Nowy zabieg Oxybrazja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 13:07   #1
marghot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 239
GG do marghot
Exclamation

Nowy zabieg Oxybrazja


Czy któraś z Was poddawała się takiemu zabiegowi? Jak wrażenia?
Poszukuję gabinetu mającego ten zabieg w ofercie w Poznaniu.
marghot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 11:02   #2
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

Witam...

W tamtym roku poddalam sie oxybrazji w centrum Medispa w Warszawie i efekty byly swietne!!!!Sama bylam w szoku.Moja twarz byla jasniejsza i poprostu bez skazy.Za miesiac juz mam termin na ponowny zabieg oxybrazji, ale tym razem sprobuje z polaczeniem kwasu hialuronowego.Juz nie moge sie doczekac...Polecam!
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 19:14   #3
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

hej! oxybrazja jest słabo znanym zabiegiem z tego co widzę.. krótki ten wątek.. jesli jednak komus kiedys wpadnie w oko to naprawdę polecam!! mialam problemy z przebarwieniami po trądziku i różne ślady moich wlasnych osobistych dzialan z przeszlosci na zaskornikach wiec dermatolog polecil mi dermabrazje.. nie chcialam jednak byc wyłączona na kilka dni z zycia z powodu czerwonej twarzy wiec kosmetyczka zaproponowala mi zabieg oxybrazji i to jest cud świata!!! mam buźkę bez śladu przebarwien!! cala seria podobno powinna zawierac 7 zabiegow w dwutygodniowych odstępach. jeden kosztuje 100zl ale efekt jest naprawdę spektakularny! mam jednolitą gładką buzie na ktorej nie ma śladu po zadnych trądzikach itp naprawdę polecam go wszystkim bez wahania! zabieg jest bardzo lagodny i przyjemny i mozna na niego isc nawet przed imprezą bo nie ma po nim zadnych zaczerwien itp za to buźka jak z okładki! super nawilżona i oczyszczona! nie wiem jakich słów użyc zeby opisac jaki to świetny zabieg
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 14:40   #4
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

A może trochę wiecej szczegółów - cena, częstotliwość, przeciwskazania i wskazania???? będę wdzięczna!!!!
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 15:43   #5
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

no wiec jak pisałam wyżej cena to ok100zl za zabieg a kopsmetyczka mi powiedziala ze trzeba wykonac serie 7 zabiegow lecz juz po pieciu myslala ze to juz koniec i mnie wiecej nie zapisywala bo nie bylo potrzeby taką mialam gladką buzie hehe niestety przy tłustej cerze nie wystarczy jedna seria na cale zycie... trzeba regularnie ją oczyszczac... wskazaniami są przede wszystkim przebarwienia bo jest to odmiana dermabrazji czyle scierania naskorka.. przeciwskazaniami są natomiast ropne wykwity i kosmeczka takiego ropniaka po prostu ominie zeby się nie rozkrwawil.. dlatego na oxy lepiej isc juz z zaleczoną z ropniakow buzią wtedy kosmetyczka nie pominie zadnego centymetra twarzy. zabieg trwa 15minut i jest bardzi przyjemny-dmucha sobie wiaterek zimny i tyle czujesz a jak wstajesz to masz buzie supergładziutką. ten zabieg mogą wykonywac osoby nawet z wrazliwą cerą tylko wtedy troszkę rzadziej umawia sie na zabiegi. jakby jeszcze jakies pytania to odpowiem ale ogolnie polecam!
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 23:03   #6
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

Czy ten zabieg porównywalny jest skutecznością z mikrodermabrazją, czy jest łagodniejszy (coś jak kawitacja?)? Bo mi zależy na czymś bardziej konkretnym. Mam przebarwienia i małe blizenki potrądzikowe. No i czy wie ktoś, gdzie można coś takiego wykonać we Wrocławiu?
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 11:58   #7
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

ten zabieg jest w 100% skuteczny i rzeczywiscie jest porownywalny z czyms silniejszym jak mikrodermabrazja. ja poszlam do kosmetyczki wlasnie na mikrodermabrazje i ona zaproponowala cos takiego bo nie ma po tym zadnych podraznien a i tak i tak usuwanie przebarwin nie konczy się na pierwszym zabiegu bo tak sie nie da. potrzeba usunąc kilka warstw naskorka bo blizny są dosc głębokie... jak się dowiedzialam z 6-ciu warstw naskorka podczas oxy scierane jest 4 więc chyba intensywne co? no i po zabiagach uzywa się kremów z wysokomi filtrami. ja uzywałam lirene jakis krem na dzien nawilżająco ochronny czy cos takiego to był z filtrem 30 i byl do cery m.in.mieszanej więc go wybralam. swietny pod makijaż a i nie drogi ok 15zł za słoiczek no a filtr porządny.
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 17:14   #8
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

