Endermologia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 13:39   #31
karmelczasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez ewu1999 Pokaż wiadomość
zgadzam sie z tym tez chodzilam na serie endermologii mialam przy tym diete .A wlasnie robilam te zabiegi w wieliczce u Pania Kasi szkoda ze juz jej tam nie ma.Ale znalazlam ja i wiem ze przyjmuje w krakowie w samym centrum na ul zacisze
hej,
a czy możesz podać dokładniejsze dane salonu?? Pozdrawiam
karmelczasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:00   #32
allia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

ja polecam endermologię...
niestety po ciąży moje ciało straciło na jędrności, cały czas walczę jeszcze z dodatkowymi 8 kilogramami ) jednak po endermologii efekty są super..

już po 1szym zabiegu skora była zupełnie inna, jędrna - jak po 2 tygodniach używania kuracji antycellulitowej...
oczywiście cellulit jeszcze nie zniknął (byłam na 4 zabiegach jak do tej pory) ale ujędrnienie skóry jest naprawdę wyczuwalne... w końcu wróciło mi coś na kształt talii, nie mam już takich "boczków", a także mam wrażenie, że zmniejszyły się biodra tyłek też się super wymodelował..

co do bólu - u mnie niektóre miejsca są bardziej wrażliwe (tył i boki ud) a po innych można masować na maksa (pośladki).. także pani przeprowadzająca u mnie zabieg zawsze pamięta, przy których miejscach zmniejszyć nasilenie, a przy których może odkręcić na maksa
allia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 10:13   #33
CECYLA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 43
Dot.: Endermologia

Ale zachęcacie dziewczyny! i wiecie co poszperałam trochę w Internecie i natknęłam się na zdjęcia przed i po endermologii, rezultaty są oszałamiające! Dlatego mocno się zastanawiam nad takim zabiegiem, trochę obawiam się co prawda bólu ale chyba nie powinno być aż tak źle!
Cytat:
Napisane przez ewultra Pokaż wiadomość
Polecam SPA & Wellness Villa Park w Ciechocinku.
czyli wykonują tam endermologię? tak?
CECYLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:13   #34
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Endermologia

Jak niewiele zabiegów spośród wykonywanych w gabinetach kosmetycznych, endermologia nie boli. Jest to masaż wykonywany rolkami, za pomocą specjalnego urządzenia - w opinii pacjentek bardzo przyjemny. Dla rewelacyjnych efektów trzeba jednak wykonać kilka zabiegów. Niemniej jednak, zachęcam


__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 09:10   #35
ala
Raczkowanie
 
Avatar ala
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: Endermologia

Wiesz co dużo zależy od kompetentnego personelu, szczerze to mi bardzo przyjemnie mijał czas podczas tych zabiegów być może dlatego, że pracownicy kliniki umiejętnie umieli nawiązać kontakt z kuracjuszem a to jest niezwykle istotne! Poza tym endermologia jest z całą pewnością skuteczną metodą, sama byłam pod wrażeniem tych wszystkich widocznych rezultatów i teraz pomarańczowa skórka nie jest dla mnie tematem tabu! ps: endermologia posiada też atest FDA!
ala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 14:15   #36
kleooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Endermologia

tak są do wgladu na AWF-e we Wrocławiu, mozesz sprawdzić temat pracy: wpływ masazu endermologie n aposzczególne parametry u kobiet

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Bodyworkers Pokaż wiadomość
Tak przy okazji czy są te badania gdzieś do wglądu?

Są mniej lub bardziej efektywne metody, zależy to od wielu czynników. A o tym że dany zabieg jest skuteczny w 100 % nie słyszałem nawet z ust przedstawicieli firm na kongresach medycznych.

powodzenia
tak są do wgladu na AWF-e we Wrocławiu
kleooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:11   #37
wajo16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

