Poukładane na talerzu - mini blog utrwalający - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Rossmann - Szał Ciał

Notka

Konkurs Rossmann - Szał Ciał Załóż swój wątek na dedykowanym forum "Szał ciał" - czyli sposób na piękną figurę do lata. Opisz w tym wątku jaki masz sposób na osiągnięcie pięknej figury. Czy masz jakieś ulubione ćwiczenia, diety, czy sprawdzone sposoby na piękne, zadbane ciało?

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-30, 14:50   #31
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Poukładane na talerzu - mini blog utrwalający

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
dziękuje
i GRATULUJĘ nagrody!!


Co do wątku to na razie go zawieszam, z racji moich wyjazdów do rodzinki na prace polowe, które ostro dają mi w pupcię
obecnie mam dzień w pracy, leniwszy niż wczoraj, będzie też bez ćwiczeń ze względu na zakwasy po wczorajszej pracy
do watku będę pewnie zaglądać i zdjęcia ponownie zrobię i wrzucę, bo nie mam już tych co zaginęły wraz z postami

smuklejemy, smuklejemy!
konkurs się skończył ale życie trwa
ja również gratuluję
ja weekend majowy odpuszczam jeśli chodzi o ćwiczenia -jutro do pracy i to pociągiem wiec gdy wrócę będę wypluta.

Prace polowe? Działka czy faktycznie pole?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 12:52   #32
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Poukładane na talerzu - mini blog utrwalający

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja również gratuluję
ja weekend majowy odpuszczam jeśli chodzi o ćwiczenia -jutro do pracy i to pociągiem wiec gdy wrócę będę wypluta.

Prace polowe? Działka czy faktycznie pole?
Fucktycznie pole!! Taaaaaaaakie ogromne
ale nie żałuję, dobre zakwasy nie są złe!

kurdę, pies mi zjadł skakankę muszę nową zamówić na all
no i przez długi weekend popuściłam pasa i teraz się muszę pozbierać
w święta tak mi ładnie poszło, a teraz leń, wszystko przez ten ból powysiłkowy, zakwasiska były tragiczne, najgorzej było ze wstawaniem i siadaniem

a do tego jeszcze jestem przed okresem a wtedy zjadam wszystko co się da nałożyć na talerz, albo uchwycic w rękę

i stres bo przeprowadzka blisko, poznawanie przyszłych teściów

Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 13:44   #33
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Poukładane na talerzu - mini blog utrwalający

Wracam po krótkiej przerwie na swoje śmieci

Poluzowałam pasa od początku maja, rozleniwiłam się przez zakwasy których dostałam po tamtej pracy w polu, ale już wracam do normy!

Menu:

śniadanie - 2 jajka sadzone z ogórkami konserwowanymi, solą morską i ziołami, oraz pikantnymi przyprawami, kromka chleba z margaryną z Omega3, herbata czarna z cytrą, na deser mały jogurcik wiśniowy

lunch - 150g półtłustego twarogu i duża kiść różowych winogron, 0,5 l herbaty, mieszanki zielonej i białej

kawa parzona z imbirem i cynamonem, 3 zbożowe ciasteczka ze słonecznikiem, rodzynkami, siemieniem lnianym itp

obiad - mielone czosnkowe, sałata ze szczypiorem i jogurtem 'greckim', 2-3 młode ziemniaczki gotowane w koprze, sól morska ziołowa

podwieczorek - kubas maślanki owocowej albo naturalnej (400ml) z łyżą świeżo zmielonego siemienia lnianego, kawa rozpuszczalna parzona na mleku

kolacja - zalezy co będzie dostępne (pewnie udko albo pierś pieczona) okaże się



Obecnie jestem przed okresem, co się na dodatek zdziebka spóźnia, więc na fotki brzusia trzeba poczekać, na razie jest mało fotogeniczny z racji zgromadzonej wody.

