Powrot do ex podczas mieszkania razem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-09-08, 10:06   #31
emilia58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 28
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Bo dla mnie to dziwne zachowanie, ja bym nie potrafiła funkcjonować w takim zawieszeniu tyle czasu. Gdyby zranienie było aż tak duże to raczej bym się wyprowadziła, chociaż tymczasowo by przemyśleć pewne sprawy. Ani mój mąż. Już nie raz podczas kłótni z obu stron padło w złości słowo rozwód ale najdalej po kilku dniach się godziliśmy. Dlaczego po prostu z nim nie porozmawiasz skoro chcesz to naprawić, próbowałaś?
Mysle, ze tych rozmow bylo tyle, ze obydwu nam po dziurki w nosie. I ja i on potrzebujemy chyba takiej przerwy... ja wiem co robilam zle i zrobilam wielkie postepy w kontroli nad negatywnymi emocjami. Szanuje jego decyzje i nie podejmuje sie juz zadnych rozmow jesli on nie inicjuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
LOL. Napisałam, że ich relacja była toksyczna.
Ok, ale relacja sklada sie z 2 ludzi. Ktos musial grubo zawinic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emilia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 10:09   #32
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez emilia58 Pokaż wiadomość
Ogolnie pytam, czy sa takie przypadki. Wiadomo sytuacja dotyczy mnie.

Razem wynajmujemy, mamy kontrakt na nas 2. Mieszkamy od roku, ale teraz jestesmy w nowiutkim od 2 mies. Bylo duzo stresu przy przeprowadzce. Kupilismy nietanie meble, cale wyposazenie itp.

Ze wzgeldu jaka panuje sytuacja wiem, ze gdyby on aplikowal sam nie dostalby tego mieszkania, mnie samej na nie nie stac, a nie widzi mi sie, zeby on sam zostawal w nim i jakas nowa przychodzila na gotowe.
Powiedzialam mu, ze nie ma sprawy jesli chce rozstania, ale to oznacza, ze dajemy wypowiedzenie z niego i szukamy zastepczych ludzi, a my idziemy osobnymi drogami.. wtedy problem rozwiazany w miesiac lub 2 na oko.
Ale nigdy juz nie podjal sie rozmowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Ja mowilam mu gorsze rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

No w emocjach oczywiscie, pelnych zlosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ciekawe czy Ci się będzie widzieć jak będzie sprowadzał nowe jak Ty będziesz za ścianą. Wiem, że to boli, ale musisz się pogodzić z tym, że prędzej czy później będzie miał nową i tak naprawdę to nie ma znaczenia gdzie będą się spotykać.


Ogólnie co do sytuacji to znam ludzi co się rozstali i przez chwilę mieszkali razem, ale uważam, że to jest patologia. Moim zdaniem jak ktoś się decyduje na rozstanie to powinien mieć przygotowany plan wyprowadzi i tego gdzie kto będzie mieszkał, bo kiszenie się w jednym mieszkaniu jest mega toksyczne. Jak dla mnie on nie podejmuje tematu, bo jemu jest to obojętnie i nie podchodzi do tego emocjonalnie jak Ty. Z tego samego powodu pyta o zakupy itp. rzeczy. Zachowuje się jak cywilizowany człowiek, bo nie targają nim emocje. Zapytaj go czy chce zostać w tym mieszkaniu, jeśli tak, to niech Cię spłaci w połowie albo podzielcie te rzeczy. Jak nie chce, to szukajcie kogoś na swoje miejsce i każdy pójdzie w swoją stronę.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 10:12   #33
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Na siłę chcesz nas przekonać, że się nie znamy i Twoja sytuacja jest wyjątkowa. Pytasz o coś, ktoś Ci opowiada jakąś historię znajomych, u których nie wypalił powrót, a Ty reagujesz agresją.

Twój cyrk, Twoje małpy, choćby sto osób powiedziało, że to się nie uda, Ty się uparcie będziesz trzymać swojego zdania. Tak się zastanawiam - po co więc powstał ten wątek???
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 10:13   #34
emilia58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 28
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ciekawe czy Ci się będzie widzieć jak będzie sprowadzał nowe jak Ty będziesz za ścianą. Wiem, że to boli, ale musisz się pogodzić z tym, że prędzej czy później będzie miał nową i tak naprawdę to nie ma znaczenia gdzie będą się spotykać.


