Terriery typu bull - miłośnicy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-27, 17:43   #61
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Wstawiajcie foty
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 22:21   #62
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Wstawiajcie foty
Bardzo proszę Mój śpioszek i trochę posłuszeństwa
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:12   #63
Jameela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 50
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

To ja się dołącze do miłośników jeśli można
Jestem właściecielką suni (prawie identycznej jak ma tygrysia ) z bardzo mocnym ADHD
Jameela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 12:09   #64
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Cytat:
Napisane przez Jameela Pokaż wiadomość
To ja się dołącze do miłośników jeśli można
Jestem właściecielką suni (prawie identycznej jak ma tygrysia ) z bardzo mocnym ADHD

Czekamy na zdjęcia
Mój już się trochę uspokoił, bo jak był młodszy to też ADHD miał Takie psy, wszędzie ich pełno. A im więcej ludzi tym lepiej - więcej rąk do głaskana będzie
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 12:20   #65
zielonooka_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: zza winkla ;-)
Wiadomości: 61
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Tygrysia, bardzo mi się podoba Twój pies
zielonooka_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 15:25   #66
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Cytat:
Napisane przez zielonooka_p Pokaż wiadomość
Tygrysia, bardzo mi się podoba Twój pies
Dziękuję

Czekam na foty innych ttb

Poniżej ast Bruno ze Zlaté Bereniky i jego osiągnięcia. Jest się czym pochwalić:

http://www.markusek-team.eu/index.ph...mid=60&lang=pl
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 14:08   #67
zielonooka_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: zza winkla ;-)
Wiadomości: 61
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Hmm, pan Markusek.
Tygrysia szkoliłaś może u niego swojego psa lub znasz kogoś kto szkolił? Możesz napisać parę słów? Chciałam zweryfikować swoje poglądy w tej kwestii.
zielonooka_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 18:25   #68
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Zielonooka ja osobiście u Niego nie szkoliłam. Może w tym roku się do wybiorę w jakiś weekend - w marcu jest otwarcie sezonu. Znam osoby, które u Niego szkolą ttb i są bardzo zadowolone.
A jakie są Twoje poglądy na Jego temat? Ja słyszałam tylko dobre opinie i dlatego chciałabym sama pojechać i zobaczyć.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 13:06   #69
zielonooka_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: zza winkla ;-)
Wiadomości: 61
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Tygrysia, ja znam faceta wyłącznie z opowieści, też u niego nie szkoliłam. Więc raczej nazwanie tego poglądami średnio mi wyszło. Raczej chciałam zweryfikować, to co o Nim słyszałam. Znam jedną dziewczynę, która szkoliła tam psa w zeszłym roku, jest zadowolona, psa też znam, wszystko jest ok. Od innych znajomych i od przypadkowych osób, słyszałam różne opinie i zastanawiam się czy kogoś fantazja nie poniosła albo raczej jak bardzo poniosła. Kusi mnie szkolenie u Markuska, mam dobre zdanie o czeskich szkoleniowcach, ale w tym przypadku mam ... pietra

Edytowane przez zielonooka_p
Czas edycji: 2010-03-08 o 13:08 Powód: dopisek
zielonooka_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 15:43   #70
ggoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Cytat:
Napisane przez zielonooka_p Pokaż wiadomość
Kusi mnie szkolenie u Markuska, mam dobre zdanie o czeskich szkoleniowcach, ale w tym przypadku mam ... pietra
O matko, to co Ty tam słyszałaś??
Ja mogę bardzo polecić Markuska. Ma bardzo duże doświadczenie i z pewnością jest osobą odpowiedzialną. Nie szkoliłam swoich psów w jego szkole, ale miałam okazję spotykać go wielokrotnie na różnego rodzaju weekendach czy obozach szkoleniowych i to już od wielu lat. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Co prawda moje psy to boksery a nie TTB, ale też lubią IPO.
No natomiast jedno trzeba przyznać, raczej nie możecie u niego liczyć na szkolenie klikerowe
ggoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:54   #71
zielonooka_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: zza winkla ;-)
Wiadomości: 61
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Odbiegając nieco od tematu...

