profesjonalne badanie skóry - Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 12:34   #1
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500

profesjonalne badanie skóry - Wrocław


Cześć dziewczyny,
Jestem nowa więc na początku się przywitam .
Szukam we Wrocławiu gabinetu, w którym można by wykonać profesjonalną diagnostykę cery uwzględniającą typ skóry, nawilżenie, odwodnienie, ewentualne problemy oraz oczywiście zalecenia na przyszłość (polecane specyfiki lub składniki zawarte w kosmetykach odpowiednie dla danego typu cery). W gabinetach kosmetycznych przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest szczegółowa analiza. Mi chodzi jednak o badanie niezależne, nieukierunkowane na żadną firmę farmaceutyczną, ani przeprowadzane pod kątem konkretnych zabiegów w salonach kosmetycznych. Oczywiście po badaniu mogę się zdecydować na jakiś specjalistyczny zabieg, ale nie może to być obowiązek. Chodzi o to, abym po takiej diagnozie wiedziała w jaki sposób dbać o cerę głównie w warunkach domowych i nie musiała do tego celu używać kremów za 300 zł.

Przeglądałam w tym celu pieczołowicie internet i znalazłam tylko jedną ofertę...... Zero wyboru ;/. Znacie jakieś ośrodki wykonujące podobne badania (opierające się na profesjonalnym sprzęcie, a nie jedynie naocznej obserwacji)??

Będę wdzięczna za wszystkie pomysły
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 17:45   #2
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: profesjonalne badanie skóry - Wrocław

podbijam
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 01:00   #3
dangelika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: profesjonalne badanie skóry - Wrocław

Również mnie to bardzo interesuje.. też szukałam w internecie i nic..
Terha- mogłabyś przedstawić chociaż tą jedną ofertę jaką znalazłas?byłabym wdzięczna
dangelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 11:29   #4
MalgosiaPro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: profesjonalne badanie skóry - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Jestem nowa więc na początku się przywitam .
Szukam we Wrocławiu gabinetu, w którym można by wykonać profesjonalną diagnostykę cery uwzględniającą typ skóry, nawilżenie, odwodnienie, ewentualne problemy oraz oczywiście zalecenia na przyszłość (polecane specyfiki lub składniki zawarte w kosmetykach odpowiednie dla danego typu cery). W gabinetach kosmetycznych przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest szczegółowa analiza. Mi chodzi jednak o badanie niezależne, nieukierunkowane na żadną firmę farmaceutyczną, ani przeprowadzane pod kątem konkretnych zabiegów w salonach kosmetycznych. Oczywiście po badaniu mogę się zdecydować na jakiś specjalistyczny zabieg, ale nie może to być obowiązek. Chodzi o to, abym po takiej diagnozie wiedziała w jaki sposób dbać o cerę głównie w warunkach domowych i nie musiała do tego celu używać kremów za 300 zł.

Przeglądałam w tym celu pieczołowicie internet i znalazłam tylko jedną ofertę...... Zero wyboru ;/. Znacie jakieś ośrodki wykonujące podobne badania (opierające się na profesjonalnym sprzęcie, a nie jedynie naocznej obserwacji)??

Będę wdzięczna za wszystkie pomysły
Od Twojego zapytania minęło 8 lat, a wciąż wiele Kobiet (w tym ja) ma ten sam problem. Jednak technologia poszła do przodu i jeżeli ktoś interesuje się tematem badania skóry pod kątem estetycznym to może skorzystać z kilku rozwiązań

Ja dość długo szukałam najlepszego rozwiązania - poddawałam się analizie cyfrowej, manualnej, na urządzeniach, które mierzyły poziom nawilżenia mojej skóry oraz aparatach z systemem kamer. Wniosek? W większości przypadków to takie zabawki i trochęnaciąganie nas na kasę.

Jedyną technologią, którą mogę szczerze rekomendować to komputerowa analiza skóry. Ona jako jedyna zobrazowała problemy mojej skóry - począwszy od cery naczyniowej, idąc przez wielkość zmarszczek, kończąc na poziomie zanieczyszczanie moich porów, etc.

Polecam badanie na dwóch urządzeniach - Visia oraz LumiSCAN gen. 3.0. To drugie jest nieco droższe ale daje nieco większe możliwości oraz jest w języku polskim, a zdjęcia z analiz wysyłają bezpośrednio na maila.
MalgosiaPro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-05 12:29:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.