Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-25, 14:19   #4051
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Szien_ Pokaż wiadomość
Sęk w tym, że proces rekrutacyjny to nie powinno być "proszenie" żadnej ze stron. To trochę nieporozumienie myśleć w ogóle w taki sposób.
Ale to właśnie tak wygląda. Dlatego szukanie pracy to dla wielu osób trauma. Długa lista wymagań, wiele etapów rekrutacji (w tym najlepiej jakieś głupie zadania w stylu wymień ileś zastosowań dla spinacza), rozmowa o wynagrodzeniu może na ostatnim, przebieranie, wybieranie. W IT sytuacja się odwróciła, bo jest więcej wakatów niż chętnych. I teraz to oni przebierają. No sorry, życie.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-25, 14:25   #4052
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zakładam, że jednak pracodawca umie liczyć
Jeśli ktoś chce dostać x zł, to raczej nie jest normalne, żeby był rozzalony, że dostał x zł
Ja zauważyłam, że uciekają częściej ci, ktorzy chcieli więcej pieniędzy, a dostali obietnice bez pokrycia.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-25, 14:30   #4053
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Mnie o wymagania finansowe pytają na pierwszej rozmowie i zazwyczaj mówią (albo widzę to po minie), że za dużo. Nawet do ostatniego korpo jak rekrutowałam proponowali mi stawkę niższą niż zarabiam teraz na moim "wy☠☠☠☠ówku". Nie wiem po co miałabym przeprowadzać się do innego miasta za tak słabe pieniądze.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Zakładam, że jednak pracodawca umie liczyć
Jeśli ktoś chce dostać x zł, to raczej nie jest normalne, żeby był rozzalony, że dostał x zł
Ja zauważyłam, że uciekają częściej ci, ktorzy chcieli więcej pieniędzy, a dostali obietnice bez pokrycia.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wybrałam taką prace, w której proponowali więcej niż w pozostałych i ilość obowiązków też mi się wydawała ok. Tyle, że i tak uważam, że to mało, dlatego często zmieniam pracę.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-25, 14:32   #4054
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Mnie o wymagania finansowe pytają na pierwszej rozmowie i zazwyczaj mówią (albo widzę to po minie), że za dużo. Nawet do ostatniego korpo jak rekrutowałam proponowali mi stawkę niższą niż zarabiam teraz na moim "wy☠☠☠☠ówku". Nie wiem po co miałabym przeprowadzać się do innego miasta za tak słabe pieniądze.
Ja raz powiedziałam wprost na rozmowie, że nie stać mnie, żeby pracować za tak niską stawkę. Najlepsze, ze zaznaczyłam interesujące mnie widełki płacowe, a oferowana stawka była zbliżona do najniższej krajowej + premie, które wcale nie wyrównywały pensji do poziomu, którego oczekiwałam.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-25, 14:37   #4055
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Ja raz powiedziałam wprost na rozmowie, że nie stać mnie, żeby pracować za tak niską stawkę. Najlepsze, ze zaznaczyłam interesujące mnie widełki płacowe, a oferowana stawka była zbliżona do najniższej krajowej + premie, które wcale nie wyrównywały pensji do poziomu, którego oczekiwałam.
Właśnie na pracuj.pl często podaje się swoje widełki, a oni zapraszają na rozmowę i proponują mniej.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-25, 16:19   #4056
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

