dlugie i teraz jak sie zapisze na kurs czy nie beda one mi przeszkadzac w nauce znaczy sie porzyklejanie paznokci itp.
Czekam na wasze zdanie.
kisiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 09:25   #2
Acik88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 867
Dot.: Dziewczyny poradzcie

Ja jestem krotko po kursie wlasnie na zelki. Poki co jestem zadowolona. Bardzo lubie robic tipsiki. Moim zdaniem sie nauczysz, w koncu nauka czyni mistrza Przed kursem nigdy sama nie mialam tipsow i nie mialam zielonego pojecia jak to sie robi. Ale nie bylo tak ciezko sie nauczyc. W zasadzie to nadal sie ucze opracowywac ladny ksztalt, daleko paznokciom jeszcze do idealu, ale wierze w siebie. Najwazniejsze ze klientki zadowolone wychodzą.
Ja uwazam ze jesli ciagnie Cie do tego typu rzeczy to powinnas pojsc na kursik.
Co do tej dlugosci paznokcia to nie wiem bo nie mialam nigdy bardzo dlugich, w sumie to moze to byc jakies utrudnienie na poczatek, ale chyba potem jak sie nauczysz to nie bedzie to problemem
Pozdrawiam
Acik88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 12:09   #3
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Dot.: Dziewczyny poradzcie

NAuczenie sie robienia zeli to pikus(ksztalt i poprawnosc to inna bajka), ale do tego dochodza jesie choroby paznokci, jak ma byc przygotowane stanowisko, i duzo duzo innych rzeczy przydatnych naumiesz sie wlasnie na kursie...nie musisz zaraz po tym otwierac salonu ale przydadza sie ci te wiadomosci
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 06:23   #4
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Dziewczyny poradzcie

Cytat:
Napisane przez Bebooczek Pokaż wiadomość
NAuczenie sie robienia zeli to pikus(ksztalt i poprawnosc to inna bajka), ale do tego dochodza jesie choroby paznokci, jak ma byc przygotowane stanowisko, i duzo duzo innych rzeczy przydatnych naumiesz sie wlasnie na kursie...nie musisz zaraz po tym otwierac salonu ale przydadza sie ci te wiadomosci


Na kursach uczysz się przede wszystkim jak prawidłowo zabierać się za pracę z żelami.. Reszta zależy jedynie od Twojego zapału i chęci
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 13:44   #5
Aneta Fifielska
Stylista Mariposa Nail
 
Avatar Aneta Fifielska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: Dziewczyny poradzcie

jezeli cie interesuja pazurki to napewno warto isc na szkolenie, mozesz sie duuuzo ciekawych i przydatnych rzeczy tam dowiedziec. jezeli chodzi o szkolenie z zeli to polecam gdyz coraz czesciej dziewczyny zakladaja sobie zele, wiec jezeli bedziesz sie starac i dobre wybierzesz produkty to napewno oplaci ci sie w przyszlosci finansowo. Oczywiscie nie ma co liczyc na poczatku na duze pieniazki, poniewaz zaraz po kursie nie bedziesz miala duzo klientek, ale dopiero z czasem, tak samo jest z praktyka, za kazdym razem bedziesz miala wprawe i bedziesz robila coraz ladniejsze tipsiorki...
Moim zdaniem długośc paznokci nie powinna przeszkadzac z czasem nauczysz sie pracowac z dluzszymi pazurkami, ja osobiscie bardzo lubie dlugie pazurkie i nauczylam sie dosyc szybko pracowac w takich.. pozdrawiam serdecznie
__________________
Aneta Fifielska www.clarenagroup.pl
Aneta Fifielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 09:52   #6
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Dziewczyny poradzcie

Artykuły są istotnie drogie, ale do ćwiczeń możesz sobie kupić produkty tańsze gorszej jakości i ćwiczyć na sztucznym paluchu. Ostatnio słyszałam, że na szkoleniu dziewczyny ćwicząc prawidłowy kształt paznokcia kładły masę na paznokcie natarte oliwką, żeby same bez problemów odpadły ale czy to nie ma żadnego wpływu na paznokcie tego nie wiem ? Może słyszałyście też o takim sposobie bo ja szcerze powiem, że nie mam odwagi wypróbować.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 16:16   #7
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Dziewczyny poradzcie

Jeśli chodzi o "paznokcie na oliwkę" - to nie słyszałam o takim sposobie - ale myślę, że nie powinno to w żaden sposób źle wpłynąć na paznokcie. Natomiast wracając do tematu szkoleń - to metoda żelowa jest najpopularniejsza i myślę, że warto robić szkolenie - tak naprawdę nawet nakładając tipsy za połowę ceny - koszt szkolenia i materiałów szybko się zwraca.
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 18:50   #8
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Dziewczyny poradzcie

Heheh, sposób "na oliwke" nie koniecznie działa- ja kiedys nałozylam sbie zele na wyplerowany i natłuszczony oliwka paznokciec- zdjełam go po 3 tygodniach- nawet sie nie zapowietrzyłi swietnie trzymał!

U nas dziewczyny co najwyżej cwicza prawidłowy ruch przyklejania tipsa "na oliwkę".
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:22   #9
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Dziewczyny poradzcie

No to nieźle, a już myślałam, że znalazłam fajny sposób do ćwczeń.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.