Drogie Panie,

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET
zielonooka_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 20:26   #72
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Dziękuję i również życzę wszystkiego dobrego w życiu i wspaniałych psów z okazji naszego Święta
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:53   #73
Montes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 45
GG do Montes
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Ja mam sukę amstaffowatą ze schroniska. Kiedy zabraliśmy ją ze schroniska trochę byliśmy zaniepokojenie, bo małe dziecko, bo koty, bo pies ma pysk jak koparka łyżkę
Nasza suka okazała się kwintesencją miłości. Mój pies to stężona postać psa- przyjaciela, bo ona oddałaby wszystko za nas. Koty odganiają ją od miski; w walce "przegrywa" z westem; za to umie wskakiwać na ręce i dawać na komendę buziaki Ta rasa przede wszystkim kocha.
Montes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 15:17   #74
zielonooka_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: zza winkla ;-)
Wiadomości: 61
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Macie już może jakieś plany wystawowo - szkoleniowe ?
Ja jeszcze nie wiem co i jak (bo pogoda i łapią mnie non stop jakieś infekcje).
Kusi mnie tegoroczna europejska i Dracula Dog Show.
zielonooka_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 16:15   #75
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Montes, czekamy na zdjęcia suni

Cytat:
Napisane przez zielonooka_p Pokaż wiadomość
Macie już może jakieś plany wystawowo - szkoleniowe ?
Ja jeszcze nie wiem co i jak (bo pogoda i łapią mnie non stop jakieś infekcje).
Kusi mnie tegoroczna europejska i Dracula Dog Show.
U nas wystawy odpadają, bo mój jest ze schronu Chociaż szykuję się na drugiego asta i już na pewno będzie z rodowodem, wtedy wystawy jak najbardziej będą
Szkolenia oczywiście w tym roku tak. Myślę o weekendowych szkoleniach - jak co roku. Jednak zaczynają się od maja.
A Dracula Dog Show to chyba dopiero we wrześniu?
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 07:12   #76
Montes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 45
GG do Montes
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

To moja dziewczynka - niestety dość mocno jest rozpieszczona

http://skitch.com/barte/b7hp1/masza

nie umiem jeszcze na tym forum zamieszczać zdjęć - mam nadzieję, że to z Zuzią ( naszym kotem) też się załaduje
Montes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:06   #77
zielonooka_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: zza winkla ;-)
Wiadomości: 61
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Tygrysia, Dracula jest 4 września. Ale raczej na pewno nie pojadę, czasowo i finansowo nie na ten moment. Ale na europejską puki co twardo się wybieram, nie wiem tylko w jakim psim składzie.
Masz już upatrzoną hodowlę a może jakiś konkretny miot? Jeśli nie jest to tajne przez poufne, to napisz parę słów . Oczywiście trzymam kciuki za powodzenie Twoich planów

Wielki szacunek i pokłony za wzięcie psa ze schronu !!!!


Montes, śliczna sunia
zielonooka_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 09:15   #78
WrednaZ
Raczkowanie
 
Avatar WrednaZ
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 254
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

To i ja sie wypowiem.
TTB i agresja - przede wszystkim ani pitbulle ani tym bardziej, żadna inna rasa ttb, nie była nigdy hodowana pod kątem jakiejkolwiek agresji - ani do zwierząt ani do ludzi tym bardziej oczywiscie. Pity hodowano, pod katem legendarnej juz cechy gamenness - bardzo często mylonej z agresją, podczas gdy dobry walczący pies wcale nie musi byc agresywny!!!
TTB i IPO - oczywiście i jak najbardziej. whirp ma rację pracuje się w IPO na 4 popędach w tym na łupie i agresji (ale raczej bym to nazwała popędem walki) jednak mozna tak trening skomponować, aby pies był prowadzony głownym popędem, momentami modulując to... I ryzyko przeniesienia "agresji" z placu na życie, jest takie samo w każdej rasie, nie precyzowałabym tego.
Markusek i TTB - moim zdaniem obecnie w PL jedyny człowiek który wyszkolił na dobry zawodniczy poziom ttb, który ma niesamowite doświadczenie z tymi rasami, ale potrafi pracować z innymi równiez. Czy jechać do nieg0 - TAK nie bać się jechać. Nie zrobi psu krzywdy, na pewno. Pavel wyznaje zasadę, że nic na siłę, jesli widzi że pies ma problem, a zobaczy to szybciej niż mu właściciel powie, to tak dostosuje pracę, że będzie efekt.
WrednaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 11:57   #79
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Montes, suńka słodka. Zdjęcie z kotem świetne. Z moim to by nie przeszło....

Cytat:
Napisane przez zielonooka_p Pokaż wiadomość
Tygrysia, Dracula jest 4 września. Ale raczej na pewno nie pojadę, czasowo i finansowo nie na ten moment. Ale na europejską puki co twardo się wybieram, nie wiem tylko w jakim psim składzie.
Masz już upatrzoną hodowlę a może jakiś konkretny miot? Jeśli nie jest to tajne przez poufne, to napisz parę słów . Oczywiście trzymam kciuki za powodzenie Twoich planów

Wielki szacunek i pokłony za wzięcie psa ze schronu !!!!
Hodowlę mam upatrzoną. Byłam już i oglądałam psy. Hodowcy są w porządku, bardzo miło nas przyjęli. Psy pięknie utrzymane. Mój upatrzony miot będzie w kwietniu, ale nie wiem czy teraz weźmiemy psa. Szkoda bo już ta suka będzie ostatni raz kryta tym psem Mam wielką rozterkę.

