"Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-10, 13:37   #121
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
Dzięki za wasze odpowiedzi. Cokolwiek bym nie zrobiła, męża nie zostawię. Jest naprawdę świetnym facetem, nasze życie to pełna harmonia, miłość szacunek itp, więc przez jedną laskę nie ma opcji zakończenia mojego małżeństwa. Skok w bok też był dawno temu, i jakoś wybaczyłam mu ten "błąd młodości". Zmiana numeru telefonu - niby rzecz prosta, ale nie wystarczająca (już to zrobiliśmy jakieś 2 lata temu a ona i tak go znalazła). Ona jest taką natarczywą osobą, że poza telefonem moja chłopina musiałby chyba zmienić dane personalne, przejść kilka operacji plastycznych i wyprowadzić się na bezludną wyspę, może wtedy by go nie znalazła. Któraś z Was wspomniała o tym jego miłosierdziu do niej - potwierdzam, że on jest taki w stosunku co do wszystkich Sierotek Marysi (męskich odpowiedników również) i nigdy nie powie nikomu złego słowa, zawsze miły i tolerancyjny, nawet jak go ktoś ciężko wkurza. Ja w to wierzę, a nawet mam pewność, że on ją olewa, nawet ani razu do niej nie zdzwoni (sprawdzam billingi), nie napisze. Więc jeszcze raz poprosze o konkretne porady jak się pozbyć jej (a nie męża) i wreszcie mieć udane w 100% małżeństwo.
Śmieszna jesteś Facet utrzymuje kontakt z dziewuchą, z którą Cię zdradzał (mimo, że Ty sobie tego wyraźnie nie zyczysz) a Ty piszesz o szacunku
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:38   #122
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

To co autorko teraz zamierzasz zrobić?
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:39   #123
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
Tak, byl zakochany (moze zauroczony - na jedno wychodzi), ona widocznie to wyczula i okrecila go sobie wokol palca. Absolutnie nie twierdzę że on jest bez winny, bo oboje są winni (on nawet bardziej), ale było - minęło. Przez durny wybryk nie chcę przekreślać reszty życia z nim - i nie, nie jestem uwiązana ani nic, potrafię zakończyć związek, jeżeli widzę, że jest źle.
A skoro jemu wybaczyłam pare lat temu, nie rozwiodę się teraz, dlatego, że mi się nagle o tym przypomnialo. Chciałabym jedynie, aby ona dała sobie spokój i nie przypominała mi niepotrzebnie sytuacji sprzed lat.
Przecież sytuacja ciągle trwa i będzie trwała dopóki facet tego nie zakończy.
Rozumiem, że jesteś w stanie mu wybaczyć ( masz prawo to Twój związek) ale nie oczekuj od nas rady jak pozbyć się tej baby. Nie ma takiego sposobu ( prócz wynajętego zabójcy), JEDYNIE TWÓJ FACET JEST W STANIE TAK NAPRAWDĘ SKOŃCZYĆ TO RAZ NA ZAWSZE.
Sory za wielkie litery ale ja już nie wiem ja Ci to wytłumaczyć, że w tej akurat sytuacji jesteś bezsilna. On nie jest niczyim niewolnikiem i robi to czego chce, więc widać chce dalej utrzymywać kontakt.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:42   #124
hexe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 27
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Tak samo jak cyber sex.

Pytanie dlaczego nagle autorce zaczęło przeszkadzać mimo, że przez tyle lat nie przeszkadzało?
Nie przeszkadzało, bo były to zwykłe rozmowy na skypie. Gdy dowiedziałam się, co między nimi zaszło wyjechałam bez słowa na 2 miesiące do Polski. Po przemyśleniach już na spokojnie, postanowiłam dać mu szansę. I wtedy poinformowałam panią upierdliwą że o wszystkim wiem i zrobi najlepiej, gdy o nim zapomni. Poskutkowało na kilka miesięcy. I od tamtej pory zaczęło mi to naprawdę przeszkadzać.
hexe1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:46   #125
granatowo
Zadomowienie
 
Avatar granatowo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 666
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
Nie przeszkadzało, bo były to zwykłe rozmowy na skypie. Gdy dowiedziałam się, co między nimi zaszło wyjechałam bez słowa na 2 miesiące do Polski. Po przemyśleniach już na spokojnie, postanowiłam dać mu szansę. I wtedy poinformowałam panią upierdliwą że o wszystkim wiem i zrobi najlepiej, gdy o nim zapomni. Poskutkowało na kilka miesięcy. I od tamtej pory zaczęło mi to naprawdę przeszkadzać.
Bo Ty ZAWSZE stoisz mu za plecami i sprawdzasz.
Potrafił ślubować Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską mając na koncie zatajoną zdradę a Ty ufasz Mu, że to "tylko" zwykłe rozmowy o pracy itp.

