Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-05, 14:32   #1
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D


Zapraszam:
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 14:48   #2
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

No to super Oto moja pierwsz ploteczka

Mój tata był wczoraj u dermatologa, bo jest coraz bardziej czerwony na twarzy. Pani dermatolog powiedziała, że to trądzik różowaty i zaleciła mu między innymi stosowanie filtrów. Mój tata nie był świadomy, że ja też ich używam, ale szybko się dowiedział jak zaczęlam mu robić wykład Które lepsze, jakie tłuste itp. Pokazałam mu swoje (Avenkę lait i LRP DP). Ale był zdziwiony, że tyle o nich wiem Dermatolog dała mu próbkę mleczka SVR (oczywiście też przy okazji skorzystam ) i poleciła zakupić fluid LRP. Trochę mnie to dziwi, bo przecież one zawierają alkohol. Dzisiaj rano dałam tacie do wypróbowania Avenkę i wytłumaczyłam ile nakładać itd. Właśnie z nim rozmawiałam jak tam się sprawuje na twarzy i mówi że ok Ale może go namówię na Biodermę - mleczko (wysoka ochrona UVA i brak alkoholu). Zobaczymy
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 14:54   #3
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Odnosnie zakupow to walsnie dostalam paczke z AwS i....oniemialam,jeszcze w zyciu zadna apteka nie obdarowala mnie tyloma probkami a to,o co prosilam dostalam po kilka sztuk -jednym slowem SZOK.
Zamowienie bylo na duza kwote,ale nie sadzilam ze tyle tego bedzie a dla porownania-kiedy robie zakupy w aptece stacjonarnej to najczesciej jest problem zeby dostac cokolwiek i jeszcze odnosze wrazenie jakbym zebrala.....

Nie bede bardzo rozpaczac za lososiowym lososiem,chociaz dzieki Jowisimam jeszcze jedno w zapasie jednak do mojej kolekcji Avene dolaczyl losos albinos oraz tonujaca 50+

A jak Wasze odczucia wzgledem oferty Avene,ktora wprowadzila niezle zamieszanie i dezorientacje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 15:13   #4
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Łosoś albinos

A więc - wczoraj dostałam paczkę od z allegro, kupowałam o Pauli, mleczko 50+ i łososia albinosa. Na tonującą się nie szarpnęłam i teraz trochę żałuję.
Właśnie siedzę z albinosem na twarzy i nie wiem co myśleć. Świeci mi się 5razy mniej niż łososiowy łosoś, jest łagodny, nie podszczypał naczynek jak mleczka, ale... jestem biała
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 15:17   #5
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
Ale może go namówię na Biodermę - mleczko (wysoka ochrona UVA i brak alkoholu). Zobaczymy
Jak to? Chodzi o to dawne spf100, 100ml? Myślałam, że to wszystkiego bezczelnie dodali alkocholu? (chociaż w poprzednio i tak tam CHYBA był) To moje ukochane mleczko!
Jeśli o te Ci chodziło, to nie wiem tylko co Twój tata poczcie z białą twarzą? Tonującą sobie na wierzch walnie ?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 16:36   #6
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Fajnie, mamy swój wąteczek
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 17:00   #7
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Skoro to wątek o tematyce wolnej i plotkarskiej... Podzielę się niewesołymi wieściami.

Przeglądałyście serwisy informacyjne? Prezydent powołał Andrzeja Leppera na stanowisko wicepremiera i ministra rolnictwa :| Tego lata będę biała, w geście protestu!

Wicepremierem i ministrem edukacji został edukacji został Giertych. Nad formą protestu jeszcze się zastanawiam. :|
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 17:02   #8
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mentha
Skoro to wątek o tematyce wolnej i plotkarskiej... Podzielę się niewesołymi wieściami.

Przeglądałyście serwisy informacyjne? Prezydent powołał Andrzeja Leppera na stanowisko wicepremiera i ministra rolnictwa :| Tego lata będę biała, w geście protestu!

