Szara mysz czeka na pomoc:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-28, 19:30   #1
kluska2
Raczkowanie
 
Avatar kluska2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 35
Red face

Szara mysz czeka na pomoc:)


Jestem, zdaje się, kolorystycznym latem- bure włosy (latem porozjasniane, jak TŻ słodko określił, na bursztynowo), szaroniebieskie oczy, dość jasna karnacja z niewielką (staram się nie opalać twarzy) ilością piegów. Okazjonalnie (nie bijcie)korzystam z solarium, ale w naprawdę niewielkich ilościach- dla złotawego odcienia skóry. Na metamorfozach upewniłam się (dzięki za rady), jak najlepiej obciąć włosy, ale co z makijażem??
Na co dzień maluję się lekko- krem koloryzujący i korektor +odrobina różu; cienie w szarym/brudnozielonym kolorze, szara/czarna kredka i obowiązkowo- tusz; na imprezę- to samo, tylko intensywniej:/ Chciałabym wreszcie coś zmienić, a przede wszystkim dowiedzieć się, czy dobrze dobieram kolory poza tym nie maluję ust, bo nie umiem dobrać odpowiedniego odcienia...
Może jest coś co pasuje takiej myszy jak ja? dzięki z góry za sugestie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02391.JPG (57,7 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02701.JPG (73,8 KB, 73 załadowań)
kluska2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 19:55   #2
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Szara mysz czeka na pomoc:)

według mnie pasowała by ci szminka w odcieniu blado-różowym a na to jakiś fajny bezbarwny błyszczyk,karnacje radziłabym troche ocieplić ale nie różem a pudrem brązującym,czarna kredka ok a cienie najlepiej z dodatkiem brokatu połyskujące,do szaro-niebieskich oczu pasuja brązy i piaskowe odcienie o lekko żółtawej barwie ja też mam taki kolor oczu dodatkowo pasują mi róże i fiolety ale to juz w zależności od stroju i nastroju
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 20:34   #3
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Szara mysz czeka na pomoc:)

Witaj,

Bardzo ładnie wyglądasz na obu foto. Ale zdecydowanie lepiej na tym pierwszym - w jaśniejszych włosach Ci lepiej, do tego upięte sprawiły, że wyglądasz poważniej.
Moim zdaniem pasowałaby Ci fryzurka Majki z "Piersza Miłość".. Włosy króciutkie, najdłużej do ramion, jasny blond (choć w Twoim przypadku może być bardziej podchodzacy pod bursztyn, bardziej naturalny - taki jak masz na pierwszym foto jest piękny!) i grzyweczka króciutka ścięta na bok.

"Naturalność" Ci służy i na pewno wielu facetów to doceni Róż zdecydowanie będzie Ci pasował. Ale Ty chyba chcesz diametralnej przemiany, zgadza się ?? Szkoda by było robić z Ciebie kolejną "lalę".

Pozdrawiam.
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.