TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-22, 07:13   #2101
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Jestem zachwycona Mikołajem. Myślałam, że to będzie drugi Gala, chłopak na Tik Toka, a tu taka niespodzianka. On jest niesamowicie fotogeniczny.
Z dziewczyn nie mam żadnej faworytki.
Patrycja ma bardziej urodę miss. Również drażni mnie jej wymowa.
Jedynie Weronika. Przypomina mi troche Pauline " Płaczke" Papierska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 08:14   #2102
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona Mikołajem. Myślałam, że to będzie drugi Gala, chłopak na Tik Toka, a tu taka niespodzianka. On jest niesamowicie fotogeniczny.
Na castingu też nie bardzo zwrócił moją uwagę, jedynie jak dali zbliżenie na twarz to widać było, że ma niezłą. Ale miałam identyczne skojarzenie jak zaczął się wygłupiać na boot campie czy w pierwszym odcinku w domu, o, Gała, ale kurde, genialnie wygląda na zdjęciach, jest bardzo kreatywny i nie ma takiej tej sztywności w pozowaniu, którą widać u większości uczestników na wielu sesjach w tym programie (nie tylko w tym sezonie), do tego jest mega fotogeniczny, nie wiem czy ma doświadczenie, jeśli nie, to urodzony talent
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 10:06   #2103
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Na castingu też nie bardzo zwrócił moją uwagę, jedynie jak dali zbliżenie na twarz to widać było, że ma niezłą. Ale miałam identyczne skojarzenie jak zaczął się wygłupiać na boot campie czy w pierwszym odcinku w domu, o, Gała, ale kurde, genialnie wygląda na zdjęciach, jest bardzo kreatywny i nie ma takiej tej sztywności w pozowaniu, którą widać u większości uczestników na wielu sesjach w tym programie (nie tylko w tym sezonie), do tego jest mega fotogeniczny, nie wiem czy ma doświadczenie, jeśli nie, to urodzony talent
No tak. Trochę nie rozumiem zachwytów nad Mariuszem. Też bardzo fotogeniczny, ale jak się dowiedziałam, że ma 25 lat, to przeżyłam szok. On wygląda jak nastolatek. Jeszcze chłopak, w dodatku z pryszczami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 11:45   #2104
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
No tak. Trochę nie rozumiem zachwytów nad Mariuszem. Też bardzo fotogeniczny, ale jak się dowiedziałam, że ma 25 lat, to przeżyłam szok. On wygląda jak nastolatek. Jeszcze chłopak, w dodatku z pryszczami.
Moim zdaniem Mariusz właśnie nie jest za bardzo fotogeniczny, dużo lepiej wygląda na 'żywo' lub podczas pokazów np., na zdjęciach jakoś znika. W każdym razie jest strasznie sztywny, np. na tym zdj z Klaudią, no, widać, że się nie odnajduje, świetny chłopak, ale nie radzi sobie zbyt dobrze
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 13:18   #2105
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Mariusz właśnie nie jest za bardzo fotogeniczny, dużo lepiej wygląda na 'żywo' lub podczas pokazów np., na zdjęciach jakoś znika. W każdym razie jest strasznie sztywny, np. na tym zdj z Klaudią, no, widać, że się nie odnajduje, świetny chłopak, ale nie radzi sobie zbyt dobrze
No nie wiem. Wczoraj rewelacyjnie wyszedł na zdjęciu. Na żywo u mnie traci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 14:24   #2106
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cieszę się z werdyktu, jakoś ten Łukasz mi nie podpasował .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 14:46   #2107
Majkoska
Raczkowanie
 
Avatar Majkoska
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 73
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

pośladki!!! jak dla mnie to wypaść powinna inna osoba, ale oczywiście Łukasz się nie klika więc po co zawracać sobie głowę osobą, która idealnie się sprawdza w modelingu i na urywkach z sesji widać to idealnie, że pozuje, ma propozycje, wygląda mega dobrze, a oni zawsze wcisną go w jakieś ubrania z ........... i czekają na cuda z mega średnim kadrowaniem i nagle "zdjęcie" im się nie podoba. USTAWKA. On zrobi karierę i tego mu życzę, bo jednak prócz Weroniki, Mariusza i kilku innych osób nie widze osób dobrych do bycia modelem, ale no cóż... Tik toker czy influe musi być dobrze zbudowany.
Majkoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-23, 18:02   #2108
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

