masc na tradzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 19:19   #1
misia3214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27

masc na tradzik


witam mam lekki problem z tradzikiem. niedawno kupilam masc benzacne, po tym jak przeczytalam w internecie o tym jak swietnie sobie radzi z pryszczami uzywam jej okolo miesiac i widze tylko nieznaczna poprawe. po wypowiedziach na forach oczekiwalam jakis bardziej spektakularnych zmian. ktoras z was uzywala benzacne? jesli tak to czy pozbylyscie sie dzieki niej pryszczy i ile to zajelo? moze poprostu benzacne nie dziala na mnie tak jak na wiekszosc moze znacie jakies podobne specyfiki sprzedawane bez recepty w miare niskiej cenie?
z gory dziekuje za odpowiedzi
Michalina
misia3214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 11:23   #2
monisia811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: masc na tradzik

Cześć.
Ja uzywam brevoxyl okolo 20zl jest rewelacyjna juz po tygodniu zero pryszczochów-tylko UWAGA bardzo cieniutka warstwe sie naklada bo strasznie podraznia, skora jest zaczerwieniona po grubej warstwie.
Kiedys uzywalam ACNE-DERM tez około 20zł równiez sie sprawdza,ale jeśli mogę polecić to napewno BREVOXYL ja stosuje go na noc co drugi dzien,a i oczywiscie po zmyciu makijazu tonik IWOSTIN micelarny + BREVOXYL jak juz wspomniałam+ przed snem pije wapno rozpuszczone w wodzie. I buzia Cudeńko Choć wiadomo czasami pojawi sie wróg na skórze,ale maściocha BREVOXYL swietnie sobie z nimi radzi. POLECAM GORĄCO!!!!
monisia811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 15:02   #3
izka19843
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: masc na tradzik

Trądzik?
hm, to nie takie proste, mogą być różne przyczyny .
polecam papkę z firmy Jadwiga .
izka19843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 17:10   #4
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: masc na tradzik

A ja użyłam już wszystkich dostępnych w drogeriach i aptekach "cudów" na pryszcze i było tylko gorzej. W stanie skrajnego załamania udałam się do dermatologa i dostałam receptę na świetną maść. Cudów nie ma i mojej twarzy jeszcze daleko do doskonałości, ale poprawa i tak jest widoczna. I wolę wydać raz na 4 miesiące 40 zł niż się co chwile rujnować na kosmetyki, które i tak nie pomagają.
Więc jeśli faktycznie masz problem z pryszczami to biegnij do dermatologa zamiast tracić czas na testowanie badziewia.
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 20:42   #5
misia3214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: masc na tradzik

dziekuje wszystkim za odpowiedzi ;* jak skonczy mi sie benzacne to kupie ten brevoxyl mysle, ze dermatolog nie jest jeszcze potrzebny bo moj problem jest maly. ale jestem okropna pedantka i wszystko co szpeci mi strasznie przeszkadza ))
pozdrawiam serdecznie
misia3214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:23   #6
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: masc na tradzik

Jeśli problem jest mały to ja polecam pastę cynkową (w pudełeczku),pastę,nie maść, bo maść jest tłusta i nie działa wg mnie jak trzeba Super wysusza wypryski,rozjaśnia blizny i rano nie ma po nich prawie śladu aha cena do 2 zł tylko w aptekach.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 12:41   #7
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: masc na tradzik

kaledonia dzięki Ci za tego posta Kiedyś właśnie miałam pastę cynkową(a myślałam ze to była maść bo napis zszedł) i ona działała świetnie a jak się skończyła poszłam do apteki i dali mi maść cynkową. Myślałam że będzie spox ale ta maść była dla mnie strasznie tłusta. Sądziłam ze zmienili recepturę a tu proszę :P Dzięki że mnie uświadomiłaś
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 14:18   #8
mariolka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: masc na tradzik

Witam
Ja ostatnio spróbowałam łagodzący krem kamuflujący niedoskonałości
z firmy MALU WILZ (cena ok 140zł)ale naprawde warto!!!
Leczy krostki w kilka godzin.cera po nim jest wygładzona a drogne podskórne krosteczki znikaja w oczach!!!Super
Pozatym ta pasta cynkowa tez dobra ale bardzo wysusza skóre.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

przypomniałam sobie jescze o mydle siarkowym ,tez dobre dla skóry tłustej i łojotkowej .Tylko nie przesadzac zeby nie wysuszyc bardzo skóry