Faceci nie mają potrzeby wielogodzinnego opowiadania o swoim życiu jakiejś babie do momentu, w którym nie mają w tym interesu. Czy ty to potrafisz przyjąć do wiadomości?

I jakie upodlenia jesteś jeszcze w stanie znieść, żeby zacząć siebie szanować? Bo to, że gość bzyka się z jakąś laską do czego przyznaje się już po ślubie i nie potrafi pozwolić Jej odejść to za mało.
Pamiętaj, że dopóki Ty sama siebie nie szanujesz dopóty inni Ciebie szanować nie będą.

Edytowane przez granatowo
Czas edycji: 2011-03-10 o 13:49
granatowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:46   #126
hexe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 27
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
do autorki:
czy masz dowody na to ze on sam z siebie sie z nia kontaktuje np wysyla pierwszy email?
autorka pisala,ze on do niej nie dzwoni bo sprawdzila bilingi
zreszta maja dzis gadac wiec sie okaze co ustalili
Dowody mam, o ile to dowodami można nazwać. Maila sam pierwszy nie wyśle, a nawet na emaile to wogóle nie odpowiada (chociaż one są żadko - jej głowne źródło komunikacji to telefon). I tak jak mówiłam, nie dzwoni do niej, ani jak wie, że to ona to wogóle nie odbiera.
hexe1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:46   #127
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

jak grochem o scianezalosny jest ten watek..
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 13:48   #128
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
Nie przeszkadzało, bo były to zwykłe rozmowy na skypie. Gdy dowiedziałam się, co między nimi zaszło wyjechałam bez słowa na 2 miesiące do Polski. Po przemyśleniach już na spokojnie, postanowiłam dać mu szansę. I wtedy poinformowałam panią upierdliwą że o wszystkim wiem i zrobi najlepiej, gdy o nim zapomni. Poskutkowało na kilka miesięcy. I od tamtej pory zaczęło mi to naprawdę przeszkadzać.
Szkoda, że po powrocie do siebie ( po tej separacji) nie rozmawialiście szczerze: albo mówimy jak na spowiedzi co było w tym czasie, albo zapominamy i to nie istnieje, bo nie było ważne. Lecz w drugim wypadku on nie ma prawa wpuszczać tej pani do waszego życia, a to zrobił. Pod płaszczykiem przyjaciółki domu ( lub pana domu) wprowadził do was kochankę, bo nie chciał stracić z nią kontaktu. Może zostawił sobie otwartą furtkę, w stylu jest daleko więc nie wyjdzie na jaw jeżeli czasem się z nią bzyknie ( np. przez skypa). Fajne urozmaicenie i bez konsekwencji.
Ja tak to widzę.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:49   #129
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość
Bo Ty ZAWSZE stoisz mu za plecami i sprawdzasz.
Full control. I pełna harmonia w związku.
Gorzej jak się coś przeoczyło, a tu na tym wątku ile ziaren niepewności już zasianych...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:50   #130
hexe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 27
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość
Faceci nie mają potrzeby wielogodzinnego opowiadania o swoim życiu jakiejś babie do momentu, w którym nie mają w tym interesu. Czy ty to potrafisz przyjąć do wiadomości?
Tak, przyjmuje do wiadomości i popieram. Ale tak jak mówiłam, długo przed ślubem, niedługo się znaliśmy byłam zakochana na maksa (wiadomo jak to jest na początku) i nie zwracałam uwagi na takie "drobnostki". Tylko mnie nie linczujcie, bo nie jestem jedyna która była ślepo zakochana i olewała takie rzeczy.
hexe1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:52   #131
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
Dowody mam, o ile to dowodami można nazwać. Maila sam pierwszy nie wyśle, a nawet na emaile to wogóle nie odpowiada (chociaż one są żadko - jej głowne źródło komunikacji to telefon). I tak jak mówiłam, nie dzwoni do niej, ani jak wie, że to ona to wogóle nie odbiera.
Sory ale ja gdybym miała kogoś na boku i ten ktoś wiedziałby, że mam męża to oczywiście też rozmawiałbym z nim w takim stylu nie będąc sama w domu, nawert ignorowałabym połączenia. Potem zawsze mogłabym wyjaśnić: wiesz musiałam ściemniać, bo nie byłam sama.
Poza tym kupiłabym inną kartę i nawet telefon aby się kontaktować.

