Brak seksu - rozwieść się? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-15, 17:25   #31
nikya79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 20
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Ciekawe to co piszesz. Nigdy wcześniej o tego typu syndromach nie słyszałem. Domyślam się, że to co pogrubione dzieje się za wiedzą i przyzwoleniem małżonka. Jeśli tak to naprawdę gratuluję dogadania się i przyjęcia cholernie trudnego rozwiązania
Tak, oczywiście, to jest układ między nami. Oboje możemy robić sobie, co chcemy w sferze seksu. Mąż też ma pozwolenie, bo również potrzebuje bliskości, tyle, że nie ze mną. Ja mam stałą, piękną relację alternatywną i jestem wreszcie zadowolona, a moje potrzeby spełnione.
nikya79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 17:30   #32
wkiara86
Raczkowanie
 
Avatar wkiara86
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 208
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Cytat:
Napisane przez nikya79 Pokaż wiadomość
Tak, oczywiście, to jest układ między nami. Oboje możemy robić sobie, co chcemy w sferze seksu. Mąż też ma pozwolenie, bo również potrzebuje bliskości, tyle, że nie ze mną. Ja mam stałą, piękną relację alternatywną i jestem wreszcie zadowolona, a moje potrzeby spełnione.
A mąż ma tylko potrzeby przytulania? Czytałam o tym syndromie. Twój mąż nie ma potrzeb sexualnych?
wkiara86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 19:27   #33
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Albo idź do specjalisty albo się rozwiedz.
Długo tak nie pociągniesz, w końcu się złamiesz i znajdziesz kochankę. A potem będzie już tylko gorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 20:31   #34
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Co znaczy nie dba o siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-25, 12:29   #35
TenTego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 15
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Forum w formie. Gdzie ten facet (czy kobieta) ma nauczyć się nazywać seks seksem, skoro w szkole nie, w domu różnie? Potem mamy słabo brzmiące "robienie loda" czy "bzykanie". No cóż, ten typ tak ma.

@shooter: pewnie głupio Ci coś napisać, bo wiesz, że sam sobie jesteś winien.
Cytat:
Tymczasem od dłuższego czasu nasze życie erotyczne prawie nie istnieje. Jeszcze przed ślubem było z tym słabo, ale myślałem sobie, że przecież tak bardzo się kochamy, że rzadki / sporadyczny seks nie ma aż takiego znaczenia bo liczy się co innego
Zaznaczyłem Twój pierwszy błąd. Drugim było staranie się o dziecko w momencie tak istotnego problemu związkowego. Teraz już jesteś ugotowany: jak nie przez środowisko, w którym przebywasz, to przez polski wymiar sprawiedliwości nieznający opieki naprzemiennej.

Z opisu żony autora tematu można wywnioskować, że jej to seks potrzebny z @shooterem nie jest. Może ona w ogóle nie lubi seksu, może on jest fajtłapą, a może po prostu jej nie podnieca. No kto normalny byłby podniecony osobą, która rok po narodzinach ich dziecka śpi na dostawionym łóżku! Kto byłby podniecony osobą, która cały czas skamle o seks, kiedy samej tak bardzo nie chce się dbać o wygląd!

