Problem:( ... jak sobie z tym radzic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 13:18   #1
Ciekawska88
Przyczajenie
 
Avatar Ciekawska88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Polski:P
Wiadomości: 26

Problem:( ... jak sobie z tym radzic?


Mam 18 lat ,pokłóciłam się z przyjaciółką,cała klasa jest przeciwko mnie.... popadłam w depresje...ale dzięki rodzinie i ukochanemu wyszłam z tego.....
Nie zależy mi na bandzie debili klasowej...ale też niechce na nich patrzec...

cięzko jest na przerwach tak samej....ciężko.......
czasem pokazuje im że wy3mam ale czasem juz nie daje rady
wiem muszę byc silna....
__________________

Uśmiech to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może dać człowiekowi...
Ciekawska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 13:24   #2
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

pokłóciłaś się z przyjaciółką i cała klasa się od Ciebie odwróciła? A co się stało?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 13:34   #3
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Cytat:
Napisane przez Ciekawska88 Pokaż wiadomość
Mam 18 lat ,pokłóciłam się z przyjaciółką,cała klasa jest przeciwko mnie.... popadłam w depresje...ale dzięki rodzinie i ukochanemu wyszłam z tego.....
Nie zależy mi na bandzie debili klasowej...ale też niechce na nich patrzec...

cięzko jest na przerwach tak samej....ciężko.......
czasem pokazuje im że wy3mam ale czasem juz nie daje rady
wiem muszę byc silna....
Zmień klasę, szkołę.
Popadłaś w depresję bo klasa się od Ciebie odwróciła? A coś Ty im zrobiła?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 13:55   #4
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Odrzucenie społeczeństwa w jakim się obracamy moze ( ale nie musi) doprowadzić do depresji, więc ja bym tego nie lekceważyła.
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 14:07   #5
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

tak jak dziewczyny radzą, zmień najlepiej szkołę.
porady byłyby lepsze jakbyś powiedziała co się stało
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 14:12   #6
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

co to znaczy, ze cala klasa jest przeciwko Tobie? nie rozmawiaja z Toba? poklocilas sie o cos powaznego, zrobilas jej cos?
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 14:15   #7
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Zmień klasę, szkołę.
Popadłaś w depresję bo klasa się od Ciebie odwróciła? A coś Ty im zrobiła?
To nie polega na tym "co ona im zrobiła" bo zrobić nie zrobiła im nic...Ale wystarczy pokłócić się z jedną osobą która ma silniejszą pozycję w klasie i koniec... Co prawda w wieku 18 lat to aż śmieszne.....a nawet żałosne bo takie sytuacje to ja widziałam w gimnazjum, wystraczyło że jednej osobie coś nie przypasowało i już całe towarzystko koleżanek miało tą "ofiare" w nosie....Teraz wszyscy sie z tego śmieją, ale kiedyś to były tragedie dla takiej osoby i niepotrzebny stres.... Hmm ale w wieku 18 lat.... jakieś mało inteligentne te istoty...
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 14:22   #8
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
To nie polega na tym "co ona im zrobiła" bo zrobić nie zrobiła im nic...Ale wystarczy pokłócić się z jedną osobą która ma silniejszą pozycję w klasie i koniec... Co prawda w wieku 18 lat to aż śmieszne.....a nawet żałosne bo takie sytuacje to ja widziałam w gimnazjum, wystraczyło że jednej osobie coś nie przypasowało i już całe towarzystko koleżanek miało tą "ofiare" w nosie....Teraz wszyscy sie z tego śmieją, ale kiedyś to były tragedie dla takiej osoby i niepotrzebny stres.... Hmm ale w wieku 18 lat.... jakieś mało inteligentne te istoty...
Właśnie tez myślę, że w liceum to takie dziecinne zagrywki nie powinny mieć miejsca,a skoro już są to chyba autorka musiała im zaleźć jakoś za skórę
bo nie sądzę,żeby banda osiemnastolatków odwróciła się od niej w akcie solidarności z przyjaciółką
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 14:52   #9
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Właśnie tez myślę, że w liceum to takie dziecinne zagrywki nie powinny mieć miejsca,a skoro już są to chyba autorka musiała im zaleźć jakoś za skórę
bo nie sądzę,żeby banda osiemnastolatków odwróciła się od niej w akcie solidarności z przyjaciółką
Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Co prawda w wieku 18 lat to aż śmieszne.....a nawet żałosne bo takie sytuacje to ja widziałam w gimnazjum, wystraczyło że jednej osobie coś nie przypasowało i już całe towarzystko koleżanek miało tą "ofiare" w nosie....Teraz wszyscy sie z tego śmieją, ale kiedyś to były tragedie dla takiej osoby i niepotrzebny stres.... Hmm ale w wieku 18 lat.... jakieś mało inteligentne te istoty...
heh, niekoniecznie. ja bym powiedziała, że takie sytuacje są na porządku dziennym. ba, u mnie w byłym już liceum, nie było klasy w której by do czegoś takiego nie było. po prostu podpadło się "grupie trzymającej władze" i kot umarł w butach. w moim przypadku, wystarczyło tylko, że miałam swoje zdanie i wystarczyło żebym miała załamanie nerwowe.
no ale cóż zrobić jak nam społeczeństwo chamieje, przecież wszystkich się nie rozstrzela dla dobra mniejszości :P
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 15:22   #10
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Czasami mam wrazenie, poczytujac sobie posty młodszych kolezanek, ze wczesniej osoby w wieku licealnym były nieco bardziej dojrzałe emocjonalnie.
Znajdz sobie nowe kolezanki. Twoj Tz na pewno znajomych, wkrec sie w ich towarzystwo.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 15:37   #11
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Miałam kiedyś podobną sytuację, ale nie przez kłótnię, ale przez zazdrość i jakieś plotki. Swoją drogą, że chodziłam do bardzo małej szkoły, gdzie ilośc uczniów na 6 typów szkół ledwo przekraczała 200 osób.

