moda,uroda,kosmetyki diety!lczy to sen zimowy?..:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-26, 10:17   #1
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka

moda,uroda,kosmetyki diety!lczy to sen zimowy?..:(


Kochane.mam 19 lat wysoka dość jestem mam 178 cm i waże 75 kilogramów.Nie umiem sie seksownie ubrac do mojej postury,tak naprawde nie nawidze jej,mam duże piersi które nie podobają mi się(Tylko mi)duży nos,a w dodatku kiedyś ściełam włosy i one coś nie chcą wogóle rosnąc.Może macie jakies propozycje na strój dla dziewczyny nie wieszaka a bardziej większej tylko jkaieś seksi?
?mam dość diet,ostatnia to 13-dniówka dzięki której schudłam ale i nabrałam!.Proszę napiszcie też jak mam się zerwac ze snu zimowego!i zaczać od siebie dbać,motywacja?mam faceta ale mieszka on w Krakowie ja w Kielcach i widzimy się tylko na weenkend wtedy ledwno co się pomaluje.Może to wina nie odpowiednich kosmetyków?nie wiem gdzie szukać błedu..prosze o pomoc.
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-28, 09:35   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: moda,uroda,kosmetyki diety!lczy to sen zimowy?..:(

przede wszystkim polubic sie taka jaka jestes a co do diet! to ja jestem na diecie, a własciwie nie jest to dieta a totalna zmiana sposobu odzywiania, wpisz w wyszukiwarke dieta montignac a znajdziesz to o czy mowie. nie jest to dieta cud! przekonasz sie ale za to dziala cuda! lepsze samopoczucie, brak uczucia ciezkosci! chodzi w niej o to by nie laczyc ze soba pewnych produktow, alenie bede sie teraz o tym rozpisywacwiesz najlepiej gdybys przeslala swoje zdjecie to wtedy ci napewno cospodpowiemy! bo sa rozne style ubierania i nie wszystko do wszystkich pasuje! a i z fryzurka pomozemy pozdrawiam.....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.