Postanowienia noworoczne - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-29, 15:19   #91
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Postanowienia noworoczne

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Kochani.
Zegar bije tik tak i kończy się rok. Jesteście z Niego zadowoleni? Planujecie nowe listy z postanowieniami?

Jak na pierwszą listę udało mi się wszystko spełnić. Już pracuje nad kolejną. Zamierzam ją bardziej rozbudować Nie sądziłam, że tak się wkręcę, ale chyba należę do osób, które z listą są w stanie zrobić więcej.
Dla mnie 2019 był bardzo intensywnym rokiem. Udało mi się bardzo wiele zdziałać na płaszczyźnie zawodowej z czego jestem niesamowicie dumna. W 2020 planuje bardziej skupić się na sobie, zadbaniu o swoje zdrowie i odpoczynek bo jednak zauważyłam, że powoli popadam w pracoholizm. Oprócz tego chciałabym się obronić w pierwszym terminie, na razie jestem na dobrej drodze z pracą magisterską więc może jakoś pójdzie

Trzymam kciuki za wasze postanowienia
A tak btw, bardzo fajny pomysł z tym wątkiem, można sobie wrócić za rok i zweryfikować to co się udało osiągnąć ^^
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 15:25   #92
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Postanowienia noworoczne

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
No to u mnie udało się z tym planem niezależnym ode mnie do końca natomiast co do formy, to w połowie roku wszystko się zmieniło zg właśnie na ciążę. Po górach chodziłam, ale było to dla mnie spore wyzwanie.
Jedyny plan na 2020 rok to przeżyć poród i nie zwariować z dzieckiem. No, jeszcze dorzucam zrobić wszystko, co w mojej mocy, żeby nie dostać cukrzycy (poczytać o profilaktyce, ruch jak tylko już będę mogła, słodycze fabryczne w minimalnych ilościach, zacząć stosować ksylitol do ciast zamiast cukru).
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Dziecko daje jeszcze większego powera do działania. Mimo zmęczenia chcesz zrobić więcej, bo teraz robisz to nie tylko dla siebie. Kciuki!

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam dwa postanowienia na 2020, skonczyc kurs z HR i znalezc dobra prace w zawodzie.
W takim razie trzymam kciuki
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 15:26   #93
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Postanowienia noworoczne

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
W takim razie trzymam kciuki
Dziekuje
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 15:28   #94
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Postanowienia noworoczne

@cocolocco Super, że jesteś zadowolona. Teraz dużo odpoczynku

Czystym przypadkiem wyszło z tym wątkiem Ale fakt, fajnie będzie zaglądać
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.


Edytowane przez she_like
Czas edycji: 2019-12-29 o 15:29 Powód: oznaczenie
she_like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 17:24   #95
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Postanowienia noworoczne

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Ja postanowiłam nie mieć już postanowień. Zazwyczaj już w połowie stycznia nic z nich nie zostaje, więc daje sobie z tym spokój oficjalnie
U mnie bez zmian Wiadomo, że może i bym chciała coś pozmieniać, np. wydawać mniej na kosmetyki i kosmetyczkę, ale to nierealne. Poza tym nie będę się ograniczać na siłę.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-30, 09:24   #96
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Postanowienia noworoczne

Chcę podtrzymać to, co udało mi się rozpocząć w 2019 roku (na nowo), a mianowicie:
- regularne czytanie książek (i kończenie ich kończenie),
- regularne ćwiczenia kardio i wzmacniające.

Chciałabym częściej / więcej / lepiej:
- wyciszać się, odpoczywać skutecznie, dawać umysłowi chwile wytchnienia,
- spacerować, chodzić,
- kłaść się spać o wcześniejszej porze,
- jeść - mniej słodyczy (to już realizuję), mniejsze porcje, pożywnie i zdrowi,
- wsłuchiwać się w potrzeby swojego organizmu,
- słuchać innych, lepiej się z nimi komunikować,
- zaufać komuś na tyle, aby serio, blisko się zakolegować, może z czasem zyskać nowych przyjaciół,
- nie dać się ponosić złości.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 13:44   #97
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Postanowienia noworoczne

