ciągły rumieniec na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 13:58   #1
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 294

ciągły rumieniec na twarzy


Mam problem, ktory strasznie mi przeszkadza,bardzo czesto mam czerwone policzki.Dostaje rumieniec jak jest mi ciepło, jak zjem coś ciepłego albo wypije, jak się zdenerwuje lub przy wysiłku fizycznym.nie wiem co mam z tym zrobić, a nie chce chodzić czerwona jak burak.pomóżcie.
kotek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:43   #2
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Wątpie aby sie dalo jakoś temu zaradzic..Zauwazam ze wiele osob tak ma
U niektorych to nawet niezle wyglada i im pasuje : D

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:53   #3
Misiuniuniunia
Raczkowanie
 
Avatar Misiuniuniunia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 162
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

to nie jest problemem w sumie...masz taką urodęwolałabym mieć rumieńce niż syfy i fioletowe blizny na twarzy...pozdrawiam
Misiuniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 15:01   #4
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 294
ciągły rumieniec na twarzy

ale jest to uciążliwe,bo to nie jest lekki rumieniec,tylko czerwone plamy na całym policzku a czasami mam nawet czerwony nos jak u pijaka

nawet jeśli nałoże podkład to widać te rumieńce.Niedługo biorę i nie chce mieć na zdjęciach czerwonych policzków.nie wiem co może pomóc

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-03-05 o 21:33 Powód: post pod postem
kotek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 15:10   #5
Misiuniuniunia
Raczkowanie
 
Avatar Misiuniuniunia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 162
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

a nie wiesz o tym,że możesz powiedzieć fotografowi,żeby po prostu to zatuszowałto nie problemoni mają do tego programy
Misiuniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 15:38   #6
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 294
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

naprawde?to dobrze, chociaż na zdjęciach bede wyglądała normalnie,ale niestety na weselu na filmie nie będe mogła nic ukryć.
kotek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 15:49   #7
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Kosmetyki na trądzik różowaty lub do cery naczynkowej, apteczne najlepiej i leki uszczelniające naczynia krwionośne, czyli rutyna + wit. C przez min. 3 miesiące po 6 tabletek dziennie. Kamuflaż i zielony korektor powinien pomóc w tuszowaniu czerwonych partii twarzy.
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 16:05   #8
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 294
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

na codzień używam zielonego korektora lekkie naczynka ukrywa ale rumienec,nie.chyba bede musiala wybrac sie do dobrego dermatologa
kotek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 16:06   #9
Misiuniuniunia
Raczkowanie
 
Avatar Misiuniuniunia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 162
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

ja uważam że na filmie da się coś takiego zrobić...moja koleżnka przynamniej tak jakoś załatwiła sobie...z tym że słono zapłaciła no i kamerzysta był naprawdę dobry
Misiuniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 16:21   #10
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
ciągły rumieniec na twarzy

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Kosmetyki na trądzik różowaty lub do cery naczynkowej, apteczne najlepiej i leki uszczelniające naczynia krwionośne, czyli rutyna + wit. C przez min. 3 miesiące po 6 tabletek dziennie. Kamuflaż i zielony korektor powinien pomóc w tuszowaniu czerwonych partii twarzy.
czy mogłabyś napisać jak dokładnie nazywają się te tabletki?

Dziewczyny gdzie się podziała funkcja "Edytuj"?
Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Kosmetyki na trądzik różowaty lub do cery naczynkowej, apteczne najlepiej i leki uszczelniające naczynia krwionośne,
Czy mogłabyś podać nazwy jakiś kosmetyków lub leków do cery nadwrażliwej, na trądzik różowaty oraz rumień.
Szukałam czegoś na internecie ale praktycznie nic nie znalazłam. Jedynie serie Dermacos firmy Farmona.

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
czy mogłabyś napisać jak dokładnie nazywają się te tabletki?
Ja jem cerutin na rumień 2 tabletki dziennie. Bo słyszałam, że nie powinno się jeść więcej. Własnie sprawdziłam skład i Cerutin zawiera rutyne oraz witamine C.

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-03-05 o 21:33 Powód: post pod postem
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 19:14   #11
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Może być i Cerutin, ale dawka musi być większa, bo inaczej nie przyniesie efektów. Omawiamy teraz trądzik różowaty na dermatologii, mam opracować pielęgnację więc na dniach wrzucę Ci jakieś porady, przykłady kosmetyków. Na pewno ważna jest ochrona przeciwsłoneczna, dieta, unikanie alkoholu itd.
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 09:20   #12
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
ciągły rumieniec na twarzy

Amesko, czy mogłabyś zerknąć do mojego wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=234687&page=2
Jest tutaj opisane, to co dzieje mi się na policzkach.