Ogólnie co do sytuacji to znam ludzi co się rozstali i przez chwilę mieszkali razem, ale uważam, że to jest patologia. Moim zdaniem jak ktoś się decyduje na rozstanie to powinien mieć przygotowany plan wyprowadzi i tego gdzie kto będzie mieszkał, bo kiszenie się w jednym mieszkaniu jest mega toksyczne. Jak dla mnie on nie podejmuje tematu, bo jemu jest to obojętnie i nie podchodzi do tego emocjonalnie jak Ty. Z tego samego powodu pyta o zakupy itp. rzeczy. Zachowuje się jak cywilizowany człowiek, bo nie targają nim emocje. Zapytaj go czy chce zostać w tym mieszkaniu, jeśli tak, to niech Cię spłaci w połowie albo podzielcie te rzeczy. Jak nie chce, to szukajcie kogoś na swoje miejsce i każdy pójdzie w swoją stronę.
Jakos nie mysle tak katastrofalnie jak Ty. Moze kogos pozna, moze ja kogos poznam. Jesli tak sie zdarzy, zade z nas nie bedzie nikogo sprowadzac. Wtedy bedzie jasne co do rozstania na dobre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emilia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 10:14   #35
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 269
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ciekawe czy Ci się będzie widzieć jak będzie sprowadzał nowe jak Ty będziesz za ścianą. Wiem, że to boli, ale musisz się pogodzić z tym, że prędzej czy później będzie miał nową i tak naprawdę to nie ma znaczenia gdzie będą się spotykać.


Ogólnie co do sytuacji to znam ludzi co się rozstali i przez chwilę mieszkali razem, ale uważam, że to jest patologia. Moim zdaniem jak ktoś się decyduje na rozstanie to powinien mieć przygotowany plan wyprowadzi i tego gdzie kto będzie mieszkał, bo kiszenie się w jednym mieszkaniu jest mega toksyczne. Jak dla mnie on nie podejmuje tematu, bo jemu jest to obojętnie i nie podchodzi do tego emocjonalnie jak Ty. Z tego samego powodu pyta o zakupy itp. rzeczy. Zachowuje się jak cywilizowany człowiek, bo nie targają nim emocje. Zapytaj go czy chce zostać w tym mieszkaniu, jeśli tak, to niech Cię spłaci w połowie albo podzielcie te rzeczy. Jak nie chce, to szukajcie kogoś na swoje miejsce i każdy pójdzie w swoją stronę.
Dokładnie, spróbuj go podejść od tej strony. Jak podejdzie do tego rzeczowo to już raczej nie masz się co łudzić. Gdyby chciał ratować związek to najpóźniej w tym momencie powinien się przełamać. Moim zdaniem nie masz nic do stracenia bo ile można ciągnąć taką patową sytuację.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 10:16   #36
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez emilia58 Pokaż wiadomość
Jakos nie mysle tak katastrofalnie jak Ty. Moze kogos pozna, moze ja kogos poznam. Jesli tak sie zdarzy, zade z nas nie bedzie nikogo sprowadzac. Wtedy bedzie jasne co do rozstania na dobre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja myślę, że on się już z Tobą rozstał na dobre w swojej głowie. Tobie się wydaje tylko, że to przerwa w związku.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 10:20   #37
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez emilia58 Pokaż wiadomość
Jakos nie mysle tak katastrofalnie jak Ty. Moze kogos pozna, moze ja kogos poznam. Jesli tak sie zdarzy, zade z nas nie bedzie nikogo sprowadzac. Wtedy bedzie jasne co do rozstania na dobre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nie myślę katastrofalnie, tylko mówię Ci jak jest. Faceci zwykle są wygodniccy i zwyczajnie nie chce im się szukać nowego lokum. Jemu jest tak zwyczajnie wygodnie. On ma na Ciebie wywalone, traktuje Cię jak zwykłego współlokatora i tyle. Ty za to się katujesz jego obecnością i kminisz czy się zejdziecie czy nie i wykańczasz się psychicznie. Jak tak chcesz to to Twoja sprawa. Nie liczyłabym jednak na to, że on sam się zreflektuje z tym mieszkaniem, bo jemu ta sytuacja w niczym nie wadzi. Skąd pewność, że on nie będzie nikogo sprowadzał?
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-08, 10:20   #38
emilia58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 28
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88891735]Ja myślę, że on się już z Tobą rozstał na dobre w swojej głowie. Tobie się wydaje tylko, że to przerwa w związku.[/QUOTE]Haha znasz 20% naszej historii, ale wiesz co sie dzieje w jego glowie. Ok...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emilia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 10:29   #39
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez emilia58 Pokaż wiadomość
Haha znasz 20% naszej historii, ale wiesz co sie dzieje w jego glowie. Ok...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiemy to co napisałaś. Związek generujący duże emocje, a teraz brak jakichkolwiek emocji, spokojnie żyjecie obok siebie...
Co nieco to mówi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 10:29   #40
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez emilia58 Pokaż wiadomość
Haha znasz 20% naszej historii, ale wiesz co sie dzieje w jego glowie. Ok...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

