Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-01, 08:17   #1
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391

Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!


Cześć dziewczyny...Przepraszam że zakładam nowy wątek ale myslę że nie spotkało mnie to jednej..Napisałam już na swoim wątku, ale uważam że powinni wszyscy się dowiedzieć..Otóż od jakiegoś czasu jestem tu z Wami, śledzę Wasze poczynania no i miałam pójść na kurs przedłużania i stylizacji paznokcia..Zapisałam się, zapłaciłam..i nic!!!Kurs miał odbyć się w Poznaniu, ale organizowany (niby) jest przez warszawskie studium urody( www.dobrestudium.pl-to ich adres w necie)
Pomóżcie mi zrozumieć to wszystko...Kurs miał się odbyć 22 września, potem 23 września, jeszcze później pani powiedziała żebym jeszcze poczekała bo 30 września...a potem że nie może uruchomić bo jest nas 5..
Spróbuje odzyskać pieniądze i znajdę sobie coś innego..Tym razem zaufam waszym informacjom i wiedzy..Dziewczyny czy któraś wie o dobrym kursie w Poznaniu?Bardzo proszę pomóżcie..
Czuję się zwyczajnie olana..a właściwie oszukana..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 08:29   #2
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

wcale Ci sie nie dziwie ze czujesz sie oszukana? masz jakis kontakt z innymi dziewczynami co chcialy isc na kurs?
podali jakas nowa date owego kursy czy milcza?
ja bym ubiegala o zwrot kasy
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 08:45   #3
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Nie mam kochana żadnego kontaktu z innymi dziewczynami bo to pewnie taka zbiorówka miała być..Z wielkopolski czy z okolic poznania..Sama sobie sie dziwie że w to weszłam..Wyglądało to normalnie no...Na samym koncu pani zaproponowała mi że może zechcęprzyjechać do W-wy i będę miała kurs indywidualny..Dwa dni..ta sama cena(690)..Ja i trener..jestem wkuta
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 08:50   #4
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

pytalas czy moga czy Ci oddac zwyczajnie kase?
a co do wyjazdy do wawy to czy pokrywaja koszt noclegu? (pewnie nie, ale powinni skoro sami kazą Ci jechac taki szmat drogi)
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 09:16   #5
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Pytałam motylku..jasne że pytałam..niby mogą ale wiesz jak to jest..Jeśli chodzi o nocleg to od razu padła kwota! Poza tym tyle złego się dzieje że ja zwyczajnie się obawiałam spać gdzieś za 50 zł..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 09:21   #6
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

to powiedz ze termin Ci nie odpowiada, poza tym początkowe ustalenia byly konieczne i chcesz zeby kase Ci zwrócili
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 12:49   #7
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Penelopa odnośnie kursu popatrz tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=169026
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 14:58   #8
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Bardzo nie fajna sytuacja...
Rozumiem, ze wczesniej nie pinformawano Cie, ze kurs, o ile nie zbierze sie rzadana ilosc osob, moze sie nie odbyc?
Wg mnie, skoro zaplacilas i nie ma dostatecznej ilosci kursantek, czemu Ty winna nie jestes, powinnas odbyc kurs w miejscu, gdzie mial sie odbyc!!! Niezaleznie od ilosci osob. To nie Twoja sprawa ile osob sie zglosilo- wzieli kase- kurs musi sie odbyc!
Kurs indywidualny tez jest kuszaca opcja, o ile zaplaca Ci za dojazd i nocleg. I nie boj sie- nic zlego nie powinno Cie spotkac na ulicach Warszawy Mieszkam tu od urodzenia
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 15:08   #9
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

