KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 06:31   #121
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

nadiuszka - moim zdaniem na tle innych tematów, które robiłam było proste. Nie twierdzę, że ktoś wychodzi ze szkolenia i już jest genialny w tym co robi, wie jak, ale dojście do perfekcji wymaga długiego treningu. Nie od razu pracujesz na klientkach.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 13:58   #122
aprilkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kursy kosmetyczne, wizażu, stylizacji 'weekendowe'- jakie kwalifikacje i czy wa

Witam.
Czy któraś z dziewczyn robiła kurs podstawowy 1:1 z SECRET LASHES w Krakowie i może napisać czy warto
aprilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 09:15   #123
Evelin7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 7
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Robiłam szkolenie Szkolenie Volume Russian Style 2D-8D w Madameart w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona zarówno z częsci teoretycznej jak i praktycznej. Bardzo profesjonalne szkolenie, dużo się nauczyłam. Jeśli będę się decydowała na kolejne szkolenia to też na pewno wybiorę się do Poznania
Evelin7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 19:28   #124
weronika080804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: kurs body piercingu

Dziewczyny strzeżcie się przed time for lash w Łodzi dokładnie Zlotno 216. Pani M ogłasza się na FB (tylko). Efekty może i robią wrażenie ale całe szkolenie to jakis żart. Prowadząca 3/4 czasu siedziała na telefonie lub popijala kawke , z teorii powiedziała tyle co nic. Profesjonalistka na poziomie 0. Nigdy więcej . Bardzo żałuje wydanych pieniędzy.
weronika080804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 17:31   #125
Natalieee59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

cena, a jakość z tym bywa różnie jeżeli chodzi o kursy. Ja jak szukałam kurs z rzęs patrzylam na opinie i wiadomo cenę, bo umówmy się kasa na drzewie nie rosnie, trzeba na nią ciężkoâ˜☠zapracować.

Ja zapisalam się do ack szkolenia w Gdańsku: xxx mieli dobre opinie i niskie ceny, bo za kurs rzęs zapłaciłam 400zł i polecam, miła Instruktorka Pani Sylwia i ogrom wiedzy przekazanej. Duzo wynioslam ale też sporo ćwiczyłam w domu i podoba mi się praca przy rzęsach, uzależnia i można powiedzieć, że stała się mojąâ˜☠pasją.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-05-18 o 14:17 Powód: reklama
Natalieee59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 14:11   #126
Natalieee59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Co do kursu z rzęs to polecam 1:1 wraz z metodą objętościową w ack szkolenia w łodzi, co prawda z objętościowej metody tam było niewiele ale w sumie i tak trzeba było najpierw się dobrze nauczyć metody 1:1
Natalieee59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 14:03   #127
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Chcialabym podniesc temat: jestem poczatkujaca, wybieram się na kurs Noble Lashes w Gdansku. Kurs jest z metody 1:1, trwa 7h..
czy macie jakieś zdanie na temat tej firmy? Widzę, że bardzo duzo dziewczyn pracuje na tcyh produktach i posiada te certyfikaty.

Jakie kursy później polecacie? Na pewno będę chciała zrobic lifting i botoks rzes i stylizacje brwi henną plus metody objętościowe.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Chcialabym podniesc temat: jestem poczatkujaca, wybieram się na kurs Noble Lashes w Gdansku. Kurs jest z metody 1:1, trwa 7h..
czy macie jakieś zdanie na temat tej firmy? Widzę, że bardzo duzo dziewczyn pracuje na tcyh produktach i posiada te certyfikaty.

Jakie kursy później polecacie? Na pewno będę chciała zrobic lifting i botoks rzes i stylizacje brwi henną plus metody objętościowe.
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 09:23   #128
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
Chcialabym podniesc temat: jestem poczatkujaca, wybieram się na kurs Noble Lashes w Gdansku. Kurs jest z metody 1:1, trwa 7h..
czy macie jakieś zdanie na temat tej firmy? Widzę, że bardzo duzo dziewczyn pracuje na tcyh produktach i posiada te certyfikaty.