uf juz po zabiegach, Rwelacja!!! pieniadze nie poszły na marne! Moja masażystka powiedziała że b widoczne efekty, jedrna skóra i brak celulitu i ze nie mam co do niej przychodzić na masaz ujedrniajacy bo wszystko jest ok, Teraz biore serie 5 zabiegów na ciało-algi a potem wykupie jeszcze 5 kolej, endermologii
wajo16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 13:44   #38
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez sadowskakinga Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o oryginalną endermologię to polecam Akademię Urody w Warszawie na Kabatach. Świetne efekty, naprawdę! www.akademiaurody.com
Co to dokładnie oznacza oryginalna endermologia? Jak się wyróżniki?
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 15:06   #39
BLANKA80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Jak najbardziej potwierdzam skuteczność endermologii. Nie zakończyłam jeszcze serii zabiegów a efekty już są ) Po pierwszych zabiegach moja skóra była jędrna i wyraźnie lepiej napięta. Po połowie natomiast cellulit zaczął znikać, zostały mi jeszcze dwa zabiegi a nie mam już 90% procent, tego co było. To naprawdę działa i warto wydać pieniądze na endermologię. Ja mogę polecić Spa Le Premier w Krakowie w Bumie. Maszyna nowiutka co zwieksza efekty, personel przemiły.
BLANKA80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 12:51   #40
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Endermologia

Nie spotkałam się jeszcze z tym by nowość urządzenia w zasadniczy sposób zwiększała efekty. oczywiście zasadnicza różnica jest jeżeli masaż wykonuje się profesjonalnym urządzeniem, niz zdezelowanym gratem, ale efekty w dużej mierze zależą indywidualnie od każdego pacjenta. teraz w zasadzie każdy szanujący się gabinet kosmetyczny ma nowoczesny sprzęt. Co do rezultatów - jedni tracą tkankę tłuszczową i cellulit szybciej, inni wolniej. Jeżeli zabiegi uzupełni się dodatkowo odpowiednią dietą oraz odpowiednio nawodni się organizm rezultaty faktycznie pojawią się dość szybko. Faktem jest jednak, że zadowalające rezultaty pojawią się dopiero po wykonaniu serii zabiegów
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 21:32   #41
karoooola03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Endermologia

BLANKA80 - a ile cię to kosztowało?

Edytowane przez karoooola03
Czas edycji: 2009-07-22 o 21:39
karoooola03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 09:01   #42
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Endermologia

ja miałam w zeszłym roku ok.15endermologii, jakieś dwa lata temu ok.20..i moje subiektywne opinie są takie: efeky antycellulitowy mierny.. (chodziłam do gabinetów, które znalazłam na stronie polmaxu - także o podróbach nie ma mowy - najpierw do jednego gabinetu - gdzie jeszcze był starszy model (2 lata temu) - później zmieniłam gabinet, gdzie była już nowsza wersja lipomassage).. natomiast skóra jak najbardziej ujędrniona, tłuszczyk zmieniszony, ogólnie sylwetka ładniej ukształtowana.
żeby być uczciwą muszę dodać - jeszcze rok temu paliłam, piłam dużo kawy..praca baaardzo siedząca..albo biuro albo samochód..po wielenaśćie godzin, z dietą róznie z ćwiczeniami różnie..
zostało mi jeszcze 5 zabiegów z karnetu teraz je wykorzystam i zobaczymy..stymże połączę z racjonalną dietką (płaskiego brzucha - polecam!!! - żadne rygory tylko prozdrwotna racjonalna dieta dająca fajne efekty), zapisałam się na bodyspace - chodzę na spacery, kilka ćwiczeń w domu wykonuję,rzuciłam palenie. cellulit to kompleks..osobiście b wierzę w te maszynkę, jako b silną broń - natomiast wspomagającą nie jedyną!..dam znać jakie będą tym razem efekty.
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:44   #43
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
efeky antycellulitowy mierny.. (chodziłam do gabinetów, które znalazłam na stronie polmaxu - także o podróbach nie ma mowy - najpierw do jednego gabinetu - gdzie jeszcze był starszy model (2 lata temu) - później zmieniłam gabinet, gdzie była już nowsza wersja lipomassage).. natomiast skóra jak najbardziej ujędrniona, tłuszczyk zmieniszony, ogólnie sylwetka ładniej ukształtowana.
żeby być uczciwą muszę dodać - jeszcze rok temu paliłam, piłam dużo kawy..praca baaardzo siedząca..albo biuro albo samochód..po wielenaśćie godzin, z dietą róznie z ćwiczeniami różnie..
Wiesz, ja zawsze mówię moim pacjentkom, ze enedermologia nic nie da jęzeli nie zmienią swoich przyzwyczajeń - zabieg ma ułatwić pozbycie się cellulitu nie zlikwiduje go jednak od tak. nie wiem czy w gabinetach, w których wykonywałaś endermologię dostałaś zalecenia dietetyczne. jeżeli nie, to błąd. Po zabiegu konieczna jest lekkostrawna dieta, bogata w błonnik i dużo, dużo płynów - tylko tak można podkręcić metabolizm u ułatwić szybsze wydalenie tranki tłuszczowej. Cieszę się, że zdecydowałaś się na zmianę swojego trybu życia - myślę, że teraz szybko zobaczysz pozytywne efekty
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 13:22   #44
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Endermologia