zależy od gustu, dla mnie nie wygląda on dobrze, bardziej bym powiedziała, przerażająco.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 16:38   #2109
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nie wiem jaką funkcję mieli spełniać Rozenkowie w tym odcinku
Rozenkowa wszechstronnie izdolniona, wydaje już swoją opinię prawie w każdym programie TVN, niezależnie od kategorii
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 18:22   #2110
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Jak dla mnie nie powinna być jurorką na koniec (chociaż patrząc na poziom większości z tego grona, to w sumie była jedną z profesjonalniejszych ), ale sam fakt bycia przy rodzinnej sesji spoko, bo dawała rady, próbowała pomagać.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 21:09   #2111
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dla mnie ci goscie to są naprawdę zbyteczni właśnie Majdanowie czy poprzednio Wieniawa, za tydzięń ma być Lewandowska... No cóż chyba liczą że topowe nazwiska zwiększa ogladalność, no bo inaczej tego nie da sie wytłumaczyć. Ja rozumiem projektantów fotografów modeli/modelki ale celebrytów ze znanym nazwiskiem nie...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-28, 21:50   #2112
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Dla mnie ci goscie to są naprawdę zbyteczni właśnie Majdanowie czy poprzednio Wieniawa, za tydzięń ma być Lewandowska... No cóż chyba liczą że topowe nazwiska zwiększa ogladalność, no bo inaczej tego nie da sie wytłumaczyć. Ja rozumiem projektantów fotografów modeli/modelki ale celebrytów ze znanym nazwiskiem nie...
Jak wyżej. Ten program zrobił się uber nudny.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 03:43   #2113
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ej, fajny był ten filmik Mikołaja, Mariusza i Weroniki, każdy z nich pasuje do filmu w tym klimacie, mieli fajną chemię, aż byłam w szoku. Aczkowiek dalej nie rozumiem tej rewelacji jaką jest jazda na deskorolce w szpilkach. Nie rozumiem, marka DeeZee, "największa marka obuwnicza w Polsce" chyba nie ma w ofercie butów sportowych dla kobiet, nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.

Nie wiem o co chodziło z tym nie odzywaniem się do Patrycji, oni się założyli, że się nie pocałuje z Dominikiem? Myślałam, że gimnazjum już zlikwidowali parę lat temu

Oczywiście akcja z całowaniem na filmie. Ja wiem, że modele takie rzeczy robią i no, takie było zadanie, ale serio, wszystko tylko pod ten wymyślony trójkąt miłosny. Mówią jej, że mają się całować, ona takie zrezygnowane 'tak?', a Piróg 'no, tak jest w scenariuszu'. A potem 'rozumiem, że masz jakiś opór z tym' i 'Patrycja, ale na pewno?'. Jezu, żenujące to jest jaką presję na nią nałożyli, niby pytają o zgodę i super, ale na jej miejscu czułabym się nieswojo i nie wiem czy bym odmówiła, mimo że nie miałabym ochoty. Te komentarze Mikołaja i Dominika, pocałowałem ją albo szkoda, że nie byliśmy razem w parze... Współczuję dziewczynie jeżeli na co dzień musi się z czymś takim mierzyć, ile razy w ciągu kilku dni facet może powtórzyć, że jakaś laska jest ładna i mu się podoba, no, mówię Wam, gimnazjum.

Ta sesja co razem mieli na sobie jeden ciuch - kompletnie mi się nie podobała, jakieś takie 5, 10, 15 z tego wyszło.

Filmik pod wodą - znowu beznadziejne zadanie, w którym uczestnicy nie mogą pokazać swoich umiejętności tylko kręcenie dramy kto się popłacze bardziej i 90% ujęć jak ktoś ledwo co się utrzymuje na powierzchni albo krztusi wodą. Do tego jeszcze filmik, a nie sesja, i jeszcze w parach. A nawet w trójce... Dramat.

Cieszę się, że odpadła Karola, miała potencjał i dobrze sobie radziła na sesjach, zresztą no, lata doświadczeń na kontraktach, ale ciągle pokazywano jakieś jej wypowiedzi jak baby ze wsi, która jak akurat nikomu nie obrabia dupy za plecami, to podnieca się, bo ktoś obok ma romantyczną sesję i pewnie zakochana para. Denerwującą postać wykreowali, mam nadzieję, że to efekt montażu albo po prostu dziewczyna tak sobie radzi ze stresem