W czym rzecz. Zbliżał się koniec roku szkolnego i części ludziom przypomniało się, że trzeba poprawić oceny. Ja o swoje "walczyłam" od początku, bo postawiłam sobie poprzeczkę dość wysoko. Grupka osób zabiegała o celujący z informatyki włażąc nauczycielowi w . Ja przygotowałam stronę www od projektu graficznego począwszy. Wtedy zaczęły się plotki, że to nie ja zrobiłam, że jakim prawem uzupełniam dziennik (wychowawczyni była na chorobowym i prosiła mnie o pomoc). No i w życiu osobistym świetnie mi się układało.

Zostałam sama jak palec... wiadomo gdzie. Chodzenie do szkoły stało się przykrym obowiązkiem a nie przyjemnością jak kiedyś, bo przez 7 godizn nie miałam się do kogo odezwać. Ale przeżyłam. Ostatnia klasa też nie była ekstra fajna, ale dało się żyć, chociaż głupie teksty słyszałam bardzo długo. Do dziś, mimo iż minęło prawie 5 lat, niektórzy zachowują się tak, jak w liceum...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 15:50   #12
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

W gruncie rzeczy jak sobie pomyśle jak ja chodziłam do liceum też istniała tzw "loża szyderców".... Hmm akurat ten plus, ze ja z każdymi byłam w ogólnie dobrych stosunkach, a jak coś to umiałam odpyskować....Ale w gruncie rzeczy jak znaczniejsza część klasy będzie się z takiej "loży" składać i natrafią na reszte spokojnych osób, a może być ich nawet kilka to marny ich los... Niestety ale tamci nie dadzą żyć....Gówniarskie zachowanie... niestety... i akurat w takich momentach widać osoby które są silne ale z charakteru i mają kogoś takiego w nosie dodatkowo uodparnia na przykrości spotykane w życiu
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 17:46   #13
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

no tak... na początku było mi przykro, że ludzie, którzy się lubią zachowują się jak dzieci... po wakacjach mi przeszło i pozostali liczyli się zdecydowanie mniej Mniej pomagałam, mniej tłumaczyłam... to mnie nauczyło śmiać się ze wszystkigo i z usmiechem podchodzić nawet do wroga. A swoje mysleć ;]
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:52   #14
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Taki problem to nie problem, zmień klase i już, a z resztą w kazdym miescie jest po kilka liceów..
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 21:31   #15
Ciekawska88
Przyczajenie
 
Avatar Ciekawska88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Polski:P
Wiadomości: 26
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

ZmieniĆ klasę? chciałam.... byłam nawet załatwiac nową szkołe..oni mówią,że ja jestem za wysoka,że za dobrze sie ucze...... moze to zazdrosc???
im to na rękę
Jestem bardzo dobrą uczennicą....
nauczyciele,derektorzy,ro dzina są za mną!
na początku było okropnie... teraz jakos sobie daje z tym radę. Ja im nic nie zrobiłam,poprostu ona gada z tymi których nielubiła a ja taka fałszywa nie potrafię byc!!!!
wykorzystala to przeciwko mnie.......
teraz jest juz lepiej ... wtedy byłam załamna teraz wiem ze muszę wytrwac