1. Dentysta- usuwanie kamienia
2. Wymiana kosmetyków na lepsze- z pomocą Kacpra z Kosmetyki bez ściemy i vloga Kosmetologia naturalnie (kolorówka)
3. Wymiana pielęgnacji twarzy na typowo naczynkową
4. Regeneracja włosów
5. Zdanie egzaminu w lipcu
6. Zaszczepienie kotów
7. Trening siłowy- może znów karnet na siłownię? Będę się rozglądać za promocjami
8. Zakup piekarnika i remont kuchni
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-31, 13:58   #98
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Postanowienia noworoczne

Oto moja lista na 2020r.
Przyszły rok na pewno zapowiada się szalony, na połowę roku mam termin porodu, więc dużo będzie się działo na spontanie. Już teraz zaczynam przygotowywać się mentalnie.
Ze spraw zaplanowanych na I połowę roku:

- pozamykać sprawy zawodowe jak najszybciej się da
- zrobić remont sypialni
- zamówić regał na książki
- przygotować wyprawkę dla dziecka
Ze spraw ogólnych:

- głównie chce się skupić na swojej psychice, duchowości i wyciszaniu
- chce kontynuować naukę Hiszpańskiego, która stanęła gdzieś w 2019 roku
- będę opracowywać nową organizację czasu, ze względu na przywitanie nowego członka rodziny
- będę wdrażać w dalszym ciągu minimalizm w życiu i to na wielu obszarach, nie tylko tych materialnych
- chcę rozsądniej podchodzić do wydawania pieniędzy i dzięki temu zbliżyć się ku kilku celom jakie mam w głowie
- chce, aby macierzyństwo mnie nie przytłoczyło, abym wśród pieluch i wielu kryzysowych dni, które pewnie będą nie zapominać, że jestem kobietą, chce o siebie dbać, wyglądać pięknie - no wiecie marzy mi się bycie taką zadbaną mamą, która ogarnia chatę, dziecko i jeszcze na dodatek spełnia się zawodowo i spełnia własne marzenia
- chce popracować nad moim czytanie książek, bo ostatnio słabo to mi idzie....
- chce bardzo, aby mojej rodzinie i temu małemu bąblowi w moim brzuchu zawsze dopisywało zdrowie, bo to jest rzecz, której zaplanować nie idzie, a jest najważniejsza w całym życiu.



No to życzę powodzenia w spełnianiu marzeń i postanowień noworocznych
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 14:03   #99
angiestone
Raczkowanie
 
Avatar angiestone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Postanowienia noworoczne

Wszystkim wam życzę spełnienia postanowień ja rok temu pisałam w tym wątku o swoich postanowieniach. Pierwszy raz w życiu je wreszcie spisałam. I wiecie co? Praktycznie wszystkie się spełniły. Prócz jednego. Po prostu krok po kroku je wprowadzałam. Raz lepiej, raz gorzej ale coś się działo. Wydaje mi sie, że jak postawimy sobie za cel np. Schudnąć 10 kilo, to jak będziemy chudnąć w wolniejszym tempie, a finalnie zrzucimy "tylko 5" to uznamy to za porażkę. A tak nie jest. Cel jest ważny, ale ważniejsza jest droga do niego. To że pracujemy nad sobą, mały krokami do niego dochodzimy. Dlatego sobie i wam życzę wytrwałości w 2020 r. . A sama pewnie w najbliższych dniach usiądę nad swoją listą postanowień. Mam nadzieję że ten wątek będzie żył przez cały rok i będziemy się nawzajem motywować.
angiestone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 14:15   #100
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Postanowienia noworoczne

Cytat:
Napisane przez angiestone Pokaż wiadomość
Wszystkim wam życzę spełnienia postanowień ja rok temu pisałam w tym wątku o swoich postanowieniach. Pierwszy raz w życiu je wreszcie spisałam. I wiecie co? Praktycznie wszystkie się spełniły. Prócz jednego. Po prostu krok po kroku je wprowadzałam. Raz lepiej, raz gorzej ale coś się działo. Wydaje mi sie, że jak postawimy sobie za cel np. Schudnąć 10 kilo, to jak będziemy chudnąć w wolniejszym tempie, a finalnie zrzucimy "tylko 5" to uznamy to za porażkę. A tak nie jest. Cel jest ważny, ale ważniejsza jest droga do niego. To że pracujemy nad sobą, mały krokami do niego dochodzimy. Dlatego sobie i wam życzę wytrwałości w 2020 r. . A sama pewnie w najbliższych dniach usiądę nad swoją listą postanowień. Mam nadzieję że ten wątek będzie żył przez cały rok i będziemy się nawzajem motywować.
Wzajemnie- Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku i spełnienia postanowień noworocznych. Dobrze jest je przelać na papier /spisać i wtedy latwiej się je realizuje.
Ja zapomniałam dopisać, że powinnam kupic jakiś dobry suplement na włosy, który poleca Pantabletka: Ducray, Kreabione albo Revalid. Mam ochotę na Ducray, ale zobaczę co znajdę w korzystnej cenie. Na pewno szukam porządnej dawki aminokwasów. A do cery chcę przetestować jakieś serum peptydowe i coś z małą dawką retinolu bo nigdy nie miała. Może się skuszę na Planeta Organica jak będzie po nowych dostawach i na The Ordinary.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 11:11   #101
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Postanowienia noworoczne