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Jezlei chodzi o cos tańszego to CLINDACNE jest to maść dostepna w aptece bezbarwna z antybiotykiem wiec dobrze leczy.POLECAM
mariolka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 10:33   #9
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: masc na tradzik

Cytat:
Napisane przez mariolka28 Pokaż wiadomość
Witam
Ja ostatnio spróbowałam łagodzący krem kamuflujący niedoskonałości
z firmy MALU WILZ (cena ok 140zł)ale naprawde warto!!!
Leczy krostki w kilka godzin.cera po nim jest wygładzona a drogne podskórne krosteczki znikaja w oczach!!!Super
Pozatym ta pasta cynkowa tez dobra ale bardzo wysusza skóre.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

przypomniałam sobie jescze o mydle siarkowym ,tez dobre dla skóry tłustej i łojotkowej .Tylko nie przesadzac zeby nie wysuszyc bardzo skóry

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Jezlei chodzi o cos tańszego to CLINDACNE jest to maść dostepna w aptece bezbarwna z antybiotykiem wiec dobrze leczy.POLECAM
wysuszającym dzialaniu mydla siarkowego zdązylam sie przekonac bo dermatolog mi każe stosowac dwa razy dziennie! :/ taką mam po nim suchą i szorstką skórę ale rozjaśnia przebarwienia i wypryski wysusza, jaki krem nawilżający polecacie aby poprawić kondycje skory?Co myslicie o Humektanie? czytalam o nim sporo ale czy nadaje się na ta porę roku i czy nie wyskocza mi po nim kolejne niespodzianki?

jeżeli chodzi o clindacne to mi dermatolog przepisal ale żel? czy to jest dostępne także w postaci maści? i z tego co się orientuję jest to na receptę, czy się mylę?
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 14:32   #10
mariolka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: masc na tradzik

tak clindacne to zel tak napisalam z rozpedu
ja uzywam kremu z Deborah na dzien i na noc jest rewelaczjnz skora po nim jest miecutka idealnie nadaje sie pod makijaz.
pomimo ze jest do skorz norlmalnej i mieszanej bardzo dobrze nawilza ale nie pozostawia tlustej warstwy
mariolka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 19:39   #11
kosmetolog1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: masc na tradzik

spróbujcie rozbić kapsułkę z witaminą A+E i nasmarować tym olejem intruza. powinien zniknąć po 2 dniach
kosmetolog1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 08:47   #12
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: masc na tradzik

Ja też zmagałam się z problemem trądziku i to w dorosłym życiu. Niestety dermatolog mi nie pomógł. Wybrałam się do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy a potem zaczęłam stosować rano i wieczorem płyn micelarny Sopot Spa Ziaji i krem antybakteryjny z serii Ziaja MED dostępny w aptekach i po jakimś czasie moją buzia stała się gładziutka, stare krostki zniknęły a nowe się nie pojawiają i jestem mega zadowolona. Do tego dodam że prawie w ogóle nie używam wody do twarzy a już w ogóle mydła. Teraz przymierzam się do kupna Peelingu bardzo mocnego Ziaja Pro. Jest to seria dla kosmetyczek ale czasem można ją gdzieś kupić a już na pewno na allegro. Podobno rewelacyjnie oczyszcza. Aha i co było dla mnie najważniejsze to ten krem antybakteryjny w ogóle nie wysusza mi skóry w przeciwieństwie do innych które próbowałam. W aptece można poprosić o próbki ale sam krem nie jest drogi bo w zależności od apteki waha się między 11-14zł. a Płyn micelarny ok 8zł. Polecam mi to naprawdę pomogło!!
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 09:47   #13
PoProstuWiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: masc na tradzik

Wiem, że to stary wątek, ale na pewno wciąż aktualny. Za chwilę święta, a mnie jak na złość wysypało. U mnie jest tak : jak nie pojawia się nic, to nic, ale jak się pojawi, to od razu koszmar na twarzy. Wypryski plus dodatkowo podskórne guzy na czole i brodzie. Próbowałam wielu rzeczy(maści, kremów na cerę z niedoskonałościami, plastrów na wypryski), ale to nic nie daje. Idę do apteki po tą PASTĘ cynkową, oby była, bo naprawdę ciężko się pokazywać w takim stanie twarzy.