tia.....
A ja właśnie dlatego sie wyprowadziłam!
wycofaj kasę i zrób porządny kurs.
w porządnej firmie.
w normalnych warunkach.
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 07:15   #10
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Hej hej dziewczyny..Bardzo dziękuję za wszystkie uwagi i rady..Nawet nie macie pojęcia ile to daje takim laikom jak ja..I dziękuje że nie zostawiacie mnie samej sobie..La Monika oczywiście że skorzystałam z podanego przez Ciebie linka..
Albertynko..wiem że wszędzie mieszkają ludzie, ale wiesz..jadąc do innego miasta chce się mieć poczucie bezpieczeństwa..że będzie nocleg..że np. nikt nie wpadnie mi do pokoju o 2.00 nad ranem..wiem wiem..teraz fantazjuję..ale rozumiesz o co mi chodzi..umówiłam się, wpłaciłam..no i chciałam żeby to wszystko odbyło się tak normalnie..
Już rozmawiałam o pieniądzach..Mają przesłać..zobaczymy..
Wczoraj też dzięki temu linkowi odwiedziłam kilka firm i zdecydowałam się na tę o której dużo się tu u Was mówi..Na Euro Fashion..Myślę tylko czy po kolei robić te metody, czy zainwestować w pakiet..Mam chęć na pakiet..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 17:51   #11
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Penelopa47 Pokaż wiadomość
np. nikt nie wpadnie mi do pokoju o 2.00 nad ranem..wiem wiem..teraz fantazjuję...



Mam chęć na pakiet..
no może trochę pogrywam ale...
FANTAZJE TO TY MASZ!
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 17:57   #12
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Penelopa, naprawde polecam Ci Euro Fashion. Jak tylko oddają Ci pieniążki wpłać do Euro Fashion. I również polecam zestaw, opłaca się bardziej niz każda metoda z osobna. A jak weżmiesz zestaw na żel to zdobienia z kolorowego żelu masz w cenie
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 15:48   #13
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Oj czepiasz się Jagódeczko no...naprawdę czepiasz się...Hihihihihihihi..... Oj no dobrze..fantazję mam..Zgadzam się...czasem mi przeszkadza..hihihi..Żart owałam przecież..No rozbujałam się troszkę..
I zrobię tak jak mi radzicie..tzn. Euro Fashion...I już zdecydowałam się na pakiet bo to zwyczajnie bardziej się opłaca..poza tym ruszę ze wszystkim od razu..Tak myślę..Tzn. chodzi mi o to, że gdy ktoś zapyta np. o taką czy inną metodę to nie odprawię nikogo z kwitkiem..Już nie mogę się doczekać....
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 12:40   #14
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Angry Dot.: Oszukane!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Ależ dziś się wkurzyłam!!!Jak pamiętacie miałam uczestniczyć w kursie paznokciowym.Wysłałam kasę a kurs się nie odbył!Nie z mojej winy rzecz jasna..Teraz jestem na etapie odzyskiwania pieniędzy.I wiecie co? Są kłopoty!Nie do wiary że tak się dzieje! Otóż pieniądze wysłałam przez jedną z agencji finansowych na normalnym bankowym druczku.Jest to bardzo solidna firma i z jej usług korzystam już chyba z 7 lat.Ale nie w tym rzecz.Rzecz w tym że mimo iż wypełniając druczek napisałam swoje dan( jak to zwykle się robi nie wysyłając pieniędzy z konta osobistego na docelowe konto) oraz na jaki cel owe pieniądze wysyłam pani najpierw przeprosiła mnie że jeszcze tego nie zrobiła(2 i pól tygodnia!!!) a później poinformowała mnie że nie może tych pieniędzy mnie przysłać! Powód?Otóż ona może ale na konto osoby której jest ta agencja bo to ona wysyłała i nie szkodzi że w moim imieniu!!Czujecie to?!..Ja nie wierzyłam że to usłyszałam! Więc w rezultacie to jakaś obca mnie osoba ma dostać moje ciężko zarobione pieniądze!Nie sądziłam że firma ogłaszająca się w necie może zatrudnić takiego młota!Próbowałam jej to wytłumaczyć ale ona dalej swoje..Jakaś strasznie tępa musi być.Idę wysłać teraz fax z dowodem wpłaty i moimi danymi..Jeśli to nie pomoże to będę grała jej kartami..Życzcie mi powodzenia..Przez nią nie mogę wpłacić na solidny kurs.
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.