Wczasy detox, odchudzające, kontrolowana głodówka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-16, 10:47   #1
21kropka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4

Wczasy detox, odchudzające, kontrolowana głodówka


Witam
Szukam wczasów detox czyli oczyszczania ciała z toksyn za pomocą kontrolowanej głodówki.
Kolega polecił mi detox SZAMBALA ale najwcześniejszy turnus jest dopiero we wrześniu.


Czy ktoś może był na podobnnych wczasach i z czystym sumieniem może jakieś polecic ?

Dziękuje
Pozdrawiam
21kropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-21, 07:56   #2
driver1983
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 7
Dot.: Wczasy detox, odchudzające, kontrolowana głodówka

nie wiem czy to dory pomysł takie głodówki raz coś takiego przechodziłam i nie polecam nikomu .... można nie źle sobie zaszkodzić

Osobiście stosowałam już wiele suplementów niby które miały sprawić że w miesiąc schudnę 10 kg głupio w to wierzyłam przyznam .... sporo kasy wydane bo to wcale nie tanie produkty i nie pomogło. Jakej 2 miesiace temu byłam u nas w Poznaniu w centrum strasznie rozkopane to nasze miasto tak na marginesie i musiałam obejść ulice która byłą zamknieta dla ruchu przy św, Marcinie jest uica l Ratajczaka jest sklep konopny nigdy o nim nie słyszałam konopna farmacja Z ciekawości zaszłam tam i kupiłam pare ciekawych produktów yerba mate z konopiami i Muscle Care Green Tea wszystko kosztowało nie całe 40 zł . Sprawdzie u nch na stronce jakie to tanie Yerbe piłam 6 razy dziennie tak polecała mi pani i kapsułkę stosowałam jedna na dzień.
Moja opinia dziewczyny :
W miesiąc może nie schudłam 10 kg , ale 3 kilo ze mnie zeszło
więc jakie wy macie tanie sposoby aby naturalnie gubić z wagę bez całej tej chemii i tych drogich suplementów co nam obiecują w miesiąc idealna wagę ?
driver1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-21 08:56:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.