Suszarko - lokówka Bosch Quattro-Ion - moja opinia :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Bosch Quattro-Ion

Notka

Bosch Quattro-Ion sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-11, 22:46   #1
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546

Suszarko - lokówka Bosch Quattro-Ion - moja opinia :)


Bardzo się ucieszyłam z otrzymanej suszarko - lokówki Kiedyś miałam podobny produkt, ale nie ma co porównywać z otrzymanym produktem Boscha, oczywiście na duży plus dla Boscha
Zacznijmy od pudełka: jest ono pojemne, także wszystkie elementy zawarte wewnątrz spokojnie się mieszczą, nic nie trzeba upychać na siłę, ani manipulować przy wkładaniu, bo się nie mieści. Dla mnie to jest bardzo ważne, bo lubię jak coś mogę sprawnie wyjąć i włożyć, bez zbędnych wygibasów
Przechodząc teraz do produktu: suszarko - lokówka Boscha wyposażona jest w dwie końcówki: grubszą do zwiększania objętości włosów i unoszenia ich u nasady oraz cieńszą do stylizacji włosów. Końcówki łatwo się wkłada i zdejmuje, nie trzeba nic szarpać Rączka suszarko - lokówki pokryta jest miękkim i antypoślizgowym materiałem, co skutecznie chroni przed wyślizgnięciem się z dłoni. Sama suszarko-lokówka jest dosyć spora, przez co produkt wygląda naprawdę solidnie i profesjonalnie. Wyposażona jest w pierścieniowy regulator wyboru 3 ustawień temperatury, przy 2 i 3 poziomie suszarka dosyć głośno pracuje. Produkt zawiera też przycisk chłodnego powietrza do utrwalenia fryzury oraz przycisk w celu włączenia poczwórnej jonizacji, w celu uzyskania gładkich i lśniących włosów. Po włączeniu jonizacji zapala się czerwony pierścień diodowy, umieszczony na rączce produktu. Suszarko-lokówka zawiera również obrotowy kabel ułatwiający manewrowanie urządzeniem oraz uszko do zawieszania.
Moja opinia dotycząca użytkowania urządzenia: Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia, jest łatwe w obsłudze, bardzo mi sie podoba jego "kosmiczny" wygląd , a szczególnie czerwona dioda oznajmiająca włączenie jonizacji. Ja osobiście lubię takie bajery. Szczotki nie szarpią włosów, urządzenie podczas obsługi się nie przegrzewa. Nadmuch zimnego powietrza rzeczywiście utrwala fryzurę, a włoski po ułożeniu są miękkie i gładkie. Jestem bardzo zadowolona
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 10:56   #2
onlyREDlips
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 102
Dot.: Suszarko - lokówka Bosch Quattro-Ion - moja opinia :)

Jak dotąd używałam małych, tandetnych suszarek - ze względu na krótkie włosy. Jednak moja córka - w przeciwieństwie do mnie - ma je piękne, długie i zadbane. Ciężko było jej szybko wysuszyć głowę. Suszarki miały za małą moc. Zdecydowałam się, więc na ten model. Nie dość, że fajna cena i dobra moc, to jeszcze posiada wszystkie potrzebne funkcje i wymienne wkładki. Jest bardzo poręczna i wygodna. Włosy długie i gęste suszy naprawdę szybko, mimo słabej temperatury.

Gorąco polecam!!!!
onlyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Bosch Quattro-Ion


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 10:56:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.