Panny Młode 2021 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-27, 09:18   #2341
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Umówiłam się jutro, żeby jeszcze raz przymierzyć sukienkę, która pokazywałam wam na FB. Teraz jest promocja i wszystkie kosztują 900-2000zl.
Dla mnie też macie szalone budżety na sukienkę mi się wydaje, że maksymalnie mogłabym dać 3tys, no max 3,5tys.
Rozważałam kupno używanej, ale przerażała mnie jakoś wizja umawiania się z ludźmi w domu, potem szukania prywatnie krawcowej do poprawek itp. w salonie to jednak wszystko kompleksowo.
Ja swoją planuje oddać potem do komisu z sukniami.

Jestem nastawiona na to, że jest duża szansa, że w kwietniu wesela będą jeszcze zabronione, ale w weekend jakiś mnie smut dopadł z tego powodu. Chociaż w niedzielę wieczorem się dowiedziałam czemu-po prostu dostałam @, więc stąd ten spadek nastroju.

Ogólnie chciałam rozłożyć koszty i kupować co się dużo wcześniej, ale w związku z tym, że nic nie można zaplanować to zostawię wszystko na ostatnią chwilę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 09:25   #2342
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Kolorowymaj obie jesteśmy z jednego dnia. Ja liczę że na 50 osób pozwolą zrobić. Jak nie to sam ślub Nie mam sukni jeszcze, mam nadzieję że po niedzieli na coś się zdecyduję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 09:43   #2343
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Pollinaa, ja właśnie nie wiem na co się nastawiać, będzie co ma być tak naprawdę. Wpływu żadnego nie mamy. Na pewno szkoda mi nerwów na przekładanie

Jesteś umówiona na przymiarki w przyszłym tygodniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 10:31   #2344
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

ja mam termin tydzień po Was i oczywiście już się nastawiam, że dalej będą obowiązywały aktualne zasady. Patrząc na to, co się wyprawia, to jakoś nie widzę nadziei na lepsze czasy. Jeszcze jestem przed @, więc moje czarnowidztwo rośnie.


Faktycznie macie duże budżety na sukienkę. Mój wynosił 4 tys do 4,5 tys, chociaż liczyłam, że znajdę coś sensownego i się udało.
Tak naprawdę tylko na obrączkach i fotografie nie mamy zamiaru oszczędzać. Budżet na obrączki mieliśmy 3,5 tys, a wyszło 4,2 tys, bo dopłacaliśmy do palladu.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 10:36   #2345
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Pollinaa, ja właśnie nie wiem na co się nastawiać, będzie co ma być tak naprawdę. Wpływu żadnego nie mamy. Na pewno szkoda mi nerwów na przekładanie

Jesteś umówiona na przymiarki w przyszłym tygodniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, na czwartek. Mają tam suknie do 3000 zł i chciałabym już coś wybrać. Jest ciężko bo mało co mi się podoba, a nic w 100%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 10:41   #2346
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

Ja nie mam konkretnego budżetu na kieckę, ale mam nadzieję, że w tysiaku się wyrobie. Może gdybym się naprawdę zakochała mogłabym dać 2. Ale jak ktoś ma nieograniczony budzet, to why not?

Jak sobie pomyślę 6 tysięcy za kieckę, to ja w tym mam: fotografa, kamerzystę na krótki filmik (ok 5 min) tort, pewnie słodki stół i kilka "talerzyków"
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 10:41   #2347
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Ja też mam w kwietniu i ostatnio też coraz bardziej mam wrażenie, że nic z tego wesela nie będzie.. Chociaż mam cały czas nadzieję, że pozwolą na to 100 osób zrobić 🤷☠♀️
Mój budżet na sukienkę się co chwilę zmieniał ostatecznie miałam 4 tys, nawet 4.5 tys jak widziałam jakie są ceny w salonach. Ostatecznie udało się mi upolować sukienkę z ekspozycji z kolekcji 2021, jedynie musiałam się szybko zdecydować póki ktoś inny jej nie wziął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-27, 10:47   #2348
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Boję się że zamkną od soboty odzieżowe i tej kiecki nie zdążę wybrać :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 11:09   #2349
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Pollinaa, też się tego boje, dlatego się zmotywowalam i umówiłam na jutro..

Ogólnie to boje się najbliższych miesięcy. Dzieje się bardzo dużo nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Do tego zaraz wybory w Stanach, które też nie są dla Pl bez znaczenia.