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
Taki problem to nie problem, zmień klase i już, a z resztą w kazdym miescie jest po kilka liceów..
chciałam zmienic.....ale nie chce im dac satysfakcjii

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś podobną sytuację, ale nie przez kłótnię, ale przez zazdrość i jakieś plotki. Swoją drogą, że chodziłam do bardzo małej szkoły, gdzie ilośc uczniów na 6 typów szkół ledwo przekraczała 200 osób.

W czym rzecz. Zbliżał się koniec roku szkolnego i części ludziom przypomniało się, że trzeba poprawić oceny. Ja o swoje "walczyłam" od początku, bo postawiłam sobie poprzeczkę dość wysoko. Grupka osób zabiegała o celujący z informatyki włażąc nauczycielowi w . Ja przygotowałam stronę www od projektu graficznego począwszy. Wtedy zaczęły się plotki, że to nie ja zrobiłam, że jakim prawem uzupełniam dziennik (wychowawczyni była na chorobowym i prosiła mnie o pomoc). No i w życiu osobistym świetnie mi się układało.

Zostałam sama jak palec... wiadomo gdzie. Chodzenie do szkoły stało się przykrym obowiązkiem a nie przyjemnością jak kiedyś, bo przez 7 godizn nie miałam się do kogo odezwać. Ale przeżyłam. Ostatnia klasa też nie była ekstra fajna, ale dało się żyć, chociaż głupie teksty słyszałam bardzo długo. Do dziś, mimo iż minęło prawie 5 lat, niektórzy zachowują się tak, jak w liceum...
wspołczuję...wiem co to znaczy...chciałam isc do psychologa,ale wiem ,ze powiedział by mi to samo co najbliźsi.... bądź silna!

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
To nie polega na tym "co ona im zrobiła" bo zrobić nie zrobiła im nic...Ale wystarczy pokłócić się z jedną osobą która ma silniejszą pozycję w klasie i koniec... Co prawda w wieku 18 lat to aż śmieszne.....a nawet żałosne bo takie sytuacje to ja widziałam w gimnazjum, wystraczyło że jednej osobie coś nie przypasowało i już całe towarzystko koleżanek miało tą "ofiare" w nosie....Teraz wszyscy sie z tego śmieją, ale kiedyś to były tragedie dla takiej osoby i niepotrzebny stres.... Hmm ale w wieku 18 lat.... jakieś mało inteligentne te istoty...
Zgadzam się ..mało inteligentne....
najlepsze jest to ,że chyba byłam ,,za dobra"
teraz zazywam leki ziołowe antystresowe i jakoś przesiedze te 7 godzin w szkole...staram sie otym niemyslec

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
co to znaczy, ze cala klasa jest przeciwko Tobie? nie rozmawiaja z Toba? poklocilas sie o cos powaznego, zrobilas jej cos?
To była kłótnia...ok kłótnia kłótnią..to między nami,ale po co inni się wtrącili???
proste! wykorzystali ich przewagę, ja niebędę lizac tyłka chamom!! jak ona
to nie w moim stylu!
__________________

Uśmiech to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może dać człowiekowi...
Ciekawska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 22:22   #16
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Cytat:
Napisane przez Ciekawska88 Pokaż wiadomość
ZmieniĆ klasę? chciałam.... byłam nawet załatwiac nową szkołe..oni mówią,że ja jestem za wysoka,że za dobrze sie ucze...... moze to zazdrosc???
im to na rękę
Jestem bardzo dobrą uczennicą....
nauczyciele,derektorzy,ro dzina są za mną!
na początku było okropnie... teraz jakos sobie daje z tym radę. Ja im nic nie zrobiłam,poprostu ona gada z tymi których nielubiła a ja taka fałszywa nie potrafię byc!!!!
wykorzystala to przeciwko mnie.......
teraz jest juz lepiej ... wtedy byłam załamna teraz wiem ze muszę wytrwac

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------


chciałam zmienic.....ale nie chce im dac satysfakcjii

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------


wspołczuję...wiem co to znaczy...chciałam isc do psychologa,ale wiem ,ze powiedział by mi to samo co najbliźsi.... bądź silna!