Ale jednak jeśli mieli oceniać po tym filmie, no to powinni wywalić Patrycję, czy tam Piróg nie powinien jej przywracać. Jej na filmie w ogóle nie było, a Karolina się starała i mieli chociaż jedno ujęcie z nią. W ogóle to mega dziwne, że raz Patrycji nie poszło wg nich i od razu nara, a potem weźmiesz się w końcu za siebie? (gdzie, przecież do tej pory ciągle ją chwalili), a jak komuś się 'podwinie noga', to 'damy Ci szansę'. Nie wiem, jak dla mnie Piróg, czy tam produkcja powinna przywrócić kogoś innego, Patrycja jest ok, ale dla mnie nie robi tego efektu wow, mi się np. dużo lepiej patrzy na pracę Mai. Tak bym ogólnie podsumowała, Patrycja, śliczna dziewczyna, ale na zdjęciach i filmikach widać jakąś taką sztywność i brakuje tego czegoś, u Mai na żywo niepozornie, ale jest obłędnie fotogeniczna, poza tym widać, że długo pracowała, bo faktycznie świetnie pozuje, ma taką lekkość przed aparatem, jest też dużo bardziej plastyczna, po prostu przykuwa wzrok.

Cały czas pozytywnie zaskakuje mnie Karolina Płocka, w tym odcinku również Mariusz i Weronika na plus, naprawdę spoko. Poza tym, właśnie, Mariusz na filmiku - moim zdaniem bardzo ok, właśnie na zdjęciach u niego brakuje mi tego co widać "na żywo", zwykle wychodzi jak taki przezroczysty chłopiec na zdj, brakuje tego czegoś co w tym filmiku było widać, charakteru

Dalej najbardziej kibicuję Mikołajowi, pod wodą świetnie sobie radził. Poza tym, on mi przypomina tego Daniela co kiedyś był, też taką platynę miał, też był fajny, ale Mikołaj to już totalnie wymiata. Myślę w ogóle, że Dominik, ten co odpadł na początku jakoś, to też by się super sprawdził na tym filmiku, szkoda, że go nie ma

Nie mam pojęcia co robiła tam Lewandowska, w sensie, nawet jej nie zaprosili (nie mogła przyjechać?) na sesję, tylko była przez 5 minut w odcinku na panelu, coś tam gadała o świadomości ciała, ale kompletnie nie wiem na ile to miało sens i czy chodziło o coś więcej niż reklamowanie odcinka dużym nazwiskiem. Plus, że chociaż po nich nie jechała, tylko starała się być kulturalna, chociaż tyle. Powinni jednak pozostać przy robieniu uczestnikom sesji, a nie jakichś dziwnych filmików, którymi jeszcze bardziej można manipulować przy montażu niż przy zdjęciach

Edytowane przez parallel_roads
Czas edycji: 2020-10-29 o 03:45
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 09:47   #2114
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Wg mnie ten odcinek to totalne wybielanie Weroniki. I sądzę, że to ona wygra tę edycje
Drugi będzie Mikołaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 09:52   #2115
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja najbardziej chyba lubię Karolinę Płocką z dziewczyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 19:53   #2116
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ja najbardziej chyba lubię Karolinę Płocką z dziewczyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O Jezu, a mi się właśnie ta Karolina najmniej podoba. W ogóle nie mój typ urody, do tego bardzo się rzuca w oczy, że jest niska. Poza tym nic specjalnego na zdjęciach. No i jeszcze ta dziwna sytuacja na początku edycji, jakoby miała kłamać, że jej dokuczali w szkole...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez bardzosmutnadziewczyna
Czas edycji: 2020-10-29 o 20:39
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 20:32   #2117
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
O Jezu, a mi się właśnie ta Karolina najmniej podoba. W ogóle nie mój typ urody, do tego bardzo się rzuca w oczy, że jest niska. Poza tym specjalnego na zdjęciach. No i jeszcze ta dziwna sytuacja na początku edycji, jakoby miała kłamać, że jej dokuczali w szkole...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie tak samo. Żadna kandydatka na modelkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 15:49   #2118
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

