Skórki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Normaderm.

Notka

Forum eksperta Normaderm. Zapraszamy na forum Normaderm. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii ogólnej oraz laserowej .

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-11, 15:26   #1
marla1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4

Skórki


Witam,mam taki mały problem. Od jakiegoś czasu walczę ze skórkami na twarzy. Poza tym moim problemem jest również sucha skora. Używam oryginalnych kosmetyków,oczyszczającyc h twarz i antybakteryjnych (ponieważ walczę z trądzikiem). wiem ze one również wysuszają twarz,czuje to po myciu lecz z tego nie mogę zrezygnować. Dążę do tego ze prosiła bym o jakąś rade,jak sobie poradzić z przesuszona skórą,jak również ze suchymi skorkami. Te dwa elementy potrafią zniweczyć działanie najlepszego podkładu oraz makijażu. nie dawno w aptece pani mi poleciła krem ''Nivea express hydration primer'' jednak szybko zauważyłam ze nie mogę go używać. skore mam jeszcze bardziej spięta i strasznie piecze. Podkład używam rimmel wake me up.
marla1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 16:06   #2
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Skórki

Przede wszystkim zrezygnuj z kosmetyków z alkoholem. Pod maści używaj podkładu w formie kremu nawilżającego, taka cienka warstwa. Na noc obowiązkowo krem nawilżający ja używam żólty hydra adapt z garniera. Mi ostatnio pomogła maseczka z Rossmanna ale nie pamiętam nazwy, mam zdjęcie i zrobię o niej wpis na bloga ale nie wiem kiedy.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Normaderm.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 17:06:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.