Ja też tak naprawdę chcę tylko, żeby dalej udawało mi się to, co udawało się w roku poprzednim, żeby 2020 był przynajmniej tak fajny jak 2019, bo trudno mi uwierzyć, że mógłby być lepszy... Udało mi się:

- przeczytać ponad 40 książek (dla mnie to rekord, który udało mi się pobić tylko dlatego, że był to pierwszy rok z kindlem ). Może w tym roku "dobiję" do tych 52...
- wrócić do regularnej nauki hiszpańskiego, w tym roku na pewno będę kontynuować kurs, bo samodzielna nauka nie dla mnie,
- od maja wrócić na siłownię, w najlepszych momentach trenowałam nawet 4 razy w tygodniu i taki mam dalszy cel na ten rok,
- szaleć podróżniczo. Pod tym względem to był najlepszy rok z dotychczasowych. Byłam na dwóch kontynentach - drugi raz w Azji i pierwszy raz w Ameryce Południowej W odstępie czterech miesięcy zaliczyłam Mur Chiński i jezuska w Rio de Janeiro. Plan na 2020: USA.
- W pracy spokojnie, niech na razie tak zostanie. Oczywiście wyjazdami nie pogardzę, im więcej, tym lepiej.

Wyzwanie na 2020: remont łazienek

Ach, jeszcze jedną rzeczą mogę się pochwalić - udało mi się wyhodować w mieszkaniu niezłą dżunglę i to na pewno będzie kontynuowane

Z negatywów: nie udało mi się wrócić do regularnego pisania, ale niestety, doby nie rozciągnę... Za to ukazały się dwie książki m.in. w moim tłumaczeniu.

Edytowane przez melkmeisje
Czas edycji: 2020-01-01 o 11:33
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-01, 18:32   #102
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Postanowienia noworoczne

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Chcę podtrzymać to, co udało mi się rozpocząć w 2019 roku (na nowo), a mianowicie:
- regularne czytanie książek (i kończenie ich kończenie),
- regularne ćwiczenia kardio i wzmacniające.

Chciałabym częściej / więcej / lepiej:
- wyciszać się, odpoczywać skutecznie, dawać umysłowi chwile wytchnienia,
- spacerować, chodzić,
- kłaść się spać o wcześniejszej porze,
- jeść - mniej słodyczy (to już realizuję), mniejsze porcje, pożywnie i zdrowi,
- wsłuchiwać się w potrzeby swojego organizmu,
- słuchać innych, lepiej się z nimi komunikować,
- zaufać komuś na tyle, aby serio, blisko się zakolegować, może z czasem zyskać nowych przyjaciół,
- nie dać się ponosić złości.
Kciuki

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
1. Dentysta- usuwanie kamienia
2. Wymiana kosmetyków na lepsze- z pomocą Kacpra z Kosmetyki bez ściemy i vloga Kosmetologia naturalnie (kolorówka)
3. Wymiana pielęgnacji twarzy na typowo naczynkową
4. Regeneracja włosów
5. Zdanie egzaminu w lipcu
6. Zaszczepienie kotów
7. Trening siłowy- może znów karnet na siłownię? Będę się rozglądać za promocjami
8. Zakup piekarnika i remont kuchni
Poczujesz różnice. Jak skóra się przyzwyczai to aż skóra szczypie od słabszych składów.
Kciuki

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Oto moja lista na 2020r.
Przyszły rok na pewno zapowiada się szalony, na połowę roku mam termin porodu, więc dużo będzie się działo na spontanie. Już teraz zaczynam przygotowywać się mentalnie.
Ze spraw zaplanowanych na I połowę roku:

- pozamykać sprawy zawodowe jak najszybciej się da
- zrobić remont sypialni
- zamówić regał na książki
- przygotować wyprawkę dla dziecka
Ze spraw ogólnych:

- głównie chce się skupić na swojej psychice, duchowości i wyciszaniu
- chce kontynuować naukę Hiszpańskiego, która stanęła gdzieś w 2019 roku
- będę opracowywać nową organizację czasu, ze względu na przywitanie nowego członka rodziny
- będę wdrażać w dalszym ciągu minimalizm w życiu i to na wielu obszarach, nie tylko tych materialnych
- chcę rozsądniej podchodzić do wydawania pieniędzy i dzięki temu zbliżyć się ku kilku celom jakie mam w głowie
- chce, aby macierzyństwo mnie nie przytłoczyło, abym wśród pieluch i wielu kryzysowych dni, które pewnie będą nie zapominać, że jestem kobietą, chce o siebie dbać, wyglądać pięknie - no wiecie marzy mi się bycie taką zadbaną mamą, która ogarnia chatę, dziecko i jeszcze na dodatek spełnia się zawodowo i spełnia własne marzenia
- chce popracować nad moim czytanie książek, bo ostatnio słabo to mi idzie....
- chce bardzo, aby mojej rodzinie i temu małemu bąblowi w moim brzuchu zawsze dopisywało zdrowie, bo to jest rzecz, której zaplanować nie idzie, a jest najważniejsza w całym życiu.



No to życzę powodzenia w spełnianiu marzeń i postanowień noworocznych
Z doświadczenia. Wykorzystuj drzemki, ale tez nie przejmuj się jak nie będzie coś posprzątane albo ugotowane.
Kciuki

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez angiestone Pokaż wiadomość
Wszystkim wam życzę spełnienia postanowień ja rok temu pisałam w tym wątku o swoich postanowieniach. Pierwszy raz w życiu je wreszcie spisałam. I wiecie co? Praktycznie wszystkie się spełniły. Prócz jednego. Po prostu krok po kroku je wprowadzałam. Raz lepiej, raz gorzej ale coś się działo. Wydaje mi sie, że jak postawimy sobie za cel np. Schudnąć 10 kilo, to jak będziemy chudnąć w wolniejszym tempie, a finalnie zrzucimy "tylko 5" to uznamy to za porażkę. A tak nie jest. Cel jest ważny, ale ważniejsza jest droga do niego. To że pracujemy nad sobą, mały krokami do niego dochodzimy. Dlatego sobie i wam życzę wytrwałości w 2020 r. . A sama pewnie w najbliższych dniach usiądę nad swoją listą postanowień. Mam nadzieję że ten wątek będzie żył przez cały rok i będziemy się nawzajem motywować.
Super, że się spełniły. Oby tak dalej

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Wzajemnie- Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku i spełnienia postanowień noworocznych. Dobrze jest je przelać na papier /spisać i wtedy latwiej się je realizuje.
Ja zapomniałam dopisać, że powinnam kupic jakiś dobry suplement na włosy, który poleca Pantabletka: Ducray, Kreabione albo Revalid. Mam ochotę na Ducray, ale zobaczę co znajdę w korzystnej cenie. Na pewno szukam porządnej dawki aminokwasów. A do cery chcę przetestować jakieś serum peptydowe i coś z małą dawką retinolu bo nigdy nie miała. Może się skuszę na Planeta Organica jak będzie po nowych dostawach i na The Ordinary.
Daj znać jak efekty

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja też tak naprawdę chcę tylko, żeby dalej udawało mi się to, co udawało się w roku poprzednim, żeby 2020 był przynajmniej tak fajny jak 2019, bo trudno mi uwierzyć, że mógłby być lepszy... Udało mi się:

- przeczytać ponad 40 książek (dla mnie to rekord, który udało mi się pobić tylko dlatego, że był to pierwszy rok z kindlem ). Może w tym roku "dobiję" do tych 52...
- wrócić do regularnej nauki hiszpańskiego, w tym roku na pewno będę kontynuować kurs, bo samodzielna nauka nie dla mnie,
- od maja wrócić na siłownię, w najlepszych momentach trenowałam nawet 4 razy w tygodniu i taki mam dalszy cel na ten rok,
- szaleć podróżniczo. Pod tym względem to był najlepszy rok z dotychczasowych. Byłam na dwóch kontynentach - drugi raz w Azji i pierwszy raz w Ameryce Południowej W odstępie czterech miesięcy zaliczyłam Mur Chiński i jezuska w Rio de Janeiro. Plan na 2020: USA.
- W pracy spokojnie, niech na razie tak zostanie. Oczywiście wyjazdami nie pogardzę, im więcej, tym lepiej.