To jak dla mnie ona rewelacyjnie wyszła na zdecydowanej większości zdjęć do tej pory, jest mega fotogeniczna i cały czas się zmienia, dla mnie np. ma dużo większy potencjał niż Patrycja, poza tym jest bardzo młoda. Moim zdaniem będzie świetnie pracowała w sesjach komercyjnych, świetnie by pasowała do jakiejś wielkiej kampanii sinsay czy reserved np., ma bardzo ekspresyjną twarz i bardzo klasyczną urodę, ale przy tym potrafi pozować. Dla mnie największe zaskoczenie na plus z dziewczyn
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 16:03   #2119
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
To jak dla mnie ona rewelacyjnie wyszła na zdecydowanej większości zdjęć do tej pory, jest mega fotogeniczna i cały czas się zmienia, dla mnie np. ma dużo większy potencjał niż Patrycja, poza tym jest bardzo młoda. Moim zdaniem będzie świetnie pracowała w sesjach komercyjnych, świetnie by pasowała do jakiejś wielkiej kampanii sinsay czy reserved np., ma bardzo ekspresyjną twarz i bardzo klasyczną urodę, ale przy tym potrafi pozować. Dla mnie największe zaskoczenie na plus z dziewczyn
Klasyczną urodę? Nie chcę być niemiła, ale dla mnie to taka buba z wyglądu z noskiem kartofelkiem. Nie ma w tym nic złego, jest urokliwa, ale to nie jest klasyczna uroda. Klasyczną urodę ma Weronika albo Karolina, która odpadła.

No i naprawdę rzuca się w oczy, że jest niska.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-30, 18:56   #2120
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

No i co z tego, że jest niska? Nie każda modelka musi wyjeżdżać na kontrakty i robić pokazy high fashion Versace, to jest tylko jakaś część tej branży, osoby ładne, fotogeniczne, które dobrze pracują, zawsze znajdą pracę

Ona świetnie by się sprawdziła w sesjach komercyjnych, jest najmłodsza z dziewczyn, poza tym dobrze pracuje i jest niesamowicie fotogeniczna, więc pisanie, że jest 'żadną kandydatką na modelkę' jest dla mnie co najmniej dziwne, kiedy nikt nie wypomina wieku np. drugiej Karolinie czy nawet Patrycji, ta druga zresztą też jest dużo niższa niż klasyczna modelka.

Nie wiem, naprawdę mnie dziwi to, że ciągle jest blisko odpadnięcia, bo ma co tydzień jedne z lepszych zdjęć, nigdy też nie sprawiała problemów na sesji, czy to miała zapieprzać na tym filmiku sportowym, czy też wczoraj kiedy jako jedyna z dziewczyn chyba nie miała problemu z wykonaniem zadania, daje z siebie wszystko, a jej zdjęcie z nagiej sesji jest jak dla mnie wow, to z marketu też jedno z lepszych jak dla mnie, na tym rodzinnym też wyszła ładnie. Jedyne co, to jak już mówiłam, niepotrzebnie jej walnęli tę platynę, odebrali jej sporo uroku tę próbą zrobienia 18-letniej celebrytki, dziewczyny rapera.

Jak mówiłam, mega pozytywnie mnie zaskoczyła, bo z początku była dla taka zwykła, po prostu śliczna dziewczyna, jednak najbardziej się stara z lasek i ma powalającą twarz.
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 21:50   #2121
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Bronisz jej tak zaciekle, bo Ci sie podoba i jest Twoją faworytką i tyle. Nie ma w tym nic złego, że ktoś ma inne upodobania.
Dla mnie Karolina jest pucułowata i nie podoba mi się jej uroda.

Bardzo się cieszę, że Patrycję Michał przywrócił. Wkurzył mnie komentarz chyba Dawida, że kolejne SPORTOWE zadanie a Patrycja sobie nie radzi. No dziwne, może gdyby to był program TopSportowiec to by się do niego nie zgłaszała.
Też nie rozumiem tego nacisku na filmiki. Opcje ze zdjęciami są o wiele lepsze. Zauważcie tez, że już od dwóch odcinków nie było żadnego zadania z pójściem pokazu, ciągle tylko lokowanie sponsorów i filmiki.

Ta akcja z całowaniem na kontenerze dla mnie mega śmierdzaca. I jeszcze potem wpędzanie Patrycji w dziwne poczucie winy, że ona jedyna pocałowała Dominika. Jego komentarze nt dziewczyn i tego że im się podobają, to jak się klei do patrycji, no żygać mi się juz chce. On tu przyjechał romansować czy robić karierę w modelingu

Serio ta seria jakoś najmniej przypada mi do gustu. Pełno jest dramatów, wpadek, chamskich komentarzy, wyborów juty, które totalnie mnie zaskakują. Oglądam, bo jestem ciekawa kilku osób, ale nie wywołuje to już u mnie takich emocji jak kiedyś.
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 22:01   #2122
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Mnie też Karolina Płocka tak średnio pasuje na modelkę. Za niska jest, a i moim zdaniem średnio gra twarzą.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 23:12   #2123
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Bronisz jej tak zaciekle, bo Ci sie podoba i jest Twoją faworytką i tyle. Nie ma w tym nic złego, że ktoś ma inne upodobania.
Dla mnie Karolina jest pucułowata i nie podoba mi się jej uroda.
No, ja tam bym nie powiedziała, że tak zaciekle jej bronię, zwyczajnie wyrażam swoje zdanie i zdziwienie, że ktoś pisze, że niby nie nadaje się w ogóle na modelkę, kiedy to nie jest prawda. Po prostu dość mocno widać faworyzowanie niektórych uczestniczek, a inne są cały czas zagrożone i krytykowane, mimo że w zasadzie w tej edycji do tej pory praktycznie wszyscy dobrze pracują, a to, że jest dużo słabych zdjęć to już nie ich wina, że program manipuluje sympatiami widzów.