Pozdrawiam !
PoProstuWiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 18:54   #14
GinaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20
Dot.: masc na tradzik

Piszę z mojego doświadczenia, ale jak wiadomo każda skóra reaguje inaczej na różne specyfiki: maść cynkowa raczej niewiele Ci da, tak samo jak Benzacne. Ale Brevoxyl, jak już wcześniej dziewczyny pisały, to już inna sprawa, pomimo tego, że to ta sama substancja czynna co w Benzacne. Brevoxyl to taki większy kaliber Jeśli nie dostaniesz Brevoxylu, co jest bardzo prawdopodobne, bo wydaje mi się, że powoli go wycofują, zapytaj o Acnecide, lub jakiś inny krem z nadtlenkiem benzoilu (tylko nie Benzacne, chyba, że masz dwa malutkie ledwo widoczne pryszczyki i na tym koniec). Mnie Brevoxyl, a później Acnecide baaaaardzo pomogły. Ja stosowałam je razem z Tormentile Forte (ewentualnie Tormentiol - zamiennik), który jest bardzo dobry na rany i zaczerwienienia - czyli dobry jeśli wyciskasz pryszcze, czego oczywiście nie powinnaś robić (łatwo mówić). Taki duet Brevoxyl (później Acnecide) & Tormentiol uratował moją twarz

Podobno bardzo dobry jest też krem Avene Triacneal (sprawdź na KWC). Na szczęście nie miałam okazji go wypróbować, jako, że po kilku ładnych latach walki z trądzikiem powyższe kosmetyki poradziły sobie z moimi wypryskami (a trochę ich było, oj było...).

Edytowane przez GinaG
Czas edycji: 2013-12-20 o 19:06
GinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 12:08   #15
Erika1313
Przyczajenie
 
Avatar Erika1313
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1
Dot.: masc na tradzik

Cześć, też mam problem ze skórą na twarzy. Ciągle coś mi wyskakuje. Pomyślałam sobie, że mogłabym zacząć stosować jakiś krem, tylko jaki? Polećcie mi coś, dziewczyny. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Erika1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 09:15   #16
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: masc na tradzik

Idź do dermatologa. Myślę, że on lepiej dobierze maść.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 16:05   #17
truskawkkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: masc na tradzik

Hej moim zdaniem wszystko zaczyna się od tego co tak naprawdę jemy. Jaki tryb życia prowadzimy, i czy odpowiednią pielęgnację stosujemy. Bo ja bardzo długo się męczyłam z trądzikiem, z rozregulowanym układem hormonalnym, i co moim zdaniem ma największy wpływ, to to co jemy. Czyli wszystko to, określane "jedzeniem śmieciowym". Więc koniec końców, po zastosowaniu miliona różnych preparatów i tak najbardziej ze wszystkiego pomógł mi żel oczyszczający z La Roche Posay. Ten Effaclar Puryfing Foaming Gel for Oily Sensitive. Plus do tego krem z tej samej serii. (nakładany rano i wieczorem) Oczywiście systematyczne peelingi (mi się świetnie sprawdził ten z Sylveco, peeling z korundem) plus do tego 2 razy stosowanie maseczek z glinką zieloną z nacomi, albo z bielendy.
La Roche Posay, Effaclar, Puryfing Foaming Gel for Oily Sensitive Skin (Oczyszczający żel do twarzy (nowa wersja))
truskawkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 11:30   #18
dariaa93k
Przyczajenie
 
Avatar dariaa93k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: masc na tradzik