Czy wiecie gdzie w Poznaniu można wykonać taki zabieg?
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 10:06   #9
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ten zabieg jest w 100% skuteczny i rzeczywiscie jest porownywalny z czyms silniejszym jak mikrodermabrazja. ja poszlam do kosmetyczki wlasnie na mikrodermabrazje i ona zaproponowala cos takiego bo nie ma po tym zadnych podraznien a i tak i tak usuwanie przebarwin nie konczy się na pierwszym zabiegu bo tak sie nie da. potrzeba usunąc kilka warstw naskorka bo blizny są dosc głębokie... jak się dowiedzialam z 6-ciu warstw naskorka podczas oxy scierane jest 4 więc chyba intensywne co? no i po zabiagach uzywa się kremów z wysokomi filtrami. ja uzywałam lirene jakis krem na dzien nawilżająco ochronny czy cos takiego to był z filtrem 30 i byl do cery m.in.mieszanej więc go wybralam. swietny pod makijaż a i nie drogi ok 15zł za słoiczek no a filtr porządny.
Brzmi bajecznie
Szukam czegoś takiego we Wrocku (lub nawet okolice), ale nie mogę znaleźć Jak ktoś ma jakieś namiary - błagam napiszcie
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 10:12   #10
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

Ja robilam oxybrazje w Warszawiehttp://www.medispa.pl/zabiegi/oxybrazja.html,ale z drugiego zabiegu juz nie bylam tak zadowolona.Teraz jestem po 2 peelingach i efekty sa o wiele wieksze niz przy oxybrazji.
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 16:31   #11
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

Ja też bym chciała... A może ktoś wie gdzie można to zrobić w Koszalinie ?
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-02, 13:07   #12
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

no jak mówię takich zabiegów polecają zrobić 7 w dwutygodniowych odstępach.. po 2 zabiegach jeszcze big efektów nie ma oprócz super gładkiej buzi.. przebarwienia znikają widocznie ok 4 zabiegu i podobno od tej pory nie wyskakują nowe syfy.. w praktyce przed okresem mi wyskoczyły ale góra jeden!
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 11:21   #13
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

Czy ktoś mógłby krok po kroku opisać na czym ten zabieg polega, czy jest bolesny? I jak długo utrzymuje się efekt???
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 11:56   #14
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

no wiec wchodzisz do gabinetu kosmetyczki i kladziesz się na mięciutkiej lezance. potem pani bierze wacik i cos rozsmarowuje na twojej twarzy jakąś emulsję byc moze zeby zmyc jakies resztki brudu czy kurzu z twarzy. potem bierze taką rureczke coc wielkosci dlugopisu i jeździ nią przez 15 minut po twojej twarzy a ty czujesz wiatr i cos mokrego na twarzy bo to z solą fizjologiczną jest nie tak jak mikrodermabrazja na sucho tylko o wiele przyjemniej na mokro. nie martw się nic ci sie nigdzie nie naleje bo wszelki nadmiar na bieżąco zbiera wacikiem. po 15 minutach konczy to intensywne dmuchanie i nakłada na twarz grubiutką warstwę ślicznie pachnącego kremu i zapisuje na za 2 tyg na kolejną wizytę. odczucia są bardzo przyjemne. tylko jak przejezdza kolo nosa tym silnym wiatrem to tak dziwnie jest bo w koncu to drogi oddechowe ale to tylko chwila. po calej serii pozbywasz sie przebarwien i jesli nie bedziesz nic sama wyduszac pryszczy oraz jesli bedziesz regularnie uzywac kremow z filtrem to efekt będzie bardzo dlugi bo przebarwienia najczesciej są po trądziku i jego wyciskaniu albo od opalania się wiec moze nawet efekt na zawsze przy dbaniu o cere
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 09:56   #15
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