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------


Zgadzam się ..mało inteligentne....
najlepsze jest to ,że chyba byłam ,,za dobra"
teraz zazywam leki ziołowe antystresowe i jakoś przesiedze te 7 godzin w szkole...staram sie otym niemyslec

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------


To była kłótnia...ok kłótnia kłótnią..to między nami,ale po co inni się wtrącili???
proste! wykorzystali ich przewagę, ja niebędę lizac tyłka chamom!! jak ona
to nie w moim stylu!
Co do zaznaczonego:
dobry psycholog nigdy by tak nie powiedział.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 22:30   #17
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Co do zaznaczonego:
dobry psycholog nigdy by tak nie powiedział.
Dokładnie.
Udaj sie do psychologa, napewno macie takiego w swojej szkole.
Spróbować możesz, to napewno nie zaszkodzi...
Jesli rzeczywiscie jestes mądrą osóbką to tak własnie zrobisz!

Pozdr.
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 22:48   #18
Ciekawska88
Przyczajenie
 
Avatar Ciekawska88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Polski:P
Wiadomości: 26
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

w szkole jest pedagog.....
muszę się wybrac dam znac co powiedział
dziekuje wam za rady
__________________

Uśmiech to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może dać człowiekowi...
Ciekawska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 23:00   #19
BLLaCkBerry
Raczkowanie
 
Avatar BLLaCkBerry
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 185
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

nie zmieniaj szkoly ani klasy, to nie jest wyjscie. musisz sobie powiedziec 'dam rade'.. na pewno nie fajnie jest byc odzuconym ale jak wspomnialas nie dawaj im tej saty sfakcji.3mam kciuki za ciebie
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
BLLaCkBerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 23:12   #20
Ciekawska88
Przyczajenie
 
Avatar Ciekawska88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Polski:P
Wiadomości: 26
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Cytat:
Napisane przez BLLaCkBerry Pokaż wiadomość
nie zmieniaj szkoly ani klasy, to nie jest wyjscie. musisz sobie powiedziec 'dam rade'.. na pewno nie fajnie jest byc odzuconym ale jak wspomnialas nie dawaj im tej saty sfakcji.3mam kciuki za ciebie
dziękuję
_________________
Bo w życiu są chwile edla których warto życ
__________________

Uśmiech to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może dać człowiekowi...
Ciekawska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 03:03   #21
caipirinha
Rozeznanie
 
Avatar caipirinha
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 506
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Następna uciśniona przez super podłą młodzież. Ja jakoś nie wierzę, że w liceum wszyscy ot tak odwrócą się od osoby która normalnie jest lubiana, bo z kimś się pokłóci. Masz aż tak zgraną klasę, że wszyscy są zawsze zgodni? Przed tym konfliktem klasa Cię akceptowała i lubiła?
__________________

caipirinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 06:00   #22
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Po przeczytaniu wpisow w watku, jednej rzeczy nie rozumiem: skad te rady zmieniania szkoly/klasy po jakiejs klotni? 0 szczegolow, a tu od razu - zmien klase. To ma byc sposob? Przy pierwszym konflikcie w pracy zmien prace, po klotni w zwiazku zmien partnera/rke, przy pierwszym problemie z mieszkaniem zmien mieszkanie?

Przeciez zmiana klasy, a szczegolnie szkoly to duza zmiana otoczenia, jak rowniez nieraz zmiana w poziomie nauki czy czesiach materialu; odnosze wrazenie, ze niektorzy szafuja ta rada.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 12:33   #23
Ciekawska88
Przyczajenie
 
Avatar Ciekawska88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Polski:P
Wiadomości: 26
Dot.: Problem:( ... jak sobie z tym radzic?

Cytat:
Napisane przez caipirinha Pokaż wiadomość
Następna uciśniona przez super podłą młodzież. Ja jakoś nie wierzę, że w liceum wszyscy ot tak odwrócą się od osoby która normalnie jest lubiana, bo z kimś się pokłóci. Masz aż tak zgraną klasę, że wszyscy są zawsze zgodni? Przed tym konfliktem klasa Cię akceptowała i lubiła?
Moja klasa jest nie liczna.... dlatego tak jest.... no chłopacy się w tonie wtrącają ale dziewczyny są zawistne!!!!
no lubili.....raczej lubili!!!!!obgadywali jak to w szkole zawsze
__________________

Uśmiech to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może dać człowiekowi...
Ciekawska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.