Wyzwanie na 2020: remont łazienek

Ach, jeszcze jedną rzeczą mogę się pochwalić - udało mi się wyhodować w mieszkaniu niezłą dżunglę i to na pewno będzie kontynuowane

Z negatywów: nie udało mi się wrócić do regularnego pisania, ale niestety, doby nie rozciągnę... Za to ukazały się dwie książki m.in. w moim tłumaczeniu.
Mimo wszystko, ładnie Ci się udał rok Oby tak dalej

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

No to czas na moją drugą listę. Nie spodziewałam się, że tak fajnie ten wątek się Nam rozwinie.

- chcę trochę przytyć, marzę o tych 8 kg, ale już nawet 3 kg będzie powrotem do wagi sprzed ciązy i mnie usatysfakcjonuje, bo jednak mam ciągłe ćwiczenia przy noszeniu tych moich 10 kg.

- kontynuować minimalizm, bardzo dobrze mi idzie, o dziwo

- w dalszym ciągu kupować mniej pierdół

- kupić nowe auto

- zrobić porządek z zębami, rekonstrukcja i aparat

- rozwiązać sprawy z ojcem

- więcej wychodzić, bo na razie to po 5 minutach dzwonię czy z młodym okej

- poświęcać w dalszym ciągu duzo uwagi Leonardzikowi

- dokupić wszystkie potrzebne rzeczy i ruszyć z działalnością w tym roku

- dbać o znajomości. Moze zawrzeć jakieś nowe

- wyjechać gdzieś na wakacje
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 19:45   #103
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Postanowienia noworoczne

Ubiegły rok był najgorszym w moim życiu, więc proszę tylko o to, żeby ten był lepszy.
Typowych postanowień noworocznych nie mam, będę po prostu kontynuować swoje plany:
- większa aktywność fizyczna, schudnięcie,
- wziąć się za języki,
- większe oszczędności.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 20:53   #104
DarekMW
Przyczajenie
 
Avatar DarekMW
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Postanowienia noworoczne

Właśnie robię sobie podsumowanie 2019 roku i ustawiam cele na ten rok, które póki co są nastepujące ;-)
- przebiec 5 biegów do korony półmaratonów polskich i przebić granicę 1:30h chociaż w jednym biegu
- przebiec 1 maraton na koniec sezonu w czasie poniżej 3:30h
- wyjazd pod namiot z dzieckiem. Taka objazdówka po Polsce
- więcej wyjazdów w góry + zdobycie kolejnej odznaki GOT PTTK

Większość z moich celów jest aktywna, ale pewnie znajdę też coś dla odpoczynku
DarekMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 13:30   #105
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Postanowienia noworoczne

Mocne kciuki za wszystkie postanowienia i za wizje tego roku
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 12:51   #106
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Postanowienia noworoczne

2019 rok był jednym z najlepszych okresów w moim życiu i mam nadzieję że 2020 będzie taki sam albo nawet lepszy

Moim głównym celem na ten rok jest się zakochać))) czuje że wreszcie wyleczyłam się z eksa (to już prawie 1,5 roku więc myślę że najwyższy czas ) i jestem gotowa na nowy związek

Oprócz tego w tym roku skupiam się na sobie, swoim wyglądzie, kwalifikacjach, hobby chce wreszcie wyprostować sobie zęby, zrobić makijaż permanentny, depilację laserową itp. Oprócz tego chcę iść w nowym kierunku zawodowym i zrobić różne kursy online z tym związane.