O bosze ależ ja jestem
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.

Edytowane przez Karena 73
Czas edycji: 2011-03-10 o 13:54
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 13:55   #132
hexe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 27
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Sory ale ja gdybym miała kogoś na boku i ten ktoś wiedziałby, że mam męża to oczywiście też rozmawiałbym z nim w takim stylu nie będąc sama w domu, nawert ignorowałabym połączenia. Potem zawsze mogłabym wyjaśnić: wiesz musiałam ściemniać, bo nie byłam sama.
Poza tym kupiłabym inną kartę i nawet telefon aby się kontaktować.
Tak, masz rację. Ale jeżeli każdy zacząłby myśleć w ten sposób, okazało by się, że każdy może mieć kochanka i ściemniać przed partnerem. Też myślałam w ten sposób, ale wtedy już zaczęłam popadać w paranoje.
hexe1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:57   #133
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
Tak, masz rację. Ale jeżeli każdy zacząłby myśleć w ten sposób, okazało by się, że każdy może mieć kochanka i ściemniać przed partnerem. Też myślałam w ten sposób, ale wtedy już zaczęłam popadać w paranoje.

Owszem ale Ty chyba masz powody aby mu nie ufać? A to zmienia paranoję w zdrowy rozsądek i ostrożność.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:58   #134
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
Ale jeżeli każdy zacząłby myśleć w ten sposób, okazało by się, że każdy może mieć kochanka i ściemniać przed partnerem.
Na szczęście nie każdy ma męża, który zdradza, ukrywa ten fakt, a do tego jeszcze utrzymuje kontakt z kochanką i nawet się z tym zbytnio nie kryje
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:59   #135
granatowo
Zadomowienie
 
Avatar granatowo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 666
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
Tak, przyjmuje do wiadomości i popieram. Ale tak jak mówiłam, długo przed ślubem, niedługo się znaliśmy byłam zakochana na maksa (wiadomo jak to jest na początku) i nie zwracałam uwagi na takie "drobnostki". Tylko mnie nie linczujcie, bo nie jestem jedyna która była ślepo zakochana i olewała takie rzeczy.
Ale przecież sytuacja nie wygląda tak, że Twój mąż w ogóle się z nią NIE kontaktuje i tylko ona ciągle, bezskutecznie się dobija do Waszego rodzinnego szczęścia.
Przecież oni ciągle mają kontakt. Jaki? Prawdy się NIE dowiesz, bo Twój mąż patrząc Ci w oczy, potrafił już raz słodko kłamać.
I nie sądzę, by rozmawiali przez telefon/gg/skype/maila/na żywo tylko o Jego pracy i codziennym życiu, bo tak jak pisałam, mężczyźni działają inaczej niż kobiety.

Macie racje - żałosny jest ten wątek.

A Ty Autorko jak pisałaś kilkukrotnie, potrafisz sobie coś wmówić, zapomnieć, przymknąć oko, wybaczyć, więc przygotuj się, że takie będzie całe Twoje życie.
granatowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:00   #136
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:01   #137
granatowo
Zadomowienie
 
