Opłata za egzamin szkoła policealna Blue Education - Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-01, 22:48   #1
aisuda00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Cool

Opłata za egzamin szkoła policealna Blue Education - Kraków


Hej
Podpisałam nieszczesna umowe z Blue Education. Udało mi się na moje nieszczęście zaliczyć pierwszy semestr( gdybym nie zaliczyła to automatycznie by mnie wyrzucili i problemu by nie było).
Problem pojawił się w momencie gdy okazało się że jestem w ciąży i nie jestem w stanie przystąpić do egzaminu ponieważ termin porodu jest mniej więcej przewidywany w terminie egzaminu pisemnego i ustnego. Po informacji o ciąży napisałam pismo w którym poprosiłam o odstapienie od kosztów ze względu na termin porodu. Nie poczyniłam kosztów 350zł na rzecz szkoły ponieważ nie mam fizycznych możliwości pojawienia się na tym egzaminie. Dzwoniąc do siedziby w Warszawie Panie 2krotnie powiedzialy ze jak nie wplacilam to nie przystapie do egzaminu po prostu i sprawa z glowy. Jednak rozminelo sie to z odpowiedzia na moje pismo i szkola oczywiscie odpisala ze i tak mam placic.
Egzamin w umowie jest BEZPLATNY ale szkola pobiera sobie 350 zł dla siebie za koszta PRZEPROWADZENIA EGZAMINU. Jestem na L4 do porodu miesiąc a oni wysyłają pisma o uiszczenie oplaty 350 zł plus za sesje 80zł (nie mam dopuszczenia do egzaminu nawet). DOdatkowo szkoła nie wywiązywała się z zajęć, które się notorycznie nie odbywały, oceny pojawiały się z nieba w dzienniku, obecności zostały wpisywane mimo braku osoby na zajęciach - nic absolutnie nie wyniosłam z pierwszego semestru.
czy ma ktos pojecie co moge w takiej sytuacji zrobić? poooomooocy!:mu r:
aisuda00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 22:55   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Opłata za egzamin szkoła policealna Blue Education - Kraków

wydaje mi się, ze te zapisy sa niezgodne z KC - znajdź darmowego prawnika, niech przeczyta umowę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 16:42   #3
urodzona13wpiatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Opłata za egzamin szkoła policealna Blue Education - Kraków

Z czystym sumieniem mogę polecić Blue. Jestem na drugim semestrze technik BHP w Krakowie i w szkole nie ma żadnych problemów. Nauczyciele są ok. Obsługa sekretariatu bardzo miła.
urodzona13wpiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 17:37   #4
katrina4321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Opłata za egzamin szkoła policealna Blue Education - Kraków

Ja ucze sie w LO w Rzeszowie w Blue i złego słowa nie moge powiedzieć. Wkładowcy, nauka i poziom bardzo ok, sekretariat i dyrektor tym bardziej, nieraz nękają człowieka ale w pozytywnym sensie żeby chodził na zajęcia bo za chwile egzaminy ael wiecie jak jest ogolnie super ludzie, atmosfera i profesjonalna kadra polecam
katrina4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 15:20   #5
kasienka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Opłata za egzamin szkoła policealna Blue Education - Kraków

Ja uczę się w Blue w Rzeszowie i też nie mogę narzekać. Nie miałam żadnych problemów zwłaszcza z opłatami. Ze wszystkim można się dogadać mili i ugodowi ludzie.

Pozdrawiam
kasienka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 08:31   #6
marilynwinkler
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1
Dot.: Opłata za egzamin szkoła policealna Blue Education - Kraków

Nie potrafię powiedzieć, jak bardzo jestem zadowolony ze studiów w Blue. Nauczyciele są wspaniali i nie miałem problemów z płatnościami Biuro administracyjne nie było w stanie mi pomóc. Personel jest bardzo wyrozumiały w Blue.
https://writemyessay.pro/
marilynwinkler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 12:23   #7
aga_mari_ignatowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 6
Dot.: Opłata za egzamin szkoła policealna Blue Education - Kraków

Często pojawiają się takie luki w umowach, które wychodzą po fakcie ;/. Uważam, że to placówka zachowuje się nie w porządku i jej dyrektor a nie cała sieć szkół. I to powinno się zgłosić do firmy. Ja uczę się w szkole xx i miałam podobną sytuację, ponieważ złamałam nogę dwa tygodnie przed egzaminem. Udało mi się przełożyć ten egzamin bez problemu oraz żadnych kosztów. A zapłacenie za "przeprowadzenie egzaminu" to jak powinność zapłacenia za dekorację urodzinowe , na które się nie wybierasz :/

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-04-30 o 13:23 Powód: reklama
aga_mari_ignatowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-14, 09:23   #8
Ania170500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2
Dot.: Opłata za egzamin szkoła policealna Blue Education - Kraków

Hej wybieram się na higienistkę stomatologiczną do Medical School w Kielcach na Sienkiewicza. Wybiera się ktoś z Was? Macie jakieś info o tej szkole? Z góry dzięki za odpowiedź
Ania170500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-31, 13:02   #9
Sanahhh12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 6
Dot.: Opłata za egzamin szkoła policealna Blue Education - Kraków

Zoska1212 też jestem w szoku, że szkoła pobiera pieniądze za przeprowadzenie egzaminu. Na szczęście wybrałam Cosinusa, który nie pobrał ode mnie żadnych pieniędzy i mogę teraz cieszyć się świadectwem technika bez żadnego wkładu pieniężnego- w sumie sorki, koszty przejazdu samochodem no i jedzonka kupowanego na zjazdy haha
Sanahhh12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 14:39   #10
anula19_92
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 48
Dot.: Opłata za egzamin szkoła policealna Blue Education - Kraków

Opłaty za egzamin? Dobrze że w cosinusie tego nie ma. Nie pobierają żadnych opłat, zapisując się do szkoły nie podpisujesz umowy tylko kwestionariusz. Z tego co czytam to chyba jedyna faktycznie bezpłatna szkoła.
anula19_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 13:22   #11
VioletThompson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 1
Dot.: Opłata za egzamin szkoła policealna Blue Education - Kraków

A Pl science is a field for the movement for all issues for humans. Paths of the field and https://clubessay.com/essay-writer-free are ensured for the changes. The platform is fit for the turns for the joy for the rush items for the team for all workers for the field.
VioletThompson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 14:22:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.