PS. nie pisałam nigdzie, że jest moją faworytką, wielokrotnie pisałam, że z dziewczyn kibicowałam Gracji, a na ten moment od paru odcinków moim faworytem jest Mikołaj. Po prostu Karolina mnie pozytywnie zaskakuje i nie rozumiem tej krytyki jaka leci w jej stronę w programie

Skoro nie ma nic złego w tym, że ktoś ma inne upodobania, to nie rozumiem dlaczego przeszkadza Ci mój post

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, że Patrycję Michał przywrócił. Wkurzył mnie komentarz chyba Dawida, że kolejne SPORTOWE zadanie a Patrycja sobie nie radzi. No dziwne, może gdyby to był program TopSportowiec to by się do niego nie zgłaszała.
Też nie rozumiem tego nacisku na filmiki. Opcje ze zdjęciami są o wiele lepsze. Zauważcie tez, że już od dwóch odcinków nie było żadnego zadania z pójściem pokazu, ciągle tylko lokowanie sponsorów i filmiki.

Ta akcja z całowaniem na kontenerze dla mnie mega śmierdzaca. I jeszcze potem wpędzanie Patrycji w dziwne poczucie winy, że ona jedyna pocałowała Dominika. Jego komentarze nt dziewczyn i tego że im się podobają, to jak się klei do patrycji, no żygać mi się juz chce. On tu przyjechał romansować czy robić karierę w modelingu

Serio ta seria jakoś najmniej przypada mi do gustu. Pełno jest dramatów, wpadek, chamskich komentarzy, wyborów juty, które totalnie mnie zaskakują. Oglądam, bo jestem ciekawa kilku osób, ale nie wywołuje to już u mnie takich emocji jak kiedyś.
Też mnie mega zażenowała ta akcja z robieniem wielkiego halo, że Patrycja zgodziła się pocałować modela na wyraźną prośbę fotografa/Piróga podczas pracy. Usiłowanie kręcenia dramy przez produkcję.

I też właśnie Dominik już od kilku odcinków zaczyna mnie lekko denerwować, tzn. fajny facet, wiadomo, ale cały czas tak się zachwyca urodą tej Patrycji, daj spokój, koleś, masz 30 lat, a zachowujesz się pod tym względem gorzej niż Ernest.

Ale akurat nie zgadzam się z tym, że w tej edycji jest dużo dram, jak dla mnie wręcz przeciwnie, produkcja jak zawsze probuje coś ukręcić, ale widać jak bardzo nieudolnie im to wychodzi, że uczestnicy są rozgarnięci, wspierają się i ogólnie lubią, wiadomo, że nie każdy się z każdym dogada, ale porównując to sobie np. do Darii tej takiej rudej czy tych akcji z Adą, Ewą i tym rudym też z którejś tam edycji, to nie wygląda to źle. Tym bardziej biorąc poprawkę właśnie na to jak bardzo produkcja próbuje tych ludzi skompromitować i spolaryzować widzów. Tzn. ja widzę w necie, że co drugi komentarz to narzekanie lasek, że nie lubią Mai czy tam Gracji itd., ale jakby patrząc na sam program, to nie zauważyłam, żeby uczestnicy jakoś dużo odwalali, zwłaszcza, że pokazują nam takie ostrzejsze sceny, no i sklejone pod scenariusz. Dla mnie osobiście dużo lepsza edycja niż poprzednia, gdzie dużo było dram na linii Kinga-Klaudia, Sandra-Olga i ogólnie ludzie byli jacyś tacy meh
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 18:48   #2124
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Dla mnie Karolina jest pucułowata i nie podoba mi się jej uroda.
Zgadzam się. Taka buba z urody.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 19:38   #2125
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
No, ja tam bym nie powiedziała, że tak zaciekle jej bronię, zwyczajnie wyrażam swoje zdanie i zdziwienie, że ktoś pisze, że niby nie nadaje się w ogóle na modelkę, kiedy to nie jest prawda. Po prostu dość mocno widać faworyzowanie niektórych uczestniczek, a inne są cały czas zagrożone i krytykowane, mimo że w zasadzie w tej edycji do tej pory praktycznie wszyscy dobrze pracują, a to, że jest dużo słabych zdjęć to już nie ich wina, że program manipuluje sympatiami widzów.