Na koniec chce spróbować życia jako digital nomad i jechać gdzieś do Azji na miesiąc albo kilka i pracować przez Internet (już wykonuję taką pracę więc wystarczy tylko kupić bilet i jechać )

Powodzenia dziewczyny ze wszystkimi postanowieniami!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 10:18   #107
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Postanowienia noworoczne

2019 rok był dobry, większość z zaplanowanych rzeczy zrealizowałam. W 2020 roku chciałabym:


-zadbać o zdrowie. Porobić wszystkie zaległe badania itp.,
-skończyć leczenie rozpoczęte w zeszłym roku,
-znaleźć pracę (być może związaną z pisaniem),
-odwiedzić 2 nowe miejsca za granicą,
-schudnąć, ale tak trwale. Pod koniec 2019 r. się bardzo zaniedbałam pod tym względem ,
-przeczytać 60 książek. W 2019 roku miały być 52, a było 56, więc jest szansa! ,
-zadbać o swoje przykurzone języki obce
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 14:13   #108
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: Postanowienia noworoczne

Moje postanowienie jest takie, zeby po prostu przezyć i nie spaść z dotychczasowego, całkiem niezłego poziomu szeroko rozumianego życia.
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 20:25   #109
5e174d638782fcc6bf92aea81c4f77463b6907f9_631a73f229d31
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 225
Dot.: Postanowienia noworoczne

Chyba po raz pierwszy ustalam swoje cele na dany rok. Mam nadzieję, że ten 2020 będzie dla mnie przełomowy i za rok o tej porze będę mogła powiedzieć, że jestem bardziej szczęśliwa.


1. Pić więcej wody
2. Wysiłek fizyczny 2-3 razy w tygodniu
3. Znalezienie fajnej pracy oraz kawalerki
4. Niechomikowanie kosmetyków
5. Dążenie do minimalizmu w garderobie
6. Zadbanie o cerę, pozbycie się przebarwień
7. Regularna nauka języka obcego
8. Nawiązanie nowych znajomości
9. Krótkie wakacje lub weekend w spa
10. Niewplątanie się w żadną relację

Edytowane przez 5e174d638782fcc6bf92aea81c4f77463b6907f9_631a73f229d31
Czas edycji: 2020-01-12 o 20:26
5e174d638782fcc6bf92aea81c4f77463b6907f9_631a73f229d31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-02, 22:11   #110
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Postanowienia noworoczne

I jak tam wasze postanowienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 22:16   #111
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Postanowienia noworoczne

Cytat:
Napisane przez cocolocco Pokaż wiadomość
I jak tam wasze postanowienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dwóch miejsc za granicą raczej nie odwiedzę w tym roku, ale to nie moja wina i nie mam na to wpływu. Natomiast co do książek to 21/60 póki co. Leczenie skończone. Badań część porobiłam. Nie schudłam jeszcze i nie znalazłam pracy. Nie odkurzyłam języków, ale za to odkurzylam swoje pasje pisarsko-rysownicze.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 02:00   #112
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Postanowienia noworoczne

Ja znalazlam prace, ale w obecnej sytuacji stoi ona pod znakiem zapytania, na razie firma oglosila stand down, wiec za co najmniej miesiac (oby nie potrwalo to dluzej, niz miesiac) nie bede miala zaplacone.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 09:50   #113
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Postanowienia noworoczne

Ja nie miałam żadnych postanowień więc idzie mi wzorowo
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 09:54   #114
Mamadzerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Postanowienia noworoczne

Moim postanowieniem noworocznym było znalezienie dobrej pracy - udało się, popracowałam 1.5 miesiąca po czym niestety znowu została bez pracy przez korona wirusa, ALE się nie poddaje kocham to co robiłam i mam zamiar zacząć działać na własną rękę. Chce wspierać mamuśki takie jak ja w szukaniu pracy, zdobywaniu nowych kwalifikacji, bo jestem z zawodu trenerem oby do przodu ❤️
Mamadzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 18:15   #115
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Postanowienia noworoczne

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Ja nie miałam żadnych postanowień więc idzie mi wzorowo
Haha najlepiej
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 22:03   #116
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Postanowienia noworoczne

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Ja nie miałam żadnych postanowień więc idzie mi wzorowo
Heheh ja w sumie też nigdy nie robiłam żadnych postanowień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 15:49   #117
bronchipret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 76
Jak tam Wasze postanowienia noworoczne?

Moje słabiutko, może od czerwca zrobię nowa listę postanowień.
bronchipret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-12, 19:21   #118
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Postanowienia noworoczne 2022r.

Hej, hej
Zakładam wątek na nowy rok
To już końcówka 2021r.
Czy udało Wam się zrealizować postanowienia / cele ?
Jakie macie postanowienia na nowy rok ?
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-12, 19:29   #119
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Postanowienia noworoczne

Cele nie zrealizowane.
Nowy Rok, nowe szanse
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-12, 19:58   #120
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Postanowienia noworoczne

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 06:53
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 12:28:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.