Ponowne starania po T. cz. II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-24, 15:36   #691
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Kaaach a kiedy masz termin badań prenatalnych? Rozumiem Twoje przerażenie. U mnie wszystkie wady zostały właśnie wykryte na tym etapie ciąży... Wierzę, że wyczerpałas limit pecha i na USG zobaczysz zdrową córeczkę! Z całego serca kibicuję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Nie dziękuję za kciuki żeby nie zapeszyc! Ale mocno trzymajcie kciuki. Dam znać po operacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 15:51   #692
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Kaaach a kiedy masz termin badań prenatalnych? Rozumiem Twoje przerażenie. U mnie wszystkie wady zostały właśnie wykryte na tym etapie ciąży... Wierzę, że wyczerpałas limit pecha i na USG zobaczysz zdrową córeczkę! Z całego serca kibicuję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Nie dziękuję za kciuki żeby nie zapeszyc! Ale mocno trzymajcie kciuki. Dam znać po operacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3.11 mam prenetalne u mnie właśnie też wszystko skończyło się na prenetalnych. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale co jeśli nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 16:30   #693
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja mam 13.11 i tez sie bardzo stresuje
Bedziemy myslec po wynikach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 20:25   #694
Milla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 299
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja mam 2.11 prenatalne i dziewczyny?! Wiem, że zmienili dużo, ale musimy wierzyć że będzie dobrze! Musi być

Każda z Nas słyszała hasło tej grupy o tym, że wyjdzie słońce i mi już jedno po t. wyszło i nie pozwolę, żeby drugie się stresowało razem ze mną czymś czego nie zmienię.

W moim mieście jutro jest spacer wieczorem. Planuje iść ,bo to mogę zrobić.

Większość z Nas miała pecha i wyczerpała limit nieszczęść.

Teraz mamy tu taki wysyp kresek ,a te kreski to rosnąca w Nas nadzieja na to ,że te małe fasolki zmienią ten kraj, bo nie będą żyć przeszłością tylko będą Tworzyć Przyszłość!
Milla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-25, 05:01   #695
Teresa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 193
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Nie umiem cieszyć się z ciąży w której jestem. To już 13 tydzień i chyba jest dobrze. Piszę chyba bo nie ufam lekarzom. Mam wrażenie że mogą oszukać i bezkarnie powiedzieć to co chcę usłyszeć na ten moment. Po operacji mam powikłania w budowie macicy i mój lekarz odradza amnio ze względu na zbyt duże ryzyko poronienia zdrowego dziecka. To u mnie w głowie już świta że to podstęp jakiś. Nie wiem czy wyniki Sanco mnie uspokoją. Wiem że tym myśleniem mogę zaszkodzić mojemu dziecku ale nie można tego powstrzymać. A teraz to wszystko z Tk...wszystko przywołało wspomnienia. Każdej nocy budzę się i przerabiam wszystko od nowa w głowie to co stało się w czerwcu 2019. Czy mogło być inaczej by nigdy mnie to nie spotkało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teresa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-25, 17:32   #696
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Kochane, byłam na 2 protestach.. w tym całym piekle jest cień nadziei że to początek rewolucji. Kobiety, matki, katoliczki nie patrząc na zakazy, na wstyd, na posądzanie, na religię na ulice, wtargnęły do kościołów, przejęły pomniki i bramy biskupie! Byłam świadkiem jak i starsi ludzie bili brawo. Nikt nas nie potepial. Wszyscy mają powoli dość...

Czytam Was, czuje niepokój tych które są w ciąży. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Jeżeli któraś z Was będzie w sytuacji, że potrzebuje na prywatne badanie nieinwazyjne, na amnio, na wyjazd za granicę dawajcie znać. Będziemy się wspierać, będziemy pomagać, zbierać co trzeba...