PS. nie pisałam nigdzie, że jest moją faworytką, wielokrotnie pisałam, że z dziewczyn kibicowałam Gracji, a na ten moment od paru odcinków moim faworytem jest Mikołaj. Po prostu Karolina mnie pozytywnie zaskakuje i nie rozumiem tej krytyki jaka leci w jej stronę w programie

Skoro nie ma nic złego w tym, że ktoś ma inne upodobania, to nie rozumiem dlaczego przeszkadza Ci mój post



Też mnie mega zażenowała ta akcja z robieniem wielkiego halo, że Patrycja zgodziła się pocałować modela na wyraźną prośbę fotografa/Piróga podczas pracy. Usiłowanie kręcenia dramy przez produkcję.

I też właśnie Dominik już od kilku odcinków zaczyna mnie lekko denerwować, tzn. fajny facet, wiadomo, ale cały czas tak się zachwyca urodą tej Patrycji, daj spokój, koleś, masz 30 lat, a zachowujesz się pod tym względem gorzej niż Ernest.

Ale akurat nie zgadzam się z tym, że w tej edycji jest dużo dram, jak dla mnie wręcz przeciwnie, produkcja jak zawsze probuje coś ukręcić, ale widać jak bardzo nieudolnie im to wychodzi, że uczestnicy są rozgarnięci, wspierają się i ogólnie lubią, wiadomo, że nie każdy się z każdym dogada, ale porównując to sobie np. do Darii tej takiej rudej czy tych akcji z Adą, Ewą i tym rudym też z którejś tam edycji, to nie wygląda to źle. Tym bardziej biorąc poprawkę właśnie na to jak bardzo produkcja próbuje tych ludzi skompromitować i spolaryzować widzów. Tzn. ja widzę w necie, że co drugi komentarz to narzekanie lasek, że nie lubią Mai czy tam Gracji itd., ale jakby patrząc na sam program, to nie zauważyłam, żeby uczestnicy jakoś dużo odwalali, zwłaszcza, że pokazują nam takie ostrzejsze sceny, no i sklejone pod scenariusz. Dla mnie osobiście dużo lepsza edycja niż poprzednia, gdzie dużo było dram na linii Kinga-Klaudia, Sandra-Olga i ogólnie ludzie byli jacyś tacy meh
W żadnym wypadku Twój post mi nie przeszkadza. Też wyraziłam tylko swoje zdanie, podobnie jak dziewczyny poprzednio. Uważam, że nawet lepiej że każda z nas ma innych faworytów Dyskusja jest dzięki temu ciekawsza!

Hmm masz racje co do dram. Źle się wysłowiłam, miałam na mysli to, że TVN próbuje kręcić i szczuje uczestników między sobą, a oni wydaja się zgrani i nawet trzymają się razem.
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 21:35   #2126
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Sesja w muzeum fajny pomysł.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 00:20   #2127
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Też miałyście wrażenie, że do tej sesji tej marki makijażowej Patrycja została wybrana już przed sesją? Tzn. w żaden sposób nie ujmuję jej, zresztą te zdjęcia co pokazywali z tej ostatecznej sesji to naprawdę były niezłe, ale np. zastanawiam się czy była jakakolwiek szansa, żeby twarzą marki makijażowej (a już w ogóle w Polsce) został chłopak albo np. taka dziewczyna jak Maja. Podejrzewam, że niezależnie co by zrobili, to po prostu nie mieli szans. Poza tym zwróciłam uwagę, że część makijaży została przez makijażystki starannie wykonana, a niektóre wyglądały jakby były zrobione totalnie na odwal, np. Maja czy Mariusz, tak jakby wykonywało je 8-letnie dziecko, a nie makijażystka. A Patrycja no, idealnie pasuje do takich klimatów, od początku wiedziałam, że wygra (pomijając już ten montaż). I ja wiem, że no, każda sesja będzie dla kogoś bardziej dopasowana, np. sesje sportowe, ale jakoś mi się to wydało słabe, że nie było opcji by wygrał ktoś inny

Sesja i przebieranie się na czas - kolejna nieudana próba wywołania dramy.