Do Tancerki - dzięki za obszerne info, zawsze raźniej poddać się czemus sprawdzonemu,
dotychczas sobie robiłam kawitację - ale efekty średnie, nie wszystko było oczyszczone i do tego szybko się pory zapychały... czy bez oczyszczania twarzy można się poddać oxybrazji??
czy ktoś zna adresy w Lublinie, (wpisałam w google 'oxybrazja lublin' i wyskakiwało jedynie to forum...), albo przynajmniej sprawdzony gabinet kosmetyczny, żeby popytać, czy to mają?
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 10:09   #16
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

można się poddac temu zabiegowi bez oczyszczania cery bo podobno po zdarciu zewnetrznej warstwy naskorka pory same sie oczyszczają... rzeczywiscie cera byla bardziej oczyszczona ale nie calkowicie.. powiem ci szczerze ze kiedy scisnęłam kawalek skory np na nosie to wszystko wyłazilo na wierzch i nie bylo zadnych ran bo wystarczylo naprawde delikatmnie dlatego kosmetyczka sie mnie pytala czy bylam oprócz tego na czyszczeniu wiec ja mowie ze nie a ona na to to dobrze bo nie trzeba ale jesli skora jest mocno zanieczyszczona to wykonuje sie czyszczenie ale juz w trakcie trwania serii wiec jeśli nie masz ropniakow mozesz śmialo sie temu poddac najlepiej gdybys pochodzila po gabinetach kosmetycznych bo zazwyczaj nie mają one stron internetowych albo nie piszą o wszystkich urządzeniach jakie mają na stanie w salonie... ja nie robilam oxy w lublinie bo tylko tu studiuje ale skoro w mniejszej miescinie maja taki aparat to na pewno i w lublinie. i polecam ci robic ten zabieg wlasnie teraz kiedy nie ma slonca bo w lato takich rzeczy sie nie robi dgyz slonce mogloby narobic przebarwien przy zapominaniu o bardzo wysokich filtrach itp.
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 15:46   #17
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

tancerka212 czy po tym zabiegu można normalnie wyjść do ludzi? czy skóra jest po tym bardzo wysuszona? chciałabym zrobić sobie ten zabieg, ale nie mogę sobie pozwolić na siedzenie w domu..
leelee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 20:13   #18
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

up
leelee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 21:40   #19
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

skora jest po nim wręcz nawilzona i to bardzo ladnie wygląda. nie musisz siedziez w domu ani godziny bo jest pieknie polecam!!
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 18:34   #20
megafonka
Raczkowanie
 
Avatar megafonka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 71
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

No to ja się przyłączam: jakby ktoś słyszał o czymś takim w Lublinie to błagam o cynk!!!!!
__________________
Jeśli spojrzysz w niebo i zobaczysz kota, który lata nie dziw się : to kot, który lubi ptaki.


megafonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:57   #21
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

lepiej idz do gabinetu i zapytaj czy maja cos takiego, bo widze ze malo kto w ogole na wizazu slyszal o oxy.. ja robilam to w duzo mniejszym miescie w pierwszym gabinecie jaki znalazlam po drodze do domu wiec w lublinie na bank musi byc cos takiego
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 10:24   #22
megafonka
Raczkowanie
 
Avatar megafonka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 71
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

AAAHA !
To się nazywa po Polsku MIKRODERMABRAZJA TLENOWA. W Nałęczowie coś takiego robią...
http://www.spawraju.pl/zabiegi_27.php
...i jak widzę w wielu salonach No...teraz już wiem, bo dzwoniłam do salonu kosmetycznego i pytałam...
...i na ulicy Chodżki w Laser Medic u dr.Ewy Szpringer jest- Tu kosztuje 200 zł...

A w jakiej "mieścinie" robiłaś ten zabieg Tancerko 212??? Bo może ja mam do niej blisko...
__________________
Jeśli spojrzysz w niebo i zobaczysz kota, który lata nie dziw się : to kot, który lubi ptaki.



Edytowane przez megafonka
Czas edycji: 2008-02-18 o 11:29
megafonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 10:37   #23
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

pewnie to jest to bo to własnie sie wykonuje za pomocą tlenu i soli fizjologicznej pod cisnieniem.. ciekawa jestem ile oxybrazja kosztuje w lublinie.. ja placilam 100zł za jeden zabieg a kosmetyczka zalecala 7 zabiegow.. mi aż 7 nie bylo potrzebne ale ciekawa jestem ile gdzie indziej takie cos kosztuje jabyscie cos wiedzialy to sie podzielcie
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:44   #24
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