Autorowi tematu radzę zbierać dowody rozpadu pożycia. Po cichu, bez oficjalnego oznajmienia tego faktu. Należy też zaniechać czułości i namiętności, bo: po co (druga strona nie odwzajemnia ich za bardzo) i po co się frustrować.
TenTego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 21:53   #36
sh00ter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Dziękuję za odpowiedzi. Czytałem je na bieżąco. W tym tygodniu coś we mnie pękło po jakimś kolejnym fochu mojej żony. Skończyło się tym, że dziś powiedziałem jej zupełnie na poważnie, że chcę rozwodu i zaczynam szukać mieszkania. Rozkleiłem się przy tym, a ona nic. Mówię jej, że to koniec, a jej powieka nie drgnęła. Po godzinie próbowała się przytulić (pierwszy raz od nie wiem kiedy), ale ją spławiłem. Najlepsze, że jeszcze wczoraj rozmawialiśmy o podłogach w domu, który mieliśmy teraz budować. Wszystko prysło.
sh00ter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 01:34   #37
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Cytat:
Napisane przez sh00ter Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. Czytałem je na bieżąco. W tym tygodniu coś we mnie pękło po jakimś kolejnym fochu mojej żony. Skończyło się tym, że dziś powiedziałem jej zupełnie na poważnie, że chcę rozwodu i zaczynam szukać mieszkania. Rozkleiłem się przy tym, a ona nic. Mówię jej, że to koniec, a jej powieka nie drgnęła. Po godzinie próbowała się przytulić (pierwszy raz od nie wiem kiedy), ale ją spławiłem. Najlepsze, że jeszcze wczoraj rozmawialiśmy o podłogach w domu, który mieliśmy teraz budować. Wszystko prysło.
Mysle, ze jej reakcja duzo mowi... Zycze Ci powodzenia, zeby wszystko sie ulozylo
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 03:18   #38
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Przykro mi, autorze. Trzymaj się.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 09:34   #39
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Cytat:
Napisane przez sh00ter Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. Czytałem je na bieżąco. W tym tygodniu coś we mnie pękło po jakimś kolejnym fochu mojej żony. Skończyło się tym, że dziś powiedziałem jej zupełnie na poważnie, że chcę rozwodu i zaczynam szukać mieszkania. Rozkleiłem się przy tym, a ona nic. Mówię jej, że to koniec, a jej powieka nie drgnęła. Po godzinie próbowała się przytulić (pierwszy raz od nie wiem kiedy), ale ją spławiłem. Najlepsze, że jeszcze wczoraj rozmawialiśmy o podłogach w domu, który mieliśmy teraz budować. Wszystko prysło.
Mając taką sytuację planowałeś budowę domu?
Po co się pchać w takie inwestycje skoro podstawowych rzeczy nie macie.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 10:08   #40
ToDoMnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 22
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Shooter bardzo mi przykro. Ja właśnie przeżywam jakby coś ciut podobnego. Na szczęście bez małżeństwa i dzieci. I jeżeli mi jest trudno to tobie tysiąc razy bardziej. Trzymaj się.
ToDoMnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 15:10   #41
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Powodzenia, oby ci sie ulozylo.
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-25, 13:26   #42
zywe_srebro
Raczkowanie
 
Avatar zywe_srebro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 116
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Ale przecież od tego macie usta żeby ze sobą rozmawiać. Jeżeli coś jest nie tak to znaczy, że warto ze sobą pogadać. Jeżeli ty nie masz ochoty bo musisz mieć ochotę to może masz problem z hormonami i libido? Ewentualnie idz do seksuologi i znim porozmawiaj co i jak. Skok w bok niczego nie rozwiąże... no chyba, ze wasz związek..
zywe_srebro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 10:58   #43
monikamonia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 3
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Poczekaj z rozwodem. Żona ma słabe libido. Są takie skuteczne tabletki o nazwie xxxx w składzie mają dosyć orientalne zioła ale bardzo skuteczne poczytaj w internecie jak je stosować w twojej sytuacji - domyślam się że żona dobrowolnie ich nie weźmie. Rozwód to beznadziejne wyjście tym bardziej jak jest dziecko.

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2019-10-27 o 13:13
monikamonia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 08:22   #44
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Brak seksu - rozwieść się?

Cytat:
Napisane przez monikamonia85 Pokaż wiadomość
Poczekaj z rozwodem. Żona ma słabe libido. Są takie skuteczne tabletki o nazwie xxx w składzie mają dosyć orientalne zioła ale bardzo skuteczne poczytaj w internecie jak je stosować w twojej sytuacji - domyślam się że żona dobrowolnie ich nie weźmie. Rozwód to beznadziejne wyjście tym bardziej jak jest dziecko.
To że względu na dziecko ma się kusić w małżeństwie, które wzbudza w nim frustracje? Udane zycie seksualne to bardzo ważna kwestia w związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2019-10-27 o 13:13
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-25 09:22:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.