nie potrzebuję znać waszej historii, wystarczy mi opis jej zakończenia
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 10:40   #41
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Autorko, czego oczekujesz od tego wątku? Skoro macie spokojne życie w fajnym mieszkaniu, z którego nie macie zamiaru się wyprowadzać, mimo rozstania, to po co ten wątek?
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-08, 10:47   #42
emilia58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 28
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Autorko, czego oczekujesz od tego wątku? Skoro macie spokojne życie w fajnym mieszkaniu, z którego nie macie zamiaru się wyprowadzać, mimo rozstania, to po co ten wątek?
Dzieki za przytoczenie historii. O to pytalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emilia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 11:04   #43
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 269
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Autorko, czego oczekujesz od tego wątku? Skoro macie spokojne życie w fajnym mieszkaniu, z którego nie macie zamiaru się wyprowadzać, mimo rozstania, to po co ten wątek?
Chyba historii pod tytułem rozstali się, żyli obok siebie przez dwa miesiące po czym się zeszli i tak już są szczęśliwi od 10 lat.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 11:42   #44
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez emilia58 Pokaż wiadomość
Jakos nie mysle tak katastrofalnie jak Ty. Moze kogos pozna, moze ja kogos poznam. Jesli tak sie zdarzy, zade z nas nie bedzie nikogo sprowadzac. Wtedy bedzie jasne co do rozstania na dobre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale z tego co piszesz to wy juz sie rozstaliście na dobre.
To jak sie zachowuje to wcale nie oznacza, ze on sie miota tylko właśnie, że on wszystko sobie wcześniej przepracował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 11:58   #45
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

przestan sie ludzic. On juz odszedl.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 12:05   #46
stussy
przyczajony tygrys
 
Avatar stussy
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 216
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Niesamowicie zabawne jest, jak ty jesteś świecie przekonana ze on nie będzie nikogo sprowadzał bo ty tak powiedziałaś. No kurde, aktualnie jesteś zwykłą wspollokatorką, co go powstrzymuje? Zrobisz mu żałosną awanturę, ze sobie nie życzysz? Aktualnie zachowujesz się jak taka stara żona Halina której nic nie pasuje, ma być tak ja ona chce a Janusz ma się tylko dostosować. Ani nie chcesz się wyprowadzić, bo jakaś „obca przyjdzie na gotowe”, aż tak cię piecze, ze z wami już finito i inna da mu szczęście? Jesteś okropnie toksyczna i narcystyczna
__________________
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie.
Cholera jasna
Charles Bukowski

Taedium vitae
stussy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 12:50   #47
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Skoro powiedział Ci, że Cię nie kocha to absolutnie nic z tym nie zrobisz. Oczywiście możesz dalej z nim mieszkać ale co jak on zacznie budować sobie życie na nowo a Ty będziesz nadal do niego wzdychać? W sumie nie ma ofiar są ochotnicy. Ja masochistów lubię i podziwiam bo oni sami zawsze są dla siebie największym zagrożeniem i wrogami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 12:50   #48
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Autorko robisz sobie ogromną krzywdę pielęgnując złudzenia że jeszcze do siebie wrócicie. Rozumiem że jesteś w szoku i nie pogodziłaś się z myślą o rozstaniu ale zacznij myśleć trzeźwo. Facet powiedział że Cię już nie kocha, unikał seksu z Tobą, nie rozumiał Cię a Ty chcesz znów z nim być bo się zmieniłaś? Niby jak? Już nie zależy Ci na bliskości? Żeby to uratować to on musiałby dalej żywić do Ciebie jakieś głębsze uczucia a z tego co piszesz on po po prostu jest dobrze wychowany i traktuje Cię z szacunkiem pomimo waszego rozstania.
Brak rozmowy o wyprowadzce też nie brałabym za dobrą monetę. Sama napisałaś ze decyzja o zakończeniu relacji wynikła z ulania się po kolejnej kłótni powstałej z Twojej winy. Facet nie wytrzymał i w końcu powiedział co leży mu na sercu choć zapewne do tej pory miał jeszcze nadzieję ze wam się ułoży. Przeprowadzka nie dla każdego jest takim hop siup więc pewnie musi ustalić jakiś plan aby to miało ręce i nogi. Swoją drogą nieźle musiałaś mu dopiec że aż tak mu puściły nerwy iż nawet nie przemyślał kłótni tylko od razu podjął decyzję o rozstaniu. To też pokazuje jak bardzo miał już dość tej relacji.
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 13:28   #49
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez emilia58 Pokaż wiadomość
I co oni mimo tego dalej mieszkaja razem? Jesli facet jej nie kocha, to dlaczego nie odejdzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

