Drogie filtromaniaczki! Proszę, pomóżcie nowicjuszce! :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-13, 22:38   #91
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Drogie filtromaniaczki! Proszę, pomóżcie nowicjuszce! :)

Marność, wszystko marność... Mój Boże, przecież my się tu (tj. na Wizażu) zajmujemu błahostkami. Kremy do tego, do owego... Jedni chcą filtry, a inni nie. Już się wielokrotnie łapałam na myśli, czy w ogóle ma sens trawienie całych godzin na dyskusjach o kremach... Uroda to błahostka. Ważniejszy jest milion rzeczy w życiu. Nie warto kruszyć kopii o coś takiego, jak filtry. Przyznaję całkowicie otwarcie, że jestem ofiarą współczesnego imperatywu "urodowego". Chcę dobrze wyglądać, przejmuję się tym, szukam metod. I podziwiam ludzi, którzy w życiu się zajmują czymś z taką pasją, że takie rzeczy jak uroda są calkowicie nieważne.
Przekonałam się do "filtromanii", bo zobaczyłam, że jest to metoda skuteczna - tu i teraz. Mam teraz tak dobrą cerę, jak nie miałam nigdy od czasu, kiedy wyrosłam z wieku dziecięcego. Co będzie za 30 lat, tego nie wiem. Może będę pomarszczona jak stara indianka, bo się okaże, że to wcale nie promieniowanie najbardziej szkodzi, tylko herbata z cytryną, do czego dojdą po latach badań mądrzy naukowcy.
Wyluzujmy trochę.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 07:35   #92
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Drogie filtromaniaczki! Proszę, pomóżcie nowicjuszce! :)

Cytat:
Napisane przez Erato
Może będę pomarszczona jak stara indianka, bo się okaże, że to wcale nie promieniowanie najbardziej szkodzi, tylko herbata z cytryną, do czego dojdą po latach badań mądrzy naukowcy.
Wyluzujmy trochę.
Herbata z cytryną ...

Nawet niewiesz jak mi poprawiłaś humor z samego ranka
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 08:31   #93
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Drogie filtromaniaczki! Proszę, pomóżcie nowicjuszce! :)

Cytat:
Napisane przez L_V
Wszystko pięknie, tylko nie rozumiem jednego: po co w ogóle cała ta kłótnia? Żałuję ,że się wypowiedziałam.

Nie wiem dlaczego [nie kieruję tego stwierdzenia do żadnej z wizażanek] przepuszcza się na nas - czyli zwolenniczki filtów - krucjatę mającą na celu uświadomienie nam, ze bez filtrów da sie zyc. My o tym doskonale wiemy, same nie raz sie opalałyśmy, ale dokonałyśmy w pewnym momencie wyboru. No i z powodu tego wyboru musimy wysłuchiwać....
Ehhh... Tobie się tylko wydaje że ktoś Ciebie atakuje (przynajmniej w tym wątku). W końcu sama go założyłam żeby was zapytać o filtry bo chciałabym spróbować . To, że ktoś mów,i że uważa to za niepotrzebne nie znaczy od razu, że Cię atakuje czy potępia.
Dla przykładu - moja mama ze zgrozą patrzy na moją szafkę z kosmetykami. Przy jej zestawiku (którego i tak prawie nie używa) moj komplet kosmetyków faktycznie wydaje się być ogromny. Dziwi ją po co mi tyle kosmetyków, po co mi osobny krem do stóp, po co mi 3 kremy do twarzy... Ona ma jeden krem za 3 zł i jakieś mleczko do demakijażu antyperspirant i na tym kończy się jej pielęgnacja . I nie mam co jej gadać że powinna bardziej dbać o siebie - ona poprostu nienawidzi się paćkać różnymi mazidłami. I dlatego uważa że przesadzam. Wg. mnie niektóre wizażanki przesadzają (jak słyszę ich opowieści o tym, że już nei mają gdzie kosmetyków poupychać).
Myślę że powinnyście się nawet cieszyć, że będziecie mieć jędrniejszą skórę niż wasze rówieśniczki za kilkanaście lat.
Pozdrawiam

(no lepiej uważajmy z tą herbatą z cytryną )
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 08:52   #94
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Drogie filtromaniaczki! Proszę, pomóżcie nowicjuszce! :)

Cytat:
Napisane przez Erato
Marność, wszystko marność... Mój Boże, przecież my się tu (tj. na Wizażu) zajmujemu błahostkami. Kremy do tego, do owego... Jedni chcą filtry, a inni nie. Już się wielokrotnie łapałam na myśli, czy w ogóle ma sens trawienie całych godzin na dyskusjach o kremach... Uroda to błahostka. Ważniejszy jest milion rzeczy w życiu. Nie warto kruszyć kopii o coś takiego, jak filtry. Przyznaję całkowicie otwarcie, że jestem ofiarą współczesnego imperatywu "urodowego". Chcę dobrze wyglądać, przejmuję się tym, szukam metod. I podziwiam ludzi, którzy w życiu się zajmują czymś z taką pasją, że takie rzeczy jak uroda są calkowicie nieważne.
Przekonałam się do "filtromanii", bo zobaczyłam, że jest to metoda skuteczna - tu i teraz. Mam teraz tak dobrą cerę, jak nie miałam nigdy od czasu, kiedy wyrosłam z wieku dziecięcego. Co będzie za 30 lat, tego nie wiem. Może będę pomarszczona jak stara indianka, bo się okaże, że to wcale nie promieniowanie najbardziej szkodzi, tylko herbata z cytryną, do czego dojdą po latach badań mądrzy naukowcy.
Wyluzujmy trochę.
Amen
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 09:56   #95
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Drogie filtromaniaczki! Proszę, pomóżcie nowicjuszce! :)

Cytat:
Napisane przez mania19
Herbata z cytryną ...

Nawet niewiesz jak mi poprawiłaś humor z samego ranka
Na szczęście nie piję herbaty z cytrynką
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 10:03   #96
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Drogie filtromaniaczki! Proszę, pomóżcie nowicjuszce! :)

A ja ciaglę!
Zaczynam się bać
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 12:02   #97
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Drogie filtromaniaczki! Proszę, pomóżcie nowicjuszce! :)

To co dziewczyny, może zamiast się kłócić , skoczymy razem na herbatkę z cytrynką?
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.