Dzięki, ale jak zobaczyłam tego mojego rudasa za kratami, ze smutną miną to wiedziałam, że już żadnego innego psa nie chcę. Chociaż wcześniej jeździłam już po hodowlach i szukałam psa z rodowodem.
To była miłość od pierwszego wejrzenia Trzeba było włożyć sporo pracy w wychowanie, ale teraz mam wspaniałego, ułożonego i grzecznego psa. Marzenie

Cytat:
Napisane przez WrednaZ Pokaż wiadomość
To i ja sie wypowiem.
TTB i agresja - przede wszystkim ani pitbulle ani tym bardziej, żadna inna rasa ttb, nie była nigdy hodowana pod kątem jakiejkolwiek agresji - ani do zwierząt ani do ludzi tym bardziej oczywiscie. Pity hodowano, pod katem legendarnej juz cechy gamenness - bardzo często mylonej z agresją, podczas gdy dobry walczący pies wcale nie musi byc agresywny!!!
TTB i IPO - oczywiście i jak najbardziej. whirp ma rację pracuje się w IPO na 4 popędach w tym na łupie i agresji (ale raczej bym to nazwała popędem walki) jednak mozna tak trening skomponować, aby pies był prowadzony głownym popędem, momentami modulując to... I ryzyko przeniesienia "agresji" z placu na życie, jest takie samo w każdej rasie, nie precyzowałabym tego.
Świetnie napisane. Zgadzam się. Nie potrafiłam tak tego w słowa "ubrać".
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."

Edytowane przez tygrysia
Czas edycji: 2010-03-12 o 11:58
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 18:33   #80
Montes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 45
GG do Montes
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

To jeszcze pokaże Wam zdjęcia Maszki ze ślepym westem wyciągniętym z pseudo i Maszę z córeczką moich przyjaciół.

Masza ma 4 lata jest z nami od 1,5 roku - przeszła długą drogę, od przerażonego, zdradzonego przez ludzi zwierzaka, w którym tliła się nadzieja do cudnego pełnego miłości i zaufania przytulaka. Żałuje, że nie znałam jej jako rozkosznego szczeniaka, ale cieszę się, że jest z nami. Było warto
Montes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 18:57   #81
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Cytat:
Napisane przez Montes Pokaż wiadomość
To jeszcze pokaże Wam zdjęcia Maszki ze ślepym westem wyciągniętym z pseudo i Maszę z córeczką moich przyjaciół.

Masza ma 4 lata jest z nami od 1,5 roku - przeszła długą drogę, od przerażonego, zdradzonego przez ludzi zwierzaka, w którym tliła się nadzieja do cudnego pełnego miłości i zaufania przytulaka. Żałuje, że nie znałam jej jako rozkosznego szczeniaka, ale cieszę się, że jest z nami. Było warto
Na focie z córeczką wyszła ślicznie

Rozumiem Ciebie. Mój też był w fatalnym stanie psychicznym jak go ze schronu wzięłam. Bał się ręki, rzucania patyków, jazdy samochodem, torebek foliowych także było trochę pracy zanim stał się wesołym psem Tak jak Ty cieszę się, że jest z nami i nigdy nie żałowałam, że go ze schronu wzięłam!
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:50   #82
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Niestety nie jestem posiadaczką żadnego z wymienionych "groźnych" psów, ale zdecydowanie jestem fanką szczególnie: american pit bull terrierów i bull terrierów. Miałam okazję poznać sporo przedstawicieli obu ras i u żadnego nie zauważyłam jakiejś szczególnej agresji. Swego czasu chodziłam na korepetycje z angielskiego i moja korepetytorka miała właśnie pit bulla, bullterriera.. plus chińskiego grzywacza i pudla wydawać by się mogło, że mieszanka wybuchowa, ale cała czwórka się uwielbiała, a pitt bull - Negra to chyba najłagodniejszy pies jakiego dane było mi poznać, na dzień dobry byłam śliniona po spodniach, a jak siadałam na krześle.. to mi się psisko uwalało na kolanach, co przy jej dość sporej masie nie było wygodne, ale dzielnie to znosiłam, bo ją uwielbiałam

Denerwują mnie opowieści, że to straszne, agresywne psy.. Każdy pies może zaatakować, choćby labrador, który przez większość uznawany jest za oazę spokoju. Moim zdaniem większość zależy od wychowania psa i takie dzielenie na diabelskie i anielskie pieski trzeba traktować z przymrużeniem oka.

