Ciuchy do clubu - pomoc dla wysokiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 13:25   #1
@licja
Raczkowanie
 
Avatar @licja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 118
Question

Ciuchy do clubu - pomoc dla wysokiej


Witajcie Kochane dziewczyny,
Mam taki mały problem,niebawem wybieram się na urodziny do kolezanki i spedzimy je w babskim gronie w wiekszym clubie. Mam 20 lat i 175 cm wzrostu i nosze rozmiar 40 i tu problem. Nie wiem co mogę ubrać by wyglądać kobieco i za razem tak dopasowac sie do klimatu(i oczywiscie ukryc troszke wiekszy brzuszek). Uwielbiam szpilki i wszystkie kobiece dodatki lecz czasem czuje się jak taka wyyyysoka tyka przy innych. Prosze doradźcie mi co ubrać. Myślałam nad tuniką w stylu "nietoperz" oraz czarne krótkie spodenki i do tego ciemne rajstopy. Co Wy na to?
z góry wielkie dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaaaaaa.jpg (9,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbbbbbb.jpg (70,5 KB, 12 załadowań)
__________________

@licja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 10:31   #2
Pathy89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ciuchy do clubu - pomoc dla wysokiej

Twój wzrost to Twój atut i kobiece kształty również. Nie masz powodu czuć się jak tyka 175 cm to wcale nie tak dużo co do stroju polecałabym bardziej spodnie rurki-z racji, że zapewne masz długie nogi co warto wyeksponować a zwężane spodnie nadają się do tego tak samo jak szorty:P . Aby zakryć brzuch tunika odcięta pod biustem w ładnych kolorach i do tego wysokie buty na słupku, bardzo cienka szpilka niszczyłaby właściwą proporcję. Ładna bransoletka lub kolczyki, odpowiedni makijaż jeżeli masz to kopertówka w ciekawym kolorze i jesteś królową nocy co do Twojej propozycji to wydaje mi się zbyt ponura-bez urazy. Może do tych spodenek coś innego na górę i do szortów krótszego niż prezentowana przez Ciebie tunika. Ciemne rajstopy jak najbardziej. Zawsze możesz poszperać w secondhandach a nóż wyszukasz jakiś skarb. aha i pamiętaj żeby w razie czego nie przesadzić z dekoltem do tych szortów bo wyglądałoby to za nadto wyzywająco, a chcesz przecież wyglądać z klasą Udanej zabawy Mam nadzieję, że choć trochę się przydałam J

Edytowane przez Pathy89
Czas edycji: 2009-02-28 o 10:32
Pathy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.