Też uważam, że sesja w muzeum miała potencjał. I Karolina faktycznie miała najgorsze zdjęcie. Ale z drugiej strony mocno nie fair wydało mi się, że uczestnicy mieli tak różne charakteryzacje i obrazy. Np. Karolina właśnie miała najgorszy możliwy strój, jakby Patrycja czy Weronika taki dostała, to też miałyby najgorsze zdjęcie, nie ma bata. Maja np. miała też super tło, no, wyglądało to serio jak jakiś obraz, a niektórym dali tylko krzesło i obraz w tle.

Mikołaj jak zwykle pozamiatał.

Nie zrozumiałam tego szoku jak wszyscy dookoła podczas tej sesji makijażowej złapali się za głowę i każdy ciągle gadał, że Ernest nie potrafi pozować. Kolejna drama ukręcona na siłę, chłopak od początku dobrze sobie radzi, wiadomo, że nie będzie nie wiadomo jak świetnie wychodził na zdjęciach, bo nie ma wiele doświadczenia (nie jestem pewna czy kiedykolwiek współpracował z jakąś agencją), jest młody i to jest show, ale takie teksty to serio przesada. Tym bardziej, że ma za sobą parę naprawdę świetnych sesji, np. tę z marketu, no, tak, nagle oduczył się pozować. Widać to faworyzowanie, jak Patrycji nie wyjdzie, to każdemu może się podwinąć noga, nie można od razu spisywać na straty, a jak Ernest nie mógł się wczuć w klimaty artystyczno-makijażowe (co jest zrozumiałe, że jako chłopak nie ma doświadczenia w tego typu zadaniach, nigdy nie pozował w ten sposób, w programie też go tego nie nauczyli, zamiast tego kazali mu nurkować w basenie i zapieprzać na bieżni), to od razu o matko, Ty nie potrafisz pozować, jak śmiesz w ogóle się tutaj pokazywać... Ja się zgadzam, że on jest trochę sztywny i są lepsi, ale co to były za teksty, znowu doprowadzanie chłopaka do płaczu, a na tej ostatniej sesji widać było, że nieźle pozował, zresztą bardzo go wszyscy chwalili, ale trzeba było go złamać... Najbardziej to mnie bawi jak Woliński się przyczepia, że Ernest nie wygląda jak dojrzały mężczyzna, tylko jak chłopiec, porównuj 20-latka z 25- czy 30-latkami i się dziw...

Zaskoczyło mnie, że wywalili Mariusza, byłam pewna, że będzie w finale. Faktycznie, był jednym ze słabszych uczestników i moim zdaniem inni bardziej zasługiwali na finał, ale i tak zaskoczenie. Osobiście wywaliłabym chyba Patrycję i Dominika jeśli niby patrzą na całokształt

Szkoda, że Gracja nie wzięła udziału w tej sesji, ma do tego idealną twarz, mogłoby z tego wyjść coś naprawdę dobrego.

Fajnie, że zaprosili JAC, widać, że ogarnięta kobieta, która ma do powiedzenia coś więcej niż seksistowski i obrzydliwy tekst, bardzo profesjonalna, sympatyczna, kulturalna.

Edytowane przez parallel_roads
Czas edycji: 2020-11-05 o 00:26
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 08:40   #2128
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Bardzo fajne podsumowanie

Mnie kompletnie nie zaskoczyła decyzja o odejściu Karoliny. Natomiast Mariusza tak. Myślałam, że odejdzie Dominic.

Zadania fajne, ciekawe.
Mikołaj wow. Nie przestaje zaskakiwać. Ma piękne usta. Faktycznie ma coś w sobie z braci Mroczek. Niestety 🤣 Bardzo fotogeniczny chłopak. Stara się. Oby znowu wygrał facet porównując go do Dawida z poprzedniej edycji, to dwie różne galaktyki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 09:34   #2129
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Też miałyście wrażenie, że do tej sesji tej marki makijażowej Patrycja została wybrana już przed sesją? Tzn. w żaden sposób nie ujmuję jej, zresztą te zdjęcia co pokazywali z tej ostatecznej sesji to naprawdę były niezłe, ale np. zastanawiam się czy była jakakolwiek szansa, żeby twarzą marki makijażowej (a już w ogóle w Polsce) został chłopak albo np. taka dziewczyna jak Maja. Podejrzewam, że niezależnie co by zrobili, to po prostu nie mieli szans. Poza tym zwróciłam uwagę, że część makijaży została przez makijażystki starannie wykonana, a niektóre wyglądały jakby były zrobione totalnie na odwal, np. Maja czy Mariusz, tak jakby wykonywało je 8-letnie dziecko, a nie makijażystka. A Patrycja no, idealnie pasuje do takich klimatów, od początku wiedziałam, że wygra (pomijając już ten montaż). I ja wiem, że no, każda sesja będzie dla kogoś bardziej dopasowana, np. sesje sportowe, ale jakoś mi się to wydało słabe, że nie było opcji by wygrał ktoś inny

Sesja i przebieranie się na czas - kolejna nieudana próba wywołania dramy.