Ruch mam z małą zmianą, obecnie chodzę tylko na jeden dłuższy spacer z psiuńkami, resztę spacerów przejęli domownicy. Skakanka nadal nie zamówiona.. ale za to prace na działce się zaczęły, więc na brak ruchu i tak nie narzekam.

Ciałko wysmuklało, cellulit na udach jakby złagodniał, na pupci nadal dziury, niestety. Masaże pomagają, chociaż muszę zdwoic wysiłek, bo czuję że za krótko i zbyt rzadko to robię
Brzuś spadł z centymetrów, zmierzę go po okresie. Biust niestety też zmalał, no ale to norma, chudniemy zewszystkich partii a nie z wybranych
Ręce, ramiona wyszczuplały już jakiś czas temu, mam też super lewy biceps (wspominałam, że to od suszarki, szczotki, lokosuszarki itp akcesoriom). Śmieszy mnie to, że prawy jest prawie nie widoczny, tylko wyczuwalny.

Jest o wiele lepiej niż miesiąc temu jak zaczynałam pisać ten temat i jeszcze wtedy nie do wszystkiego się stosowałam, nabyłam już sporo wprawy w tym co robię.

Konkurs się przydał, wyszedł mi na dobre!

Przydał by się kolejny pt.
"jak oczarować przyszłych teściów"
albo
"przeprowadzka - jak nie zatłuc się własną pięścią"
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 08:52   #34
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Poukładane na talerzu - mini blog utrwalający

Gratuluję efektów i życzę wytrwałości w dalszych poczynaniach odchudzająco-ujędrniająco-antycellulitowych .

A tak na marginesie: nie taki straszny diabeł...tfu przyszli teściowie jak ich malują. Na pewno ich oczarujesz. Też

A z przeprowadzką dasz radę. Ja brałam kredyt, sprzedawałam jedno mieszkanie, kupowałam drugie, przeprowadzałam się i remontowałam. Wszystko z pałętającą się pod nogami czterolatką i rosnącym brzuchem (skończyłam wszystko jakieś 2 m-ce przed porodem).
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 11:51   #35
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Poukładane na talerzu - mini blog utrwalający

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Gratuluję efektów i życzę wytrwałości w dalszych poczynaniach odchudzająco-ujędrniająco-antycellulitowych .

A tak na marginesie: nie taki straszny diabeł...tfu przyszli teściowie jak ich malują. Na pewno ich oczarujesz. Też

A z przeprowadzką dasz radę. Ja brałam kredyt, sprzedawałam jedno mieszkanie, kupowałam drugie, przeprowadzałam się i remontowałam. Wszystko z pałętającą się pod nogami czterolatką i rosnącym brzuchem (skończyłam wszystko jakieś 2 m-ce przed porodem).
ah, dobra kobietko! dziękuję za kciuki przydadzą się
Fajnie, że napisałaś, że dam radę, bo faktycznie nie jest tak starsznie jak myślę, że będzie
A Ty serio miałaś przeprawę! Patrząc na Ciebie to serio widać, że kobiety to wytrzymałe gadziny
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 12:24   #36
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Poukładane na talerzu - mini blog utrwalający

Witam

Stresuje się teraz przeprowadzką itp, więc czasem odpuszczam sobie i żrę loda (Koral Koktajlowy ), kilka ciastek na tydzień i w ogóle nieciekawie, ale talia spadła i stoi mimo tych uciech, więc mimo, że karmię cellulit, to waga się nie rusza. zeszczuplałam, ale dolna fałdka na brzuszku nie spadła.

Obecnie mam 71,5 cm w talii, aktualne zdjęcie w załączniku.
Jakość koszmarna bo robione telefonem, no ale coś tam widać

Jadę dziś do rossmanna, szkoda, że karty jeszcze dla mnie nie mają, dopiero po 25tym

Miłego dzionka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2156.jpg (10,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2158.jpg (13,0 KB, 5 załadowań)
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Rossmann - Szał Ciał


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.