No ale nie ma co uprawiać czarnowidztwa, mimo że naprawdę czuje strach przed nowym światem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 11:10   #2350
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Boję się że zamkną od soboty odzieżowe i tej kiecki nie zdążę wybrać :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się tego boje. A na sobotę mam salony umowione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 12:56   #2351
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Umówiłam się jutro, żeby jeszcze raz przymierzyć sukienkę, która pokazywałam wam na FB. Teraz jest promocja i wszystkie kosztują 900-2000zl.
Dla mnie też macie szalone budżety na sukienkę mi się wydaje, że maksymalnie mogłabym dać 3tys, no max 3,5tys.
Rozważałam kupno używanej, ale przerażała mnie jakoś wizja umawiania się z ludźmi w domu, potem szukania prywatnie krawcowej do poprawek itp. w salonie to jednak wszystko kompleksowo.
Ja swoją planuje oddać potem do komisu z sukniami.

Jestem nastawiona na to, że jest duża szansa, że w kwietniu wesela będą jeszcze zabronione, ale w weekend jakiś mnie smut dopadł z tego powodu. Chociaż w niedzielę wieczorem się dowiedziałam czemu-po prostu dostałam @, więc stąd ten spadek nastroju.

Ogólnie chciałam rozłożyć koszty i kupować co się dużo wcześniej, ale w związku z tym, że nic nie można zaplanować to zostawię wszystko na ostatnią chwilę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miałam taki sam plan. i się teraz zastanawiam czy w ogóle coś ruszać na razie. w samych zadatkach mam już włożone 10 tys :/

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Boję się że zamkną od soboty odzieżowe i tej kiecki nie zdążę wybrać :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam przymiarki dopiero na początek grudnia umówione. jak mi tak zamkną to zostanę bez sukienki. kto mi potem uszyje sukienkę w 3 miesiace
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-27, 13:40   #2352
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Pani Mada, 10 tys to faktycznie dużo.. My na ten moment mamy 2 tyś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 15:16   #2353
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Pani Mada, 10 tys to faktycznie dużo.. My na ten moment mamy 2 tyś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sala miała wysoką zaliczkę. 30% od menu podstawowego.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 16:24   #2354
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

My za sale mamy 1000zl, 2 miesiące przed kolejny tysiąc i tydzień przed weselem za zadeklarowana ilość osób. Więc pod tym względem super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 17:02   #2355
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

U mnie, jak wspominałam, tylko 500 zł w zaliczkach, więc w ogóle tego nie czuję. Ale nadal nie mam nic ruszone z dekoratorkami, na mierzenie się nie umówiłam, ogólnie nie mam nastroju na takie "pierdoły" patrząc na to, co się dzieje w kraju. Może dobrze byłoby się od tego oderwać skupiając się na mierzeniu kiecek, ale nie mogę się przekonać. I pewnie w piątek ogłoszą, że wszystko zamykają, więc tym bardziej nie chcę się jeszcze zawieść...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 17:34   #2356
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Ja ostatnio jakoś widzę ten dzień w ciemnych barwach. Niby do maja trochę czasu jeszcze jest, ale po prostu czuję, że będzie tylko ślub. Nawet nie wiem czy tak bym nie wolała... Sama już nie wiem. Sytuacja w Polsce bardzo mnie przygnębia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 17:38   #2357
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ale macie budzety

Mój to 3 tys zł ale byłam patrzeć suknie z moją przyjaciółką w salonie do którego ja idę w sobotę i tam są tak między 3 a 4 tys więc chyba będę musiała nagiąć budżet 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 17:54   #2358
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ja sobie mówiłam na początku - przed pierwszą przymiarką, że max 2k, bo to nie ma sensu. Jak się ubrałam w te miękkie tiule, to stwierdziłam, że #yolo niech będzie i 5k


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 06:56   #2359
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ja mówiłam 4500 to max. Ale zakładałam takie ok 5500 i 6000 i nie ukrywam że najbardziej mi się podobaly


My wczoraj z narzeczonym i siostra byliśmy na proteście. Bardzo dużo młodzieży ale też starsze kobiety. Ok 10-20 % panów
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2020-10-28 o 07:03
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-28, 10:56   #2360
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Ja też mam w kwietniu i ostatnio też coraz bardziej mam wrażenie, że nic z tego wesela nie będzie.. Chociaż mam cały czas nadzieję, że pozwolą na to 100 osób zrobić 🤷☠♀️
Mój budżet na sukienkę się co chwilę zmieniał ostatecznie miałam 4 tys, nawet 4.5 tys jak widziałam jakie są ceny w salonach. Ostatecznie udało się mi upolować sukienkę z ekspozycji z kolekcji 2021, jedynie musiałam się szybko zdecydować póki ktoś inny jej nie wziął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Ja ostatnio jakoś widzę ten dzień w ciemnych barwach. Niby do maja trochę czasu jeszcze jest, ale po prostu czuję, że będzie tylko ślub. Nawet nie wiem czy tak bym nie wolała... Sama już nie wiem. Sytuacja w Polsce bardzo mnie przygnębia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam w czerwcu i na razie jestem w pełni wyluzowana. Sukienkę zamówię i tak kiedyś ślub wezmę