bo może leniem i nie chce mu się szukać innej chaty. może jest mu wygodnie. może oczekuje, że wyprowadzi się ona, bo jemu obecna chata pasuje. może ma plan, że najpierw znajdzie sobie nową dziewoję i dopiero wtedy się wyprowadzi do niej tudzież przeprowadzi gdzieś z nią. chłopa najlepiej spytać, czemu się nie wyprowadza.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-08, 13:42   #50
emilia58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 28
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Fascynujace przemyslenia. Ale gdyby teraz ktos podal nastepujacy watek:

"Spotykam sie z facetem, ktory uparcie mieszka ze swoja byla, czy jest sens?"

...juz wiem jakie by komentarze polecialy lol.

Jeden z przykladow z neta:

"On ją dalej kocha, inaczej pogoniłby dawno, szczególnie, że mieszkanie jego. Faceci tacy są, jak im coś nie pasuje, to odchodzą, albo każą się wyprowadzić, w zależności od tego, czyje jest mieszkanie, albo faktycznie zostawiają mieszkanie i sami idą w długą. Mój znajomy też zostawił byłej żonie mieszkanie, żeby mieszkała z dziećmi (mają dwójkę). Na razie mieszkanie jest na niego (spadek po jego babci), a jak dzieci będą pełnoletnie, to przepisze na nie. Była żona mieszka i płaci normalnie czynsz i rachunki. On kupił sobie kawalerkę."

Badz tu madry...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez emilia58
Czas edycji: 2021-09-08 o 13:44
emilia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 13:44   #51
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez emilia58 Pokaż wiadomość
Fascynujace przemyslenia. Ale gdyby teraz ktos podal nastepujacy watek:

"Spotykam sie z facetem, ktory uparcie mieszka ze swoja byla, czy jest sens?"

...juz wiem jakie by komentarze polecialy lol. Badz tu madry...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

czyli co, nie wyprowadzisz się, żeby go zablokować i utrudnić potencjalne randki
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 13:46   #52
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez emilia58 Pokaż wiadomość
Fascynujace przemyslenia. Ale gdyby teraz ktos podal nastepujacy watek:

"Spotykam sie z facetem, ktory uparcie mieszka ze swoja byla, czy jest sens?"

...juz wiem jakie by komentarze polecialy lol. Badz tu madry...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja bym takiej dziewczynie napisała, żeby sobie darowała, bo to jest albo jakiś wariat z nieprzepracowanymi problemami albo leń do kwadratu. i Twojego faceta właśnie uważam za takiego wariata tudzież lenia.
w sumie jak tak czytam Twoje wypowiedzi w tym wątku, to stwierdzam, że do siebie bardzo pasujecie. i mam szczerą nadzieję, że do siebie wrócicie, bo wtedy ten Twój lowelas nie będzie uprzykrzał życia jakiejś Bogu ducha winnej dziewczynie.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 13:53   #53
emilia58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 28
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
ja bym takiej dziewczynie napisała, żeby sobie darowała, bo to jest albo jakiś wariat z nieprzepracowanymi problemami albo leń do kwadratu. i Twojego faceta właśnie uważam za takiego wariata tudzież lenia.
w sumie jak tak czytam Twoje wypowiedzi w tym wątku, to stwierdzam, że do siebie bardzo pasujecie. i mam szczerą nadzieję, że do siebie wrócicie, bo wtedy ten Twój lowelas nie będzie uprzykrzał życia jakiejś Bogu ducha winnej dziewczynie.
Musze Cie zmartwic, ale leniwy nie jest. Moze wariat z milosci hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emilia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 13:57   #54
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez emilia58 Pokaż wiadomość
Musze Cie zmartwic, ale leniwy nie jest. Moze wariat z milosci hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

