Ortodonta Opole - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-08, 15:26   #1
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672

Ortodonta Opole


Hej, szukam sprawdzonego i godnego zaufania ortodonty w Opolu. Podobno to będzie "szybka" akcja i mało skomplikowana. Możecie polecić kogoś ze swojego doświadczenia, podać jakieś szczegóły i ogólnie jak oceniacie swoje leczenie (najlepiej już to zakończone). Sprawa jest taka, że moje zęby są nieco krzywe, ale nie specjalnie jest to dla mnie problem wizualny. Natomiast bardziej chodzi mi o higienę i kwestię tego, żeby utrzymać moje zęby (oraz dziąsła) w nienagannym stanie do późnej starości (nie stać mnie na implanty i tego typu historie ).
Interesuje mnie też jak oceniacie stan zębów po zakończonym leczeniu ortodontycznym, gdyż rozmawiałam z dwiema osobami, które twierdzą że aparat bardzo zniszczył im szkliwo (jakieś nierówności, coś jakby klej został na zębach i to z bardzo bliska widać, ale bardziej to taki dyskomfort)....
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 16:05   #2
samowera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ortodonta Opole

Ja się chętnie dołączę do pytania, bo ja z Opola mogę polecić specjalistę od implantów dr Czubiel https://implanticaopole.pl/ - w tej dziedzinie nie ma sobei równych, ale ortodoncja się niestety nie zajmuje
samowera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 23:41   #3
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Ortodonta Opole

Cytat:
Napisane przez samowera Pokaż wiadomość
Ja się chętnie dołączę do pytania, bo ja z Opola mogę polecić specjalistę od implantów dr Czubiel https://implanticaopole.pl/ - w tej dziedzinie nie ma sobei równych, ale ortodoncja się niestety nie zajmuje
dziękuję za polecenie, ale mam nadzieję, że nie będę potrzebować leczenia implantami :P
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-17 00:41:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.