Też uważam, że sesja w muzeum miała potencjał. I Karolina faktycznie miała najgorsze zdjęcie. Ale z drugiej strony mocno nie fair wydało mi się, że uczestnicy mieli tak różne charakteryzacje i obrazy. Np. Karolina właśnie miała najgorszy możliwy strój, jakby Patrycja czy Weronika taki dostała, to też miałyby najgorsze zdjęcie, nie ma bata. Maja np. miała też super tło, no, wyglądało to serio jak jakiś obraz, a niektórym dali tylko krzesło i obraz w tle.

Mikołaj jak zwykle pozamiatał.

Nie zrozumiałam tego szoku jak wszyscy dookoła podczas tej sesji makijażowej złapali się za głowę i każdy ciągle gadał, że Ernest nie potrafi pozować. Kolejna drama ukręcona na siłę, chłopak od początku dobrze sobie radzi, wiadomo, że nie będzie nie wiadomo jak świetnie wychodził na zdjęciach, bo nie ma wiele doświadczenia (nie jestem pewna czy kiedykolwiek współpracował z jakąś agencją), jest młody i to jest show, ale takie teksty to serio przesada. Tym bardziej, że ma za sobą parę naprawdę świetnych sesji, np. tę z marketu, no, tak, nagle oduczył się pozować. Widać to faworyzowanie, jak Patrycji nie wyjdzie, to każdemu może się podwinąć noga, nie można od razu spisywać na straty, a jak Ernest nie mógł się wczuć w klimaty artystyczno-makijażowe (co jest zrozumiałe, że jako chłopak nie ma doświadczenia w tego typu zadaniach, nigdy nie pozował w ten sposób, w programie też go tego nie nauczyli, zamiast tego kazali mu nurkować w basenie i zapieprzać na bieżni), to od razu o matko, Ty nie potrafisz pozować, jak śmiesz w ogóle się tutaj pokazywać... Ja się zgadzam, że on jest trochę sztywny i są lepsi, ale co to były za teksty, znowu doprowadzanie chłopaka do płaczu, a na tej ostatniej sesji widać było, że nieźle pozował, zresztą bardzo go wszyscy chwalili, ale trzeba było go złamać... Najbardziej to mnie bawi jak Woliński się przyczepia, że Ernest nie wygląda jak dojrzały mężczyzna, tylko jak chłopiec, porównuj 20-latka z 25- czy 30-latkami i się dziw...

Zaskoczyło mnie, że wywalili Mariusza, byłam pewna, że będzie w finale. Faktycznie, był jednym ze słabszych uczestników i moim zdaniem inni bardziej zasługiwali na finał, ale i tak zaskoczenie. Osobiście wywaliłabym chyba Patrycję i Dominika jeśli niby patrzą na całokształt

Szkoda, że Gracja nie wzięła udziału w tej sesji, ma do tego idealną twarz, mogłoby z tego wyjść coś naprawdę dobrego.

Fajnie, że zaprosili JAC, widać, że ogarnięta kobieta, która ma do powiedzenia coś więcej niż seksistowski i obrzydliwy tekst, bardzo profesjonalna, sympatyczna, kulturalna.
Jak dla mnie to dużą szansę miała weronika w tej sesji makijażowej, też ładnie wyglądała, nie zauważyłam, żeby odgórnie była ustalona wygrana Patrycji Karolina też bardzo ładnie. Najmniej korzystnie Maja.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 09:37   #2130
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Jak dla mnie zdjęcie Patrycji było takie sobie. Trafił jej się chyba najfajniejszy obraz, ale mam wrażenie, że nie wykorzystała jego potencjału. W ogóle wyglądało to tak, że ma problem, żeby przez chwilę być brzydką, starą Pomarańczarką, a nie ładną Patrycją. Tak samo w ogóle nie zrozumiała żartu, kiedy Mikołaj zażartował z jej wieku i wyglądała, jakby miała się obrazić.

Teraz mi się wydaje, że może wcale nie z zazdrości wkurza Maję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.