Wicepremierem i ministrem edukacji został edukacji został Giertych. Nad formą protestu jeszcze się zastanawiam. :|
powiem tylko tyle: studiuje politologie ale nie ogladam juz absolutnie zadnych wiadomosci faktow itd bo jak to widze to mi sie slabo robi...nic tylko uciekac z tego kraju...
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 17:02   #9
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mentha
Skoro to wątek o tematyce wolnej i plotkarskiej... Podzielę się niewesołymi wieściami.

Przeglądałyście serwisy informacyjne? Prezydent powołał Andrzeja Leppera na stanowisko wicepremiera i ministra rolnictwa :| Tego lata będę biała, w geście protestu!

Wicepremierem i ministrem edukacji został edukacji został Giertych. Nad formą protestu jeszcze się zastanawiam. :|
Proponowałabym bez polityki.
Takie posty mogą urazić niektóre osoby, nie wszyscy musimy być przeciwnikami wyżej wymienionych Panów.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 17:18   #10
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mentha
Skoro to wątek o tematyce wolnej i plotkarskiej... Podzielę się niewesołymi wieściami.

Przeglądałyście serwisy informacyjne? Prezydent powołał Andrzeja Leppera na stanowisko wicepremiera i ministra rolnictwa :| Tego lata będę biała, w geście protestu!

Wicepremierem i ministrem edukacji został edukacji został Giertych. Nad formą protestu jeszcze się zastanawiam. :|
Cytat:
Napisane przez _mina_
powiem tylko tyle: studiuje politologie ale nie ogladam juz absolutnie zadnych wiadomosci faktow itd bo jak to widze to mi sie slabo robi...nic tylko uciekac z tego kraju...
Bardzo sie cieszę, że powstał ten watek, jednak przypominam, że jest to forum biochemiczne. Tutaj można pisać na tematy luźno (!) związane z urodą, ale nie tak odlegle i kontrowersyjne jak polityka, ponieważ takie kontrowerysjne tematy jak polityka moga siaś niesnaski i być powodem nieprzyjemnej, a nie niezbednej wymiany zdań.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 17:22   #11
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nie musimy, bo to podobno wolny kraj. Jeszcze.

Jestem może złośliwa, jeśli kogoś uraziłam - przykro mi. Zwolenników tychże panów nie rozumiem, ale nie obrzucam kamieniami i wyzwiskami, szanuję jako ludzi. Skoro jednak poruszanie niektórych kwestii mogłoby zmącić spokój tego przybytku, nie będę tego czyniła. Jak mawia mój Ojciec, jest to cnota nad cnotami trzymać język za zębami. To i postaram się być cnotliwa... :|



Cytat:
Bardzo sie cieszę, ze powstał ten watek, jednak przypomoinam, ze jest to forum biochemiczne. Tutaj piszemy o filtrach, kwasach, retinoidach, antyoksydantach, składach kosmetyków, preparatach zawierających substancje korzystnie wpływające na skórę (np. MSM OLIMPU) i innych rzeczach związanych z Biochemia kosmetyczną. Obie z Sandiją prosimy by nie zakładać tutaj wątków politycznych, ani też pisać takich postów.

Jak już napisałam, podporządkuję się prawom tego domu. Zdawało mi się, że wątek ma charakter plotkowy i został stworzonyn do luźnych rozmów [o filtrach, kwasach, retinoidach, antyoksydantach, składach kosmetyków, preparatach zawierających substancje korzystnie wpływające na skórę (np. MSM OLIMPU) i innych rzeczach związanych z Biochemia kosmetyczną piszemy w stosownych wątkach]. Widać czegoś nie zrozumiałam.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 17:26   #12
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Mentho, myślę, że poruszanie kwestii politycznych jak najbardziej "może zmącić spokój tego przybytku".
Nawet na Wizażu jest miejsce, gdzie takie dywagacje są mile widziane, a miejsce to zwie sie "Forum plotkowe".
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 17:30   #13
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Wydaje mi sie,ze nikogo nie urazilas ale...juz na Forum Plotkowym jest watek o wydarzeniach politycznych i w sumie zawsze tam wypowiadaja sie ludzie w roznych kwestiach.Natomiast ten watek ma Nam zastapic pogawedki jakie byly w watku o filtromaniaczkach chociaz nie tylko,jednak zgodnie z tematem Forum a jest to Biochemia Kosmetyczna.
Moze po czesci tytul watku wprowadzil zamieszanie ale...mimo wszystko powstal na BK a nie na Plotkowym
Wracajac do meritum sprawy ciesze sie,ze przyjal sie watek
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 17:32   #14
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ok, zrozumiałam. Glow J.Lo - tak, opalenizna Andrzeja Zbigniewa - nie.