a propos widełek i rozmów kwialifikacyjnych, mi zaproponowano ponad tysiąc mniej niż mówiłam i zaznaczałam w formularzu rekrutacyjnym. Za to przekonywano, że mimo mniejszej pensji mam szansę wygrać bilety na wydarzenia kulturalne... fantastyczna propozycja
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-25, 16:43   #4057
czekoladowa_marmolada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 18
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Ale to właśnie tak wygląda. Dlatego szukanie pracy to dla wielu osób trauma. Długa lista wymagań, wiele etapów rekrutacji (w tym najlepiej jakieś głupie zadania w stylu wymień ileś zastosowań dla spinacza), rozmowa o wynagrodzeniu może na ostatnim, przebieranie, wybieranie. W IT sytuacja się odwróciła, bo jest więcej wakatów niż chętnych. I teraz to oni przebierają. No sorry, życie.
Siedziałam po drugiej stronie i wierz mi, że rozmowy wyglądają tak tylko w przypadku prostszych stanowisk, na które jest wiele chętnych i które można łatwo obsadzić jak nie tym, to innym kandydatem. Nikt poważny nie przeprowadza w ten sposób rozmowy na stanowiska specjalistyczne (nie tylko w IT), wtedy rozmowy odbywają się bardziej na zasadzie negocjacji, to rekruter stara się "przyciągnąć" kandydata do firmy.
czekoladowa_marmolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-25, 19:29   #4058
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Ludzie się zgadzają przyjąć oferty pracy z różnych względów. Powiedzmy, że ktoś chce zarabiać 4 Netto ale chodząc na rozmowy widzi, że proponują mu najczęściej 2 Netto więc w pewnym momencie jak mu się kasa kończy/nudzi w domu/czas mija itp i proponują gdzieś 2,5 to się godzi na taką stawkę. Taka osoba nie będzie gdzieś siedzieć wieki. Inna sprawa, że nawet jeżeli ktoś dostaje ile chce to na miejscu może okazać się że: atmosfera jest do kitu / mobbinguje go szef/ obowiązków jest na 2 etaty itp. więc w pewnym momencie będzie miał dość i poszuka sobie czegoś innego. Wynagrodzenie to nie wszystko
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-25, 23:42   #4059
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Konkretnie to nie pamiętam ale pewnie jakoś od 2006. No myślę że nie będą robić problemów albo raczej mam nadzieję 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Dziewczyny jeszcze jedno. Dawno nie byłam na rozmowie rekrutacyjnej. Pokażcie ubranie w jakich chodzicie albo napiszcie. Chyba teraz już nie przychodzi się w białej koszuli i czarnej spódnicy a może dalej jest taka moda 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chodziłam na rozmowy w zestawie biała bluzka + granatowa, rozkloszowana spódniczka lub biała bluzka+ czarne cygaretki.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 06:21   #4060
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowa_marmolada Pokaż wiadomość
Siedziałam po drugiej stronie i wierz mi, że rozmowy wyglądają tak tylko w przypadku prostszych stanowisk, na które jest wiele chętnych i które można łatwo obsadzić jak nie tym, to innym kandydatem. Nikt poważny nie przeprowadza w ten sposób rozmowy na stanowiska specjalistyczne (nie tylko w IT), wtedy rozmowy odbywają się bardziej na zasadzie negocjacji, to rekruter stara się "przyciągnąć" kandydata do firmy.
Dokładnie tak. Powiem szczerze, że byłem już na dużej ilości rozmów na asystenckie jak i samodzielne stanowiska w dużych jak i w małych firmach i nie przypominam sobie żeby ktoś zadawał mi jakieś durne pytania typu "proszę udawać ziemniaka" ( powiem szczerze, że gdyby ktoś zadał mi tego typu pytanie to otwarcie zapytałbym się tej osoby czy dobrze się czuje i bym wyszedł, bo to o profesjonalizmie firmy nie świadczy a raczej o hmm... kompleksach osoby z hr...).
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 08:03   #4061
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Dziękuję Wam za odpowiedzi do moich pytań 😉
Podejdę w przyszłym tyg do kadr i zapytam ile mi dają czasu wypowiedzenia, mam nadzieję że jak najmniej a nie 3 m-ce.
A i będę musiała jakiś ciuch sobie kupić na rozmowy rekrutacyjne bo nic takiego co by się przydało nie mam 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-26, 08:11   #4062
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Ja pamiętam pytania o zastosowania dla doniczki i długopisa.
Jakieś 10 lat temu. Cała rozmowa była bardzo niskiej jakości.

Wtedy jeszcze nie myślałam w kategoriach, że jak nie chcę pracować z burakami, to wstaję i wychodzę
Dzisiaj to co innego ale dla odmiany spotykam się jedynie z merytoryczną rozmową
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 08:36   #4063
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Ja pamiętam pytania o zastosowania dla doniczki i długopisa.
Jakieś 10 lat temu. Cała rozmowa była bardzo niskiej jakości.

Wtedy jeszcze nie myślałam w kategoriach, że jak nie chcę pracować z burakami, to wstaję i wychodzę
Dzisiaj to co innego ale dla odmiany spotykam się jedynie z merytoryczną rozmową


Ja tak samo. Byłem nie dawno na rozmowie w korpo i też obawiałem się takich durnych pytań a tu miła niespodzianka zwykłe pytania typu " dlaczego chcę zmienić pracę" " niech Pan opowie coś o sobie" " kiedy mógłby Pan zacząć" itd. bez żadnych "haczyków".
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 08:37   #4064
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 09:13   #4065
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Ja się teraz spotykam jedynie z zagadkami logicznymi na start najgłupsze pytania jakie miałam były podczas rekrutacji na stanowisko sekretarza szkoły. Byłam jeszcze bardzo młoda i wyszłam wkurzona, bo uważałam, że zrobiono ze mnie idiotkę. Później się dowiedziałam, że konkurs był ustawiony i wiedzieli od początku kto dostanie prace, ale spodobałam się dyrektorowi i chciał mi później zaoferować stanowisko w księgowości. Z tym, że miałam już wtedy pracę i zresztą dalej byłam zła za to, że próbowali zrobić ze mnie głupka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 10:30   #4066
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Mi kiedyś na rozmowie pan kazał wyliczyć działanie matematyczne z pierwiastkiem w pamięci. Byłam zestresowana ta całą, głupią rozmową i oczywiście podałam zły wynik.