A w zaliczkach mam ok. 2500
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 10:59   #2361
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Mój w sierpniu, a i tak część mnie mówi ,,to jeszcze tyle czasu i jest szansa, że będzie względnie normalnie'', a druga część mnie ,,a jak nadal będzie tak jak jest teraz?'' ale ja to z tych panikujących ,,na zapas''..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 18:13   #2362
Ewelinaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 12
Dot.: Panny Młode 2021

Hej, można do Was dołączyć? 😊 ślub mamy zaplanowany na 18.09.21, akurat wypada w naszą rocznice zaręczyn 😁 nie nadrobiłam wszystkiego, dużo piszecie, tylko ostatnie strony. Budżet na suknie mam 5 tys, ale chciałabym jak najmniej wydać. Póki co byłam tylko w jednym salonie i nic na mnie nie zrobiło wrażenia. A na dalsze przymiarki nie mam jakoś motywacji, aby się umówić 🙈
Ewelinaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 19:51   #2363
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Ewelinaas Pokaż wiadomość
Hej, można do Was dołączyć? ślub mamy zaplanowany na 18.09.21, akurat wypada w naszą rocznice zaręczyn nie nadrobiłam wszystkiego, dużo piszecie, tylko ostatnie strony. Budżet na suknie mam 5 tys, ale chciałabym jak najmniej wydać. Póki co byłam tylko w jednym salonie i nic na mnie nie zrobiło wrażenia. A na dalsze przymiarki nie mam jakoś motywacji, aby się umówić
W zasadzie już do nas dołączyłas

Będziemy się weselić w tym samym dniu <3

Na jakim etapie u was przygotowania? Co już macie, co w trakcie z czym się na razie wstrzymujecie przez pandemie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 20:33   #2364
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Ewelinaas Pokaż wiadomość
Hej, można do Was dołączyć? ślub mamy zaplanowany na 18.09.21, akurat wypada w naszą rocznice zaręczyn nie nadrobiłam wszystkiego, dużo piszecie, tylko ostatnie strony. Budżet na suknie mam 5 tys, ale chciałabym jak najmniej wydać. Póki co byłam tylko w jednym salonie i nic na mnie nie zrobiło wrażenia. A na dalsze przymiarki nie mam jakoś motywacji, aby się umówić
Hej, zapraszamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 20:43   #2365
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Byłam dzisiaj w salonie i zdecydowałam się na sukienkę, którą pokazywałam wam na FB. Zrobimy małe poprawki i będzie fajnie muszę któregoś dnia jeszcze podjechać i zapłacić, ale cieszę się, że kolejny (jeden z trudniejszych) punkt do odhaczenia przymierzałam jeszcze kilka modeli z nowej kolekcji, ale jednak padło na pierwszy wybór

Teraz temat zaproszeń postaram się ogarnąć. Czy dla wszystkich będziecie pisać pełne imię i nazwisko ? Zastanawiam się, czy dla znajomych napisać tylko imiona może ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 21:51   #2366
Ewelinaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 12
Dot.: Panny Młode 2021

Nie umiem niestety cytować postów na telefonie 🙈 mam nadzieję, że z biegiem czasu się nauczę 😁 dziękuję za przyjęcie 😍 pitrasiaa, super, że jest ktoś, kto będzie tego samego dnia przeżywać 😍 wydaje mi się, że najważniejsze już mamy, czyli sala, orkiestra, kamerzysta, fotograf, barman i fotobudka. Chcieliśmy już datę w kościele zarezerwować, ale niestety księża są jeszcze na kwarantannie, więc musimy poczekać. Chciałam tak jak niektóre z Was pisały, wszystko sobie po trochu już kupować, przygotowywać, ale przez pandemie trochę stopuję i poczekam chyba 🙈
Ewelinaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 22:02   #2367
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Ewelinaas do września wydaje się, że musi już być normalnie, ale czasy są jakie są, to może faktycznie trochę poczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 06:45   #2368
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w salonie i zdecydowałam się na sukienkę, którą pokazywałam wam na FB. Zrobimy małe poprawki i będzie fajnie muszę któregoś dnia jeszcze podjechać i zapłacić, ale cieszę się, że kolejny (jeden z trudniejszych) punkt do odhaczenia przymierzałam jeszcze kilka modeli z nowej kolekcji, ale jednak padło na pierwszy wybór

Teraz temat zaproszeń postaram się ogarnąć. Czy dla wszystkich będziecie pisać pełne imię i nazwisko ? Zastanawiam się, czy dla znajomych napisać tylko imiona może ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego chcesz pisać same imiona w zaproszeniu? Nigdy się z czymś takim nie spotkałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 07:03   #2369
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ja będę wypisywać normalnie - imię i nazwisko. Trochę to nieeleganckie samym imieniem, imo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 07:20   #2370
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Niektórzy piszą tak jeśli są blisko z kimś, np do przyjaciół. Dla mnie to spoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.