Miłego dnia
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 17:36   #15
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dobrze, że wszystko się już wyjaśniło.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 17:40   #16
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

To ja znowu powrócę na tematy filtrowe .
Mam dylemat, poniewaz nie wiem co kupić, w jakiej kolejności itp. Kurcze jak było mało filtrów było źle, a teraz jak jest taki duzy wybór jest jeszcze gorzej . W domu na stanie mam łososia albinosa (coraz to nowe nazwy powstają ). Oprócz tego jeszcze na wykończeniu emulsje i mleczko z dzieciaczkiem , które uzywa dziecko. No i właśnie mam plan kupić tonującą avenkę do kompletu, jeszcze coś do ciała myslałam nad bodermą spf30, także chiałabym wypróbować po albinosie spray avene , ale z dzieciaczkiem, ponieważ 50 jest z zapachem i przypuszczam, że przy tak rzadkiej konsystencji zmigruje do oczu i będzie piekło, a dzieciaczek jest bezzapachowy . Jeszcze czaję się na Iwostin spf40 dla dziecka. Kurcze słońce już nieźle świeci i grzeje a ja jescze się zastanawiam . W tym miesiącu chyba wszystkiego nie zdołam kupić, ponieważ chcę jechać na koncert do Wa-wy.
I jeszcze mam problem z samoopalaczem, tego z Evellin nigdzie nie ma, więc nie wiem czy kupić nowego Garniera czy Avene czy.....

Ale was zanudziłam, mam nadzieję, że nie tylko ja mam takie dylematy .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 17:53   #17
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Paula, nie jesteś sama Ja też mam teraz tyle dylematów w sprawie kosmetyków i w ogóle tyle rzeczy do kupienia że już głupieję

Beoneself, co do mleczka Biodermy to myślałam, że jednak do niego nie dodali tego paskudnego denata A co do białego lica taty po nim, to najpierw dam mu wypróbować próbkę (od Ciebie oczywiście ) i zobaczymy jak się będzie nosić
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 18:30   #18
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

No widzę dziewczyny, że nie jestem sama. Od paru dni kombinuję jakie filtry zanabyć. A wiadomo, chciałabym wszystkie, a tu rachunek ekonomiczny nie pozwala na wszystkie. Bo i poza filtrami jeszcze milion i jedna innych potrzeb. Wszystkie oczywiście niecierpiące zwłoki.

Paula07 próbki samoopalacza Avene powinny być do dostania w aptekach.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 18:53   #19
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
Paula07 próbki samoopalacza Avene powinny być do dostania w aptekach.
Tylko ciekawe w jakiej objętości, ponieważ jak 5ml. to raczej nie zaszaleję .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 18:54   #20
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A ja mam juz taki zapas filtrow, ze kazdego rana nie moge sie zdecydowac, ktorego dzis uzyc (dzisiaj bylo mleczko + tonujaca = fajny efekt

W mojej kolekcji znajduja sie:

wielka tuba Avene Lait 50
mniejsza tuba Avene tonujacej 50 (Kate30 )
mala tubka Avene tonujacej 50
dwie male tubki kremu Avene 50
dwie male tubki emulsji Avene 50
2 probki Vichy capital soleil 60
2 probki Vichy capital soleil 50 (najnowszej, dzisiaj dostalam)
i chyba probke jakiegos antka jesli sie nie myle

Filtromaniactwo doslownie.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 19:04   #21
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Paula07
Tylko ciekawe w jakiej objętości, ponieważ jak 5ml. to raczej nie zaszaleję .
Aha, ja myślałam, że na liczko tylko, a Ty chcesz caluśka się samoopalić. No to rzeczywiście będzie problem, bo jedna próbka starczy Ci na pół nogi Pozostaje zatem tylko zakup.

