AVON czy ORIFLAME.......?????? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-13, 19:49   #91
hamy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 159
Dot.: AVON czy ORIFLAME.......??????

Chyba raczej avon
hamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 20:26   #92
hmmcia
Przyczajenie
 
Avatar hmmcia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: AVON czy ORIFLAME.......??????

Zdecydowanie wole oriflame.. Chociaż mam jedną szminkę z avonu która bardzo długo sę utrzymuje.. Mimo że oriflame jest droższe jakość kosmetyków jest kapkę lepsza.. Zdecydowanie polecam róż
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=21649
hmmcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 20:37   #93
wxmcx
Przyczajenie
 
Avatar wxmcx
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1
Dot.: Co lepsze: AVON czy ORIFLAME?

kupowanie ze względu na "niższą" cene w avonie to głupota
warto wiedzieć jak działają obie te struktury i nie mówcie że avon i oriflame to to samo,bo jedyne co łączy obie marki to sprzedaż kosmetyków i katalogi
zacznijmy od tego,że Avon nie ma własnych receptur ani laboratorium w przeciwieństwie do Oriflame.
Ori ma laboratoria gdzie masa ekspertów opracowuje nowe receptury i zastrzega je licencją(takie produkty są oznaczone znaczkiem TM,często można spotkać je przy kremach)
Warto pamiętać także,że owa Szwecka firma testuje kosmetyki na ludziach,kobietach.Wyższe rozporządzenia mówią,że do takiego testu potrzeba minimum 30 osób.Oni natomiast zawsze mają około 90 testerów.
Avon natomiast testuje wszystko na zwierzętach-które jak wiadomo, w większości zdychają,a receptury wykupuje od innych firm
I nie marudźcie,że Ori ma troszkę drożej,w końcu robią kosmetyki w zgodzie z naturą A co do katalogów...
Gdyby Oriflame założyło sieć sklepów bądź też sprzedawało produkty w drogeriach to byłyby 3-4 razy droższe i wtedy podkład nie kosztowałby 40 złoty tylko już około 120-160 złotych.
A w drogerii ciężko dostać tusz do rzęs w cenie około 20-30 złotych z testami klinicznymi,co oferuje nam ori
wxmcx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 12:34   #94
SaraOrzech
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 19
Dot.: AVON czy ORIFLAME.......??????

Zauważyłam że większość z was nie czyta poprzednich wpisów tylko zobaczy tytuł i bach machne sobie wpis Chciałam poczytać opinie o różnych kosmetykach a przewijają się ciągle te same słowa i ciągle te same pytania. Czytajcie ze zrozumieniem
SaraOrzech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 20:42   #95
eskimoska_98
Przyczajenie
 
Avatar eskimoska_98
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: AVON czy ORIFLAME.......??????

Moim zdaniem zależy pod jakim kontem patrzysz:

1. Jeśli chodzi o prowizje, procenty z promocji i zysku z działalności posiadania własnych kobiet które przez Ciebie będą kupować jest na + dla Oriflame

2. Podobnie jest z obrotem: w Avon tyle nie sprzedaż bo jak na moje oni mają znacznie mniej kosmetyków, tym bardziej sezonowych czy znacznie mniej od Ori mają premier w ciągu roku z nowych produktów.

3. Jeśli chodzi o skórę czy tolerancje na kosmetyki to wiadomo, jednej nie podpsuje Avon inna będzie miała uczulenie na kosmetyki z Oriflame… także tutaj nic nie poradzisz : )

Jeśli natomiast chcesz rozpocząć taką współpracę jako konsultantka to rekomenduje Ci by ktoś od razu Ciebie wprowadził i wtajemniczył w ten biznes, jak tworzyć marketing wielopoziomowy jak współpracować z kobieta... dystrybuować katalogi itp. - xxxx


Moim zdaniem zresztą od około 30-50 regularnych koleżanek które przez Ciebie będę zamawiały już ma się kilka set złotych w miesiącu

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-10-29 o 09:08 Powód: reklama
eskimoska_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 08:01   #96
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: AVON czy ORIFLAME.......??????

Od 17 lat jestem konsultantką Avonu. Miałam czas ze zawialam bardzo duzo z ich oferty - ale jest tyle lepszych kosmetykow w sklepach w podobnych cenach ze przestalam. Obecnie kupuje perfumy, lubię szminki, antyperspiranty w kulkach, farba Sredni zloty brąz to mój idealny kolor. Miałam też fazę na płyny do kąpieli ale ich jakość bardzo się pogorszyła.
Lubiłam też serię Planet Spa ale zauważcie że wszystkie składniki na które szumnie powołują się w nazwach serii i w katalogach są na szarym końcu składu.
I tak jednak jestem bardziej skłonna kupić coś z Avonu niż z Oriflame. Z Oriflame większość kosmetyków które miałam nie podobały mi się, ale np masło i peeling z tej nowej linii Swedish spa dobrze działają (składy nie najlepsze) ale juz np olejek do kapieli jest zupelnie nijaki.

Tak czy inaczej każda firma ma fajne produkty i buble nawet jeśli składy mają idealne.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 09:01:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.