To się rozpisałaaam.. a nic mądrego nie napisałam w każdym razie pozdrawiam wszystkie miłośniczki i właścicielki bull'ków.
__________________


Edytowane przez kasiax.
Czas edycji: 2010-03-18 o 20:51
kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:24   #83
Ytha
Raczkowanie
 
Avatar Ytha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 147
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Oczywiście że dołączam, jestem wielką fanką wszystkich bullowatych, a już najbardziej bullowatych pracujących
Czy któraś z wizażanek jeździ na Pit Bull Show ;>

Wstawiam moją sunię (jedyne zdj. jakie mam na kompie w pracy, gdy będę w domku wstawię coś lepszego )

Tequilka:
__________________
Kłopot z próbą utrzymania za wszelką cenę zdrowego ciała polega na tym, że jest to prawie niemożliwe bez zaburzenia zdrowia umysłu.
_____________________
________________
Ytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 20:55   #84
myny
Raczkowanie
 
Avatar myny
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pokój
Wiadomości: 305
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Cytat:
Napisane przez Ytha Pokaż wiadomość
Oczywiście że dołączam, jestem wielką fanką wszystkich bullowatych, a już najbardziej bullowatych pracujących
Czy któraś z wizażanek jeździ na Pit Bull Show ;>

Wstawiam moją sunię (jedyne zdj. jakie mam na kompie w pracy, gdy będę w domku wstawię coś lepszego )

Tequilka:
ale ladna suczka to ja tez sie pochwale swoja :P przygarnieta niewiadomo zreszta skkad Lunka bardzo lagodna i lubbi dzieci :P ma okolo 2 lat bardzo ja kochamy
__________________
http://youtu.be/M5mZZtqqVqQ nasza kochana Amstaffka Lucyna na lodzie
myny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 09:50   #85
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Cudne macie te psiaki
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 17:31   #86
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Coś tu cicho.... Wkleję filmik z gnojkiem, ćwiczymy posłuszeństwo

http://www.youtube.com/watch?v=J9tQ0KvwIhw

A tu z koleżanką

http://www.youtube.com/watch?v=TfcPLAww56Q
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 01:34   #87
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

PROSIMY O POMOC WSZYSTKIE WIZOOZANKI

PODCZAS AWARII ZOSTALO UTRACONYCH WIELE ZDJEC, GLOWNIE Z TEGO ROKU.

WIELKA DO WAS PROSBA- SPRAWDZCIE SWOJE ZALACZNIKI, JESLI JESTESCIE W POSIADANIU ICH KOPII - ZALADUJCIE JE PONOWNIE NA FORUM.
EDYCJA ZOSTALA PRZYWROCONA NA WSZYSTKICH WATKACH, ROWNIEZ TYCH ZAMKNIETYCH.

ODBUDUJMY WSPOLNIE CZESC FORUM WIZOOZ I INNYCH.

ZALADUJCIE TEZ SWOJE AVATARY

Z GORY DZIEKUJEMY WAM ZA POMOC
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 16:50   #88
aSkaaa_88
Raczkowanie
 
Avatar aSkaaa_88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

O i mi się Rudka przypomniała pojechałabym jeszcze ale czasu brak ;/ no ale Taco super chłopiec i grzeczny Tygrysia pozdrawiam Ciebie i ta kochana mordkę oj muszę ze swoim urwisem trochę poćwiczyć
__________________
Fundacja AST - POMÓŻ BULLOWATYM
http://www.fundacja-ast.pl/
aSkaaa_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 12:11   #89
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Cytat:
Napisane przez aSkaaa_88 Pokaż wiadomość
O i mi się Rudka przypomniała pojechałabym jeszcze ale czasu brak ;/ no ale Taco super chłopiec i grzeczny Tygrysia pozdrawiam Ciebie i ta kochana mordkę oj muszę ze swoim urwisem trochę poćwiczyć
Oj, ja też dawno nie byłam w Rudce. Tacoski się rozleniwił strasznie. Może w tym roku się wybierzemy.....
Pozdrawiamy również
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 18:53   #90
myny
Raczkowanie
 
Avatar myny
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pokój
Wiadomości: 305
Dot.: Terriery typu bull - miłośnicy

Chwalcie sie swoimi pieskami Napewno sa tu jacys milosnicy TTB tylko szkoda ze nikt sie nie udziela
__________________
http://youtu.be/M5mZZtqqVqQ nasza kochana Amstaffka Lucyna na lodzie
myny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.