No i kurczę jak tu przyoszczędzić. A jeszcze parę miesięcy temu cieszyłam się, że w końcu przestanę wydawać tyle kasy na kremy pielęgnacyjne, bo wystarczy mi retin + filtry. I co - wszystko leci teraz na kolekcję filtrów. I w efekcie i tak wydaję więceje.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 19:35   #22
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Skakałabym z radości, gdyby filtry były tańsze Może sytuacja wyglądałaby inaczej, gdybym mogła sama na siebie zarabiać. A jako uczennica prosząc rodziców o kasę na kolejny krem mam po prostu wyrzuty sumienia. A szczególnie po kasie wydanej na nieudane zabiegi laserowe
Narobiłam jednak małych zapasów, więc na jakiś czas będzie spokój. Mam na stanie końcówkę mleczka z dzieciaczkiem Avene, 1/3 op mleczka Biodermy, dwa łososie łososiowe, łososia albinosa i całe mleczko 50+. Rano zawsze decyzja: Avene vs Bioderma
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 20:03   #23
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

a tak z niepolitycznej beczki to widzalyscie moze nowy program na tvn style taki z 2 babkami 1 to Klaudia Carlos. Dyskutuja sobie o roznych kosmetykach, dietach itd. Dzisiaj bylo o filtrach ze musi byc min 15 spf i mowily nawet jaki, ze pasrol itd.ale powiedziala tyko wlasciwie o uvb a malo u uva choc bylo zaznaczone ze sa grozniejsze.ale ani slowa o tym ze trzeba nalozyc odpowiedznia ilosc zeby to wogole mialo sens a o tym ze puder moze go zdestabilizowac nawet wzmianki. no i ze kremy pielegnacyjne to najlepiej takie drogie a tanie to do rak i cialaChoc zaznaczyly ze to i tak glownie pic na wode z nimi.fajnie sie na to patrzy jak sie jest juz choc troche oswieconym program jest calkiem fajny i rozwiewa calkiem sporo mitow. Mysle ze gdyby powiedzialy prawde o filtrach to by je zdjeli z anteny
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 20:10   #24
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Pomimo,ze pracuje to....niestety filtry nie sa jedyna rzecza jaka kupuje lub oplacam i takze mam dylematy finansowe.Jednak ostatnio mialam troche luzniejszej gotowki i tym sposobem nabylam Avene tonujaca,"lososia albinosa"(widze,ze sie przyjela nazwa jakos nasunelo mi sieto skojarzenie pod katem czytelnosci okreslen),"lososiowego lososia"( dla Jowisi) a na chwile obecna mam prawie cala tube "lososiowego lososia"

Na jakis czas to starczy.Mam jeszcze okazje wymienic sie na Targowisku na "lososia albinosa"ale mam dylemat czy jest mi on niezbedny,nie bede chyba taka pazerna a tak powaznie szczerze mowiac to nie wiem tak do konca czy chce sie rozstac z cieniami Clarnisa(nie ma jak chomik) i jest to osoba zupelnie nowa na Targowisku wiec....
Mam male dylematy moralne,chociaz sama wiem,ze tez kiedys zaczynalam transakcje na Targowisku i pracowalam sama na zaufanie...niemniej ostatnio rozne cuda sie tam dzialy.
Nie uprzedzam sie do nikogo ale...od jakiegos czasu mniej sie tam udzielam;po czesci dlatego,ze to czego potrzebuje to jest jak jeden na tysiac,ze upoluje wlasnie tam
Dobra nie zanudzam dluzej moimi przemysleniami
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 20:13   #25
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Patrzyłam na ten program i pękałam z dumy, że jestem lepiej poinformowana od nich!
A tak poważnie, to szkoda, że całe to filtrowanie się to taka cicha sprawa i mało się o tym mówi. A jak już się mówi, to o kremach z spf15 i tyle
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 20:42   #26
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Widzialam tylko zwiastun tego programu i...rozbawil mnie,jakos malo przekonywujaco dla mnie brzmialy....