'TANCERKA21' - ja również ma prośbę czy mogłabys podać namiar na miejsce gdzie wykonywałac oxybrazje? - jesli to nie problem, no i moze byc na priv, jesli wolisz. Bardzo mi zalezy bo w Lublinie ceny sa duzo wyzsze, a przy kilku zabiegach mozna oszczedzic pare grosików - dziekuje
'MEGAFONKA' - ja też chce zapisac sie na mikrodermabrazje tlenowa, moze razem bedzie łatwiej znalezc odpowiednie miejsce, raźniej chodzic na zabiegi i czekac na efekty..???
znalazłam ze mikrodermazje tlenowa = oxybrazje wykonuja tez na koncertowej w natura&szyk, o ile dobrze pamietam to ok. 150zł

Edytowane przez _agatka
Czas edycji: 2008-02-19 o 14:46 Powód: dopisek
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:38   #25
megafonka
Raczkowanie
 
Avatar megafonka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 71
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

Cytat:
Napisane przez _agatka Pokaż wiadomość
'
'MEGAFONKA' - ja też chce zapisac sie na mikrodermabrazje tlenowa, moze razem bedzie łatwiej znalezc odpowiednie miejsce, raźniej chodzic na zabiegi i czekac na efekty..???
znalazłam ze mikrodermazje tlenowa = oxybrazje wykonuja tez na koncertowej w natura&szyk, o ile dobrze pamietam to ok. 150zł
Jasne, jasne!
Ja nadal szukam - jak na razie nie znalazłam nic tanszego niż Ty AGAtko.... w Nałęczowie w "spa raj"- 180 zl sobie liczą...Ale nadal szukam i na bierząco będe dawać znać jesli tylko coś znajdę
__________________
Jeśli spojrzysz w niebo i zobaczysz kota, który lata nie dziw się : to kot, który lubi ptaki.


megafonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:50   #26
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

Megafonka - zdecydowałam sie na salon 'natura i szyk', mam nadzieje ze bedzie to trafny wybor w czwartek mam tam konsultacje w sprawie mikrodermabrazji tlenowej...jesli też zdecydujesz to pisz na priv
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:04   #27
megafonka
Raczkowanie
 
Avatar megafonka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 71
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

Byłam /w końcu w natura i szyk/, sprawdziłam i stwierdzam,ze to calkiem fajna sprawa, chociaz cudów nie czyni. Faktycznie wygładza cerę i znacznie poprawia koloryt. Po zabiegu skóra się miejscami łuszczy , parę dni po mikrobrazji tlenowej wyskakiwały mi sporadyczne drobne wypryski.Z kolei mniej widac "czarnych kropek"
__________________
Jeśli spojrzysz w niebo i zobaczysz kota, który lata nie dziw się : to kot, który lubi ptaki.


megafonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 16:58   #28
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

tak kosmetyczka mówiła że może do 4 zabiegu wyskoczyć kilka krosteczek bo to podobno jakis detoksykujący zabieg no i te kobiece dni tez mogą powodowac niedoskonalosci ale na to ze jestesmy kobietami juz nic sie nie poradzi ogólnie po 4 zabiegu zobaczysz oooooogromną różnicę najlepiej zrób zdjęcie przed i po wtedy bedziesz zachwycona
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:05   #29
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

AAAAAAAAAAAAAA chyba znalazlam cos dla mnie!

Otoz lecze sie z tradziku juz z 8 lat (mam 24 lata) i dopiero od stycznia dostalam antybiotyk wlasnie zostalo mi jeszcze tylko 1 opakowanie tetracykliny.. ale boje sie ze to wroci, wiec chcialabym sobie wykonac ta oxyabrazję po skonczeniu tabsow :P mam skore nierownomiernie zaczerwieniona i dosc duzo czerwonym plamek po tradziku ktore wygladaj jak syfki Czy ktos wie czy we Wrocku to robia? I tak dopiero bede poczatkiem lipca w Polsce.. wiec moze do tego czasu znow bede miec nawrot A moze ktos wie czy w Londynie to robia?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 16:07   #30
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Nowy zabieg Oxybrazja

nie wiem czy kosmetyczka ci to w lipcu zrobi bo takie silne scieranie to sie jesienia zima i ewent. wiosna robi... jesli te czrwone plamki są czyms w rodzaju niewygojonej skóry to poczekaj az sie ladnie zaleczy bo mi omijała takie miejsca z obawy ze się rozkrwawią a to oczywiscie juz by bylo nowe przebarwienia jakby słonce poswieciło wiec jak gdzies pojdziesz sie umawiac to najpierw popros o ocenę czy buzia sie nadaje- dobra kosmetyczka na pewno ci cos doradzi
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-25 09:56:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.