Jestem z Wami 😘
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 10:29   #697
Martimam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 74
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Hej T miałam w lutym 2017, rok później w sierpniu urodziłam zdrowego synka a teraz jestem w kolejnej ciąży ... w 15tyg jak narazie wszystko Ok ale boje się cholerenie mam wizytę w czwartek ... ( w pierwszej ciąży terminowanej wady ujawniły się w 16tyg ) tak się boje ze coś będzie nie tak teraz przez te ustanowienia tk wszystko ożyło wszystko wróciło do mnie ... tak się boje ....
Martimam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-26, 16:48   #698
Teresa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 193
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Sanco Plus prawidłowe, płeć męska. Cieszymy się...na ten moment w 90 proc. rezygnujemy z amnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Czekam jeszcze za wynikami prenatalnymi na NFZ. Zobaczymy co tam napiszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teresa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 16:55   #699
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Teresa to super wieści! Napewno jest dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 17:12   #700
Teresa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 193
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziękuję, jestem w totalnym szoku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teresa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 17:21   #701
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Teresa jestes juz po usg genetycznym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-26, 17:40   #702
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Teresa1985 super wiadomość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 18:38   #703
czmirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 31
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Teresa to cudowna wiadomość!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 20:57   #704
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Teresa gratuluje, świetne wieści
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 21:00   #705
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Teresa1985 Pokaż wiadomość
Sanco Plus prawidłowe, płeć męska. Cieszymy się...na ten moment w 90 proc. rezygnujemy z amnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Czekam jeszcze za wynikami prenatalnymi na NFZ. Zobaczymy co tam napiszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudowne informacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 22:29   #706
Teresa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 193
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Sosnanieradosna Pokaż wiadomość
Teresa jestes juz po usg genetycznym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jestem już po USG prenatalnym u mojego lekarza prowadzącego-parametry prawidłowe. Drugi USG prenatalne wykonałam na NFZ w poradni USG i badań cytogenetycznych + plus pappa (czekam tutaj za wynikami i opisem). Dla uspokojenia zdecydowałam się na dwa USG prenatalne bo trudno mi zaufać do końca lekarzowi. Tyle razy zdarza się że ktoś coś pominie a tak dwóch lekarzy to mam nadzieję że nikt niczego nie pominął. Do tego za sugestią mojego lekarza prowadzącego zdecydowaliśmy się jeszcze na Sanco Plus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teresa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 00:20   #707
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Teresa to mysle ze jak masz usg w porzadku i sanco prawidlowe to naprawde mozesz byc spokojna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 04:28   #708
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Teresa1985 Pokaż wiadomość
Sanco Plus prawidłowe, płeć męska. Cieszymy się...na ten moment w 90 proc. rezygnujemy z amnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Czekam jeszcze za wynikami prenatalnymi na NFZ. Zobaczymy co tam napiszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To są wspaniałe wiadomości!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 08:20   #709
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Teresa, super wiadomości!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-27, 10:49   #710
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Teresa wspaniałe!!! Cieszę się Waszym szczęściem!!!

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

U mnie dziś mija 8 tydzień i 4 dni z miesiączki i usg. Zapisałam się na prenatalne 24. 11. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Na tą chwilę jest ok, mogę odstawić dupahston, wszystko co podejrzane się wyjaśniło. Uff...



Czytalam dziś, że kiedyś Szydło jako premier odłożyła decyzję TK o 2 lata. Nie wiem jak Wy, ale mam nadzieję, że to się tak nie skończy. Jestem dumna z Polek, że wychodzą na ulicę i walczą. Jestem dobrej myśli, tyle specjalistów się wypowiada, nasza wladza nie może być aż taka tępa...