droga Poalu28.. zalecenia żywieniowe znam..dietetyką interesuję się do lat,rozważam ją zresztą jako 3cie studia..przeczytałam mnóstwo książek nie tylko związanych z obecnym tematem, ale i specjalistycznych na różne schorzenia czy tych z wydawnictwa PZWL..także praktycznie zaczynając endermologię wszystko miałam w jednym paluszku i wiedziałam,nieraz więcej niż panie,które wykonywały zabieg..tzn.jeśli chodzi o dietę - zazwyczaj zalecenia były b ogólne, powszechnie znane, zresztą b logiczne a co za tym idzie bardzo rozsądne - bo umiejętności owych pań jako fizjoterapeutek nie kwestionuję.. to raczej mój styl życia nie zawsze pozwalał na zdrowe odżywianie..praca na walizkach...jedzenie w biegu wiele stresów..
dopiero teraz mam czas i milion chęci, żeby to wszystko ogarnąć.. zresztą piszę o cellulicie pracę badawczą w oparciu o moje doświadczenia i doświadczenia grupy pań, które są moimi "króliczkami"
zobaczymy co z tego wyjdzie..
mam jeszcze takie małe pytanko, bo widziałam, że macie Fraxel..powiedz mi czy myślisz, że zredukowałby blizny estetyczne? jakie macie efekty wśród pacjentów? czy wykonujecie w ogóle zabieg na bliznach, ale nie potrądzikowych tylko bliznach bliznach..
Pozdrawiam

Edytowane przez pscoua
Czas edycji: 2009-07-23 o 14:51 Powód: dopiska
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 09:32   #45
karoooola03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Endermologia

Pomóżcie nie mogę się zdecydować gdzie w Krakowie iść.. Chcę żeby było w miarę tanio i skutecznie I czy jak nie ma 18 lat mogę z tego korzystać?
karoooola03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 18:21   #46
Elua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Witam drogie Panie, walczące z tą paskudą - cellulitem ;/ Ja również zaliczam się do tej grupy...niestety....od kilku dni czytam sobie trochę o endermologii i postanowiłam spróbować, zapisałam się na pierwszy zabieg w poniedziałek, postanowiłam się też zapisać na forum, aby móc się dzielić swoimi spostrzeżeniami i wymieniać poglądy. Zaczynam więc walkę od poniedziałku i będę relacjonować czy i jakie są efekty, trzymajcie kciuki !
Elua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 08:11   #47
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Endermologia

Elua..czekam na relacje..ja jestem obecnie po 5, narazie ladne ujedrnienie ciala,efektu na cellulit brak..ale poczekam do 10-12 zabiegu, dete trzymam, więcej się ruszam, nie palę, codziennie jakieś mazidło..pożyjemy zobaczymy
Paolu28 nasza Ekspertko powiedz mi z doświadczenia z pacjentkami..po jakim czasie efekt powinien być widoczny? jeśli cellulit jest mocno zaawansowany? i co z naczynkami? czy to prawda,że nie powinno się robić endermologii częściej,niż 2x tyg. i dłużej,niż 40 min.?
pozdrawiam serdecznie.
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 02:19   #48
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
Elua..czekam na relacje..ja jestem obecnie po 5, narazie ladne ujedrnienie ciala,efektu na cellulit brak..ale poczekam do 10-12 zabiegu, dete trzymam, więcej się ruszam, nie palę, codziennie jakieś mazidło..pożyjemy zobaczymy
Paolu28 nasza Ekspertko powiedz mi z doświadczenia z pacjentkami..po jakim czasie efekt powinien być widoczny? jeśli cellulit jest mocno zaawansowany? i co z naczynkami? czy to prawda,że nie powinno się robić endermologii częściej,niż 2x tyg. i dłużej,niż 40 min.?
pozdrawiam serdecznie.
Ja właśnie niedawno odkryłam celulit .Też myśle o endermologi .
Tego nie rozumiem piszesz że ujędrniło ci się ciało . Ja jak sobie leciutko naciągne skóre ręką , to mam super gładką noge . To dlaczego ten celulit jest nadal u ciebie widoczny ? Ile razy w tygodniu chodzisz?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 10:50   #49
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Endermologia

no czesc..chodze 2x w tygodniu.dzisiaj bede miala 8 zabieg.cellulit jak byl tak jest..i jest po prostu okropny..wstyd sie rozebrac na plazy..no po prostu MASAKRAAA..
ujedrnione- czyli b zbite,nie takie miekkie..no i wydaje mi sie,ze jest ladniejszy ksztalt - natomiast dziury dziurami.byly.sa.mam nadzieje,ze NIE beda.
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 11:55   #50
Basiunia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologia

Ja zrobiłam właśnie serie 12 zabiegów w salonie Insomnia Touch na Hożej w Warszawie.Mają pomocję i zapłaciłam 1080 zł za całą serię, łącznie z kostiumem.Jestem zachwycona.Moja skóra jest jędrna i ubyło mi kilka centymetrów.Mam nadzieję, że tn efekt będzie się utrzymywał)
Basiunia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 14:01   #51
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Endermologia

Jeżeli zastosujesz sie do wskazówek dietetycznych i bedziesz aktywna fizycznie, to tak efekt sie utrzyma. W przeciwnym wypadku - problem powróci. Endermologia "leczy" objawy, nie zas przyczyny
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 16:28   #52
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Basiunia1981 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam właśnie serie 12 zabiegów w salonie Insomnia Touch na Hożej w Warszawie.Mają pomocję i zapłaciłam 1080 zł za całą serię, łącznie z kostiumem.Jestem zachwycona.Moja skóra jest jędrna i ubyło mi kilka centymetrów.Mam nadzieję, że tn efekt będzie się utrzymywał)
Mówią , żeby utrzymać efekty , powinno się raz w miesiącu powtorzyć zabieg . Ja jestem strasznie napalona , ale pójde dopiero , jak ceny spadną na zime . Mam nadzieje że mi się spodoba i bede

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
no czesc..chodze 2x w tygodniu.dzisiaj bede miala 8 zabieg.cellulit jak byl tak jest..i jest po prostu okropny..wstyd sie rozebrac na plazy..no po prostu MASAKRAAA..
ujedrnione- czyli b zbite,nie takie miekkie..no i wydaje mi sie,ze jest ladniejszy ksztalt - natomiast dziury dziurami.byly.sa.mam nadzieje,ze NIE beda.
To przykre , ja jeszcze tak nie mam .Mój celulit nie jest widoczny , chyba dopiero się tworzy w mojej glowie , najbardziej mi zależy na ujędnieniu i to chyba się uda .
A były te zabiegi przyjemne dla Ciebie ?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 12:34   #53
ewultra
Raczkowanie
 
Avatar ewultra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 40
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez CECYLA Pokaż wiadomość
Ale zachęcacie dziewczyny! i wiecie co poszperałam trochę w Internecie i natknęłam się na zdjęcia przed i po endermologii, rezultaty są oszałamiające! Dlatego mocno się zastanawiam nad takim zabiegiem, trochę obawiam się co prawda bólu ale chyba nie powinno być aż tak źle!
czyli wykonują tam endermologię? tak?

Jasne, że wykonują po to tam jeżdżę! Mimo iż do Ciechocinka mam dalej niż do innych salonów SPA i tak wybieram Ciechocinek i Villa Park bo mają świetny personel i bezpłatne konsultacje medyczne. Tam nie ma takich sytuacji, że osoba wykonująca zabieg jest niezorientowana albo nie wie czegoś. Robię sobie co jakiś czas wypad do uzdrowiska, powtarzam zabieg endermologii i przy okazji korzystam z przywilejów, wliczonych w cenie pokoju np. korzystanie z Aqua salt parku i kąpiele w basenach solankowych i jacuzzi z krystaliczną solankową wodą
ewultra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 17:21   #54
goniakce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologia

Tym, którzy się jeszcze zastanawiają nad endermologią mogę tylko powiedzieć, że nie ma nad czym! pracuję na tym sprzęcie w Katowicach i nie spotkałam się jeszcze z opinią jakiejś pacjentki(bo najczęściej są nimi kobiety), że zabieg na nią nie działa. Różne są salony i różne osoby wykonują dany zabieg więc najlepiej kierować się sprawdzonymi opiniami innych, bo można wydać kasę w drogim salone gdzie dziewczyny bez szkolenia robią endermologię metodą "góra-dól, góra-dół" - efekty jakieś będą, ale nawet kilka dni temu jedna z Pań powiedziała mi, że chodziła kiedyś gdzie indziej, płaciła więcej a dziewczyny tak ja właśnie masowały i przez to az takie wgłębienia w skórze jej sie porobiły. Więc nie dajcie się masować komuś kto tego nie potrafi bo szkoda i pieniędzy i nerwów jak się okaże, że efekt mały:/
goniakce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 10:54   #55
Pati28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 62
Dot.: Endermologia

witam
mąż sprawił mi urodzinowy prezent w postaci karnetu na 15 zabiegów endermologi w Instytucie Ireny Eris w Bydgoszczy.
mam nadzięję że będą efekty, chodziłam na rolletic i efekty były super
będę informowała o swoich spostrzeżeniach
Pozdrawiam
Pati28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 16:56   #56
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Endermologia

ja już sceptycznie do tej endermologii podchodzę..też byłam zachęcona zdjęciami jak je zobaczyłam..miałam ok.50zabiegó na przestrzeni 3lat i feketów tak spektakularnych jak na zdjęciach nie miałam..chyba nawet w połowie..w każdym razie mam też poblemy z hormonami i po latach tułaczki trafiłam do doktorka, który jak zobaczył moje wyniki badań sam z siebie zapytał czy mam cellulit..mam nadzieję,że jak mnie unormuje zabiegi wspomagające będą w końcu na mnie działać
póki co zdecydowałam się na bańki chińskie, zobaczymy czy one mi coś dadzą..
pozdrawiam dziewczyny i czekam na jakieś info efektów po endermologii życzę wszystkim dziewczynom,żeby je miały.
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 22:04   #57
pst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice wawa
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Endermologia

witam...
Bylam dzisiaj na I zabiegu, i przezylam. No coz, boli podobno przez pierwsze 3-4 zabiegi a potem podobno to luzik..OBY!
Najgorsze partie to boczki i wewnetrzne partie ud (masakra!), ale przynajmniej czulam ze mam cialko! <depilacja bikini w porownaniu z endermologia okolic wewnetrznych ud (jesli chodzi o I podejscie przynajmniej to luzik!) >
Jestem odporna na bol i mam nadzieje ze bedzie teraz juz lepiej..Czekam na efekty, ale podobno okolo 15 zabiegow standardowo trzeba wykupic zeby bylo widac..i dozucic dietke i cwiczenia (np. rower, silka). Nastawiam sie na codzienna diete (wlasnie rozpisalam) zapisalam sie na silke, zaraz wskakuje na rower i co drugi dzien na bieganie..i wchodzenie do pracy po schodach a nie winda!

Skrobne cos za kilka tygodni jak juz wpadne w rytm...i troche zrzuce...mam nadzieje..!
Trzymam za wszystkie podchodzace do zabiegu kciuki !!!!

Pozdrawiam
Majka
pst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 18:52   #58
kudelka125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Endermologia

jestem po serii zabiegów tego wspaniałego zabiegu, po 15. Jestem baaardzo zadowolona. Owszem na początku ten zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, trochę boli, czasem sa siniaczki, ale za to mam poprawiony metabolizm organizmu w100%. zero zaparc, poczucie lekkości, koniec z opuchniętymi nogami. Cellulit? hm nadal jest ale o wieeeeeeeeele mniejszy. Jestem świadoma tego że z ta przypadłości umre, więc nie spodziewam się całkowitej redukcji. Dodatkowo ćwiczę na siłowni, jem zdrowe rzeczy (oczywiście zdarza mi się pochłonąć porcje frytek w kfc, ale no coz raz się zyje) Sukcesywnie zamierzam korzystac z zabiegów teraz 1-2 razy w tygodniu.
Korzystam z zabiegów w Dermique w Krakowie, polecam Panią Sylwię.

Pozdrawiam
kudelka125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:59   #59
ewultra
Raczkowanie
 
Avatar ewultra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 40
Dot.: Endermologia

Widzę, że przybywa fanek endermologii Ja wybieram się do Ciechocinka na zabieg za parę dni... profilaktycznie, bo cellulit po wcześniejszej serii zabiegów malutki
ewultra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:59   #60
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Endermologia

Profilaktycznie owszem - pamiętaj również ze endermologia doskonale wysmukla i uelastycznia ciało myślę, że to ważna informacja, bo niekiedy problemem jest również nadmierna obwisłość skóry z którą endermologia swietnie sobie poradzi
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-27 17:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.