Jakie kursy później polecacie? Na pewno będę chciała zrobic lifting i botoks rzes i stylizacje brwi henną plus metody objętościowe.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Chcialabym podniesc temat: jestem poczatkujaca, wybieram się na kurs Noble Lashes w Gdansku. Kurs jest z metody 1:1, trwa 7h..
czy macie jakieś zdanie na temat tej firmy? Widzę, że bardzo duzo dziewczyn pracuje na tcyh produktach i posiada te certyfikaty.

Jakie kursy później polecacie? Na pewno będę chciała zrobic lifting i botoks rzes i stylizacje brwi henną plus metody objętościowe.
nie wybieraj po firmie tylko po instruktorce, choć czasami firma może też akurat podpowiedzieć jakiego typu instruktorkę spotkasz na miejscu.
zasadniczo w szkoleniu z jakiejś firmy chodzi tylko o to jakich produktów dziewczyna używa na szkoleniu.
co do kursu 1:1 7 h to tak jak by troszkę mało. aby opanować dobrze ten zabieg i nabyć umiejętności moim zdaniem kurs ma trwać minimum 2 dni.
ale dopóki sama nie sprawdzisz nie będziesz wiedziała.
powodzenia!

Edytowane przez nadiuszka
Czas edycji: 2019-07-17 o 09:29
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 10:15   #129
Katarzynkaka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Prosze o radę gdzie wybrać się w Warszawie na kurs przedłużania rzęs. Ofert w Warszawie jest dużo ale byłabym wdzięczna za porade i Wasze doświadczenia.
Katarzynkaka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 21:10   #130
Majeczka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Ja w wakacje byłam na jednodniowym szkoleniu u Pani Kamili z "Sekretu Urody" . Miałam małe wątpliwości czy w tak krótkim czasie dam radę się nauczyć na tyle dużo, by dać sobie sama radę, szczególnie że wcześniej czytałam opinie, że porządny kurs powinien trwać kilka dni. Niestety te kursy były dla mnie za drogie, więc mimo obaw ostatecznie zawierzyłam opiniom na profilu społecznościowym i postanowiłam spróbować. Po miesiącu jak wyćwiczyłam sobie tempo pracy, miałam już klientki które cały czas wracają i polecają mnie swoim znajomym.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-02-08 o 09:20 Powód: link
Majeczka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 12:43   #131
justa89ce
Przyczajenie
 
Avatar justa89ce
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Cytat:
Napisane przez Katarzynkaka83 Pokaż wiadomość
Prosze o radę gdzie wybrać się w Warszawie na kurs przedłużania rzęs. Ofert w Warszawie jest dużo ale byłabym wdzięczna za porade i Wasze doświadczenia.
Nie Warszawa, ale bardzo dobre szkolenie z pakietem startowym będzie wkrótce w Kielcach. Szkolenie prowadzi bardzo doświadczony trener marki Ultimate, sędzia zawodów międzynarodowych.

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-02-08 o 09:01 Powód: link
justa89ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-15, 12:17   #132
AgnieszkaPoremba
Przyczajenie
 
Avatar AgnieszkaPoremba
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Ja swój kurs kończyłam u Darii Protasiuk w Goddess Lashes, najpierw byłam na szkoleniu 1:1, później zrobiłam objętości a w między czasie byłam też na warsztatach z idealnej kępki. Mogę z czystym sumieniem polecić, instruktorka była mega cierpliwa i mogłam ją o wszystko zapytać. Nauczyłam się tworzyć kępki rzęs z czym zawsze miałam problem a wszystko było w bardzo przyjaznej i domowej atmosferze. Jeśli miałabym polecić komuś jakieś miejsce, to własnie to. Prace Darii zresztą mówią same za siebie xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-02-08 o 09:01 Powód: link
AgnieszkaPoremba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-15 13:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.