może hehehehehehe
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 14:08   #55
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Treść usunięta
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 14:09   #56
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

sa rozne sytuacje, ale ja np. bylam strona ktora zerwala bo przestala kochac, ale tak bardzo balam sie odciac od osoby, ktora moze juz nie kochalam ale nadal darzylam uczuciami, ze jakis czas nadal mieszkalismy razem. on mnie nie wyganial, ale dopiero po jakims czasie dotarlo do mnie dlaczego tego nie robil, i dotarlo do mnie jak bardzo go krzywdze swoimi egoistycznymi potrzebami.

i w tej sytuacji ktos moglby powiedziec 'mieszka z nia bo nadal ja kocha' i mialby racje, ale u ciebie role sa odwrotne - to ty jestes strona nadal zakochana, a on jest strona egoistyczna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 14:15   #57
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez emilia58 Pokaż wiadomość
Musze Cie zmartwic, ale leniwy nie jest. Moze wariat z milosci hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wygodnicki. Skruszona nie robisz dram i pilnujesz czystości żeby konfliktów nie było, po co ma ryzykować nieznanym współlokatorem? My nic nie tracimy na tym że oszukujesz się i robisz sobie kuku tracąc swój czas na odstraszanie potencjalnych rywalek. Potencjalna nowa dziewczyna ryzykowałaby że z wygody to sypia na raz z obiema więc twój facet jest kijową partią, ale przecież takich na świecie nie brakuje i zdesperowane nawet takich biorą.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 14:28   #58
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Ja znam dwa przypadki. W jednym rozstanie zainicjowała dziewczyna i mieszkała z gościem jeszcze przez półtora (!) miesiąca dopóki nie poznala innego i nabrała pewnosci, ze poradzi sobie finansowo, w drugim przypadku facet rozstał się z kobietą, również w trakcie kłótni, mieszkali ze sobą przez ponad miesiąc (nie wiem dokładnie ile, ale coś koło tego chyba), rozmowę o wyprowadźcie zainicjował podobno tylko dlatego, że stwierdził, że chce zamieszkać z nową dziewczyną, a jego była wciąż miała nadzieję, że się zejdą, „no bo w końcu wciąż dalej mieszkają”.
Niestety Autorko, z Twoich postów dość jasno wynika, że raczej nie masz co liczyć na jego powrót.
Jak dla mnie to starasz się na silę wyprzeć rzeczywistość. Facet powiedział Ci jasno i wyraźnie, że Cie nie kocha i że to koniec. Tobie się wydaje, że powiedział to w gniewie i ze to się nie liczy, ale ja na Twoim miejscu nie byłabym taka pewna. Ludzie zwykle nie rzucają podobnych słów na wiatr, nawet w nerwach.
Zresztą jego zachowanie po rozstaniu mówi samo za siebie, ba! Wręcz krzyczy - on jest zupełnie obojętny.
Czego potrzebujesz, żeby zrozumieć, ze to koniec? Jego nowej panny za ścianą?
Mnie osobiście duma nie pozwoliłaby ciagle mieszkać z facetem, który powiedział mi, ze mnie nie kocha, ale to Twoje bagienko, taplaj się w nim, jak Ci tak podoba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 14:40   #59
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Kolejny wątek w stylu, napiszcie mi co chcę przeczytać, a jak nie ty wypier papier. Kup Harlekina jak chcesz poczytać pozytywne zakończenia, bo historie innych ludzi nijak nic Ci nie dadzą oprócz rozrywki.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-08, 15:18   #60
emilia58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 28
Dot.: Powrot do ex podczas mieszkania razem

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Kolejny wątek w stylu, napiszcie mi co chcę przeczytać, a jak nie ty wypier papier. Kup Harlekina jak chcesz poczytać pozytywne zakończenia, bo historie innych ludzi nijak nic Ci nie dadzą oprócz rozrywki.
A Ty jakie masz problemy? Moze ja Ci moge pomoc i doradzic? Jak to mozliwe, ze same zyciowe idealy sie tu wyslawiaja... tez bym tak chciala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emilia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-08 19:01:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.