Z własnego doświadczenia wiem, że na trądzik może pomów tylko dobry dermatolog. Próbowałam na własną rękę stosować kremy i maści bez reepty i nic mi nie pomogły. Jak poszłam do dermatologa, zbadał on przez co w ogóle pojawił się u mnie trądzik i przepisał maść na receptę. Do tego przestałam myć twarz wodą z kranu i zmieniłam dietę. Nie jem słodyczy ani chipsów i piję herbatę z bratka i od jakiegoś czasu widzę, że wszystko idzie w dobrym kierunku
__________________
Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.
H.Coben
dariaa93k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 13:57   #19
SylwekKT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 7
Dot.: masc na tradzik

Cytat:
Napisane przez dariaa93k Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia wiem, że na trądzik może pomów tylko dobry dermatolog. Próbowałam na własną rękę stosować kremy i maści bez reepty i nic mi nie pomogły. Jak poszłam do dermatologa, zbadał on przez co w ogóle pojawił się u mnie trądzik i przepisał maść na receptę. Do tego przestałam myć twarz wodą z kranu i zmieniłam dietę. Nie jem słodyczy ani chipsów i piję herbatę z bratka i od jakiegoś czasu widzę, że wszystko idzie w dobrym kierunku
Zgadzam się. W pierwszej kolejności dermatolog i jeżeli on stwierdzi obecność Propionibacterium acnes to kosmetyczka może pomóc ... jak ? Poprzez zastosowanie światła IPL z aplikatorem dedykowanym do leczenia trądziku. Ważne jest aby potwierdzić, że mamy do czynienia z bakterią beztlenową stąd konieczna wizyta u dermatologa. Światło IPL o odpowiedniej długości stymuluje porfiryny produkowane przez bakterie trądzikowe o nazwie Propionibacterium acnes do wytwarzania związku tlenowego, a ten je niszczy.

Światło IPL dodatkowo działa na hemoglobinę zawartą w naczyniach krwionośnych które odżywiają gruczoły łojowe co w rezultacie powoduje zmniejszenie wydzielania przez nie sebum.
Takie "dwukierunkowe" działanie daje bardzo dobre efekty terapeutyczne. Powinno pomóc
SylwekKT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-10, 13:47   #20
beauty19
Przyczajenie
 
Avatar beauty19
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 4
Dot.: masc na tradzik

Nie wiem czy dermatolog zawsze jest dobry, u mnie była taka sytuacja, że przepisał mi maść, która nie dość, że nie zadziałała to jeszcze mnie uczuliła. Teraz stosuje takie dość nowe serum xxx, to dopiero pierwszy tydzień, ale już wiem, że przynajmniej mnie nie uczula, a na efekty jeszcze trochę pewnie poczekam, dam znać za miesiąc

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-07-13 o 09:32 Powód: reklama
beauty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 14:45   #21
Teatea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: masc na tradzik

Chyba najlepszą maścią jaką wypróbowałam była Aquaclin, choć to bardziej żel. Niestety po kilku miesiącach przestała działać no i zostawały po niej blizny. Wypróbowałam też Acne - Derm - po kilku pierwszych dniach efekt był spektakularny, niestety szybko przestała działać. Acnefan - nic mi nie dał. Nabyłam również Mediq skin plus ale musiałam odstawić bo jest lato a to jest kwas i spalił mi skórę, więc stosowałam go krótko ale był w miarę skuteczny i być może wrócę do niego w mniej słoneczne miesiące. Aktualnie postawiłam na oczyszczanie cery zamiast maści i efekt mam podobny jak po nich.
Teatea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 06:48   #22
paznokciowa889
Przyczajenie
 
Avatar paznokciowa889
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 15
Dot.: masc na tradzik

Ja postawiłam na dietę, a głównie to odstawiłam chipsy i ostre rzeczy, a słodycze jem sporadycznie. I to mi sporo pomogło. Oczywiście oczyszczam też twarz, czyli stosuje antybakteryjny tonik ziaja i nakładam na to krem Sevolium. Jak na razie jestem zadowolona
__________________
Kocham paznokietki

Edytowane przez paznokciowa889
Czas edycji: 2018-08-09 o 08:17 Powód: reklama
paznokciowa889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 21:43   #23
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: masc na tradzik

Dla mnie nie ma lepszej masci niz tormentiol nakladany punktowo. Zawsze wyciagnie cala rope z pryszcza i dzieki niemu nie sa one tak czerwone.