Avatar granatowo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 666
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
Tak, masz rację. Ale jeżeli każdy zacząłby myśleć w ten sposób, okazało by się, że każdy może mieć kochanka i ściemniać przed partnerem. Też myślałam w ten sposób, ale wtedy już zaczęłam popadać w paranoje.
Nie każdy może mieć kochankę, bo niektóre z Nas się szanują, nie rzucają słów na wiatr i jasno wyrażają, gdzie będzie miejsce TŻta po skoku w bok albo perfidnym kłamstwie.
Te, które nie dają sobą pomiatać nie mają takich problemów
granatowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:02   #138
hexe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 27
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Owszem ale Ty chyba masz powody aby mu nie ufać? A to zmienia paranoję w zdrowy rozsądek i ostrożność.
Zgadza się, powody mam (bądź miałam). Aż głupio się przyznać, ale wtedy, gdy ta zdrada wyszła na jaw i gdy już wróciłam do niego, przeprowadziłam kilka "testów wierności". Wszystkie zaliczył na 5 więc naprawdę chcę wierzyć, że to był jednorazowy wyskok.
hexe1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:03   #139
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
Nie przeszkadzało, bo były to zwykłe rozmowy na skypie. Gdy dowiedziałam się, co między nimi zaszło wyjechałam bez słowa na 2 miesiące do Polski. Po przemyśleniach już na spokojnie, postanowiłam dać mu szansę. I wtedy poinformowałam panią upierdliwą że o wszystkim wiem i zrobi najlepiej, gdy o nim zapomni. Poskutkowało na kilka miesięcy. I od tamtej pory zaczęło mi to naprawdę przeszkadzać.

A czy on przez te 2 miesiace starał sie o Ciebie, dzwonił? pisał? prosił? Czy sama wróciłaś i powiedziałaś że mu wybaczasz, bo to było kiedys?
Dałaś mu szansę a on ją marnuje, w ten właśnie sposób, ze pozwala na to, aby ona byla cały czas obecna w waszym życiu !!
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 14:06   #140
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość
Ale przecież sytuacja nie wygląda tak, że Twój mąż w ogóle się z nią NIE kontaktuje i tylko ona ciągle, bezskutecznie się dobija do Waszego rodzinnego szczęścia.
Przecież oni ciągle mają kontakt. Jaki? Prawdy się NIE dowiesz, bo Twój mąż patrząc Ci w oczy, potrafił już raz słodko kłamać.
I nie sądzę, by rozmawiali przez telefon/gg/skype/maila/na żywo tylko o Jego pracy i codziennym życiu, bo tak jak pisałam, mężczyźni działają inaczej niż kobiety.

Macie racje - żałosny jest ten wątek.

A Ty Autorko jak pisałaś kilkukrotnie, potrafisz sobie coś wmówić, zapomnieć, przymknąć oko, wybaczyć, więc przygotuj się, że takie będzie całe Twoje życie.
Zacznij w końcu myśleć i zastanów się z kim ty naprawdę jesteś.

I ponawiam pytanie: co teraz zamierzasz zrobić autorko?

Edit: jak się dowiedziałaś o tej zdradzie?
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:07   #141
hexe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 27
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
A czy on przez te 2 miesiace starał sie o Ciebie, dzwonił? pisał? prosił? Czy sama wróciłaś i powiedziałaś że mu wybaczasz, bo to było kiedys?
Dałaś mu szansę a on ją marnuje, w ten właśnie sposób, ze pozwala na to, aby ona byla cały czas obecna w waszym życiu !!
Starał się. Pisał, dzwonił, prosił,przepraszał, obiecywał że nigdy więcej,wysyłał kwiaty,przyjechał za mna do Polski ale go wywaliłam, bo było to za wcześnie i nie chciałam go widzieć.
hexe1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:08   #142
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

O ludzie, normalnie telenowela. A tak na poważnie autorko wątku, powiem Ci tak ze jesli On by na prawde chciał ją usunać z Waszego małżenstwa juz by dawno to zrobil. Jak to sie mowi dla chcacego nic trudnego. A tak czytajac Twoje posty mam wrażenie ze Twoj mąż sam nie wie czego chce, nie wierze ze nie potrafi powiedziec jakiejs napalonej babie zeby sie wynosila z Waszego zycia, no prosze.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:13   #143
hexe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 27
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Zacznij w końcu myśleć i zastanów się z kim ty naprawdę jesteś.

I ponawiam pytanie: co teraz zamierzasz zrobić autorko?