Na ostatniej rozmowie pytano mnie o pracę magisterską, poprzednią pracę oraz przede wszystkim z wiedzy merytorycznej. Żadnych tajemnic odnośnie wynagrodzenia. Chyba wolę rozmawiać z ludźmi, którzy nie są z działu hr. Tam widzę, że przebierają w kandydatach, zadają mnóstwo pytań. Ja się staram jak najlepiej zaprezentować, wymyślam moim zdaniem poprawne odpowiedzi, a i tak nic z tego nie wychodzi.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-26, 12:25   #4067
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

A propos stawek. Kiedyś miałam rozmowę, niby na juniora, bo nie mieli innych akurat w ofercie, ale moje doświadczenie to było ponad 2 lata, pani podała jaką stawkę firma oferuję, ja powiedziałam ile bym chciała(jakieś 1,5 tyś więcej) - powiedziała, że się zorientuje i mi oddzwoni, bo nie jest pewna czy tyle przejdzie. No i się dało. Nie robiła żadnych problemów z tego.
Co mi się najbardziej podobało, to że pytania normalne i żadnych głupich w stylu "gdzie widzisz siebie za 10 lat".
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 14:39   #4068
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Dostałam pracę jako junior Java developer ;D software house z Wrocławia, kasa trochę słabsza niż miałam, ale byłam na to przygotowana. Najważniejsze to zbierać doświadczenie zaczynam od poniedziałku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 14:42   #4069
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Dostałam pracę jako junior Java developer ;D software house z Wrocławia, kasa trochę słabsza niż miałam, ale byłam na to przygotowana. Najważniejsze to zbierać doświadczenie zaczynam od poniedziałku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 14:45   #4070
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Graty! I powodzenia na nowej drodze życia
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 14:50   #4071
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Graatki Ariada! Fajnie gdybyś została na wątku i pisała jak Ci tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 15:09   #4072
Dianaa79
Przyczajenie
 
Avatar Dianaa79
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

jasne, wszystko zależy od charakteru pracy. Nie mniej jednak zawsze warto wyglądać raczej elegancko niż sportowo
Dianaa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 15:12   #4073
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 313
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Właśnie na pracuj.pl często podaje się swoje widełki, a oni zapraszają na rozmowę i proponują mniej.
Ja miałam tak, że w oczekiwaniach w liście motywacyjnym podałam, powiedzmy, 95k/rok (kwota nie jest prawdziwa).

Pani na rozmowie spytała mnie jeszcze raz o oczekiwania. Potwierdziłam tę samą kwotę. Spytałam czy to realistyczne. Powiedziała, że jak najbardziej, nawet by mi dała trochę więcej. I od razu powiedziała, że mnie chce, umowa miała przyjść w ciągu kilku dni.

A potem firma zniknęła. Umowy pisemnej nie dostałam.

Co się okazało? Pani (obcokrajowiec), mnie nie zrozumiała. Sądziła, że chciałam 59k/ rok. 59k/rok to znacznie mniej niż obecnie zarabiam.

Kurtyna i głową w mur.

Edytowane przez 476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31
Czas edycji: 2018-08-27 o 15:16
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 15:34   #4074
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 17:08   #4075
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Dostałam pracę jako junior Java developer ;D software house z Wrocławia, kasa trochę słabsza niż miałam, ale byłam na to przygotowana. Najważniejsze to zbierać doświadczenie zaczynam od poniedziałku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 18:48   #4076
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Dostałam pracę jako junior Java developer ;D software house z Wrocławia, kasa trochę słabsza niż miałam, ale byłam na to przygotowana. Najważniejsze to zbierać doświadczenie zaczynam od poniedziałku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super. Powodzenia w pracy
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 21:51   #4077
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 21:56   #4078
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jeśli masz z tego przychody przekraczające tysiąc zł miesięcznie to tak.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 22:23   #4079
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Dostałam pracę jako junior Java developer ;D software house z Wrocławia, kasa trochę słabsza niż miałam, ale byłam na to przygotowana. Najważniejsze to zbierać doświadczenie zaczynam od poniedziałku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, ogromne gratulacje 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 22:38   #4080
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Dostałam pracę jako junior Java developer ;D software house z Wrocławia, kasa trochę słabsza niż miałam, ale byłam na to przygotowana. Najważniejsze to zbierać doświadczenie zaczynam od poniedziałku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-08 21:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.