Moj inny faworyt to la roche posay effeclar +
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 10:26   #24
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: masc na tradzik

Cytat:
Napisane przez paznokciowa889 Pokaż wiadomość
Ja postawiłam na dietę, a głównie to odstawiłam chipsy i ostre rzeczy, a słodycze jem sporadycznie. I to mi sporo pomogło. Oczywiście oczyszczam też twarz, czyli stosuje antybakteryjny tonik ziaja i nakładam na to krem Sevolium. Jak na razie jestem zadowolona
No i fajnie, ale tematem wątku jest maść i rozwiązanie kiedy trądzik się uwidocznił.

Cały czas mam pastę cynkową w mojej kosmetyczce w razie czego
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 15:02   #25
bajorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: masc na tradzik

U mnie od lat sprawdza się maść cynkowa za 2zł z apteki. smaruję na noc w okolicach, w których pojawiaja sie pryszcze. Jeśli masz już poważne zmiany na skórze to dobry jest Normaclin ale to antybiotyk wiec na recepte ;/
bajorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-16, 08:26   #26
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: masc na tradzik

Z tymi dermatologami to śliska sprawa. Na moim przykładzie - miałam dwa razy trądzik jeden, młodzieńczy, drugi hormonalny po odstawieniu antykoncepcji. W obu przypadkach odwiedzałam dermatologów w żadnym żaden z nich mi nie pomógł. Za to dwa razy pomogły mi gabinety kosmetyczne. Za pierwszym razem seria mikrodermabrazji, a za drugim, kiedy problem był większy - seria kwasów (mieszanka kwasu azelainowego z salicylowym). Jestem rok po zabiegach, czasem coś wyskoczy, głównie przed miesiączką, a tak to mam spokój. Zostały jeszcze tylko blizny i trochę przebarwień, ale na jesień planuję kilka zabiegów przypominających, więc może trochę zniweluję te problemy.

Natomiast jeśli chcesz stosować "jakieś" smarowidła, mogę Ci polecić z czystym sumieniem krem azelac z sesdermy. Myślę, że to głownie dzięki niemu udało mi się podtrzymać efekty zabiegów
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:47   #27
Karolinakielak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 2
Dot.: masc na tradzik

Ja na trądzik i blizny po nim polecam ACNE-DERM. Super maść. Miałam blizny na plecach i maść mi pomogła. Zel do mycia twarzy mogę polecić Ziaja Liście Manuka. Serum do twarzy Bandi-tu najlepiej wybrać odpowiedni dla siebie. Ja używałam serum z wit. C na przebarwienia. No i najważniejsze żeby nie powstawały nowe pryszcze. Brałam dodatkowo royal skin xxx. No i dieta.

Bardzo fajne żele do twarzy ma Tołpa i Vianek. Tych nie testowałąm ale koleżanki mówiły że są super.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2021-04-14 o 11:09 Powód: link
Karolinakielak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 15:45   #28
BrockKennedy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 3
Dot.: masc na tradzik

Ciągle dręczę się tym problemem-pomaga mi Skinoren

Edytowane przez BrockKennedy
Czas edycji: 2021-04-20 o 15:47
BrockKennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 10:12   #29
agneskaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 7
Dot.: masc na tradzik

Na zmiany skórne polecam olejek z drzewa herbacianego. Kropelka na patyczek kosmetyczny, a potem na skórę. Fajnie wysusza i likwiduje stany zapalne. Produkt naturalny i bardzo skuteczny. Polecam poczytać w necie o jego zastosowaniu.
agneskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 16:33   #30
majka420
majka420
 
Avatar majka420
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 69
Dot.: masc na tradzik

Ja się podłączę pod temat ponieważ ostatnio mam wysyp ropnych krost na brodzie. Na początku myślałam, że przez maseczkę ale siedziałam przez miesiąc w domu i krosty ciągle się pojawiały. Mam cerę mieszaną i na brodzie często mi się przetłuszcza. Ostatnio próbowałam traktować je spirytusem salicylowym żeby je wysuszyć ale co jedna znika to druga się pojawia.
majka420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-24 18:48:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.