Edit: jak się dowiedziałaś o tej zdradzie?
Jak się dowiedziałam? Któregoś wieczoru zaczął płakać, że musi mi coś powiedzieć, bo nie może tak żyć, ma ogromne wyrzuty sumienia co zrobił, że nie chce żebym żyła w kłamstwie. Że mnie kocha i musi być ze mną szczery. Zanim dokładnie wytłumaczył co się stało, powiedział, że nie będzie miał pretensji jeżeli go zostawię, ale ma nadzieję że jest nadzieja na drugą szanse. Mniej więcej tak brzmiały jego słowa.

A co zamierzam zrobic? Poczekam az wroci z pracy, i za wasza namowa zmusze go do rozmowy z nia, konkretnej i doglebnej. Jezeli sie nie zgodzi, badz rozmowa nie przebiegnie tak jak powinna, zacznę się pakować (na razie w formie postraszenia) i poczekam na reakcję. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie na ta chwile.
hexe1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:18   #144
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
Starał się. Pisał, dzwonił, prosił,przepraszał, obiecywał że nigdy więcej,wysyłał kwiaty,przyjechał za mna do Polski ale go wywaliłam, bo było to za wcześnie i nie chciałam go widzieć.
Twoje życie i Twoja sprawa, ale możesz wywnioskować po odpowiedziach jakie dostałaś, że Twój facet nie gra z Tobą fair.
A co dalej z tym zrobisz zależy tylko od Ciebie, ale jak widać nic ani nikt nie jest w stanie wytłumaczyć Cie tego, że Twój facet nie chce z tą babą stracic kontaktu.
Przykre jest to, że jesteś w niego taka zapatrzona. Daj mu ultimatum albo ja albo ona i wtedy sytuację będziesz miała jasna i klarowną ! Wybierze Ciebie zadzwoni do niej i powie żeby dała wam spokój, jak nie zadziała to idzcie na policje ze was neka.
Jak zacznie sie wykrecac to GO ZOSTAW !!!
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:18   #145
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-03-10 o 14:20
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:19   #146
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Och, biedny ten Twój mężuś, zła kobieta go gnębi, a on jest taki kulturalny i wychowany, że przecież nie powie, by go zostawiła w spokoju...

Męża proponuję wywieźć na bezludną wyspę albo trzymać w jakiejś celi czy tam piwnicy, zabrać mu telefon, założyć podsłuch, a jego "przyjaciółkę" zepchnąć ze stromego urwiska albo utopić w oczku wodnym.

Gdyby facet chciał, to by zerwał kontakt. A tak poza tym to chyba prowokacja, bo nie wierzę w takie zaślepienie i naiwność.
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:22   #147
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

A nie możecie blokować połączeń od niej?dzwoni-mąż odbiera-rozmawia (bo jest grzecznym misiem)-blokuje połączenie z tego nr i tak za każdym razem, gdy chytrze chce kontaktu spod innego nr tel. Jak jest namolna to są na to paragrafy.
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:25   #148
hexe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 27
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie jest aniołem, i już to wspomniałam że jest winny temu wszystkiemu. I ja go nie bronię, tylko mówię jaki rzeczywiście jest. W porównaniu do tych wszystkich dni, miesięcy lat które wspólnie razem spędziliśmy w szczęściu i mi miłości ten wybryk był "niczym" (w cudzysłowiu - żeby nie było że akceptuję zdradę itp bo tak ambolutnie NIE jest).A my naprawdę jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i dlatego chcę to ratować. Gdyby było inaczej, nie zastanawiałabym się ani chwili nad zostawieniem go na zwsze.
hexe1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:27   #149
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
A my naprawdę jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i dlatego chcę to ratować.
No on chyba nie do końca jest szczęśliwy

Chociaż w sumie... Obiad ma, uprane gacie ma, seks ma, a do tego może Cię bajerować ile wlezie To chyba faktycznie jesteście szczęśliwi, każdy na swój sposób
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.


Edytowane przez ston3d
Czas edycji: 2011-03-10 o 14:28
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:29   #150
hexe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 27
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
No on chyba nie do końca jest szczęśliwy
A jeżeli mój były dobijałby się na chama do mnie, to znaczy że ja jestem nieszczęśliwa?
hexe1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.