Więc wszystkie ciężarne, dbajcie o spokój i brak nerwów😉

Oby coraz więcej tutaj radosnych wieści!
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 12:49   #711
Mirinda898
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 4
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Witajcie dziewczyny,
Długo się zastanawiałam czy pisać czy nie.. Przeczytałam w ostatnim miesiącu wiele wpisów na wątkach o T tu na wizażu. Jest mi bardzo przykro, że tak wiele kobiet spotkała tak trudna sytuacja, ale na tym wątku widzę, że tak wiele z nas się udało. Bardzo wam gratuluję i jednocześnie trzymam ogromne kciuki aby wszystko było dobrze, a tym, które się ponownie starają życzę dwóch kresek i bezproblemowych ciąż
Terminację ciąży przeszlam właściwie chwilę temu.. 12.10. O nieprawidłowościach dowiedzieliśmy się 17.09, dwa tygodnie później amnio Fish, kilka dni później wynik i szpital. Do tej pory próbuję się pozbierać i wiem, że to jeszcze potrwa. Bardzo chcielibyśmy spróbować raz jeszcze, ale w pierwszej kolejności chcemy zbadać kariotypy. Mamy zdrowego syna (2 lata), jedno poronienie zatrzymane w 8 tc (serce przestało bić, nie robiliśmy badan), no i teraz T (ZD m.in.). Z jednej strony cholernie się boję (szczegolnie w obecnej sytuacji politycznej i epidemiologicznej, a z drugiej strony nie potrafię stłumić w sobie nadziei.
Mirinda898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:44   #712
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Miranda898 cieszymy się, że jednak zdecydowałaś się napisać. Współczuję, że Ciebie również to spotkalo. Czy z Fisha wyszło, że była to trisomia prosta?

Ps. Dziewczyny dziś przyjęto mnie do szpitala na oddział chirurgii. Zdiagnozowano przewlekle zapalenie pęcherzyka żółciowego i jutro czeka mnie operacja. Zwracam się z prośbą o trzymanie kciuków, pozytywną energię lub modlitwę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 19:00   #713
koolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Teresa a w którym tygodniu i dniu robiłaś Sanco ? Mnie polecali NIFTY pro. Jestem ciekawa jak wcześnie w praktyce można je zrobić. Ile na wynik czekałaś ?
koolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 20:25   #714
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa91 3mam mocno kciuki, powodzenia daj znać jak będziesz po.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 20:26   #715
Teresa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 193
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez koolcia Pokaż wiadomość
Teresa a w którym tygodniu i dniu robiłaś Sanco ? Mnie polecali NIFTY pro. Jestem ciekawa jak wcześnie w praktyce można je zrobić. Ile na wynik czekałaś ?
Sanco można robić po skończeniu 10 tyg.+1 ale dla pewności poczekałam do 11+2. Im później tym więcej materiału dziecka w krwi jest do zbadania. U mnie wyszło 4 proc. Jednak z tego co wiem to już wykonują jeśli jest 1 proc. Za wynikami czekałam 10 dni że względu na to że Sanco Plus wykonywane jest w USA. Z kolei Sanco wykonywane jest w Polsce i to jest chyba kwestia 5 dni roboczych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teresa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 06:09   #716
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa91 trzymam kciuki by wszystko się udało odezwij się do nas jak będziesz po.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 07:08   #717
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Miranda898 cieszymy się, że jednak zdecydowałaś się napisać. Współczuję, że Ciebie również to spotkalo. Czy z Fisha wyszło, że była to trisomia prosta?

Ps. Dziewczyny dziś przyjęto mnie do szpitala na oddział chirurgii. Zdiagnozowano przewlekle zapalenie pęcherzyka żółciowego i jutro czeka mnie operacja. Zwracam się z prośbą o trzymanie kciuków, pozytywną energię lub modlitwę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocne kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 08:09   #718
Mirinda898
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 4
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Miranda898 cieszymy się, że jednak zdecydowałaś się napisać. Współczuję, że Ciebie również to spotkalo. Czy z Fisha wyszło, że była to trisomia prosta?