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Amesko, czy mogłabyś zerknąć do mojego wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=234687&page=2
Jest tutaj opisane, to co dzieje mi się na policzkach.
Ile twoim zdaniem powinnam jeść tabletek cerutin dziennie?

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-03-05 o 21:32 Powód: post pod postem
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:37   #13
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Nie jestem w stanie stwierdzić tego, czy to rozszerzone naczynka czy już drugie stadium trądziku różowatego, jedynie dermatolog jest w stanie to zrobić i to na żywo. Dawka musi być duża, 3X2 tabletki na dzień, inaczej nie będą działały na naczynia krwionośne ale tak ogólnie na organizm.
Co do pielęgnacji podsyłam artykuł z wizażu : http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny_naczynka.php
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:58   #14
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie stwierdzić tego, czy to rozszerzone naczynka czy już drugie stadium trądziku różowatego, jedynie dermatolog jest w stanie to zrobić i to na żywo. Dawka musi być duża, 3X2 tabletki na dzień, inaczej nie będą działały na naczynia krwionośne ale tak ogólnie na organizm.
Co do pielęgnacji podsyłam artykuł z wizażu : http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny_naczynka.php
Po czym moge stwierdzić, ze to trądzik różowaty?
Wizyte u dermatologa mam dopiero za miesiąc (to był najbliższy termin), ale mozliwe, ze wtedy będe juz pracowała i nie bede mogła iść na wizyte
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:46   #15
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Może to Ci pomoże:
http://www.aktiv-press.2a.pl/pl/derm...rum/46286.html
http://www.sekretyurody.eu/pages/zdr...preparaty.html
Nawet jeżeli masz "tylko" trwale rozszerzone naczynia krwionośne, bez rumieniowego podłoża to gdy zaniedbasz skórę, przekształci się to w poważniejsze stadia trądziku różowatego. Pisałaś w swoim wątku, że zaczerwienienie jest okresowe, odwracalne a to dobrze, bo naczynka potrafią się jeszcze kurczyć. Też uważam, że rzucenie palenia mogłoby być pomocne.. A co do takich domowych sposobów to gdy czujesz, że zaczynasz się oblewać piekącym rumieńcem włóż do ust kostkę lodu, powinna pomóc.
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:27   #16
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
ciągły rumieniec na twarzy

kupiłam sobie koncentrat Dermacos http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17344
Czy myślisz, ze to dobry wybór?

Oraz czy uważasz, że lekarz mi pomoże jesli mam jedynie postać rumieniową? Bardzo możliwe, że idąc na wizyte, moje policzki nie bedą zaczerwienione (czasami jest lepiej, czasami gorzej), czy lekarz postawi wtedy diagnozę na podstawie wywiadu?
Boje się, że nie potraktuje mnie poważnie, bądź źle dobierze leki...

czy oprócz cerutinu, powinnam się zaopatrzyć w tabletki z witaminą K lub PP?

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-03-05 o 21:30 Powód: post pod postem
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 16:06   #17
Katerina88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Mam ten sam problem co TY Kotek24. Doskonale Cie rozumiem. Chcialabym pozbyc sie tych rumiencow poniewaz przez nie uzywam dosc mocno kryjacego podkladu a chcialabym zeby moja cera odpoczela. I nie wiem co powinnam zrobic a te wszystkie odpowiedzi na forum do niczego mnie nie doprowadzily. Pozdrawiam i wedz ze nie jestes sama z takim problemem.
Katerina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 16:21   #18
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 294
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Cytat:
Napisane przez Katerina88 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem co TY Kotek24. Doskonale Cie rozumiem. Chcialabym pozbyc sie tych rumiencow poniewaz przez nie uzywam dosc mocno kryjacego podkladu a chcialabym zeby moja cera odpoczela. I nie wiem co powinnam zrobic a te wszystkie odpowiedzi na forum do niczego mnie nie doprowadzily. Pozdrawiam i wedz ze nie jestes sama z takim problemem.
biedne jesteśmy bo wydaje mi się że nie da się tego pozbyć w 100%.niedłuo bede u dermatologa, jak czegoś się dowiem to dam znac.
kotek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 16:28   #19
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