A swoja droga wlasnie ubilam deal na Targowisku i przyfrunie do mnie "losos albinos" razem z woda termlana
Teraz zapas mam ze szok
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 20:54   #27
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez _mina_
a tak z niepolitycznej beczki to widzalyscie moze nowy program na tvn style taki z 2 babkami 1 to Klaudia Carlos. Dyskutuja sobie o roznych kosmetykach, dietach itd. Dzisiaj bylo o filtrach ze musi byc min 15 spf i mowily nawet jaki, ze pasrol itd.ale powiedziala tyko wlasciwie o uvb a malo u uva choc bylo zaznaczone ze sa grozniejsze.ale ani slowa o tym ze trzeba nalozyc odpowiedznia ilosc zeby to wogole mialo sens a o tym ze puder moze go zdestabilizowac nawet wzmianki. no i ze kremy pielegnacyjne to najlepiej takie drogie a tanie to do rak i cialaChoc zaznaczyly ze to i tak glownie pic na wode z nimi.fajnie sie na to patrzy jak sie jest juz choc troche oswieconym program jest calkiem fajny i rozwiewa calkiem sporo mitow. Mysle ze gdyby powiedzialy prawde o filtrach to by je zdjeli z anteny
Dziś ten program leciał ostatni raz. Jutro premiera nowego odcinka Salon urody. Powiem jedno. Jestem zbulwersowana faktem,że Katarzyna Bosacka jest szefową działu Urody w Wysokich Obcasach, napisała wraz z jedną z najlepszych dematolog w tym kraju książkę pt. Cena urody i za przeproszeniem pierniczy takie głupoty. W moich oczach ośmieszyła się tym programem na całego
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 20:58   #28
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Szkoda, ze tego programu nie oglądałam

Ja też zastanwiam się nad kupnem filtra, tyle tego jest, że mam zamęt w głowie. Jednak zdecydowałam sie na LRP DP, więc nie czytam uważnie wątków o innych filtrach, żeby znowu nie zmieniać decyzji Gdybym mogła jeszcze uzywac fluidów, zeby tą bladość zliwidowac, to na pewno bardziej lubiałabym je stosowac...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 21:10   #29
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A czy którejś z Was udało się całkowciie przekonac np. swoje Mamy do stosowania filtrów? Ja tu byłam pewna, że moja Mama sie paćka tym namiętnie (pomijając nakładnie destabilizujacego fluidu), a dzisiaj rano akurat obie byłysmy w łazience. Ja wsmarowywałam namiętnie 2 ml, a ona... ona sobie wzięła coś może większego od ziarnka grochu... Jak jej nie zaczęłam prawic, ż eprzeciez to jej prawie żadnej ochrony nie da, to ona, że teraz jeszcze takiego słonca nie ma... Taaa, tylko po co ja dawałam jej całe wykłady, o tym, że słonece jest cały czas...Ona i tak po swojemu..., ale koniec z tym
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 21:19   #30
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

No to skoro gadamy o filtrach i robieniu zapasów. Ja - znany pazerniak - dzisiaj wchodze do apteki i wodze jeszcze jeden zestawik łososiowego łososia się ostał, z wodą termalna. No i jak mogłam nie kupić...teraz mam juz dwa łososie, emulsję, mleczko oraz antka FE, hmmm....Obsesja?

Mój TŻ jak mnie widzi wracającą z reklamówką z apteki to tyylko pyta czy przyniosłam kolejną pomarańczową tubkę....
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.