Ciąża wysokiego ryzyka Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-21, 18:25   #1
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276

Ciąża wysokiego ryzyka Wrocław


Witajcie Drogie Mamusie,
podzielcie się proszę przydatnymi informacjami i doświadczeniem w kwestii prowadzenia ciąży wysokiego ryzyka we Wrocławiu (i okolicach). Jaką placówkę polecacie, bądź Wam polecono? Na którą stawiają lekarze, a która spełniła Wasze oczekiwania?

Mi osobiście dwóch lekarzy poleciło klinikę na Borowskiej, szczególnie że druga na Chałubińskiego aktualnie zarezerwowana została dla pacjentów z covid. Może któraś z Mamuś może podzielić się doświadczeniem stamtąd? Jak kompetencja lekarzy? Podejście do pacjentki, jakość badań?

Napiszcie proszę wszystko co wiecie, z góry dziękuję
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 15:38   #2
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Ciąża wysokiego ryzyka Wrocław

Zapisz się do grupy hallo gdzie rodzić Wrocław na FB. Tam obecna sytuacja na porodówkach opisywana jest na bieżąco, znajdziesz też dużo informacji okołoporodowych. Borowska często jest przepełniona i odsyłają do innych szpitali, ale sytuacja jest dynamiczna więc nie można być na 100% pewnym że się urodzi tam gdzie się chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 11:10   #3
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ciąża wysokiego ryzyka Wrocław

Dziękuję za odpowiedź. Zapisałam się, ale ta grupa jest... koszmarna. Za mało tam rzeczowych opinii, a mnóstwo jadu i histerii. Nie szukam jeszcze porodówki, a specjalisty od ciąż trudnych, chorych mamuś itd.
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 18:17   #4
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Ciąża wysokiego ryzyka Wrocław

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Zapisałam się, ale ta grupa jest... koszmarna. Za mało tam rzeczowych opinii, a mnóstwo jadu i histerii. Nie szukam jeszcze porodówki, a specjalisty od ciąż trudnych, chorych mamuś itd.
No trochę trzeba się przedzierać przez niektóre komentarze ale idzie się dowiedzieć o dużo rzeczy. Jak wszędzie, opinie są różne, ludzie są różni a czasy specyficzne. Widziałam ze pojawiały się tam pytania o specjalistów, możesz zamieścić posta i zobaczysz, może ktoś coś podpowie Ja rodziłam dwa razy na Brochowie o wspominam dobrze mimo że lekarz prowadzący nie pracował w tym szpitalu, ale moja ciąża nie była powikłana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-28 19:17:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.