Ps. Dziewczyny dziś przyjęto mnie do szpitala na oddział chirurgii. Zdiagnozowano przewlekle zapalenie pęcherzyka żółciowego i jutro czeka mnie operacja. Zwracam się z prośbą o trzymanie kciuków, pozytywną energię lub modlitwę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, Fish dał jedynie odpowiedź, że to ZD. Dopiero pełne wyniki amnio miały wyjaśnić to, o co pytasz. Wyniki już są, ale jeszcze nie odebrałam. Za dwa tygodnie idę na wizytę do kliniki (leczyliśmy się w zakresie niepłodności starając się o syna a poźniej wróciliśmy chcąc starać się o rodzeństwo), więc wtedy się dowiem.
Trzymam za Ciebie kciuki! Oby poszło sprawnie i obyś wróciła szybko do zdrowia
Mirinda898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 11:37   #719
Karolaaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny przez ostatnie wydarzenia w kraju jestem kłębkiem nerwów. Mi jest nawet ciężko opisać co czuję, bo ten rząd sprawia, że nie mam ochoty tu mieszkać. Jestem w ciąży, 9tydz i jestem przerażona. Kim oni są żeby odbierać kobiecie wybór w tak trudnych momentach! Wczoraj dziennikarz zapytał te święte anioły pisowskie w białych koszulach czy kobieta ma urodzić dziecko bez mózgu i narządów wew., czy ma dokonać takiego heroicznego czynu? I co? I brak odpowiedzi. Mnie się w głowie nie mieści ta ich hipokryzja i dyktatura. Czy teraz w ogóle mogę iść spokojnie na badania prenatalne? Jak mi się sytuacja powtórzy ( ZP) to wyjadę, tylko czy do tego czasu granic nie zamkną... Gdybym wiedziała, że taka będzie sytuacja w kraju nie zachodzilabym w ciążę, straszne ale tak czuję. Protestuje na tyle ile mogę i bardzo chciałabym żeby te protesty przyniosły pozytywny skutek.
Karolaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 14:27   #720
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny ja też protestuje Częstochowa Katowice Lubliniec Siemianowice Śląskie moje rejony. Protestuje bo wieże ze to jest ważne że musimy mieć prawo decydować o swoim życiu. Może i ja już nie decyduje się na kolejną ciążę bo jestem już po przejściach i teraz wszytko odżyło nie umie spać po nocach nie umie jeść cały czas żyje tym co się dziej wszystkie wspomnienia wracają miałam syna ZD i wcale nie jest tak kolorowo jak mówią nie każdy ZD jest taki sam uposledzenie jest w różnym stopniu i szereg chorób współistniejących. Pamiętam jak dziś odtatnio 3 DNI ŻYCIA MOJEGO SYNA jaki był siny aż granatowy maszyny ciągle piszczały ciągle zatrzymywało się serduszko był w śpiączce farmakologicznej miał niewydolność już wielonarządowa krew z niego szła w pieluszki 😭😭 trzymałam go za rączkę głaskam a i tak nie mogłam nawet do, niego mówić bo się budził i kazy ruch sprawiał mu ból i cierpienie. W dzień jego śmierci wróciłam do domu bo od tygodnia koczowała na korytarzu bo na oiomie nie mogą być rodzice z dziećmi zdążyłam wejść do domu i dostałam telefon że cała ta godzinę jak wracałam do domu mój syn był reanimowany. W tym momencie coś wembe pękło czułam jak by wszystkie organy wr mnie się poskręcały to był ból nie do opisania. Płacz i niedowierzanie ze po tylu latach starania opieki i poświęcenie coś takiego mogło nas spotkać. Długo nie umiałam się pozbierać ludzi jak powietrze traktowałam nie wychodziłam nie zajmowałam się reszta dzieci można wziął urlop miesięczny i wszytko ogarnął ją nie miałem siły dziwnie chodziłam na cmentarz i przesiadywalm godzinami nad jego grobkiem aż doszło do mnie ze prędzej czy później i tak to się musiało wydarzc przecież z połowa serca nie da się żyć a na przeszczep nie było szan bo miał nadcisnienie tętnicze. Sroki że się rozpisałam ale musiałem to wyrzucić z siebie. Bo przez odtatnio dni tylko mówia o ZD że normalnie wychodzę z siebie. A od państwa dostałam 153zl miesięcznie na chore dziecko 😱Czy oni nie rozumieją ze każde uposledzenie jest, inne że nie wiadomo w jakim stopniu będzie obciążony dany płód. Dlatego w lutym podjęłam decyzję o T szyna z ZD. Nie wyobrażam sobie postopic inaczej . Prostesuje dla moich dzieci mam córki i synów nie wyobrażam sobie żeby nie mogli decydować i przeżywać to co ja. Każdy człowiek ma prawo decydować i to jego sprawa i jego sumienie. Ja nie każe terminować nikomu chorych dzieci ale kazy ma prawo podjąć decyzję czy, chce czy nie. Trzymam dziewczyny za was kciuki żeby ciąże wasze były zdrowe dzieciaki cudowne i żebyście się nie stresowały. 🤗
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 18:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.