ja jestem zapisana do dermatologa na wizyte, ale dopiero za miesiąc. W poniedziałek jeszcze podzwonie po przychodniach, może gdzieś będzie wolny wcześniejszy termin.
Dziewczyny napiszcie jakich kosmetyków na ten rumień używacie i jakie witaminy przyjmujecie?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 16:35   #20
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 294
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
ja jestem zapisana do dermatologa na wizyte, ale dopiero za miesiąc. W poniedziałek jeszcze podzwonie po przychodniach, może gdzieś będzie wolny wcześniejszy termin.
Dziewczyny napiszcie jakich kosmetyków na ten rumień używacie i jakie witaminy przyjmujecie?
ja uzywam krem z LaRoche Posay Rosaliac, on niweluje zaczerwienienia,jest przeznaczony do cery naczynkowej,minus jest dość drogi
kotek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 16:42   #21
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Cytat:
Napisane przez kotek24 Pokaż wiadomość
ja uzywam krem z LaRoche Posay Rosaliac, on niweluje zaczerwienienia,jest przeznaczony do cery naczynkowej,minus jest dość drogi
Słyszałaś może o witaminie PP?
Nie wiem czy można ją kupić osobno, czy tylko występuje razem z innymi witaminami? Szukam w internecie, ale nic ciekawego nie znalazłam
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 16:55   #22
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 294
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Słyszałaś może o witaminie PP?
Nie wiem czy można ją kupić osobno, czy tylko występuje razem z innymi witaminami? Szukam w internecie, ale nic ciekawego nie znalazłam
witamina PP czyli inaczej niacyna występuje w dzikiej róży, dziurawcu,rumianku szałwi lekarskiej, marchwi,otrębach pszennych, jagodach, watrobie.Dobrze jest pić raz dziennie napar z szałwi.nie wiem czy wit,pp można kupić osobno.zastosowanie w trądziku różowatym, nerwicach naczyniowych, fotodermatozach
kotek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 17:00   #23
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
ciągły rumieniec na twarzy

Chciałam się jeszcze zapytać, czy przy rumieniu można stosować np. skrzypovite?

(jak już wcześniej wspominałam, szkoda, ze tu nie ma funkcji Edytuj)
Czy beta karoten też pomaga zwalczyć rumień?

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-03-05 o 21:27 Powód: post pod postem
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:32   #24
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

"Znany z kosmetycznych właściwości skrzyp polny zawiera wiele cennych składników wpływających na kondycję skóry, włosów i paznokci. Związki krzemu działają przeciwzapalnie, przeciwtrądzikowo, a także chronią lipidy warstwy rogowej naskórka przed utlenianiem. Zwężają pory, zapewniając przez długi czas uczucie świeżości. Ponadto regenerują włosy, przeciwdziałają ich wypadaniu i zwiększają wytrzymałość paznokci. Flawonoidy, uszczelniając ściany naczyń włosowatych, wzmacniają ochronę przed wolnymi rodnikami i zmniejszają tworzenie się obrzęków. Zaś karotenoidy, działające antyoksydacyjnie, opóźniają procesy starzenia skóry i powstawania zmarszczek. Co więcej mają zdolność do pochłaniania promieniowania UV."

Więc skrzypovitę jak najbardziej możesz przyjmować Nie wiem jak z beta-karotenem, działa ogólnie na skórę, poprawia elastyczność i koloryt ale jakoś szczególnie na naczynka to chyba nie..
Jeżeli chodzi o suplementację to na trądzik różowaty/naczynka poleca się:
- witaminę B2 i wit. C
- nalewkę z kasztanowca
- ginko-biloba
- arnikę - działa też dobrze gdy chodzi o wchłanianie obrzęków, siniaków
- kora dębu - zewnętrznie
- herbatki z bratka, rumianku, szałwii czy nagietka

Do przemywania twarzy kwas borowy albo wodę wapienną. Do demakijażu polecam osobiście płyn micelarny z Biodermy, Sensibio.

Jeżeli chcesz to wypiszę Ci jeszcze kosmetyki jakie znalazłam Napisałam już tą pracę na dermatologię ( mam zajęcia z opiekunką tego forum, dr Nowicką ) i trochę informacji się nazbierało. Osobiście miałam kiedyś próbkę jakiegoś zielonego kremu aptecznego na naczynka i nawet byłam zadowolona, ale nie pamiętam nazwy
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:07   #25
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 294
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Chciałam się jeszcze zapytać, czy przy rumieniu można stosować np. skrzypovite?
betakaroten pomaga jedynie poprawić koloryt skóry,ale nie zwalcza rumienia
kotek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 16:37   #26
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość

Jeżeli chcesz to wypiszę Ci jeszcze kosmetyki jakie znalazłam Napisałam już tą pracę na dermatologię ( mam zajęcia z opiekunką tego forum, dr Nowicką ) i trochę informacji się nazbierało. Osobiście miałam kiedyś próbkę jakiegoś zielonego kremu aptecznego na naczynka i nawet byłam zadowolona, ale nie pamiętam nazwy
Bardzo dziękuje za wyczerpującą odpowedź
Jeżeli, to nie problem, to prosiłabym o tą listę
Czy twoim zdaniem koncentrat Dermacos firmy Farmona to dobry wybór?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 17:07   #27
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Koncentrat wydaje się być ok jeśli o skład i opis chodzi, ale to nie jest gwarancja tego, że akurat na Twoją skórę dobrze podziała. Jak na razie wstrzymaj się z zakupami do tej wizyty u dermatologa, bo możesz przedobrzyć
Oto lista:
- Auriderm - krem z 2 % wit. K oraz wit. C i E
- Ruboril - krem na dzień z filtrem UV
- Synchrorose - silnie łagodzący
- Rubialine z SVR - chłodzący, przeciwzapalny
- Diroseal z Avene - na noc do stosowania miejscowego
- Rosakalm - regenerujący
- Rosaliac XL z LRP - nawilżający na dzień, z filtrem UV, zielonkawy kolor
- Bioderma Sensibio AR - łagodzi i nawilża
- Bielenda - seria kasztanowa
- IWOSTIN - zielonkawy krem na naczynka

Od siebie polecam ten Rosaliac z LRP, to tą próbkę miałam
Czego używałaś do tej pory?
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 17:19   #28
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Dopiero niedawno zorientowałam się, ze to rumień, wcześniej myślałam, ze to alergia i jadłam Zyrtec (tak mi lekarz rodzinny przepisał). Po tym jak dziewczyny z wizażu powiedziały że to rumień, kupiłam cerutin, ten koncentrat o raz maseczke Dermacos Farmony.

Gdzieś przeczytałam, ze nie powinno się pić kawy, czarnej herbaty oraz alkoholu (piwo też odpada?). Czy to prawda? Czy powinnam jeszcze się czegoś wystrzegać? Chodzi mi tu tylko o jakies podstawowe rzeczy...
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 18:45   #29
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Zyrtec mogłabyś jeść o ile występuje u Ciebie alergia kontaktowa na jakieś kosmetyki np. Nie napisałaś jak wyglądała wcześniej Twoja pielęgnacja, jakich kosmetyków używałaś.

Ogólnie rzecz biorąc nie powinno doprowadzać się do gwałtownych wahań temperatury, np. gdy wracasz w zimie do domu to nie można od razu pić np. gorącej herbaty, trzeba odczekać te 15-20 min. Musisz obserwować co sprawia, że się rumienisz. Jeżeli po piwie masz na twarzy wypieki to niestety trzeba ograniczyć, tak samo jak pikantne potrawy, musztardę, chrzan, chilli itd. Ja np. mam intensywne rumieńce po zupkach chińskich Oprócz tego ketagoryczny zakaz jeżeli chodzi o saunę i solarium. Nie można też dopuścić, by w pokoju w którym przebywasz powietrze było zbyt suche. Trochę to wszystko uciążliwe.. Najlepiej zacząć odkładać pieniądze na laserowe zamykanie naczynek
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 19:48   #30
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 294
Dot.: ciągły rumieniec na twarzy

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Zyrtec mogłabyś jeść o ile występuje u Ciebie alergia kontaktowa na jakieś kosmetyki np. Nie napisałaś jak wyglądała wcześniej Twoja pielęgnacja, jakich kosmetyków używałaś.

Ogólnie rzecz biorąc nie powinno doprowadzać się do gwałtownych wahań temperatury, np. gdy wracasz w zimie do domu to nie można od razu pić np. gorącej herbaty, trzeba odczekać te 15-20 min. Musisz obserwować co sprawia, że się rumienisz. Jeżeli po piwie masz na twarzy wypieki to niestety trzeba ograniczyć, tak samo jak pikantne potrawy, musztardę, chrzan, chilli itd. Ja np. mam intensywne rumieńce po zupkach chińskich Oprócz tego ketagoryczny zakaz jeżeli chodzi o saunę i solarium. Nie można też dopuścić, by w pokoju w którym przebywasz powietrze było zbyt suche. Trochę to wszystko uciążliwe.. Najlepiej zacząć odkładać pieniądze na laserowe zamykanie naczynek
zgadzam się ze rosaliac jest dobry tez go używa,
kotek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.